Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

cafe Απριλιος 2011


Αννα25

Recommended Posts

Καλησπέρα κοριτσάκια!!! Το ξενύχτισα σήμερα. Ήρθαν δύο φίλες μου μετά τον γιατρό. Πήγαμε για καφεδάκι μαζί με την Έλενα, γυρίσαμε σπίτι, έβαλα την μικρή για ύπνο και ήπιαμε κοκτέιλ στο μπαλκόνι, παραγγείλαμε σουβλακια και κουτσομπολέψαμε. Πολύ ωραία βραδυά κοριτσιών. Μόλις έφυγαν και είπα να σας πω τα νέα του γιατρού. 77 εκατοστά ύψος και 10,800 βάρος. Περίμετρος κεφαλιού 49 εκατοστά. Δείτε τις καμπύλες και πέστε μου αν έχω δίκιο στις περιγραφές μου. Για να μη με λέτε υπερβολική :tongue:. Το κοριτσάκι μου είναι φαγανούλικο.

Della για ανεμιστήρα οροφής έριξα μια ματιά στον Κοτσόβολο αλλά δεν είχε ποικιλία. Είχε έναν με 79 ευρώ που δεν μου άρεσε και πολύ. Μου είπε όμως ο γείτονάς μου ότι έχει έναν γνωστό με ηλεκτρικά και θα βρούμε πολύ ωραίο σε πολύ καλή τιμή. Αν έχεις υψηλό budget υπάρχει ένα μαγαζί λίγο πιο πάνω από Κηφισίας & Κατεχάκη που έχει πολύ ωραίους ανεμιστήρες όλων των ειδών, έργα τέχνης. Είναι όμως πολύ ακριβοί.

Νινα νανα άλλοι προορισμοί κοτνινοί και ωραίοι είναι Σέριφος που πήγα πριν δύο χρόνια. Υπέροχο νησί, με φανταστικές παραλίες και πολλές οικογένειες με παιδιά. Επίσης μου είπαν για Σκύρο. Δεν έχω πάει αλλά μου είπαν ότι είναι πολύ κοντα και πάρα πολύ ωραία.

Σας καληνυχτώ....ζζζζζζζζζζζζζζζ


ilCsp3.png

O3rXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Della ποιο νομό και τάξη βλέπεις; Στο άλφα ή στο σταρ; Στο σταρ ξεκίνησε καινούριο απο χτες κι ομολογώ μου αρεσε παρόλο που είχα συνηθίσει την ειδική ομάδα SVU.

Tzamin μια χαρα είναι η κόρη σου!! Φαγωθηκες, χαχα!! Είσαι τυχερή πάντως. Η δικιά μου όταν έρχεται κάποιος σπίτι το βράδυ, δεν κοιμάται και δεν ησυχάζει μέχρι να φύγει. Δεν ξέρω τι να κάνω με αυτο το θέμα, με προβληματίζει πολυ.

Σέριφο έχω παει και το Καλο Αμπέλι είναι απο τις αγαπημένες μου παραλίες στην Ελλάδα.

Lila's mom εγω νομίζω θα της φοραω την πάνα-μαγιό της libero μήπως συμβεί κανένα ατύχημα. Έχω δει ουκ ολίγα σε αλλα παιδάκια!!! Απο πάνω κανένα μαγιουδακι για να βγει ωραία στην παραλία και στις φωτογραφίες, χιχι!!


QVjlp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Παρασκευή σήμερα τι καλά!!!

Εμείς είχαμε παιδίατρο εχτέ κάναμε εμβόλιο και μας άκουσε το σύμπαν από το κλάμα πριν καν τον ακουμπήσει..Είναι 10100 και 82 πόντους. Σε λίγο βλέπω να φτάνει την κόρη μου η οποία είναι γύρω στα 14500(4 χρονών):lol:

julie και η δική σου κόρη μια ΘΕΑ!!!Καλέ όλα τα ομορφοκόριτσα στην δική μας παρέα μαζεύτηκαν! Να την χαίρεσαι τη ζουζούνα σου!(Κι εσύ βέβαια δεν πας πίσω..)

