Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 48 λεπτά , bcd18 είπε:

      Καλησπέρα! Ναι εχεις δίκιο! Πρέπει να ρωτήσει αν η τιμη θα είναι για μια ή και για δεύτερη προσπάθεια.
      Τι άλλο να ρωτήσει;  Αραγε εδώ θα είναι Ελληνίδες ή μπορεί και από αλλη  χώρα; 

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

Γράμμα σε ένα παιδί που γεννιέται αύριο!


vasdeli

Recommended Posts

Αγόρι μου,

Αύριο είναι η μεγάλη μέρα!

Θα σε πάρω για πρώτη φορά στην αγκαλιά μου!

Θα κοιταχθούμε για πρώτη φορά στα μάτια!

Όλον αυτό τον καιρό σε περίμενα με τόση λαχτάρα και αγάπη, ψυχή μου....Το ένστικτό μου, μου έλεγε κρυφά πως είσαι αγόρι ακόμη και όταν αρχικά μου είχαν πει ότι είσαι κορίτσι...Δεν σου κρύβω πως για ένα διάστημα, ήμουν τόσο πολύ αγχωμένη ...άρχισα να αναπνέω από την 18η εβδομάδα και μετά....κι εσύ ξέρεις το γιατί....

Τα έχω όλα έτοιμα, άγγελέ μου!

Τα ρουχάκια σου, τις πάνες σου, τα αξεσουάρ σου...

Μα περισσότερο απ' όλα έχω έτοιμη την καρδιά και την αγκαλιά μου....Μια καρδιά που μπορεί να έγινε κομμάτια πριν περίπου ένα χρόνο αλλά που εσύ ωστόσο με την σιωπηλή και ταυτόχρονα δυναμική παρουσία σου, έγιανες μέρα με την ημέρα....Μια αγκαλιά που γίνεται ακόμη πιο μεγάλη και πλατιά για να χωρέσει εκτός από τ' αδέρφια σου κι εσένα, αγόρι μου!

Υπήρξες μεγάλη ευλογία για την οικογένειά μας...ευχαριστώ τον Θεό που σ' έστειλε σε μας....

Σε αφήνω τώρα...Έχω να ξεκουραστώ και να βάλω τις σκέψεις μου σε μια τάξη γιατί αύριο έχουμε ραντεβού, μην το ξεχνάς!!!

Κατά τις 12μμ που είπανε θα σκάσεις μύτη στον κόσμο μας!

Σε φιλώ,

Η μαμά σου!:P


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

τι κι αν εχω πει οτι δεν προκειται να ξαναδακρυσω με τιποτα........

ευχομαι το αυριανο σας ραντεβου στα τυφλα να ειναι φανταστικο!να ειναι η ωραιοτερη εμπειρια της ζωης σου!!σου ευχομαι τα καλυτερα!!ευχομαι καποια μερα το παιδακι σας να σας πει οτι ειναι πολυ τυχερο που διαλεξε να ερθει στην ζωη σας!!!!

καλη λευτερια!!


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε Βικάκι μου, πόσο με συγκινείς δεν λέγεται.

Αύριο είναι μεγάλη μέρα, είναι μέρα μεγάλης χαράς.

Τι τυχερός μπέμπης που είναι!!!

Και σίγουρα το ξέρει πολύ καλά!!!

Τα φιλιά μου και την αγάπη μου!!!


τα παιδιά είναι ευλογία!!!

eNortjKzUjI0MDA2NVKyBlwwFUQCyA,,44.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

όλο αυτό το διάστημα διάβαζα την πορεία σου.

δεν σου είχα γράψει. όμως δάκρυζα μαζί σου, έπαιρνα δύναμη από αυτά που έγραφες.

να είναι η Παναγιά μαζί σας, όλα τα καλά του Θεού για το παιδί σου, για την οικογένειά σου!

είσαι ... θέλω να σου κάνω μια αγκαλιά, να σε φιλήσω!

να είσαι πάντα καλά!

με πολλή αγάπη

Σέβη.

Link to comment
Share on other sites

το πιο ευτυχισμενο σου ραντεβου!ευχομαιν αειστε συνεπεις και οι 2!με το καλο!να χαιρεσαι την οικογενεια σου!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αγόρι μου,

Αύριο είναι η μεγάλη μέρα!

Θα σε πάρω για πρώτη φορά στην αγκαλιά μου!

Θα κοιταχθούμε για πρώτη φορά στα μάτια!

Όλον αυτό τον καιρό σε περίμενα με τόση λαχτάρα και αγάπη, ψυχή μου....Το ένστικτό μου, μου έλεγε κρυφά πως είσαι αγόρι ακόμη και όταν αρχικά μου είχαν πει ότι είσαι κορίτσι...Δεν σου κρύβω πως για ένα διάστημα, ήμουν τόσο πολύ αγχωμένη ...άρχισα να αναπνέω από την 18η εβδομάδα και μετά....κι εσύ ξέρεις το γιατί....

Τα έχω όλα έτοιμα, άγγελέ μου!

Τα ρουχάκια σου, τις πάνες σου, τα αξεσουάρ σου...

Μα περισσότερο απ' όλα έχω έτοιμη την καρδιά και την αγκαλιά μου....Μια καρδιά που μπορεί να έγινε κομμάτια πριν περίπου ένα χρόνο αλλά που εσύ ωστόσο με την σιωπηλή και ταυτόχρονα δυναμική παρουσία σου, έγιανες μέρα με την ημέρα....Μια αγκαλιά που γίνεται ακόμη πιο μεγάλη και πλατιά για να χωρέσει εκτός από τ' αδέρφια σου κι εσένα, αγόρι μου!

Υπήρξες μεγάλη ευλογία για την οικογένειά μας...ευχαριστώ τον Θεό που σ' έστειλε σε μας....

Σε αφήνω τώρα...Έχω να ξεκουραστώ και να βάλω τις σκέψεις μου σε μια τάξη γιατί αύριο έχουμε ραντεβού, μην το ξεχνάς!!!

Κατά τις 12μμ που είπανε θα σκάσεις μύτη στον κόσμο μας!

Σε φιλώ,

Η μαμά σου!:P

δάκρυσα διαβάζοντας το τελειο γραμμα που εγραψες στο μωρο σου!!!!!!!!!!!με το καλο να κρατησεις αγκαλια τον παιδαρο σου.που ειναι τυχερος με τετοια μανουλα..............

φιλια.


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

ΑΧ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΩΣ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΤΟΥΣ ΔΥΟ....

ΘΑ ΔΩΣΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΕΥΤΥΧΙΑΣ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ!!!

ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκι μου αν και δεν πρεπει να εχουμε ξαναμιλήσει σου ευχομαι με το καλο να κρατήσεις το μωράκι σου στην αγκαλιά σου και να πανε όλα κατ΄ευχήν...με συγκίνησε το γράμμα σου ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...