Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια,

Κ γω στην αναμονή μετα την ετ κ ψαχνω συμπτώματα που όμως νομίζω είναι πολύ νωρίς ακόμα. Περνάνε τοσο αργά οι μέρες μέχρι την χοριακη... Το μονο που αισθανομαι είναι μερικές φορες καποια  πολύ ηπια πονακια περιοδου. Τίποτα άλλο. Καλη επιτυχία σε ολες οσες περιμένουμε! 

  • Ευχή 4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κορίτσια, επιτέλους ήρθε η στιγμή ξεκίνησα σήμερα με cyclacur θα κάνω έμβρυο μεταφορά κατεψυγμένων εμβρύων…μπορεί να μου πει κάποια πόσες ημέρες περίπου θα πρεπει να περιμένω πριν την μεταφορά ?

 

  • Καλή τύχη! 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Pink or Blu είπε:

Γεια σας κορίτσια, επιτέλους ήρθε η στιγμή ξεκίνησα σήμερα με cyclacur θα κάνω έμβρυο μεταφορά κατεψυγμένων εμβρύων…μπορεί να μου πει κάποια πόσες ημέρες περίπου θα πρεπει να περιμένω πριν την μεταφορά ?

 

γειά σου κοριτσι μου...σε ποια μέρα του κύκλου ξεκίνησες cyclacur?δεύτερη???λογικά η μεταφορά γίνεται κοντά στη 15η μέρα αλλά θα δείτε ανάλογα με τις ορμονικες σου....και με το ενδομήτριο σου....παίζουν πολλά ρόλο...

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Pink or Blu είπε:

ναι Ξεκίνησα στη δεύτερη ημέρα.. τώρα μου είπαν ότι θα γίνει 18-19 Απριλίου η έμβρυο μεταφορά πολλές δ είναι η μέρες?δε ξέρω?

Καλησπερα, ισως να σε τραβηξει λιγο γτι πεφτεις πανω στο Πασχα.. σου ρυθμιζει το ενδομητριο με το σικλακουρ οποτε ειναι ελεγχομενο και οσο πιο μεγαλο ειναι τοσο καλυτερα.. σε ποια μερα του κυκλου σου θα εισαι τοτε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

από παρενέργειες.....βγάλε στυλό και κρατα λίστα....χαχαχχαχαχαχα

Αλλα τίποτα τρομερό μην νομίζεις....ισως όταν ξεκινήσεις προγεστερονη εκεί κοντά στη μεταφορά σου να εχεις κάποια πρηξιματα κάποια υπνηλία να είσαι πιο ευαίσθητη....αλλα και πάλι....ο κάθε οργανισμός ειναι διαφορετικός....εχεις παρατηρήσει κάτι με τα  cyclacur τώρα?

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Pink or Blu είπε:

Θα είμαι 21-22 ημέρα άντε να δούμε…τίποτα παρενέργειες είχε καμία από τα χάπια?

σε ευχαριστώ παρά πολύ 🥰

Συμφωνω με τη @vasoula .. υπνηλια τρελη με τη προγεστερονη.. ριχνω χαστουκια στον εαυτο μου για να ξυπναω😝 .. ενταξει μην σε αγχωνουν οι μερες γιατρος δεν ειμαι αλλα απο την εμπειρια μου ξερω οτι οσο πιο πολυ φουσκωσει το ενδομητριο ειναι δεκτικο ,καλυτερα να περασει και το Πασχα να εισαι πιο ανετη.. 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα!

Εγω σήμερα έκανα τριτη χοριακη κ περιμένω με αγωνια τα αποτελέσματα! Οι προηγούμενες δυο ήταν μια χαρα ψηλα ψηλα αλλά φοβάμαι συνεχώς μήπως κάτι στραβωσει! Υπάρχει περίπτωση η τρίτη να πέσει? Η δεύτερη ήταν 1982 !!!

