Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

πρίν από 26 λεπτά , eleni 21 είπε:

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάρα μου..θα πας για χοριακη με χαμόγελο και θα το πιστεύεις... εγώ το πιστεύω για σένα πάντως.. δεν ξέρω γιατί.. έχω feeling  .. όλα καλά θα πάνε 

Μακάρι να έχουν πάει όλα καλά!!

Οσο και να φοβάμαι, πλησιάζει η στιγμή της χοριακης , ελπίζω να έχει συμβεί το θαύμα :) 

θα σας κρατώ ενήμερες .. εκτός και αδιαθετήσω μέχρι να πάω !!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 2 λεπτά , Chris87 είπε:

Μακάρι να έχουν πάει όλα καλά!!

Οσο και να φοβάμαι, πλησιάζει η στιγμή της χοριακης , ελπίζω να έχει συμβεί το θαύμα :) 

θα σας κρατώ ενήμερες .. εκτός και αδιαθετήσω μέχρι να πάω !!!!

Δεν θα εχεις αδιαθετησει. Περιμένουμε αυριο νεα σου.

  • Μου αρέσει 2

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια να σας ρωτήσω...ο γιατρός δεν άρεσε την τρίτη χοριακη.. είπε την Παρασκευή ξανά... εγώ να ρωτήσω..αν έχει τύχει σε καμιά σε περίπτωση που πρέπει να τό σταματήσουμε.. σταματάει τα χάπια και έρχεται περίοδος η πρέπει να κάνω αποξεση; εμβρυομεταφορα μιας βλαστοκυστης 5 Δεκεμβρίου έκανα...χοριακες 87...113..242..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , eleni 21 είπε:

Κορίτσια να σας ρωτήσω...ο γιατρός δεν άρεσε την τρίτη χοριακη.. είπε την Παρασκευή ξανά... εγώ να ρωτήσω..αν έχει τύχει σε καμιά σε περίπτωση που πρέπει να τό σταματήσουμε.. σταματάει τα χάπια και έρχεται περίοδος η πρέπει να κάνω αποξεση; εμβρυομεταφορα μιας βλαστοκυστης 5 Δεκεμβρίου έκανα...χοριακες 87...113..242..

Καλησπέρα σου, εύχομαι την Παρασκευή να έχει πάρει μπρος και απλά να οφείλεται σε καθυστερημένη εμφύτευση. Στην περίπτωση που δεν εξελιχθεί καλά αυτό που καταλαβαίνω είναι ότι θα θεωρηθεί ως βιοχημική και όταν θα σταματήσεις τα φάρμακα μετά από μερικές μέρες θα σου έρθει η περίοδος. Σ' εμένα στην 3η μέτρηση της χοριακής είχε μειωθεί αντί να αυξηθεί οπότε χάθηκε από πολύ νωρίς, έγινε εμφύτευση αλλά δεν προχώρησε. Περίμενε όμως μέχρι την Παρασκευή γενικότερα πως νιώθεις; έχεις άλλα συμπτώματα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, EvgeniaCher είπε:

Καλησπέρα σου, εύχομαι την Παρασκευή να έχει πάρει μπρος και απλά να οφείλεται σε καθυστερημένη εμφύτευση. Στην περίπτωση που δεν εξελιχθεί καλά αυτό που καταλαβαίνω είναι ότι θα θεωρηθεί ως βιοχημική και όταν θα σταματήσεις τα φάρμακα μετά από μερικές μέρες θα σου έρθει η περίοδος. Σ' εμένα στην 3η μέτρηση της χοριακής είχε μειωθεί αντί να αυξηθεί οπότε χάθηκε από πολύ νωρίς, έγινε εμφύτευση αλλά δεν προχώρησε. Περίμενε όμως μέχρι την Παρασκευή γενικότερα πως νιώθεις; έχεις άλλα συμπτώματα;

Καλά είμαι.. λίγο το στομάχι μου ενοχλήσεις.. αναγουλες... τίποτα άλλο.. το πιο άσχημο για μένα είναι ότι μένουμε εγκυουλες Κ δεν μπορούμε να χαρούμε... όσο κιαν διαρκέσει.. καλές γιορτές σε όλα τα κορίτσια εύχομαι 

πρίν από 32 λεπτά , Ria_ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια γράφω στο καφέ της εξωσωματικής και ξέχασα να γράψω και εδώ.

έκανα τη χοριακη μου σήμερα και είναι θετική 222.6!!!!! :)

Μπράβο κοριτσάρα μου σούπερ χοριακη!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , eleni 21 είπε:

Καλά είμαι.. λίγο το στομάχι μου ενοχλήσεις.. αναγουλες... τίποτα άλλο.. το πιο άσχημο για μένα είναι ότι μένουμε εγκυουλες Κ δεν μπορούμε να χαρούμε... όσο κιαν διαρκέσει.. καλές γιορτές σε όλα τα κορίτσια εύχομαι 

Μπράβο κοριτσάρα μου σούπερ χοριακη!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ ,με αγχωνει που δεν έχω καθόλου συμπτώματα ακόμα βεβαια ,κανένα πονακι μόνο λίγο το στήθος που και που αυτά και μια φορά με έπιασε αναγουλα το πρωί !! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Ria_ είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ ,με αγχωνει που δεν έχω καθόλου συμπτώματα ακόμα βεβαια ,κανένα πονακι μόνο λίγο το στήθος που και που αυτά και μια φορά με έπιασε αναγουλα το πρωί !! 

Ειναι πολυ νωρις για να εχεις κατι, ουτε εγω ειχα κατι στην αρχη! Εμενα ξεκινησαν οι ναυτιες/κοπωση/εμετοι στην 6η και συνεχιζονται μεχρι σημερα 14+3! Μακαρι να μην εχεις τιποτα!

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Στελλα33 είπε:

Ειναι πολυ νωρις για να εχεις κατι, ουτε εγω ειχα κατι στην αρχη! Εμενα ξεκινησαν οι ναυτιες/κοπωση/εμετοι στην 6η και συνεχιζονται μεχρι σημερα 14+3! Μακαρι να μην εχεις τιποτα!

Ωχ ταλαιπώρησε εσύ ακόμα κατάλαβα :-? Ελπίζω να ηρεμήσεις σύντομα ! Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την απάντηση να ηρεμήσω κάπως βρίσκω λόγους να αγχωθω .

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Ria_ είπε:

Ωχ ταλαιπώρησε εσύ ακόμα κατάλαβα :-? Ελπίζω να ηρεμήσεις σύντομα ! Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την απάντηση να ηρεμήσω κάπως βρίσκω λόγους να αγχωθω .

Κανε υπομονη μεχρι τη δευτερη χοριακη, μεθαυριο θα πας; Θες διπλασιασμο…ασε τα συμπτωματα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 8 λεπτά , Στελλα33 είπε:

Κανε υπομονη μεχρι τη δευτερη χοριακη, μεθαυριο θα πας; Θες διπλασιασμο…ασε τα συμπτωματα!

Χαχαχα σωστά δίκιο έχεις ! Ναι ναι τη Τετάρτη. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...