Τζασμιν έχω γελάσει πολύ με την περιγραφή σου! :lol: Μια χαρά την βρίσκω πάντως δεν είναι και τόσο μεγάλες πια οι μετρήσεις της!Που να είχες την ανηψιά μου δλδ που είναι 2 μήνες μεγαλύτερη από τα δικά μας και είναι 13.500:shock:

Arma ενδιαφερομαι για τις συνταγές!!!

Θα την ρωτήσω και θα σου πω το συντομότερο!

Αλήθεια όσες βαπτίσατε τα παιδάκια σας τι δώρο κάνατε στην νονά;

Εμείς πήραμε ρολόγια και στους δύο νονούς του Βασίλη και ρολόι για την νονά της κόρης μου(η οποία εξαφανίστηκε μετά τον χωρισμό με τον νονό..άσχετο) και στον νονό μία ψηφιακή φωτογραφική. Τους είχαμε ρωτήσει πριν αν ήθελαν κάτι συγκεκριμένο.

dimista το φαρμακείο που έβαλα δεν το έβαλα για συγκεκριμένα προιόντα, είναι η αρχική του σελίδα και βγάζει διάφορα. Έχει πιο φτηνά από τα φαρμακεία πχ την κρέμα για το σύγκαμα που πέρνω στον Βασίλη, τα ανταλακτικά otrisalin, το αντικουνουπικό του κορρέ, τα αυτοκόλλητα σιτρονέλας, τα αντιλιακά και πολλά άλλα που ξέρω τις τιμές τους οπότε το έβαλα για να το έχετε όλες σας υπόψιν ;)

Nina-nana ωραίος προορισμός ειναι και η Σύρος' date=' εμείς είχαμε περάσει τέλεια!

[/quote']

ΣΥΜΦΩΝΩΩΩΩΩΩΩ!!!!Λατρεμένος προορισμός η Σύρος, έχω έρωτα! Επίσης με πολύ λιγότερο αέρα από την Άνδρο πχ που αν την πιάσει ο αέρας δεν μπορείς να σταθείς πουθενά. Υπέροχη βέβαια και η ΄'Ανδρος δεν το συζητώ αλλά στη συγκεκριμένη φάση της ζωής μου Σύρω θα διάλεγα:-D

della μου άντε σιγά σιγά ξαναβρίσκετε τους ρυθμούς σας. Εύχομαι να μην ξαναταλαιπωρηθεί ο Κωνσταντίνος σου!

Φιλιά σε όλες!


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Γκρρρρρρρρρ κορίτσια χάθηκα γιατί αρρωστήσαμε!Χθες ήταν τέζα ο άντρας μου και σήμερα εγώ, έκανα και 2 εμετούς τη νύχτα (υπέροχα!). Και δεν θέλω ούτε καν να σκέφτομαι ποιος έχει σειρά να αρρωστήσει αύριο :evil::evil::evil::evil: Μακάρι να την γλιτώσει η μικρή αλλά χλωμό το βλέπω...

Θέλω να σχολιάσω πολλά από όσα γράψατε, θα επανέλθω όμως μόλις γίνω καλά!!


6237481d19.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια...

Μπήκα γραφείο προ ολίγου. Είχα ευκαιρία σήμερα να κάνω νύχια με την ησυχία μου οπότε πήγα στο Tips & toes. Nina nana με ρώτησαν πού τους έμαθα και είπα το όνομά σου και με ρώτησαν αν είμαστε αδελφές γιατί μοιάζουμε λίγο λέει :P.

