Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Όλα με το καλό!!!! ❤️

      3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      Θα είναι η τυχερή σας!!!! 🥰

      7 ώρες πρίν, Angot είπε:

      πήγε στο 2 από 2,5 σε 14 ημέρες 30η εβδομάδα ! ο γιατρός μου το έχει πει ότι θα γεννήσω πιο νωρίς! είπε ως 35 θα φτάσουμε.   τώρα τι να σ πω

      Σε βλέπω για 35 μέσα στο νερό!!!! Κάνει από τώρα το δικα του 😆αλλά δε θα βιαστεί !!! Και 35 καλά δεν είναι? Δε γνωρίζω....

      On 10/5/2024 at 6:24 ΜΜ, Angot είπε:

      καλε η μέθη είναι ότι καλύτερο , σιγά μην κάθεσαι να πονάς και να αγχώνεσαι ! εγώ σ λέω εκανα αυτές τις 3 αλλά δεν θυμαμαι ημέρες ! εκανα σίγουρα 2η ημέρα περιόδου και μετά δεν θυμαμαι 

      Μέθη και ξερο ψωμί!!!! 😁

      • Μου αρέσει 1

cafe Απριλιος 2011


Αννα25

Recommended Posts

Κορίτσια μου πριν 1 ώρα περίπου γυρίσαμε απο Θεσσαλονίκη!! Δεν πρόλαβα να τα διαβάσω όλα, είδα όμως ότι είχαμε εμφανίσεις μετα απο καιρο (κι εγω εξαφανιστηκα). Θα σας γράψω αύριο!


QVjlp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα κορίτσια μου! Σας διαβάζω αλλά δεν προλαβαίνω να γράφω. Θα σχολιάσω ό,τι θυμάμαι..Εμείς είμαστε καλά ο Βασιλάκος χτες συνήλθε από την μύξα, έκανε και μια μέρα λίγο πυρετό. Κατα τ'άλλα περπατάει μόνος του μόνο μέσα στο πάρκο και πάντα περιμένει χειροκρότημα έξω δεν προλαβαίνει γιατί θέλει να τρέχει και να γκρεμίζει..:lol: Εχτές έγινε το θαύμασ, έκατσε 5 ολόκληρα λεπτά μαζί με την αδερφή του σε ένα τραπεζάκι και παίζανε μαζί με τους μαρκαδόρους και τις μπογιές. Θέλει να ζωγραφίζει μόλις πιάσει μολύβι. Βέβαια μόλις βαρέθηκε άδειασε όλα τα μολύβια από την μολυβοθήκη στο πάτωμα και σηκώθηκε :lol:

della μου επιτέλους σας άφησε ο πυρετός! Άντε να ήταν ο τελευταίος..σιδερένιο το αγόρι σου!

dimista μεγειά τα πραγματάκια σας και φτου φτου φτου στον Κων/νο που κοιμάται τόσο καλά!

Tzasmin την ζώνη την είχα πάρει κι εγώ στην κόρη μου αλλά δεν την χρησιμοποίησα. Κι εγώ πάντως δεν ήθελα να την έχω έξω με αυτό. Νομίζω την έχω φυλάξει αν θες πες μου να δω και αν θες να σου την στέλνω εγώ, μην αγοράσεις, γιατί δεν την χρειάζομαι. Αυτό που περιγράφεις με τον ύπνο το ζω από τον Νοέμβρη. Όλο αυτόν τον καιρό έχει κοιμηθεί τρεις φορές συνολικά όλη νύχτα..είναι πολύ κουραστικο να μην κοιμάσαι συνεχόμενα..υπομονή!Α! Και σταμάτα να κοροιδεύεις την κουκλάρα σου γιατί όταν θα μεγαλώσει θα της τα πω όλα!:tongue::tongue::tongue: Μία τη λες παχουλή, μία με μεγάλο κεφάλι. :lol:Είναι μια κούκλα!!!

