Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

Μανούλες Οκτωβρίου 2017!


TatKono

Recommended Posts

Αγαπη μου οτι και να γινει εσύ νασαι δυνατη....  Εχω πέρασει και παλινδρομη χωρις μωρο ο σάκος και παλινδρομη χωρις να ακουσουμε καρδια.....  Μην απελπίζεσαι ολα καλα θα πανε


iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 634
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

@Knock Knock μια απο τα ιδια νιωθω!!μια ατονια τρελη !!και βαριεμαι τα παντα!!αφου με το ζζορι σηκωνω και την μικρη για αγκαλιες φαντασου αχχαχ :P 

 @SWEETANGEL ολα καλα θα σας πανε !!!! να μας πεις νεακια για αυχενικη με το καλο!!!!!!! 

@Linaev καλη μου μην απελπιζεσαι !!ισως ειναι ακομα νωρις!!!θα φανει το πιστευω μην βιαζεσαι !!!!!!και μην αγχωνεσαι εχε πιστη ολα θα πανε τελειαααα!!!! οσο για τα συμπτωματα ουτε αυτο μην σ ανησυχει,,μπορει να υποχωρουν ,μπορει να εξαφανιζονται ξαφνικα..μπορει να επιμενουν και μπορει να μην φευγουν..καθε γυναικα και καθε φαση της εγκυμοσυνης ειναι διαφορετικη και περιεργη θα ελεγα ..οποτε μην το σκεφτεσαι!!στειλε μας νεακια , κι ελπιζω να ναι σουπερ νεακια!!ααα κι αν θες για σιγουρια παρε και δευτερη γνωμη!!(τοσα εχω ακουσει , ποτε δεν ξες!!! ) :)


[sIGPIC][/sIGPIC]

My life is a real dream!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια για σας κ απο εμένα. Χάθηκα τις τελευταίες μερες αλλα με χτύπησαν άσχημα τα συμπτώματα κ είμαι εξαντλημένη. Δεν μπορω να παρω τα πόδια μου. Ευτυχώς ο γιατρός μου εδωσε αναρρωτική κ θα κατσω σπιτι. Εχω κ τα δυο μικρα, δεν παλεύεται. 

@Linaev μην απελπίζεσαι. Εύχομαι ολα να πανε καλα. Εχε πίστη!!!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σας ευχαριστω για τα λογια σας, μακαρι να πανε ολα καλα και να ακουσουμε κ εμεις καρδούλα. Το ευχομαι και το σκεφτομαι καθε δευτερολεπτο που περναει. Κ αυτη η αναμονη μεχρι την Τριτη ειναι κατι που με τρελαινει.  Εχουμε ανησυχησει πολυ ολοι στην οικογενεια αλλα εγω ειμαι αυτη που ειμαι σε αθλια κατασταση και δεν μπορω να το διαχειριστω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια μου δυστυχως δεν εχω ευχαριστα νεα. Το μωρακι μας χαθηκε. Σημερα το πρωι εκανα αποξεση και τωρα αναρρωνω. Ευτυχως ειμαι σχετικα καλα ψυχολογικα γιατι ολο το σκ εκλαψα πολυ και το ειχα νιωσει μεσα μου οτι ειχε φυγει. Προσπαθω να ειμαι δυνατη γιατι ξερω οτι δεν εφταιγα σε κατι εγω απλα ετυχε. Τωρα ειπαμε με τον αντρα μου να προσπαθησουμε κανονικα γιατι αυτη η εγκυμοσυνη μας ηρθε μονη της. Δεν την ειχαμε στο προγραμμα. Ελπιζω να πανε ολα καλα στις υπολοιπες και θα μπαινω να διαβαζω τα νεα σας για να ενημερωνομαι για το μελλον. Καλη συνεχεια σε ολες! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Αγαπη μου δεν πειραζει νεοι ειστε και συντομα θάρθει δευτερο.... Μη ψάχνεις γιατι απλως εγινε....  Και στα δυο που εχασα αποξεση εκανα....  Μολις εισαι ετοιμοι θα ξανάρθει!  Δυνατη και χαρούμενη νασαι παντα και ολα θα κυλισουν ομαλά.....  Εδω θα'μαστε οτι και αν χριαστεις

  • Μου αρέσει 1

iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Linaev λυπάμαι πολύ! Πάρε τον χρόνο σου και θα το ξεπεράσεις θα δείς ! Να είσαι αισιόδοξη και ολα θα πάνε καλα ! 

 

 

κοριτσάκια καλα που χαθήκατε όλες τόσες μέρες ;; Σήμερα ακούσαμε καρδούλα !! Στην τελευταία επίσκεψη πριν 2 εβδομάδες είδαμε μόνο σάκο και σήμερα εμβρυακι και καρδούλα αχχ μακάρι να πάνε ολα καλα 

  • Μου αρέσει 1

6bZGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο σας!!!!  Ειναι υπεροχο και σου φευγει και ενα αγχος με τη καρδούλα....  Αυριο εχω εξετάσεις τις πρώτες που λεμε και ειναι υπερβολικά παρα πολλες....  Ουφ μεχρι να βγούνε θα με φαει η αγωνια


iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Nα είσαι καλα @Alekagala !! Όντως φεύγει ενα άγχος και έρχεται ενα άλλο :) Νομίζω μετα την αυχενική αν ολα πανε καλα θα ηρεμήσω κάπως ! Στο πρώτο αγχος δεν είχα καθόλου και το σκέφτομαι τωρα και λεω καλα είναι δυνατόν;; καλύτερα βέβαια που δεν είχα τώρα νομίζω πως δεν μπορώ να το αποφύγω .

Καλα αποτελέσματα να έχεις!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1

6bZGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας και απο μενα ! Ειμαι και εγω μανουλα οκτωβριου! Θελω να σας ρωτησω εαν κανατε εξετασεις για κυστικη ινωση. Ο γιατρος μου μου ειπε αν θελουμε να την κανουμε.. καλη εγκυμοσυνη ευχομαι σε ολες! Τα καλυτερα :):):):)

  • Μου αρέσει 1

nqrDp2.png
Link to comment
Share on other sites

@dimaki αν ειναι το πρωτο σου καλο ειναι να κανεις....  Στην κορη εκανα για κυστικη και αμνιοπαρακεντηση στον τερτατο μηνα....  Στο επομενο παιδι οχι....  Ελπιζω ουτε σε αυτό!!!! 

@Knock Knock εχω 4/4 για την αυχενικη αλλα πιστευω με εβαλε νωρίς γιατι θα μου την επαναλάβει και στην 12η εβδομαδα


iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Alekagala είπε:

@dimaki αν ειναι το πρωτο σου καλο ειναι να κανεις....  Στην κορη εκανα για κυστικη και αμνιοπαρακεντηση στον τερτατο μηνα....  Στο επομενο παιδι οχι....  Ελπιζω ουτε σε αυτό!!!! 

@Knock Knock εχω 4/4 για την αυχενικη αλλα πιστευω με εβαλε νωρίς γιατι θα μου την επαναλάβει και στην 12η εβδομαδα

Ευχαριστω πολυ! Ειναι το πρωτο μου και εχω και εγω τα ιδια αγχη.. ισως μετα την αυχενικη να ηρεμησω.. εσεις που θα την κανετε? Ο γιατρος μου προτεινε να παω στο λητω.. 

  • Μου αρέσει 1

nqrDp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...