Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

cafe Απριλιος 2011


Αννα25

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα φιλεναδες.Ο μικρος ηπιε γαλα και ξανακοιμαται.Χθες βγαλαμε και το πεμπτο δοντι.Τη Δευτερα το απογευμα κλεισαμε παιδιατρο για να κανουμε το mantoux.

Klimt,προσπαθησα να σου στειλω π.μ.Ελπιζω να το πηρες.

Nina-Nana, περπατησα λιγο μεσα στο μαγαζι και μετα φυγαμε.Λες να μου μπαστακωθει και να μην κουνιεται;ολα τα περιμενω βεβαια απο αυτον!

Βιβη,με γεια τα μαλλακια σας!Εκατσε καλα στο κομμωτηριο;ο δικος μου πιστευω δεν θα κατσει με τιποτα.Εχει μεγαλωσει αρκετα η φραντζα του και μεχρι τη βαφτιση θα μεγαλωσει κι αλλο.


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κορίτσια,τι κάνετε?Διάβασα τα νέα σας αλλά δεν προλαβαίνω να σας σχολιάσω γιατί έχω πολλές δουλειές.

Μπήκα για να σας γράψω ότι αύριο θα προσπαθήσω να έρθω αρκεί να σας προλάβω.

Εχτές το βράδυ είδα στον ύπνο μου ότι πρόλαβα μόνο την Τζαμίν και την Νίνα Νάνα.

Ντέλλα για σένα είδα ότι καπνίζεις πολύ και ότι ο άντρας σου είναι πολύ νευρικό άτομο.Ισχύει?

Καλό Σάββατο και καλά να περάσετε αύριο ή αν έρθω και γω καλά να περάσουμε!


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Για τα φαγητά που γράψατε και γω του τα παίρνω μαζί μου εκτός από φρουτόκρεμα .Δεν έχω βρει εναλλακτική λύση.Όσες φορές έχω πάρει μαζί μου γιαούρτι με φρούτα δεν το τρώει.Το γιαούρτι δεν του αρέσει καθόλου και σταμάτησα να του το δίνω.


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Βρε κορίτσια ας μου στείλουν 2 απο τις κοπέλες που θα πανε σίγουρα αύριο το κινητό τους για να σας πάρω όταν τελειώσουμε απο το συμβόλαιο να μάθω αν είστε ακόμα εκει.

Tzamin τα βαζάκια φρουτοκρεμας που πήρες ειναι απο μαγαζί βιολογικών; Της αρέσουν; Ρωτάω για τις διακοπές μήπως ειναι μια λύση ανάγκης. Επίσης ρυζογκοφρετες παλια όταν έλεγες νόμιζα των μεγάλων τις κανονικές. Μήπως εννοούσες τις παιδικές; Βρήκα στο βιολογικαδικο αλλα δεν της εδωσα ακόμα.

Dimista τι γιαούρτι του δίνεις; Τα παιδικα; Μήπως δεν του αρέσουν αυτές οι γεύσεις; Πολλα παιδάκια που δεν τρώνε τα επιδορπια γιαουρτιου, τους αρέσει το παραδοσιακό προβειο γιαούρτι. Και καλύτερα κιόλας, πολυ πιο υγιεινό!

Τα μωρακια σας τι ώρα ξυπνάνε; Εμένα εκει που ξυπνουσε μετα τις 9, πλέον 7:30-8 ειναι στο πόδι! Ούτε να χουζουρεψω!!! :rolleyes:

Και κατι ακόμα! Δεν πιστεύω αύριο να έχει τσιγαριλα στο μαγαζί ε;;;;


QVjlp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

della, tzitzina, ευχαριστώ για το μήνυμα. Κατά πάσα πιθανότητα θα έρθω αύριο, γύρω στις 11.30 θα είμαστε εκεί και ελπίζω να σας εντοπίσω. Είμαι ενθουσιασμένη!

Α να ρωτήσω κάτι άλλο...Θα έρθουν σύζυγοι; Αν θέλει να έρθει ο δικός μου, να έρθει; Ή θα είναι ένας ανάμεσα σε ένα σωρό γυναίκες;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια μου.Πηρα νυφικα παπουτσια,ουφ!Παει κι αυτο!Καθισαμε για καφε αλλα μονο καθιστοι δεν τον ηπιαμε.Ο μικρος πηγαινε σε ολα τα τραπεζια για να ανακατεψει!

Εγω αυριο τελικα θα ερθω μετα του συζυγου ο οποιος θα δουλευει απογευμα οποτε θα ερθουμε μαζι.

Klimt,για τους αντρες ειπαμε να ερθει οποιος θελει.

Nina-Nana,θα καθισουμε εξω.

Dimista,καμια σχεση!Εγω ειμαι φοβερα νευρικος ανθρωπος και ειμαι συνεχεια στην τσιτα αλλα δεν καπνιζω.Ο αντρας μου ειναι απολυτα ψυχραιμος και ηρεμος ακομα και το σπιτι να καιγεται αλλα καπνιζει αρκετα.Τα ειδες αναποδα λοιπον!


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Κάτι μου έχει πατήσει η μικρή στο πληκτρολόγιο και μου έχει μικρύνει τα γράμματα. Μου έχουν βγει τα μάτια. Ξέρει καμία πως το φτιάχνω?

Della με γεια τα παπούτσια και Βιβή τα μαλλάκια σας!

