Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Eflenew είπε:

      @Blue Velvet συμφωνώ με το Σπορακι. Ειναι 1 στα 3,5 ή 1 στα 4 στη δικη σου ηλικια. Θα υο πετυχεις το καλο εμβρυακι ισως ειναι αυτο που ειναι καταψυξη.

       Σε ξενο επιστημονικό άρθρο του 2023 αναφερει: 

      Το ποσοστό ευπλοειδίας (σωστα χρωμοσωμικα) εμβρύων μειώνεται όσο αυξάνεται η ηλικία του ασθενούς, είναι 73% για έμβρυα καλής ποιότητας σε ασθενείς κάτω των 35 ετών, 54% σε ασθενείς μεταξύ 35-36, 37% σε ασθενείς μεταξύ 37-38, 31% σε ασθενείς μεταξύ 39-40, 23% σε ασθενείς μεταξύ 41-42, 5% σε ασθενείς μεταξύ 43-44 και 0 % σε ασθενείς μεταξύ 45-46 ετών. 
       
       

      Καλής ποιότητας θεωρούνται τα έμβρυα ΑΑ μόνο ; 

Μανούλες Νοεμβρίου 2017


Recommended Posts

γεια σας κοριτσια!! κι εγω πηγα χθες γιατρο και ολα καλα!! μου εδωσε και εκανα και τον προγεννητικο και εκλεισα ραντεβου και για την αυχενικη!! βασιλινα μου εμενα το στηθος μου ειναι πρησμενο απο πριν μαθω οτι ειμαι εγκυος...απο εγκυμοσυνη σε εγκυμοσυνη αλλαζουν τα πραγματα!!


2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 544
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Βασιλινα είπε:

Καλημερα.Μελιτουλα υπεροχος ηχος ε;;;Αστα μονο με τον γιατρο τα εχω κατα τ'αλλα και το προσωπικο και η καθαριοτητα ηταν οκ γι'αυτο και ξαναπαω εκει βεβαια ειναι και το οικονομικο.

Βρε κοριτσια εχει πρηστει παρα πολυ το στηθος μου συμβαινει και σε σας;Στην πρωτη εγκυμοσυνη στους τελευταιους μηνες πρηστικε και πιο πολυ μετα στον θηλασμο.Εχω ανεβει ηδη ενα νουμερο που θα φτασει;;;

κοιτα και σε μενα στην πρωτη ημουν με πολυ πονο.και λιγο πρηξιμο    !δεν μπορω ν πω οτι με το θηλασμο αυξηθηκε.. εμεινε ως ειχε.. τωρα σε αυτην οπως λες.. παλι πρηστηκε.. χωρις πονο.. και μαλλον εχει ανεβει νουμερο..αλλα πρηξιμο!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σου ζουζουνελ!! εισαι κι εσυ μανουλα Νοεμβριου ε;; κοιτα να δεις δεν ξερω λογικα λογω ορμονων μπορει να συμβαινει αυτο...γιατι δεν ρωτας τον γιατρο σου γι αυτο καλυτερα;; δεν νομιζω ομως οτι ειναι κατι για το οποιο θα πρεπει να ανησυχεις!!!


2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


Just now, zouzounel 73 είπε:

to proto mou paidaki meta apo 5 xronia prospathion  kai giauto kai toso agxomeni.sta 5 xronia eixa ena keno sakko kai mia vioximiki apovoli.giatro tha pao tin triti na akouso kardoula kai euxome ola na pan kala

αντε με το καλο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου!!!

Link to comment
Share on other sites

kalimera koritsia.emeis pigame giatro ,eidame 2 sakkous alla akousame mia kardoula.o giatros eipe oti to ena proxora kai einai mia xara to allo distixos oxi. anameno to epomeno rantevou kai thelo na eimai aisiodoxi oti tha paei kala auto pou akousame kardoula. sas euxome kalo pasxa kai kali anastasi .

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!! ΖΟΥΖΟΥΝΕΛ ΜΟΥ Ο ΕΝΑΣ ΣΑΚΟΣ ΗΤΑΝ ΑΔΕΙΟΣ ΔΗΛ;; ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΑΠΟΡΡΟΦΗΘΕΙ...ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΑΦΟΥ ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ...ΠΟΤΕ ΕΧΕΙΣ ΠΑΛΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ;;


2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

geia sas koritsares τι κανεte ?" χρονια πολλα και χριστος ανεστη!χαθηκα λιγακι γτ ημουν χαλια μαυρα  εμετους και ζαλαδες ολη μερα καθε μερα κι εχω και την μικρη και μονη ολη μερα ο συζυγος λειπει με την δουλεια σ ασκησεις και το παλευω δεν το παλευω με τοσες ανακατωσουρες.....ουτε το φαγητο της μικρης δεν μπορω να φτιαχνω μου μυριζει απαισια τ οτιδηποτε.... πφφφ υπομονη!!!πηγαμε σημερα  δευτερη φορα στον γιατρο ολα τελεια!!!!!!!ειδαμε το μικρουλακι μας!!! ειμαι 11 εβδομαδων και 2 μαη εχουμε την αυχενικη !!(και κυστικη ινωση )!! απλα να δουμε! !!! ολα τελεια ακουσαμε και καρδουλα , μεγαλωσε και το μωρακι και κουνιοταν χαχχα!!εχω πητ 11-11!! στην μικρη μου ειχα 11- 11 -2015 και γεννηθηκε 14-11-2015!! θα χουν ακριβως 2 χρονια διαφορα!! και γενεθλια κοντα χαχχα!! εσεις πως ειστε τι κανετε? :)


[sIGPIC][/sIGPIC]

My life is a real dream!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...