julie καλώς μας ήρθες ξανά!Καλή επιτυχία στη συνάντησ με τον καθηγητή σου αν και πιστεύω ότι για να νομίζει ότι τα ξέρεις όλα κάτι θα βλέπει παραπάνω..;)

mummy μια χαρά η γουρουνιά σου!!!μιαμ μιαμ μιαμ! Έπρεπε να σε είχα σπίτι που ο καλός μου έχει φάει κόλλημα και φτιάχνει γλυκά του παρλιάρου..δεν σου περιγράφω τι τρώμε κάθε μέρα!

Νινα-νανα ελπίζω να πέρασες καλά Θεσσαλονίκη!Καλώς ήρθες!

brooke έχεις σκεφτεί να φτιάξεις μόνη σου μπουμπουνιέρες? Με το καλό να γίνει η γιορτούλα σας στο σχολείο να ηρεμήσεις κι εσύ λίγο!

tzitzina εντάξει ο άντρας σου με το στομάχι του? Τι ωραία πυο είχες πάει μόνη για μπανάκι!!!Είναι απαραίτητες τέτοιες στιγμές!

Αυτά! Δεν θυμάμαι άλλα! Φιλιά σε όλες!


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από μένα!

Τι κάνετε?

Το πρωί πήγα στο ίδρυμα Θεόφιλος και άφησα Καλοκαιρινά ρούχα που δεν τα φοράω πια.Αυτό το ίδρυμα στηρίζει πολύτεκνες οικογένειες που κατοικούν σε ορεινές και παραμεθόριες περιοχές.

Νίνα Νάνα πώς περάσατε Θεσσαλονίκη?Πήγατε και Χαλκιδική?

Julie σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια αλλά αν τον δεις θα αλλάξεις γνώμη.Ακόμη αδυνατούλης είναι.Και το ανηψάκι μου δίγλωσσο είναι.Η αδελφή μου είναι παντρεμένη με Γάλλο και του μιλάνε και Ελληνικά και Γαλλικά.Στο νηπιαγωγείο μιλάει Γαλλικά και 1α φορά την βδομάδα πηγαίνει σε Ελληνικό Σχολείο.Το childminder είναι π.σταθμός?Το εμβόλιο της ανεμο.είναι σκέτο.Η επόμενη δόση είναι το 2016.


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Στην Αγγλία γιατί δεν το κάνουν?

Τζαμίν πώς πήγε το ραντεβού?Σε λυπάμαι που σου έτυχε ραντεβού στην Μεσογείων με τέτοια ζέστη.

Άρμα μπράβο για τον Βασιλάκη που συνήλθε και μπράβο που περπατάει μόνος του.Άρμα κάθε μέρα τρώτε γλυκό του Παρλιάρου?Όταν ξαναφτιάξει ο άντρας σου να στείλεις και σε μας.

Μάμμυ καλή αρχή με τα μπάνια.Φέτος θα πας Μύκονο?

Καλό μεσημέρι σε όλες!


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα και απο μένα, γραφω απο το iPod το οποίο έκλεισε και χάθηκανε όλα, θα γράψω έν συντομία!

Ευτυχώς δεν μας έκανε μελανια ίσως μας έσωσε ο πάγος έχουμε βέβαια καρούμπαλο αλλα θα φύγει!

Αυτή την εβδομάδα έχω πολυ δουλεια και θα δουλέψω όλες τις μέρες!

Brooke πολυ ενδιαφέρον αυτο που εγραψες για τα πεσιματα σε ευχαριστώ.

Για τις μπομπονιερες πήγα σήμερα για παιδικές και βρήκα πολυ καλές τιμές, δεν ξέρω τι ψάχνεις αλλα εγω θα πάρω μάλλον ξύλινες μαρακες που μου τις αφήνει 1,25 συγκριτικά με αλλού που έψαξα ειναι η καλύτερη τιμη!