Νινα νανα αναφορικά με τον ύπνο, από τότε που γεννήθηκε πάντα στις 19.30 την έκανα μπάνιο, έπινε γάλα και κοιμόταν. Ήταν ένα πρόγραμμα που το ακολούθησα από την αρχή, πριν ακόμα αποκτήσει συνήθειες ύπνου. Από 2 μηνών άρχισε να κοιμάται αυτή την ώρα και να ξυπνάει το πρωί. Ούτε ένα βράδυ δεν το έχω αλλάξει το πρόγραμμά της. Ακόμη κι όταν είμαστε εκτός Αθηνών ακολουθούμε την ίδια ρουτίνα. Και όταν είμαι εκτός σπιτιού κανονίζω να επιστρέψω καλή ώρα για να μην της χαλάσω την ρουτίνα. (Απ' όταν άλλαξε η ώρα την κάνω στις 20.30 μπάνιο και κανονικά γάλα και ύπνο). Αυτό το πρόγραμμα βέβαια είναι αρκετά δεσμευτικό για εμένα, αλλά από την άλλη ότι και να γίνει, όποιος κι αν είναι στο σπίτι, με το που θα κάνει μπάνιο, πίνει γάλα με το φως κλειστό, βάζει πιπίλα και κοιμάται. Ούτε 5 λεπτά δεν κάθεται ξύπνια, λες και λιποθυμάει μετά το γάλα. Οπότε τελικά χαίρομαι που ακολούθησα αυτή την τακτική γιατί δεν με έχει παιδέψει καθόλου σε αυτό το θέμα. Εν τω μεταξύ δύο βράδυα τώρα κοιμάται σαν πουλάκι. 5 δόντια ταυτόχρονα έσκασαν, γι αυτό δεν κοιμόταν το καημένο.

Julie περαστικά σας, ελπίζω να την γλυτώσει η μικρή σου.

Arma αλήθεια είναι υπερβάλω λίγο :tongue: αλλά προσέχουμε για να έχουμε. Άλλοστε και η γιατρός μου είπε να συνεχίσω να την προσέχω στο θέμα του φαγητού γιατί το ύψος της έχει πλησιάσει το μέσω όρο αλλά το βάρος της είναι προς τα πάνω. Πρέπει να προσπαθήσουμε να τα συμβαδίσουμε. Καλά για το κεφάλι μας δεν έχω να πω κάτι.... μόλις βγήκαμε εκτός των καμπυλών... έχει πολύ μυαλό γι' αυτό.


ilCsp3.png

O3rXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσάκια!!!

Εμείς πάλι άρρωστοι!!!!!!Δεν αντέχω άλλο. Μόλις σταματήσαμε την αντιβίωση, ξανά εμετούς και πυρετό. Το καημένο το μικράκι μου είναι τόσο ταλαιπορημένο!

Πρέπει να κάνουμε πάλι καλλιέργεια και γενική ούρων και θα κάνουμε αργότερα και υπέρηχο, να δούμε τι γίνεται. Και ελπίζουμε να είναι μια απλή ίωση και όχι κάτι άλλο χειρότερο.

Κατά τα άλλα,

Nina-nana για κοντικό προορισμό θα σου προτείνω την Ύδρα, που μου αρέσει πάααααααρα πολύ.

Brooke, εμείς είχαμε νονό στη βάφτιση και του κάναμε δώρο ένα καλό ρολόι.

Χθες που πήγαμε παιδίατρο μας βρήκε αρκετά καλά, δεδομένου ότι εδώ και 2 μήνες είχαμε 4 φορές την ίδια ιστορία. 9090γρ και 77εκ. Από κιλά ούτε πήραμε ούτε χάσαμε.

Αυτά από εμάς!

Φιλιά σε όλες!!!

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα και από μένα!

Νίνα Νάνα έχεις πάει παντού.Ένα άλλο μέρος για 3ήμερο είναι η Ελαφόνησος αλλά είναι μακριά από Αθήνα.Πάντως η θάλασσα είναι πολύ κατάλληλη για μικρά παιδάκια και έχει ωραία τιρκουάζ νερά.

Bιβή περαστικά στην μικρή σου.Εύχομαι να πάνε όλα καλά στην καλλιέργεια ούρων και στον υπέρηχο.