Συμπτώματα εγώ μετά την εμβρυομεταφορα ειχα λιγα ηπια πονακια περιοδου πολλά νευρα οσο πλησιαζεωη στιγμή της πρώτης χοριακης τίποτα το ιδιαίτερο αλλο. 

  • Ευχή 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, teenthybell είπε:

Κορίτσια καλημέρα!

Εγω σήμερα έκανα τριτη χοριακη κ περιμένω με αγωνια τα αποτελέσματα! Οι προηγούμενες δυο ήταν μια χαρα ψηλα ψηλα αλλά φοβάμαι συνεχώς μήπως κάτι στραβωσει! Υπάρχει περίπτωση η τρίτη να πέσει? Η δεύτερη ήταν 1982 !!!

Συμπτώματα εγώ μετά την εμβρυομεταφορα ειχα λιγα ηπια πονακια περιοδου πολλά νευρα οσο πλησιαζεωη στιγμή της πρώτης χοριακης τίποτα το ιδιαίτερο αλλο. 

Τελειο νουμερο, ειμαι σιγουρη οτι κ η 3η θα ναι υπεροχη!!! Περιμενουμε νεα σου! 

Δλδη οτι εγω εχω πονακια περιοδου χαμηλα οχι συνεχεια ομως και ειμαι στη 3η μερη, ειναι φυσιολογικο?

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Christin88 είπε:

Τελειο νουμερο, ειμαι σιγουρη οτι κ η 3η θα ναι υπεροχη!!! Περιμενουμε νεα σου! 

Δλδη οτι εγω εχω πονακια περιοδου χαμηλα οχι συνεχεια ομως και ειμαι στη 3η μερη, ειναι φυσιολογικο?

Τρίτη μερα μετά την εμβρυομεταφορα εννοεις?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Christin88 είπε:

Τελειο νουμερο, ειμαι σιγουρη οτι κ η 3η θα ναι υπεροχη!!! Περιμενουμε νεα σου! 

Δλδη οτι εγω εχω πονακια περιοδου χαμηλα οχι συνεχεια ομως και ειμαι στη 3η μερη, ειναι φυσιολογικο?

Αν είσαι 3η μέρα από βλαστοκύστες υπάρχει πιθανότητα να σχετίζεται με την εμφύτευση. Θετική σκέψη!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, teenthybell είπε:

Τρίτη μερα μετά την εμβρυομεταφορα εννοεις?

Ναι ναι 3η μερα απο εμβρυομεταφορα εβαλα 2 αριστες βλαστοκυστες.. 

1 hour ago, Rose7 είπε:

Αν είσαι 3η μέρα από βλαστοκύστες υπάρχει πιθανότητα να σχετίζεται με την εμφύτευση. Θετική σκέψη!

Ναι δεν ειναι συνεχεια τα πονακια, τωρα με το μαγνησιο ηρεμησα..το πρωι ηταν πιο εντονα..με τρομαζουν λιγο γτι νιωθω οτι ερχετε περιοδος, οταν περνανε ξεχνιεμαι τελειως..

  • Καλή τύχη! 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Christin88 είπε:

Ναι ναι 3η μερα απο εμβρυομεταφορα εβαλα 2 αριστες βλαστοκυστες.. 

Ναι δεν ειναι συνεχεια τα πονακια, τωρα με το μαγνησιο ηρεμησα..το πρωι ηταν πιο εντονα..με τρομαζουν λιγο γτι νιωθω οτι ερχετε περιοδος, οταν περνανε ξεχνιεμαι τελειως..

λογικό να τα νοιώθεις πιο έντονα γιατί αυτές τις μέρες τα σκεφτόμαστε και τα αναλύουμε όλα πολύ οπότε και το πιο μικρό το ερμηνεύουμε!!!!σου ευχομαι να πάνε όλα καλά και να εχεις μια μεγάλη μεγάλη χοριακη!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...