Julie, σε ευχαριστω για την φωτογράφο εάν ειναι θα σου ζητήσω τα στοιχεία της, σε ποιο μέρος της Αγγλίας είστε;

Della, καλη αρχή για τον παιδικό, το κετερινγκ που έκλεισες ήταν για το σπίτι ή για έξω απο την εκκλησία;

Dimista, ωραίο το σ/κ σας και μένα μου αρέσουν οι βόλτες γύρω γύρω αλλα αναγκαστικά πάω μονη μου γιατι του άντρα μου δεν του αρέσουν οι βόλτες!

Νινα-Νανα πιστεύω να περασατε ωραία στην Θεσσαλονικη!

Tzamin, πολυ βασικό που η Έλενα έχει μάθει να κατεβαίνει προσεχτικά, μπράβο σας, τι ζητήσες να σου φέρει ο άντρας σου απο την Ιαπωνία; έχουν απίστευτα πράγματα, λόγω επαγγέλματος του μπαμπά μου έχω παει σε πολλές χώρες μια απο αυτές ήταν και η Ιαπωνία πριν πολλα χρόνια βέβαια αλλα τα θυμάμαι όλα!

Mommy μπράβο για το μπανακι σας, πρεπει να ήταν πολυ καλη η θάλασσα!

Γεια και στα υπόλοιπα κορίτσια!


nJ2dp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κούκλες!

Τι κάνετε?? Εμείς κάναμε σήμερα τον υπέρηχο και ευτυχώς είναι όλα οκ, απλά θα πρεπει να το τσεκάρουμε μια φορά το χρόνο.

Brooke η δική μας μπομπο κόστισε 1,25 από το ιδρυμα, αν μου πει κάποια πως, θα προσπαθήσω να βάλω φωτο να τις δεις.

Σήμερα η μικρή είχε τρελη ανησυχία. Ίσως ετοιμάζει και άλλο δοντάκι. Η καημενουλα δεν ηρεμούσε πουθενά. Πριν λίγο κοιμήθηκε και έκανα ένα μπανάκι να χαλαρώσω και να μπω να σας γραψω.

Arma όταν επιτέλους συναντηθούμε στο Άλσος, ελπίζω να με τρατάρετε από τα ωραία σας γλυκάκια:tongue::tongue::tongue::tongue:, χι, χι! Παρεπιμπτόντως, πήγα το Σάββατο το απόγευμα με την κουμπάρα μου και γινόταν πανικός. Έψαχνα 20΄λεπτά να παρκάρω, περίμενα πολλή ώρα για να πάρω καφέ στο χέρι και "έψαχνε η μάνα το παιδί και το παιδί τη μάνα". Μόνο καθημερινές αξίζει πια!

Ο άντρας μου είναι ευτυχώς καλύτερα, ευχαριστώ που ρωτήσατε!

Νina-Nana είχαμε ξεχασει ότι θα λείπεις και σε ψάχναμε!!


uwJMp2.png?KqESJfSU
Link to comment
Share on other sites

Όσο για παρασπονδίες, εγώ τρελαίνομαι για παγωτό!! Τρώω κάθε μέρα και ποτέ δε μου φτάνει ένα. Το στάνταρ είναι δύο, εκτός και αν πρόκειται για οικογενειακό!!

Dimista μπράβο για την κίνησή σου. Είναι όμορφο να βοηθάμε όσο μπορούμε εκείνους που έχουν μεγαλύτερη ανάγκη από εμάς.

Brooke πάντα γράφεις ενδιαφέροντα πράγματα και μας βοηθάς πολύ. Μπράβο σου!