Julie περαστικά σας!

Τζαμίν τι χρώμα έβαψες τα νύχια σου?Ή έκανες γαλλικό?Και ο μικρός μας με κλειστά τα φώτα πίνει το γάλα του.

Άρμα 1α χαρά είναι ο Βασιλάκης στο ύψος και στο βάρος.

Άρμα ξέρω ένα κοριτσάκι που είναι 5 μήνες μικρότερο από τα δικά μας και είναι 11 κιλά.Τι έχεις να πεις?


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Lila's mom τι ωραία που κάθεσαι 4ήμερο!

Ντέλλα υπομονή και θα μπείτε πάλι στους φυσιολογικούς σας ρυθμούς.

Κορίτσια την Δευτέρα φεύγουμε για Κάλαμο και θα λείψω αρκετό καιρό.Τώρα δεν ξέρω πότε θα σας ξαναγράψω.Στον Κάλαμο δεν έχουμε Ίντερνετ.Μετά τον Κάλαμο πάμε Σπάρτη.

Καλό ΣΚ!Θα προσπαθήσω να μπω πριν φύγουμε.

Καλό βράδυ!


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Arma μια χαρά ο μικρός σου! Και ψηλός!!! Εμένα η δικιά μου μόλις 75 ή 76 εκατοστά (δε θυμάμαι). Κοντουλα :(

Η Σύρος μου φαίνεται μακριά για τριήμερο. Αλλα θέλω να πάω κάποια στιγμή.. Διορθώστε με αν κάνω λάθος..

Julie περαστικά σας!!! Μακάρι να μην κολλήσει η μικρούλα!!

Tzamin έμεινες ευχαριστημένη απο τα νύχια; Μοιάζουμε ε; :D Αδερφουλα!!

Κι εμείς δεν αλλάζουμε ποτέ τη ρουτίνα ύπνου της αλλα η ώρα δεν είναι ίδια κάθε βράδυ.. Ανάλογα αν έχει κοιμηθει πολλές ώρες το μεσημέρι, αν έχει κοιμηθει για απόγευμα, αν νυσταζει, αν είμαστε έξω κτλ. Κάθε μέρα βλέποντας και κάνοντας. Δε θέλω και να την κοιμιζω συγκεκριμένη ώρα και νωρίς για τους εξής λόγους: 1) θα ξυπνήσει από το χάραμα κι είναι λίγο βάρβαρο-δε δουλεύω κιόλας και τι να κάνω από τις 7 ξυπνια, 2)ο μπαμπάς της γυρνάει κατα τις 7 οπότε να τον δει κιόλας, 3)συνήθως βγαίνουμε βόλτα ή για δουλιτσες, ψώνια κτλ όταν γυρνάει οπότε πριν τις 9 δε μαζευομαστε! Το πρόβλημα είναι ότι αν είναι κάποιος βράδυ εδώ γκρινιαζει μέχρι να φύγει. :rolleyes: Είναι κουτσομπολα!!!

Βιβή περαστικά!! Στην Υδρα όμως θέλει περπάτημα, ε;;

Dimista Ελαφονησο έχω παει, είναι υπέροχα, παράδεισος!!!! Είναι μακριά για τριήμερο αλλα είναι δίπλα στα Κυθηρα :P Έχει δρομολόγιο και σε 20 λεπτά είσαι εκεί!!

Καλο ταξίδι και καλα να περάσετε!!!!

Καληνύχτα κορίτσια μου!!!!


QVjlp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!

Παλι υπηρεσια εχω...:evil:...

Δεν το αντεχα και πριν ερθω,πρωι-πρωι μολις ανοιξαν,εκανα ενα shopping therapy στο Ηοndo και μετα ηρθα :D!

Nina-Nana η Συρος ειναι γυρω στις 3,5-4 ωρες με το συμβατικο καραβι και γυρω στις 2,5 με high speed.

Dimista καλα να περασετε!

Βιβη περαστικα!!!

