Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Fay_ είπε:

      Νομίζω πως κρίνει βάσει ιστορικού για το τι θα κάνει. Ο πλήρης έλεγχος έχω καταλάβει ότι είναι γονιδιακός και δείχνει ετεροζυγωτια ομοζυγωτια. Οι βασικές γονιδιακές νομίζω είναι fv, το γονίδιο προθρομβινης και μια άλλη που δεν την θυμάμαι. Αν τα έχεις κάνει αυτά είσαι οκ νομίζω.. τι να πω έχω μπερδευτεί κ εγω..

      Αυτές που είπες στο πάνω σχόλια μου τις έκανε η οικονομ αυτές που κες τώρα δεν μ θυμίζουν κάτι θα το ψάξω γιατί εκείνη μ έδωσε το οκ πως δεν έχω κάτι 

Καθυστέρηση


frida1

Recommended Posts

Καλησπέρα! θα ήθελα να σας πω και εγώ τι μου συμβαίνει και αν κάποια γνωρίζει κάτι να με βοηθήσει. Έκανα στις 31 Ιανουαρίου σπερματέγχυση (είχα ξανακάνει 2 μήνες πριν, χωρίς αποτέλεσμα). Είχα κάνει την προηγούμενη το πρωί 2 ενέσεις pregnyl. Έχω σταθερό κύκλο χωρίς προβλήματα γενικά. Λογικά εκείνη την ημέρα μέχρι το βράδυ έγινε και η οωρρηξία. Προς την ημέρα που περίμενα περίοδο (13-14 Ιανουαρίου), ένιωσα κάποιους πόνους διαφορετικούς από αυτούς τις περιόδους, όχι έντονους. Περίοδος δεν ήρθε. Παρασκευή πρωί έκανα ένα τεστ και βγήκε αρνητικό. Έχω 5 μέρες καθυστέρηση και το Σάββατο το βράδυ, βλέπω λίγο ροζ στο σκούπισμα. Η απογοήτευση, ήμουν σίγουρη ότι τα είχαμε καταφέρει αυτή τη φορά... Είδα 1-2 φορές την Κυριακή και συνεχίστηκε και Δεύτερα μέχρι Τρίτη πρωί. Δεν ήταν έντονο, ούτε αίμα περιόδου, ήταν μόνο στο σκούπισμα. Τον γιατρό τον πήρε ο άντρας μου, εγώ δεν είχα το κουράγιο. Τον τελευταίο χρόνο ενώ έρχεται κανονικά η περίοδος μου ξεκινάει 3-4 μέρες νωρίτερα με δείγματα. Και τη Δευτέρα που μίλησε ο άντρας μου, ο γιατρός είπε ότι μάλλον συμβαίνει πάλι αυτό και όταν τελειώσει τελείως να πάω να με δει. Από χθες όμως δεν έχω τίποτα. Τι μπορεί να είναι όλα αυτά;

Όποια είχε κάτι παρόμοιο θα ήταν πολύτιμη βοήθεια. Συγγνώμη που σας κούρασα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...