Καληνύχτα κοριτσάκια..Φιλιά στα αγγελούδια σας!


uwJMp2.png?KqESJfSU
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα Απριλομανουλες.Μολις κοιμηθηκε το μπουμπουκι μου.Περασαμε πολυ ωραια σημερα.Πηγαμε στο ΙΚΕΑ το πρωι μιας και ειχα μια μερα αδεια και φαγαμε πρωινο.Οσο κι αν ξερω ποσο βρωμικα ειναι,μου αρεσουν γμτ!Μετα πηγαμε Καλλιθεα μια βολτα στα μαγαζια και πηρα μια ζωνη κι ενα λαχανι φορεμα μακρυ με δανδελα κατω.Ειχαν πολυ καλες τιμες.Το φορεμα το πηρα 29ευρω.Ηπιαμε κι ενα καφεδακι σε ενα μαγαζι στη Θησεως αλλα ειχε πολυ ζεστη και σχετικα

Arma,τωρα που μεγαλωνουν τα μικρουλια σου θ'αρχισουν σιγα σιγα να παιζουν μαζι.Τελεια εικονα ε;

Dimista,καλα εκανες και εδωσες τα ρουχα σου,μπραβο.

Lila's mom,το βιταμ κανει θαυματα στα καρουμπαλα!Σε σκεφτηκα σημεα που ηρθα Καλλιθεα αλλα ημουν με τους γονεις μου.

Julie,απο ποιο μερος της Ελλαδας εισαι;σας αρεσει εκει;εχετε συνηθισει τον εκει τροπο ζωης;

Nina-Nana,ελπιζω να περασες ωραια στην πατριδα!

Αυτα τα νεα κοριτσακια μου.Περιμενω τον αντρα μου να ερθει απο τη δουλεθα γιατι σημερα τον ειδα ελαχιστα.

Καλο βραδυ φιλεναδες.


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια!

Nina-Nana καλώς ήρθες!Ελπίζω να πέρασες πολύ πολύ όμορφα!

Armaκι μου γλυκό καλώς σας βρήκα ξανά!!!Σε ευχαριστώ πολύ για τον καλό σου λόγο :oops: Τί όμορφη εικόνα να βλέπεις τα παιδιά σου να κάθονται μαζί!!Φαντάζομαι όσο μεγαλώνουν θα παίζουν όλο και πειρισσότερο!Αυτό με το χειροκρότημα το κάνει κι η δικιά μου, τί πλάκα που έχουν :D!

dimista μου σήμερα ζύγισα κι εγώ την μικρή μου κι ήταν 8700, χιχι!Κοντά κοντά είναι τα παιδιά μας στα κιλά!Childminder είναι μία κοπέλα που κρατάει στο σπίτι της μερικά παιδάκια, το πολύ 4-5. Είναι ελεγμένη από το κράτος και εδώ είναι στάνταρ τρόπος φύλαξης των παιδιών. Το εμβόλιο της ανεμοβλογιάς εδώ δεν το κάνουν επειδή δεν θεωρείται επικίνδυνη ασθένεια.

Tzitzina μπράβο!!Τέλεια τα νέα σας από τον υπέρηχο!Κι ευτυχώς που ο άντρας σου έγινε γρήγορα καλά!!Καλέ, φάε κι ένα παγωτό για μένα αύριο που με το χαζόκρυο ακόμα τσάγια πίνουμε!

Della από Αθήνα είμαι. Ναι εδώ έχουμε συνηθίσει τον τρόπο ζωής, είναι πολύ όμορφη και η πόλη που ζούμε, και ειδικά για παιδιά είναι φανταστικά. Απλώς δεν έχουμε γνωρίσει πολύ κόσμο, κυρίως επειδή στις διακοπές (που έχουμε περισσότερο χρόνο για κοινωνική ζωή) συνήθως ερχόμαστε Ελλάδα. Ελπίζω σιγά σιγά να τα καταφέρουμε. Ωραία τα Ikea, κι εμείς είχαμε πάει το προηγούμενο σκ γιατί ψάχναμε κάτι έπιπλα κι η μικρή είχε ξετρελαθεί, τραγουδούσε και χόρευε όλη την ώρα!Την βάλαμε και σε ένα κόκκινο αλογάκι που πουλάνε για παιδάκια και δεν ξεκολλούσε.


