Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      @Eflenew καλησπέρααααααα κορίτσια ακούσαμε κανονικά το μωράκι μασ 127 παλμούς 6 εβδομάδων και 1 ημέρας σασ ψέμα κάθομαι και το ακούω από εκείνη την ώρα στο κινητό. Το κακό είναι ότι έχει μικρή αποκόλληση γι'αυτό και είχε καφέ εχτές σήμερα βέβαια δεν έχει. Η γυναίκα μου θέλει να πάει για δουλειά γιατί δεν μπορεί να πάρει άδεια (δασκάλα) και έχω τρελαθεί δεν θέλω να πάει κάτι άσχημα.

      Mε το καλό όλα! Γιατί δε μπορεί να πάρει άδεια; Με μια βεβαίωση από το γυναικολόγο ότι έχει αιμορραγία παίρνει μια ωραιότατη άδεια για όλο το μήνα! Ούτε από επιτροπή δε θα περάσει . Βέβαια και να χρειαστεί να πάει, μην αγχώνεσαι. Θα προσέχει η ίδια, καθιστή στην έδρα, ας πει και στους συναδέλφους τι συμβαίνει να μην κάνει εφημερίες και όλα καλά θα πάνε! 

      *Τώρα είδα ότι είναι αναπληρώτρια :-).. μην αγχώνεσαι, όλα καλά θα είναι, και 5 μέρες που θα κάτσει, σχεδόν βγήκε ο μήνας, τι έμεινε μετά; 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ


Recommended Posts

εμεις κανονικα πληρωνομαστε καθε 15 και 30 του μηνα.στα υπολοιπα κοριτσια μπηκε την παρασκευη...τους παιρνω τηλ κ δε το σηκωνει κανεις φαινεται ειναι πολυ πρωι ακομα γ αυτους:P:p

θα μπερδεψανε μαλλον με τις αδειες μου ποιος ξερει?


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • sweet_february

    1501

  • DEMS

    1131

  • giota.

    1043

  • elisabeth

    1001

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας κοριτσακια.ο γιοκας κλωτσαει μονιμως.ειναι μαλλον οργισμενο νιατο.γυρω στις 17/1 γενναω (πρωτα ο θεος)σε 62 μερουλες

αντε με το καλο πλησιαζουν οι μερες!!

ασχετο τελικα πηρα στη δουλεια μου ειχαν κανει λαθος λεει κ θα πληρωθω αυριο..παλι καλα να λεμε!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

Ειρηνη με το καλο! Αντε, κοντοζυγωνει κι ερχεται!

Σοφια οταν ερθει με το καλο ο καιρος να επιστρεψεις στη δουλεια, πηγαινε 4 μερες καθυστερημενη (τοσο δεν καθυστερησανε να σε πληρωσουν αν καταλαβα καλα?) και πες τους πως εκανες λαθος εσυ αυτη τη φορα!!! :lol:


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ειρηνη με το καλο! Αντε, κοντοζυγωνει κι ερχεται!

Σοφια οταν ερθει με το καλο ο καιρος να επιστρεψεις στη δουλεια, πηγαινε 4 μερες καθυστερημενη (τοσο δεν καθυστερησανε να σε πληρωσουν αν καταλαβα καλα?) και πες τους πως εκανες λαθος εσυ αυτη τη φορα!!! :lol:

χαχχαχα καλη ιδεα λεω να την εφαρμοσω!!!:P

κοριτσια ξερει καμια σας τι ειναι τα κονδυλωματα κ πως θεραπευονται?πηγα σημερα στο γυναικολογο μου κ μου βρηκε αρκετα διασπαρτα κ λεει πρεπει να γινει καυτηριασμος, χειρουργειο δηλαδη...δεν υπαρχει αλλος τροπος να αντιμετωπιστουν?εγω νομιζα ειναι σεξουαλικως μεταδιδομενο νοσημα αλλα ρε που...τη δεν εχουμε ακομα επαφες με τον αντρα μου...λεει οτι αρκετες γυναικες εχουν μετα τη γεννα κ ισως ν απρουπηρχαν και ν αμη τα ειχα δει..δε θελω να κανω χειρουργειοοοο


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κι από μένα! Καλή υπομονή με τα δοντάκια κοριτσάκια! Βέβαια εμένα όλα αυτά μου φένονται λίγο κινέζικα προς το παρόν, αλλά που θα πάει θα μπω κι εγώ σιγά σιγά στο ζυγό!

Ελισάβετ, τα κονδυλώματα δεν πρέπει να τα αφήσεις σε καμμία περίπτωση, δυστυχώς απαιτούν επέμβαση, αλλά μη φανταστείς ότι είναι ιδιαίτερα επίπονη διαδικασία. Δεν ξέρω ακριβώς πως δημιουργούνται, αν και έχω ακούσει πως είναι σεξουαλικά μεταδιδόμενο νόσημα. Εγώ πάλι είχα πολύποδες στη μήτρα που έπρεπε να τους αφαιρέσω με υστεροσκόπηση και είχα συναντήσει πριν το χειρουργείο δύο κοπέλες που θα έκαναν την ίδια επέμβαση για κονδυλώματα. Σκέψου πως εφόσον τα κατάφερες με τη γέννα, αυτό θα είναι εντελώς για την πλάκα σου!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι από μένα! Καλή υπομονή με τα δοντάκια κοριτσάκια! Βέβαια εμένα όλα αυτά μου φένονται λίγο κινέζικα προς το παρόν, αλλά που θα πάει θα μπω κι εγώ σιγά σιγά στο ζυγό!

