Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Νοεμβρίου 2017


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 544
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σου @Melitoula!!! οντως αν εισαι 5 εβδομαδων και κατι ειναι πολυ νωρις για καρδουλα!!! αντε ολες  μαζι μαζι θα εχουμε τα επομενα ραντεβου μας!! αντε μπραβο...με το καλο σε ολες μας!!!!


2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα!! εμεις καλα..δοξα τω Θεω.. οι αναγουλες αναγουλες αλλα δεν ειναι κατι καινουριο..ετσι κ αλλιως απο κει ψιλιαστηκα για εγκυμοσυνη,. να φανταστειτε πριν καν την καθυστερηση.. το μονο παραξενο ειναι οτι δεν με ποναει το στηθος.. ενω στην πρωτη με πεθανε.. κατα τ'αλλα καλα.. τσιμπηματακια χαμηλα, καμια ζαλαδα που κ που.. εξετασεις θα κανω την δευτερα.. ο μικρος προς το παρον δεν με κουραζει.. απλα εχουμε διαφορετικες ωρες υπνου το μεσημερι οποτε ανγκαστικα δεν κοιμαμαι εγω.. αλλα νταξει..τπτ το τραγικο.. προς το παρον.. γιατι απο οσο βλεπω οι αναγουλες μου αυξανουν σε ενταση οποτε... καταλαβαινω τι με περιμενει.. βλεπω το βομεξ να με χαιρεταει....:P

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια.Μελιτουλα την επομενη φορα μπορει να ακουσεις καρδουλα.Απο συμπτωματα τα παω πολυ καλα μονο το στηθος μου νοιωθω λιγο πρησμενο.

Υπαρχει ακομη ενα μωρακι που θα γεννηθει τον νοεμβρη κοριτσια!!!Προχθες η κουνιαδα μου εμαθε πως ειναι κι αυτη εγκυος.Πηγε στον γιατρο και της ειπε λογικα 14-18/11 πητ.Δεν εχει ακουσει ακομα καρδουλα την τριτη θα ξαναπαει.Ποσο χαρηκα!!!Θα ειμαστε μαζι!!!

Αχχχ κοριτσια ποσο με συγκινισε ο μικρος μου!Χθες ολη μερα ηταν καπως σκεπτικος.Το βραδυ που πηγα να τον βαλω για υπνο μου λεει.Μαμα θελω αδερφουλα...του λεω γιατι οχι αδερφουλη;Γιατι θα θελουμε τα ιδια πραγματα και θα μαλωνουμε συνεχεια και θα σας στεναχορουμε ενω αν εχω μια αδερφουλα θα ειναι αλλιως...Με συγκινισε ετσι οπως μιλησε!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κι εμενα κοριτσια εχουν αρχισει οι ανακατοσουρες και δεν μπορω να τρωω κανονικα!!!

αχ τι ομορφα @Βασιλινα θα ειστε μαζι εγκυουλες και θα εχουν τα μικρα σας ιδια ηλικια και τα παιζουν μαζι...οσο για τον γιοκα σου...συνηθως τα αγορια νομιζω αδελφουλες ζητανε χιχιχι


2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου βασιλινα μου!! μπραβο καλα κανεις και ξεκουραζεσαι...εγω δουλευω οποτε ξεκουραζομαι οταν γυριζω σπιτι!! απ'οτι βλεπω κι εγω δεν μπαινει καμια κοπελα να γραφει να τα λεμε...γιατι ομως βρε κοριτσια???


2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσοπουλα!!! τι κανετε?? θα ηθελα να μπαινω πιο συχνα αλλα δεν προλαβαινω, παρ'ολο που το εχω ανοιχτο συνεχως.. ο μικρος ειναι σε μια ηλικια λιγο απαιτητικη.. απο ανακατεματα και εγω καλα παω... εχω μεν αλλα μπορω να τρωω..δεν ξερω πως θα παει αυτη η εγκυμοσυνη.. θ φανει

 

 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημερα και απο εμενα!ευχομαι σε ολεσ με το καλο τα μωρακια σας! περιμενω και γω το δευτερο μωρακιμ λογικα το νοεμβριο..εχω ενα αγορακι 5 μηνων γεννημενο και αυτο το νοεμβριο του 2016!! εκανα τεστ και βγηκε θετικο!θα παμε το σαββατο στο γιατρο πρωτη φορα να το δουμε! εχω αγχωθει ηδη γιατι η πρωτη μου εγκυμοσυνη δεν ηταν και τοσο καλη απο αποψη εμετων αφου ειχα νοσηλευτει στο νοσοκομειο..ελπιζω τωρα να μην το περασω σε τετοιο βαθμο γιατι εχω και το αλλο μωρακι..ευχομαι να πανε ολα καλα για ολες μας!!!

  • Μου αρέσει 1

InEHp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλωσηρθες @kid-92 στην παρεα μας!! να χαιρεσαι το μωρακι σου και με το καλο και το δευτερο!! μην αγχωνεσαι ολα καλα θα πανε...οι εμετοι μπορει να ειναι κουραστικοι αλλα υποδηλωνουν μια καλη εγκυμοσυνη!!! εγω μονο ανακατωσουρες εχω προς το παρον...θα περιμενουμε λοιπον νεα σου το Σαββατο,να μας πεις και Πητ!!! ποσων εβδομαδων υπολογιζεις οτι εισαι??


2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Myrtoulita είπε:

καλωσηρθες @kid-92 στην παρεα μας!! να χαιρεσαι το μωρακι σου και με το καλο και το δευτερο!! μην αγχωνεσαι ολα καλα θα πανε...οι εμετοι μπορει να ειναι κουραστικοι αλλα υποδηλωνουν μια καλη εγκυμοσυνη!!! εγω μονο ανακατωσουρες εχω προς το παρον...θα περιμενουμε λοιπον νεα σου το Σαββατο,να μας πεις και Πητ!!! ποσων εβδομαδων υπολογιζεις οτι εισαι??

Σε ευχαριστώ πολυ Myrtoulita !!και σε σένα με το καλό το πρώτο σου παιδάκι !!! Ευχομαι να μείνεις  στις ανακατωσούρες και να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!!αχχ πραγματικά ελπίζω να μην εχω τόσους εμετούς !!μεχρι τον 5 μήνα μ κράτησαν και μετά που κ που ανακατοσουρες!ολα καλά όμως!! Μάλλον ειμαι στην 6 βδομάδα αλλα δν ειμαι κ σίγουρη!τελευταια περίοδο 4/2!

  • Μου αρέσει 1

InEHp2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια τι κανετε?? πως ειστε?? απο συμπτωματα?? εγω σμρ ημουν καλα μπορω να πω σε σχεση με χθες παντα.. στο τσακ δεν πηρα χαπι.. γενικα παθαινω κραμπες μικρες κατω χαμηλα.. οταν παω να σηκωθω απο το κρεβατι, μιας και λογω του μικρου ειδικα το βραδυ μολις τον ακουω πεταγομαι.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...