Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

cafe Απριλιος 2011


Αννα25

Recommended Posts

Δήμητρα μπορεί να κάνω λάθος και να είναι 50 το αντηλιακό

Νινα νανα κουράγιο που φεύγει πάλι ο καλός σου. Όπου νά'ναι αρχίζει πάλι και ο δικός μου περιοδία.

Αχ, άστα να πανε! Μέχρι τον Ιούνιο θα λείπει συχνα... :?

Τουλάχιστον να είχαμε μετακομίσει να μπορούσα να πάω καμία βόλτα με την μικρη! Ευτυχώς ειναι τα πεθερικά μου εδω, οπότε θα πηγαίνουμε λίγο να αλλάζει παραστάσεις..


QVjlp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέραααα

Τζιτζινα καθημερινό σκούπισμα σφουγγάρισμα? Χαρά στο κουράγιο σου. Εγώ μια φορά την εβδομάδα το κάνω αυτό, δεν έχει πάθει τίποτα η Έλενα. Αναπτύσουν και αντισώματα. Εγώ την αφήνω και στο μπαλκόνι και στον κήπο και στην παιδική χαρά και κυκλοφορεί ελεύθερα (μπουσουλάει και σέρνεται). Και στον παιδικό τα βγάζουν στον κήπο και τα αφήνουν ελεύθερα. Ούτως ή άλλως αν δεν πατάτε και με παπούτσια μέσα στο σπίτι σε μια μέρα δεν λερώνεται και πολύ.Το λέω για να μην ταλαιπωρείσαι εσύ όχι για κανέναν άλλο λόγο. Ελπίζω να μην σε πείραξε το σχόλιο μου.

Φιλιά κορίτσια

Όχι βρε, τι να με πειράξει. Ίσα-ίσα που έχεις δίκιο. Απλά μ'εχει πιάσει τώρα και αγχώνομαι. Ποια εγώ, που όταν άκουγα κάτι τέτοια κορόιδευα και έλεγα πως τα παιδιά πρέπει να φάνε και λίγο χώμα. Μη νομίζεις, σε λίγο που θα γυρίσω στη δουλειά σιγά μην έχω το κουράγιο..


uwJMp2.png?KqESJfSU
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια μου!Δεν εχω νεα,εφυγαν ο αδελφος μου το πρωι και επεσα σε καταθλιψη!Το ιδιο και ο μικρος που ψαχνει την ξαδελφουλα του.

Τζαμιν,μου ειπαν οτι ειναι μεσα στην τιμη.Κι αλλο ενα catering το ιδιο αλλα εκεινο αντι για πιατακι θα ειχε μονο χαρτοπετσετες.Την Πεμπτη που θα παω να δωσω προκαταβολη θα το ξανατσεκαρω.

Dimista,εννοω οτι αυτα επελεξα απο τον καταλογο που μου εδωσε για να βαλουμε στο μενου.Εγω τοσα δεν θα μπορουσα να φτιαξω.Αν καταφερω να το στειλω με π.μ. εχει καλως(γιατι ξερω μονο να τα απανταω).αλλιως θα στο δωσω απο κοντα την Κυριακη.

Κοριτσια,κι εγω μια φορα την εβδομαδα καθαριζω.


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια! Δεν πρόλαβα να σας γράψω σήμερα..Αυριο έχουμε το σπινθηρογραφημα και έχω πολύ αγωνία..Ελπιζω να πάνε όλα καλά! Θα σας γράψω με την πρώτη ευκαιρία.

Παρεπιπτόντως κανονίσατε για την Κυριακή? Δεν έχω πάρει κανενα πμ. Αν είναι ενημερώστε κι εμένα ε?

Φιλιά σε όλες!


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Κατ'αρχήν δεν έχω ευχηθεί χρόνια πολλά σε όσες είχαν κάποιο να γιορτάζει!!!Να τους χαίρεστε!!!

Επειδή είδα ότι αναρωτιέστε για τους δείκτες προστασίας των αντηλιακών απλά θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι από SPF 40 και μετά όλα περιέχουν ακριβώς τα ίδια φίλτρα!!!Αυτο το γνωρίζω πολύ καλά γιατί στην προηγούμενη εταιρεία που ήμουν έκανα αναλύσεις αντηλιακών και ξέρω καλά τις προδιαγραφές τους και τη νομοθεσία για αυτά!!!Μη σας ξεγελάνε οι μεγάλοι δείκτες προστασίας, οι οποίοι περεπιπτόντως έχουν καταργηθεί εδώ και χρόνια και οι εταιρείες δε θα έπρεπε να κυκλοφορούν τέτοια προιόντα (δηλ με δείκτη μεγαλύτερο του 40), δεν προσφέρουν κάτι παραπάνω από το 40 και πάνω.

Arma εύχομαι να πάνε όλα καλά αύριο!

Della σούπερ η τιμή!!!

Dimista ευχαριστώ πολύ εκ μέρους της φίλης μου...παιδιά μιλάμε για μπέμπαρο...3800κ. και 56 εκ!!!

Tzitzina so far so good με τη δίαιτα, βέβαια θα δούμε τι κάναμε την Παρασκευή που θα ζυγιστώ...η μέρα της κρίσης!!!Πάντως το τηρώ το πρόγραμμα και αυτό είναι τουλάχιστον καλό!