Ελισάβετ, τα κονδυλώματα δεν πρέπει να τα αφήσεις σε καμμία περίπτωση, δυστυχώς απαιτούν επέμβαση, αλλά μη φανταστείς ότι είναι ιδιαίτερα επίπονη διαδικασία. Δεν ξέρω ακριβώς πως δημιουργούνται, αν και έχω ακούσει πως είναι σεξουαλικά μεταδιδόμενο νόσημα. Εγώ πάλι είχα πολύποδες στη μήτρα που έπρεπε να τους αφαιρέσω με υστεροσκόπηση και είχα συναντήσει πριν το χειρουργείο δύο κοπέλες που θα έκαναν την ίδια επέμβαση για κονδυλώματα. Σκέψου πως εφόσον τα κατάφερες με τη γέννα, αυτό θα είναι εντελώς για την πλάκα σου!

καλησπερα principessa!!

ναι εχεις δικιο σ αυτα που λες ξαναμιλησα κ με το γιατρο μου μου πε να μη φοβαμαι δεν ειναι τιποτε ειναι επεμβαση ρουτινας...κ να μην ανησυχω δεν ειναι καρκινος...βεβαια θα κανουμε κ βιοψια να μαστε σιγουροι...σε κανα μηνα θα κανω την επεμβαση κ ελπιζω να πανε ολα καλα!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς είναι κούκλα μου, εξέταση ρουτίνας. Θα δεις πως θα πάνε όλα καλά! Μωρέ τί τραβάμε οι γυναίκες???

αστα...

αντε να περασει κ αυτο!

ποτε γεννας εσυ?λογικα μετα τις γιορτες ε?


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

Σοφακι μην ανηυσυχεις. Τα κονδυλωματα ειναι κυριως σεξουαλικως μεταδιδομενο νοσημα, αλλα σε πολυ ακραιες και μεμονομενες περιπτωσεις (δηλαδη πολυ σπανια για να μην πω σχεδον ποτε) μεταδιδεται και απο κακη υγιεινη (π.χ. εχω γνωρισει γυναικα στο νοσοκομειο Αλεξανδρα που πηγαινα με το ΤΕΕ που εβγαλε κονδυλωματα απο κακες συνθηκες υγιεινης σε κεντρο αδυνατισματος. Εξαιρετικα σπανιο, αλλα -δυστυχως- συμβαινει.. :? )

Τωρα σε ο,τι αφορα το χειρουργειο μην ανησυχεις, ολα θα πανε καλα! Νομιζω συνηθως χρησιμοποιουν μεθη για το λεϊζερ ως μεσο αναισθησιας! Περαστικα και αγυριστα! :-P

Principessa με το καλο το μωρακι σου και σε λιγο καιρο, θα μας λες κι εσυ ιστοριες για τα δοντακια του!! :-P


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΣΑς ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΙΝΣΙ ΓΕΝΝΑΜΕ !!ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΙΑ ΘΑ ΞΕΛΕΥΤΕΡΩΘΕΙ ΠΡΩΤΗ!!

ΑΠΟ ΤΟΥ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ ΠΗΓΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΡΙΝΣΙ?


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σοφακι μην ανηυσυχεις. Τα κονδυλωματα ειναι κυριως σεξουαλικως μεταδιδομενο νοσημα, αλλα σε πολυ ακραιες και μεμονομενες περιπτωσεις (δηλαδη πολυ σπανια για να μην πω σχεδον ποτε) μεταδιδεται και απο κακη υγιεινη (π.χ. εχω γνωρισει γυναικα στο νοσοκομειο Αλεξανδρα που πηγαινα με το ΤΕΕ που εβγαλε κονδυλωματα απο κακες συνθηκες υγιεινης σε κεντρο αδυνατισματος. Εξαιρετικα σπανιο, αλλα -δυστυχως- συμβαινει.. :? )

Τωρα σε ο,τι αφορα το χειρουργειο μην ανησυχεις, ολα θα πανε καλα! Νομιζω συνηθως χρησιμοποιουν μεθη για το λεϊζερ ως μεσο αναισθησιας! Περαστικα και αγυριστα! :-P

Principessa με το καλο το μωρακι σου και σε λιγο καιρο, θα μας λες κι εσυ ιστοριες για τα δοντακια του!! :-P

σ ευχαριστω φαιη μου!ναι μεθη θα μου κανει ειπε..λιγοτερο απο μια ωρα θα κρατησει κ μετα θα παω σπιτακι μου...

κατα τ αλλα τι κανετε κοριτσια?ανυπομονω να ρθει η τεταρτη να τα πουμε κ απο κοντα!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα glykoula!μια χαρα εσυ πως εισαι?κ εσυ γεναρη γεννας?


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

Φαίη και Elisabeth, σας ευχαριστώ πολύ!!! Ναι θα γεννήσω μαζί με την Erianton στα μέσα του Γενάρη!!!! Ο καιρός πλησιάζει και δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμα ότι σε δύο μήνες θα γεννήσω το βλασταράκι μου!

Erianton, τώρα πάω μια βολτούλα στου Ιανουαρίου, χα,χα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...