Σημερα εφυγε και το μικρο μου αντρακι για Μυκονο,παραλιγο να χασουμε το καραβι μεχρι να μας ξεκολλησει ο αντρας μου απο τις αγκαλιες,σε καμια δεκαρια μερες θα παει και ο μεγαλος και θα μεινουμε με τη ζουζουνα,που εχει λυσσαξει η πεθερα μου να τη στειλω και αυτη αλλα δεν μπορω,ενα μεσημερι την αφησα στη θεια μου για να μην την τραβαω μεσα στη ζεστη και δεν μπορουσα να κατσω σπιτι που ελειπε το ζουζουνακι!Βεβαια και για τα μεγαλα μου ειναι δυσκολο οταν φευγουν αλλα ειναι πιο μεγαλα πλεον και ξερουν να φροντιζουν τον εαυτο τους ενω για τη μικρη νομιζω οτι κανενας δεν την προσεχει οπως εγω :oops:.

Σας ζαλισα???

Καλο Σ/Κ!!!


QWrRp3.png

pw3Zp3.png

eJhDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας φιλενάδες! Είμαστε καλύτερα σήμερα. Πήραμε την πρώτη καλλιέργεια χθες και ήταν στείρα. Σήμερα η γενική ούρων καθαρή. Τώρα την Τρίτη θα πάρουμε τη δεύτερη αλλά όλα δείχνουν ότι ήταν ίωση. Αυτό ήταν το καλό σενάριο. Nina nana για την Ύδρα μπορείς αν θες να αποφύγεις το πολύ περπάτημα. Είναι καλά γιατί δεν κυκλοφορούν αυτοκίνητα οπότε για τα μωρά μας είναι ασφαλές. Επίσης πολύ καλά είναι και στις Σπέτσες. Μπορείς να πας και με αυτοκίνητο. Dimista καλά να περάσετε! Mammy σε καταλαβαίνω απόλυτα. Οι γονείς μου θα φύγουν για Σάμο και μου λένε να πάρουν μαζί το μωρό αλλά μου φαίνεται αδιανόητο!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μου!!

Θα γράψω οσό με αφήσει η μικρή, η οποία είναι άρρωστη. Ξεκίνησε με πυρετό από προχθές, και χθες είχε τρελό στεγνό βήχα, σα να έκανε εμετό. Έχουμε να κοιμηθούμε δύο βράδια και σήμερα και αύριο θα δουλεύω νύχτα. Κομμάτια...

Brooke εμείς στους νονούς (ζευγάρι) είπαμε να ξεφύγουμε από τα συνηθισμένα και τους κάναμε δώρο τη διαμονή για ένα τετραήμερο που έτσι και αλλιώς θα πήγαιναν.

Dimista διακοπές διαρκείας έτσι?? Τέλεια!

Βιβή περαστικά σας!


uwJMp2.png?KqESJfSU
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

julie περαστικά! Πως είσαι? Η μικρή τουλάχιστον την γλίτωσε?Το ελπίζω..

Υπέροχη βέβαια και η ΄'Ανδρος δεν το συζητώ αλλά στη συγκεκριμένη φάση της ζωής μου Σύρω θα διάλεγα:-D

Και θα σύρω και τον χορό! Καλέ πως την έγραψα έτσι την Σύρο??:oops::oops::oops:

Arma αλήθεια είναι υπερβάλω λίγο :tongue: αλλά προσέχουμε για να έχουμε. Άλλοστε και η γιατρός μου είπε να συνεχίσω να την προσέχω στο θέμα του φαγητού γιατί το ύψος της έχει πλησιάσει το μέσω όρο αλλά το βάρος της είναι προς τα πάνω. Πρέπει να προσπαθήσουμε να τα συμβαδίσουμε. Καλά για το κεφάλι μας δεν έχω να πω κάτι.... μόλις βγήκαμε εκτός των καμπυλών... έχει πολύ μυαλό γι' αυτό.

