Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΜΟΥ


Recommended Posts

χΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΜΙΚΡΑ ΜΟΥ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙΑ!!!!!ΝΑ ΣΑΣ ΕΧΕΙ Ο ΧΡΗΣΤΟΥΛΗς ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ!!!!!!

ELITA 25/12/2009, PARENTSCAFE: "ΜΠΗΚΑ ΧΘΕΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΑΙΜΟΡΡΑΓΙΑ. ΜΑΣ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΠΩΣ ΑΠΛΑ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ. ΕΙΧΑ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ. ΜΕΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΕ ΕΙΔΕ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΔΙΑΣΤΟΛΗ. ΜΕΤΑ ΕΦΥΓΕ. ΜΟΥ ΒΑΛΑΝ ΟΡΟ ΜΕ ΓΙΟΥΤΟΠΑΡ ΝΑ ΜΟΥ ΜΕΙΩΣΟΥΝ ΤΙΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ. ΚΙ ΕΝΩ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΜΑΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΚΙ ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΟΛΗ. ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΩΡΑ ΒΡΕΘΗΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΕΚΛΑΙΓΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΒΟ ΜΟΥ. ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΓΟΡΙ 1900 ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ 1550 . ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΙΣ 10 ΣΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ. Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΠΛΗ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΚΑΙ ΤΡΩΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ. Η ΜΙΚΡΗ ΘΕΡΜΟΚΟΙΤΙΔΑ ΛΟΓΩ ΒΑΡΟΥΣ. ΚΑΙ ΤΑ 2 ΑΝΑΠΝΕΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΥΓΙΕΣΤΑΤΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΜΕ ΣΗΚΩΣΟΥΝ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΑ ΔΩ...." XRONIA POLLA STA 1A MWRAKIA MAS!!!!


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

εστω και καθυστερημενα να σου ευχηθω να σου ζησουν τα μωρακια σου.να ειναι παντα γερα και εσεις να τα καμαρωνετε!!!


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Aχ Ελιτα μου σα χτες ήταν που είχα διαβάσει το μνμ σου!!!!

Αν και καθυστερημένα κοριτσάρα μου να σας ζήσουν τα διδυμάκια σας!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...