Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 minutes ago, η ζωή είναι όμορφη said:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

Μανούλες Οκτωβρίου 2017!


TatKono

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 634
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

10 minutes ago, Alekagala είπε:

Μια χαρα....!!!!  Πιστευεις τι θα ειναι??? 

Δεν εχω ιδεα.. στην αρχη ελεγα αγορακι.. οταν εβλεπα πραγματακια ολο παρατηρουσα τα αγοριστικα.. τωρα δεν ξερω..λεω κοριτσι.. χαχα δεν με απασχολει τοσο οσο το να ειναι ολα καλα! Εσυ? 


nqrDp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 minutes ago, Alekagala είπε:

Μαλλον για αγορι με βλεπω παλι!!!!  Αλλα πραγματικα γερο ναναι και να, εχουμε μια καλη εγκυμοσύνη!!! 

Ακριβως!! Υπαρχει περιπτωση να μαθουμε το φυλο στην αυχενικη η ειναι νωρις? Συμπτωματα εχετε καθολου? Εγω ακομα τιποτα απολυτως εκτος απο πονακια στην κοιλια... 


nqrDp2.png
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Alekagala είπε:
12 minutes ago, Alekagala είπε:

Φυσικα.... Αν και για πιο ασφαλεια στο τέταρτο μηνα στο λενε με σιγουριά!  Ιδιαιτερα αν ειναι αγοράκι φαινεται λιγο πιο καθαρα.....!!! 

Τελεια! Σε ευχαριατω πολυ για ολα.. σε ζαλισα με τις ερωτησεις μου.. θα μπαινω τωρα να λεμε τα νεα μας με τις εξετασεις! Να πανε ολα καλα ευχομαιι ! :):)


nqrDp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια καλησπερα. Πως είστε?

@Alekagala στις 10 βδομάδες θα κανω το τεστ αίματος για το σύνδρομο down κ στις 12 βδομάδες την αυχενική η οποία συνδιαζεται με τα αποτελέσματα του εν λογω τεστ. Δεν μου ειπε για αλλο τεστ προς το παρον. Μια φίλη μου που ειναι κ αυτη εγγυος στις 10 βδομάδες εκανε κ το veracity τεστ. Της ειπε ο γιατρος της οτι ολες ενώ των 35 πρεπει να το κανουν. 

Κορίτσια πως τα πατε απο συμπτώματα; Εγω είμαι χαλια. Πρεπει να ξεκινήσω καποια χαπια για να μην γίνω χειρότερα κ να σταματήσω το θηλασμό για δεν ειναι συμβατά με το θηλασμό. Έκλαιγα σημερα γιατι ηταν η τελευταια μερα που θήλασα το παιδάκι μου. Ειναι κ οι ορμόνες... 

@dimaki καλωσόρισες στην παρέα μας. Εγω εχω 2 αγόρια. Ελπίζω να ειναι κοριτσάκι αλλα κ ακομα ενα αγοράκι να ειναι δεν πειραζει φτάνει να ειναι καλα. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια

Καλωσόρισες @dimaki !Ευχομαι να πάνε όλα καλα τοσο για σένα οσο και για εμάς :)Αν δεν κανω λάθος είσαι η μονη κοπέλα στην παρέα μας που περιμένει το πρώτο της!Με το καλο λοιπον .

Εγω την αυχενικη μάλλον θα την κάνω πριν τις 12 εβδομάδες και σε οτι αφορα τις αιματολογικές θα το συζητήσουμε στο επόμενο ραντεβού

@Alekagala εσυ σε ποια εβδομαδα θα την κάνεις;

@Patousaki3 απο συμπτώματα;;;;;Ασε τα χω δει ολα το τελευταιο 3ημερο . Εκει που νομιζα πως δεν εχω συμπτώματα να η αδυναμια κουραση χαμηλη πίεση και το κερασακι στην τουρτα αναγουλες!!!!!!


6bZGp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Knock Knock είπε:

Καλησπέρα κορίτσια

Καλωσόρισες @dimaki !Ευχομαι να πάνε όλα καλα τοσο για σένα οσο και για εμάς :)Αν δεν κανω λάθος είσαι η μονη κοπέλα στην παρέα μας που περιμένει το πρώτο της!Με το καλο λοιπον .

Εγω την αυχενικη μάλλον θα την κάνω πριν τις 12 εβδομάδες και σε οτι αφορα τις αιματολογικές θα το συζητήσουμε στο επόμενο ραντεβού

@Alekagala εσυ σε ποια εβδομαδα θα την κάνεις;

@Patousaki3 απο συμπτώματα;;;;;Ασε τα χω δει ολα το τελευταιο 3ημερο . Εκει που νομιζα πως δεν εχω συμπτώματα να η αδυναμια κουραση χαμηλη πίεση και το κερασακι στην τουρτα αναγουλες!!!!!!

Γεια σας!!!! Καλως σας βρηκα! Ευχαριστω πολυ! Απο συμπτωματα και εγω δεν ειχα τιποτα.. ομως εχθες που μπηκα στην 9η εβδομαδα ξυπνησα με αναγουλες και εμετους.. οσον αφορα την κουραση, γυρναω απο την δουλεια και κοιμαμαι ολη την υπολοιπη μερα.. δεν αντεχω καθολου..

Εγω εχω κανει αιματολογικες μονο προς το παρον.. και στην 12η εβδομαδα εχω κλεισει για την αυχενικη.. Εχω αγχωθει λιγακι παλι γιατι βγηκε οτι εχω στιγμα α μεσ. αναιμιας.. δυστυχως ο γιατρος ειπε μονο σε μενα να κανω.. και τωρα θα περιμενουμε αλλες 10 μερες για τα αποτελεσματα.. μεχρι τοτε θα εχω σκασει!! 


nqrDp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ουφ μου εφυγε ενα αγχος γιατι στα αλλα δυο μου παιδια με έβαζε να κανω μετα τις εξετάσεις για το σύνδρομο ντάουν δηλαδη μετα την αυχενικη.  Απλως τωρα με εβαλε να τις κανω και νωρις γιαυτο πανικοβλήθηκα!  Τεταρτη περιμενω τις απαντήσεις και 4/4 εχω την αυχενικη

@dimaki μην ανυσηχείς για το στίγμα αν το έχεις μονο εσυ δεν υπαρχει προβλημα

Απο συμπτώματα μπορει τη μια μερα νάμαι καλα και την επομενη να ξερνάω ολη μερα! 

@Patousaki3 μην στεναχωριέσαι για το θηλασμό....  Πρεπει πρωτα να σκεφτείς την υγεια σου γιατι εχεις και το σπορακι στη κοιλίτσα....  Δε πειραζει που θα το σταματήσεις το θηλασμό εσύ νασαι καλα


iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα σας. Με το καλο τα μωρακια σας! Ειμαι καινουργια στο forum κ θα ηθελα να μου προτεινετε γυναικολογο γυναικα κατα προτιμηση στον Πειραια. Ισως κανω λαθος που απευθυνομαισ αυτη την ομαδα αλλα  δεν ξερω πως αλλιως να το αναζητησω εδω. Σας ευχαριστω εκ των προτερων!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...