Nina-Nana, και εμένα πάντα κοιμόταν μετα το πρωινό γάλα μέχρι τις 10 και τώρα πια όχι, οπότε ξυπνάμε την ίδια ώρα αν σε παρηγορεί:tongue:

Δεν ξέρω πως να βάζω διευθύνσεις, αλλά αν πατήσεις στο Google "ίδρυμα Μαργαρίτα" θα στο βγάλει. Έχουν και σελίδα στο fb.

Η δικιά μου, τρώει ακόμη αλεσμένα αλλά μάλλον θα της το κόψω σιγά σιγά, αφού τρώει στο χέρι, ψωμί, μπισκότο, μπανάνα και ότι άλλο της δώσω.

Φιλιά σε όλες. Θα τα πούμε αύριο από κοντά


uwJMp2.png?KqESJfSU
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Klimt συγνώμη που δεν σου απάντησα νωρίτερα αλλά τώρα μπήκα. Είδα όμως οτι ενημερώθηκες.

Mammy επειδή αυτό μου έχει συμβεί αρκετές φορές, ανακάληψα ότι όταν σε πετάει έξω και σου ζητάει username & password, πρέπει να προχωράς και να κάνεις πάλι login. Αν το κάνεις σε βγάζει πάλι εκεί που ήσουν. Εγώ προσπαθούσα να πάω πίσω και τα έχανα όλα.

Νινα νανα τα βαζάκια φρουτόκρεμας δεν είναι από βιολογικό μαγαζί, είναι της nestle (το γιάλινο βαζάκι) και της αρέσει πάρα πολυ.Της το δίνω μόνο όταν είμαστε έξω και δεν μπορώ να της δώσω κανονικά φρούτα ή όταν ταξιδεύουμε. Οι ρυζογκοφρέτες που της δίνω είναι οι κανονικές, όχι παιδικές.

Άντε κορίτσια τα λέμε αύριο. Εμένα ο άντρας μου δεν θα έρθει. Θα κάτσει σπίτι να μαγειρέψει γιατί έχουμε τραπέζι.


ilCsp3.png

O3rXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια μου καλησπέρα. Δυστυχώς δεν θα καταφέρουμε να έρθουμε αύριο γιατί προέκυψε μια δουλειά στον καλό μου και δεν θα μπορέσει να μας φέρει :-(. Που θα πάει, κάποια στιγμή θα το πάρω απόφαση να πάρω κι εγώ το αυτοκίνητο..Να περάσετε τέλεια κι ελπίζω η επόμενη συνάντηση να είναι σύντομα για να σας γνωρίσω κι εγώ...!


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

tzitzina πάτα πατημενο το ctrl και κάνε ρολ ον με το ποντίκι και θα σου μεγαλώσουν. Κι εγώ από την κόρη μου το έμαθα..:lol:

della καλορίζικα τα παπουτσια σου! Κοντεύεται με τις ετοιμασίες?

Μπράβο σε εσάς που κόψατε τα αλεσμένα τόσο νωρίς! Μια χαρά σας βρισκω για πρωτομανούλες. Εγώ στην μεγάλη άργησα πολύ να τα κόψω(στα 2) λόγω βάρους. Έτρωγε βέβαια διάφορα στο χέρι. Και ο Βασίλης τώρα τρώει ψωμί μπισκότα πατατούλα βραστή αλλά το φαγητό του το δίνω αλεσμένο. Τώρα το κακό είναι ότι είναι πολύ λαίμαργος και με τα δόντια(σήμερα βγάλαμε και το 3ο) κόβει μεγάλα κομμάτια και πάει να τα καταπιει και πνίγεται. Του ανοίγω με χίλια ζόρια το στόμα για να του το βγάλω.

Αυτά, μπήκα να πω ότι δεν θα έρθω κι έπιασα την πάρλα. Πάω να μαζέψω γιατί σήμερα γιορτάσαμε το κοριτσάκι μου(με λίγο κόσμο) και περάσαμε σούπερ!

Καληνύχτα σε όλες!


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Della πολυ προχωρημένος ο μικρός σου! Μπράβο! Εμένα ενω περπατάει μέσα στο σπίτι, αυτο το ατμό το μπουσουλημα δεν λεει να το αποχωριστει.. Κάθε φορα που πάω να την αφήσω πχ στην παιδικη χαρα παει να μπουσουλησει.

Tzitzina με παρηγορεις! Τον πιο γλυκο ύπνο μας κόβουν!!!

Tzamin μπράβο που μαγειρεύει!! Τι καλο θα φτιάξει;

Arma κρίμα!!

Κορίτσια το χειρότερο ειναι οτι δεν έχω νεα απο την ώρα του συμβολαίου. Η μάλλον το χειρότερο ειναι οτι δεν έχουμε καταφέρει να μιλήσουμε για τους όρους του συμβολαίου που θελουμε να αλλάξει. Εννοείται οτι έτσι δεν το υπογράφουμε.

Καληνύχτα! Ελπίζω να τα καταφέρουμε αύριο!


QVjlp3.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα!

Tzamin μου, επειδή βλέπω ότι όλες μας θα αργήσουμε 15΄με 30΄μην πας και εσύ νωρίτερα και περιμένεις.

Ελπίζω να μπεις πριν ξεκινήσεις και να το δεις.

Φιλιά!

Della σου στέλνω πμ.


uwJMp2.png?KqESJfSU
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...