''Λίγο'' υπερβάλεις?:mrgreen::mrgreen::tongue: Εγώ πάντως στο έχω ξαναπεί, αφού κατάφερες και την κράτησες σταθερή μέχρι τώρα, δεν τίθεται θέμα να γίνει παχουλή, είμαι σίγουρη!:tongue:

Άρμα ξέρω ένα κοριτσάκι που είναι 5 μήνες μικρότερο από τα δικά μας και είναι 11 κιλά.Τι έχεις να πεις?

Τι να πω??? Λυπάμει τα χέρια της μανούλας του..:lol: :lol: :lol:

Arma μια χαρά ο μικρός σου! Και ψηλός!!! Εμένα η δικιά μου μόλις 75 ή 76 εκατοστά (δε θυμάμαι). Κοντουλα :(

Η Σύρος μου φαίνεται μακριά για τριήμερο. Αλλα θέλω να πάω κάποια στιγμή.. Διορθώστε με αν κάνω λάθος..

Τόσο ήταν και η κόρη μου στην ηλικία των δικών μάς, όσο και η δικιά σου και κοντή δεν την λες σε καμία περίπτωση, συμβαδίζει με τα παιδάκια της ηλικίας της. τα αγόρια έχουν διαφορετικές καμπύλες μην ξεχνάς!Η Σύρος όπως είπε και η mammy δεν είναι μακριά.

Βιβή μου πολύ ταλαιπωρηθήκατε γμτ..τουλάχιστον αφού βγήκαν καθαρές η καλλιέργειες όλα καλά! Περαστικά κι αγύριστα και μη βάζεις με το μυαλό σου κακά σενάρια.

dimista καλά να περάσετε! Σούπερ που θα κάνετε τόσο καιρό διακοπές!

mammy σε νιώθω! Κι εγώ έτσι νιώθω με τον Βασίλη. Την μεγάλη την αφήνω πιο εύκολα αφού είναι πια ανεξάρτητη. Βέβαια πέρα από της μέρες του μαιευτηρίου δεν την έχω αποχωριστεί ακόμα για μέρες. Θα μείνουν όλο το Καλοκαίρι Μύκονο τα ζουζούνια σου?

tzitzina μου περαστικά και σε εσάς!Να ξέρεις ο ξερός βήχας θέλει καθαρό αέρα. Αν δεν σταματάει να την βγάζεις στο μπαλκόνι.

Καλό βράδυ σε όλες και καλή ψήφο αύριο!


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κι απο μενα.Ο μικρος επεσε τεζα για υπνο.Πηγαμε μια βολτα με το καροτσι εδω κοντα το απογευμα και τον αφησαμε να περπατησει αρκετα οποτε κουραστηκε.

Κοριτσακια,για ενημερεστε με για την πανα-μαγιω libero.Που πουλιεται;Εχει μεγεθη σαν τις κανονικες πανες;

Nina-Nana,του Αλφα τη σειρα βλεπω γιατι ειναι νωρις αλλα τωρα τελευαια εχει πολλες επαναληψεις.

Arma,τι εμβολιο κανατε;εμεις την αλλη βδομαδα θα παμε και νομιζω ειναι της ιλαρας.Παντως βαρος καιυψος ειστε τελεια!

Τζαμιν,δεν εχω περιυωριο για πολυ ακριβα πραγματα.Ειδα οτι φτανουν ακομα και τα 1000?!Αν ειναι δυνατον τοσα λεφτα για ανεμιστηρα!Και η Ελενα μας παντως μπραβο της,κοριτσαρος!

Dimista,καλα να περασετε και να ξεκουραστειτε!

Mammy,καλη υπηρεσια και προπαντως ....ησυχη.Καλα να περασουν στη Μυκονο τα αντρακια σου.

Tzitzina,Julie και Βιβη,περαστικα περαστικα και περαστικα!Να μην ταλαιπωρηθειτε αλλο ουτε οι μεγαλοι ουτε τα μωρα!

Καλο βραδυ κοριτσια!


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...