Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 49 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ


Recommended Posts

οποτε καταλαβα ποια εισαι κοριτσακι.χαχα

:P:p:pτωρα βοηθησε με να καταλαβω κ εσυ ποια εισαι!!εγω θυμαμαι μονο μια κοπελα νομιζω μαρια τη λεγανε με καστανοξανθο μαλλι κ ενα αλλο κοριτσακι το καλοκαιρι με γυαλακια....καμια σχεση ε?

θα μεινω με την περιεργεια μεχρι αυριο μαλλον!!!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • sweet_february

    1501

  • DEMS

    1131

  • giota.

    1043

  • elisabeth

    1001

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πως να σε βοηθησω?φορουσα και γυαλια νομιζω φορουσες και εσυ και μετα τα εβγαλες.ειχα μακρια μαλλακια και μετα τα εκοψα πολυ κοντα.συνηθως πρωινα δουλευα.ειρηνη με λενε οχι μαρια.δεν ειχε μαρια


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

πως να σε βοηθησω?φορουσα και γυαλια νομιζω φορουσες και εσυ και μετα τα εβγαλες.ειχα μακρια μαλλακια και μετα τα εκοψα πολυ κοντα.συνηθως πρωινα δουλευα.ειρηνη με λενε οχι μαρια.δεν ειχε μαρια

σπανια πηγαινα πρωι.συνηθως βραδυ πηγαιναμε.οχι δε φορουσα γυαλια.σαν καποια να μου θυμιζεις αλλα δεν ειμαι σιγουρη.θα δω αυριο κ θα σου πω:P


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

εγω γεννησα βρε τον αυγουστο!!τωρα η κορη μου ειναι 3,5 μηνων.

με το καλο να κρατησεισ αγκαλια το μωρακι σου!αγορακι η κοριτσακι εχεις?

να σου ζησει η κορουλα σου....εγω εχω αγορακι και περιμενω με αγωνια να το σφιξω στην αγκαλια μου...αχαχαχ


RdgUp3.png?9bYD0Vuc
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να σου ζησει η κορουλα σου....εγω εχω αγορακι και περιμενω με αγωνια να το σφιξω στην αγκαλια μου...αχαχαχ

αντε πλησιαζουν οι μερες που θα κρατας κ εσυ αγκαλια το μωρακι σου!γιος ε?κ εγω γιο ηθελα αλλα ηρθε η κορη κ δεν την αλλαζω με τιποτα!

εγω παλι δε πληρωθηκα ουτε σημερα....θα τους ξαναπαρω αυριο κ αυτη τη φορα δε θα ειμαι κ πολυ ευγενικη με τους αχρηστους!!καλα λενε ολοι οι αχρηστοι στο δημοσιο ειναι...ευτυχως που υπαρχουν εξαιρεσεις σαν εμενα:P:p:p


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου τωρα καταφερα να μπω να σας γραψω τα νεα μας! Σημερα μετα απο την ανελεητη γκρινια της μικρης, αποφασισα να την παω στο παιδιατρο γιατι δεν πηγαινε αλλο! Την κοιταξε, δεν εχει ουτε ακροαστικα, τα αυτια μας ειναι καθαρα, ο λαιμος οκ και μου ειπε για να αποκλεισουμε ολες τις πιθανοτητες να κανουμε μια γενικη ουρων + καλλιεργεια ουρων (με το σακουλακι). Ξεκινησαμε λοιπον για Βιοιατρικη. Την πλυνανε, της το βαλανε, περιμεναμε 1.5 ωρα και τελικα της ειχε φυγει κι ειχαν χυθει τα τσισα στην πανα... :? Αντε παλι απο την αρχη, την ξαναπλυνανε, της βαλανε καινουριο σακουλακι και αλλη 1.5 ωρα αναμονη. Τελικα εκανε λιγα, αλλα φοβαμαι μηπως μας δειξει κανενα ψευδες αποτελεσμα γιατι την ειχα φερει σπιτι (εκει δεν στεκοτανε με τιποτα!) και οταν εκανε της εβγαλα εγω το σακουλακι με το χερι μου και μεχρι να ανοιξω τον ουροσυλλεκτη για να το τοποθετησω μεσα, το αφησα για λιγα δευτερολεπτα πανω στον νιπτηρα.. :?

Τους το ειπα και με ρωτησαν αν το σημειο που κολλαει ειχε ακουμπησει καπου κι οταν απαντησα οχι, μου ειπαν δεν υπαρχει προβλημα.. Η γενικη βγαινει αυριο το απογευμα και η καλλιεργεια την Παρασκευη το απογευμα.. Για να δουμε.... :roll:

Σοφακι ουτε εγω καταφερα να θηλασω.. Μεγαλη ιστορια, θα σας την πω αυριο απο κοντα!

Ευχομαι εσεις να ειχατε μια καλυτερη μερα απο τη δικια μας...