Φιλιά σε όλες, καλό βράδυ!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια είναι πακέτο να λείπουν οι άντρες. Εμένα και μόνο που λείπει όλη μέρα στο μαγαζί, μου τη δίνει και σκυλοβαριέμαι

Αχ άστα... Δεν συνηθίζεται κιόλας η απουσία.. Νόμιζα οτι μετα απο κάποιο διάστημα θα γινομουν αναισθητη. Έν τω μεταξυ παλιότερα τουλάχιστον έκανα διάφορα μέσα στην ημέρα, εβγαινα λίγο, ήταν και οι φίλοι μας κοντα που έφυγαν εξωτερικό, έπαιζα κανένα παιχνίδι στον υπολογιστή, έβλεπα μια ταινία, διάβαζα λίγο και μέχρι να το καταλάβω είχε γυρίσει. Τώρα έχω την μικρη να βαριεται που λείπει ο μπαμπάς της και φυσικα δεν με αφήνει να κάνω τίποτα! Οπότε βαριομαστε και οι δυο!

Την Κυριακή ειναι να υπογράψουμε το συμβόλαιο για το σπιτι αλλα δεν ξέρω τι ώρα!

Τώρα που λέω συμβόλαιο, μου το έστειλε η μεσιτρια με μειλ να το δούμε και το έστειλα στον αδερφο μου που ειναι δικηγόρος και καποια σημεία δεν του άρεσαν καθόλου.. :? Πρέπει να πιέσουμε να αλλάξει κάποιους όρους.

Della πόσο ειναι η ανιψια σου;


QVjlp3.png
Link to comment
Share on other sites

Arma καλή επιτυχία σήμερα με το σπινθιρογράφιμα.

Δεν έχουμε κανονίσει κάτι για την Κυριακή με πμ.

Τί λέτε να ισχύσει όπως το είχαμε πει? Θα στείλω σε όλες πμ με τοποθεσία και ώρα και απαντήστε εδώ με οκ ή αν υπάρχει διαφωνία στην ώρα πείτε 1 ώρα μετά κλ. Γιατί αν αρχίσουν πολλά πμ θα μπλέξουμε. Τί λέτε?


ilCsp3.png

O3rXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια!

Tzamin το διάβασα. Θα μάθω τι ώρα θα βρεθούμε για το συμβόλαιο με την μεσιτρια και θα ενημερώσω. Ένα πέρασμα θα το κάνω να σας δω ελπίζω!

Προχθές το βράδυ κοιμήθηκε σερι. Χτες ήταν φρικτη νύχτα! Ξυπνουσε συνέχεια και μάλιστα στις 3:30 έμεινε ξύπνια μέχρι 5-5:30. Το πρωι που ξύπνησε είδα οτι είχε κάνει κακα. Ελπίζω να μην τα έκανε τα ξημερωματα και έμεινε έτσι μέχρι το πρωι :shock: φοβερή ήττα!


QVjlp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!Τι κάνετε?

Τζαμίν διάβασα το πμ.Δεν ξέρω αν είδες την απάντηση.

Νίνα Νάνα πόσες φορές τον χρόνο λείπει ο άντρας σου?

Άρμα εύχομαι να πάνε όλα καλά με το σπινθηρογράφημα που θα κάνει ο Βασιλάκης αύριο.

Τζιτζίνα συμφωνώ μαζί σου.Ο άντρας μου δουλεύει πολλές ώρες την ημέρα.Υπάρχουν μέρες που γυρνάει νωρίς αλλά και στο σπίτι που γυρνάει δουλεύει και είναι σαν να είμαι μόνη μου όλη την ημέρα.


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Ντέλλα φαντάζομαι πόσο όμορφα πέρασε ο μικρούλης σας μαζί με την ξαδελφούλα του για να την ψάχνει.Το Πάσχα θα πας Θεσσαλονίκη να τους ξαναδείτε πάλι.

Βιβή μπράβο που τηρείς το πρόγραμμα.

Καλό μεσημέρι σε όλες.


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα φιλεναδες μου.Ελπιζω να ειστε ολες καλα.

Αrma,τι εγινε με το σπινθηρογραφημα;Ελπιζω ολα να πηγαν καλα και ο Βασιλακης να καθισε χωρις κλαματα πολλα.

Ν ina-Nana,η ανιψια μου τον Μαιο θα κλεισει τα 3.Πολλες φορες εχω ακουσει κουλαμαρες σε συμβολαια.Πες της αν ειναι καποια πραγματα να τα αλλαξετε.

Dimista,ο αδελφος μου μενουν Λαρισα.Το Πασχα θα ερθουν οι γονεις μου εδω.Ο αδελφος μου θα ερθουν ξανα αρχες Μαιου για μια βαφτιση και μετα στο δικο μας γαμο-βαφτιση.

Βιβη,εσυ ποιο αντιηλιακο βαζεις στη Μενια;

Τzamin,πηρα το π.μ.Ευχαριστω πολυ!

Εγω με το μερος και την ωρα ειμαι ΟΚ.Βεβαια μπορει να αργησω κανενα 15'.


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Arma εύχομαι να πήγαν όλα καλά!

Συμφωνώ και εγώ για το μέρος και την ώρα, πάντα βέβαια με το ακαδημαικό τέταρτο της αργοπορίας που λέει και η Della. Όταν σχολάσει ο άντρας μου ίσως κάνει ένα πέρασμα και εκείνος. Θα είναι κανείς άλλος?

Nina-Nana μην ανησυχείς. Και λίγο παραπάνω να μείνουν με τα κακά δεν παθαίνουν τίποτα για μια φορά.


uwJMp2.png?KqESJfSU
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...