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

κι εμεις ειχαμε υπεροχη μερα.Ηρθε η μαμα μου για να κρατησει τον μικρο να σιδερωσω κ να βαλω κ πλυντηριο κ ενας ΒΛΑΚΑΣ παρκαρε πανω στο αυτοκινητο μου.Τον βρηκα κ επειδη με ειδε κοριτσακι μου το επαιζε κινεζος......πηρα κ εγω τον αντρα μου κ ηρθε κ παλι τα ιδια.....καλεσαμε την τροχαια,αυτος σηκωθηκε κ εφυγε κ μαλλον θα τρεχουμε για μηνυσεις τωρα......Θα σας πω αυριο απο κοντα....δεν εγινε μεγαλη ζημια αλλα ειναι η κοροιδια.Αλλωστε το εχουν ξανακανει αλλα εφ οσον ηταν τυπικοι δε χρειαστηκε ουτε καν να βαψω τον προφυλαχτηρα.Τωρα ομως επειδη το επαιξε μαγκας θα μου βαλει καινουριο ο ΜΑΓΚΑΣ......

Αυτα τα νεα μας......φιλακια πολλα!!!!!!

Υ.Γ.Φαιη μου καλα αποτελεσματα στο Μαρακι σου!!!!!


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω ρε Γιωτα μου.. Εχουμε χαζεψει ολοι.. Ο κοσμος δεν παει καλα, εχει αφιονιστει! Τι να σου πω? Καλα ξεμπερδεματα μεσα απο την καρδια μου!

Ευχαριστω και για τις ευχες!


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια μου τωρα καταφερα να μπω να σας γραψω τα νεα μας! Σημερα μετα απο την ανελεητη γκρινια της μικρης, αποφασισα να την παω στο παιδιατρο γιατι δεν πηγαινε αλλο! Την κοιταξε, δεν εχει ουτε ακροαστικα, τα αυτια μας ειναι καθαρα, ο λαιμος οκ και μου ειπε για να αποκλεισουμε ολες τις πιθανοτητες να κανουμε μια γενικη ουρων + καλλιεργεια ουρων (με το σακουλακι). Ξεκινησαμε λοιπον για Βιοιατρικη. Την πλυνανε, της το βαλανε, περιμεναμε 1.5 ωρα και τελικα της ειχε φυγει κι ειχαν χυθει τα τσισα στην πανα... :? Αντε παλι απο την αρχη, την ξαναπλυνανε, της βαλανε καινουριο σακουλακι και αλλη 1.5 ωρα αναμονη. Τελικα εκανε λιγα, αλλα φοβαμαι μηπως μας δειξει κανενα ψευδες αποτελεσμα γιατι την ειχα φερει σπιτι (εκει δεν στεκοτανε με τιποτα!) και οταν εκανε της εβγαλα εγω το σακουλακι με το χερι μου και μεχρι να ανοιξω τον ουροσυλλεκτη για να το τοποθετησω μεσα, το αφησα για λιγα δευτερολεπτα πανω στον νιπτηρα.. :?

Τους το ειπα και με ρωτησαν αν το σημειο που κολλαει ειχε ακουμπησει καπου κι οταν απαντησα οχι, μου ειπαν δεν υπαρχει προβλημα.. Η γενικη βγαινει αυριο το απογευμα και η καλλιεργεια την Παρασκευη το απογευμα.. Για να δουμε.... :roll:

Σοφακι ουτε εγω καταφερα να θηλασω.. Μεγαλη ιστορια, θα σας την πω αυριο απο κοντα!

Ευχομαι εσεις να ειχατε μια καλυτερη μερα απο τη δικια μας...

φαιη μου καλα αποτελεσματα!πριν λιγες μερες καναμε κ εμεις γενικη κ καλλιεργεια για να δουμε αν εφταιγε η πιθανη ουρολοιμωξη για το οτι δε παιρνει βαρος.τελικα ολα καλα αρνητικες βγηκαν οι εξετασεις η μικρη πηρε λιγο βαρος-ελαχιστο θα τη παρακολουθουμε για 15 μερες κ μετα θα δουμε τι θα κανουμε-αλλα σημερα ειναι μες τη γκρινια κ το κλαμα, δε κοιμαται ολη μερα ειναι ομως ζωηρη κ τρωει καλα...σκεφτηκα μηπως ειναι δοντακια αλλα μου ειπαν ειναι νωρις αν κ ο παιδιατρος λεει οτι ναι εχει αρχισει η προεργασια.αλλο ομως προεργασια κ αλλο να βγαζει δοντι.ποσες μερες πριν το βγαλει εχετε εντονη γκρινια?

θα τα πουμε αυριο απο κοντα.φιλια!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

γιωτα μου καλα ξεμπερδεματα!μιλαμε ετσι οπως το διαβασα εγω θα τον ειχα σπασει στο ξυλο!!!

ειρηνη μου καλα ειμαστε εσυ?

λοιπον σας αφηνω παω να τη ταισω και να τη κοιμησω.

α και να δω greys anatomy τελευταιο επεισοδιο σημερα οτι προλαβω δηλαδη!!

φιλια!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!!!

elisabeth τελικα το ειδες το τελευταιο επεισοδιο????

Εμεις ξυπνησαμε ορεξατοι.....ολο παιχνιδια θελουμε....καλα κουραγια!!!!!!!

Ανυπομονω να σας γνωρισω το απογευμα!!!!!!!!

Φιλια σε όλες σας κ τα ζουζούνια σας!!!!!


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...