6237481d19.png
Link to comment
Share on other sites

Τα δικά μας νέα, σήμερα γενικά ξύπνησα με μια ψιλοχάλια διάθεση. Η συνάντηση με τον καθηγητή μου όμως πήγε καλά, μου ξεκαθάρισε κάποια πράγματα στο κεφάλι μου αλλά γενικά είναι καραπαλούκι αυτό που έχω να κάνω, το σκέφτομαι κι απογοητεύομαι προκαταβολικά.

Κατά τα άλλα η μικρή ήταν σε σούπερ διάθεση (δεν συγχρονίζομαι με αυτό το παιδί, πάντα αντίθετα πάνε οι διαθέσεις μας).

Το αποκορύφωμα της μέρας μου όμως ήταν το βράδυ που σε κάποια φάση φιλούσα τον άντρα μου και μας είδε η κόρη μου κι έτρεξε να την πάρω αγκαλιά. Κι αφού την πήρα αγκαλίτσα, γύρισε έδωσε μία στον άντρα μου να φύγει μακρυά κι άρχισε να με φιλάει :D:D:D Μιλάμε πέθανα στο γέλιο!!!!Βέβαια αν είχε διώξει εμένα για να φιλήσει τον άντρα μου θα είχα γίνει πράσινη :mrgreen:


6237481d19.png
Link to comment
Share on other sites

Αχου, μαζεύτηκαν τόσα πολλα που έχω να σχολιάσω και μπαίνω απο το iPod γιατί το iPad φορτιζει και δεν με βολεύει! Κι εσείς βρε κορίτσια ενω άλλες φορές τα σ/κ δεν μπαινετε τώρα γράψατε σχεδόν όλες!!!

Καταρχάς με συγκινησατε που με ψαχνατε (έλειπε η γκρίνια μου οπότε έκανε αίσθηση, χαχα)!! Η dimista το θυμήθηκε για Θεσσαλονίκη παρόλο που δεν πρόλαβα να μπω να χαιρετησω! Ήθελα να σας γράψω το πρωί αλλα είχε ο συζυξ άδεια κι ήμασταν έξω σχεδόν όλη μέρα. Μου ήρθε και περίοδος κι είμαι ένα χαλι αλλα ας μην γκρινιαζω απο τώρα!!!

Περάσαμε πολυ ωραία, Χαλκιδική δεν πήγαμε λόγω περιορισμένου χρόνου, είχαμε και βάφτιση της κόρης φίλων μας, είχα να δω το σόι μου 2 μήνες οπότε καταλαβαίνετε. Το Αφροδιτακι το ευχαριστηθηκε πολυ!

Πήγαμε και στην παιδιατρο, είναι 8 κιλά, τα πόδια της μας είπε ότι μάλλον δεν έχουν κάτι, πολλα παιδάκια περπατούν με ανοικτά-στραβά πόδια αλλα στην πορεία ισιωνουν. Θα το παρακολουθήσουμε κι αν σε 1 μήνα είναι χειρότερα θα πάμε σε παιδοορθοπεδικο. Μας ρώτησε για το MMR αν θελουμε να το κάνουμε (το φοβάμαι λίγο) αλλα τελικά κάναμε άλλο εμβόλιο. Το έχετε κάνει;

Δυστυχώς τώρα που γράφω δεν μου βγάζει όλα τα σχόλια απο τότε που λειπω γι αυτο θα απαντήσω στα πιο πρόσφατα!

Julie χάρηκα για τη γνωριμία! Τι σπουδαζεις; Κι η δική μου κόρη έχει αλλεργία στο γάλα (αυτο θα ήθελα να το συζητήσουμε κάποια στιγμή). Ωραίο σκηνικό αυτο με τα φιλιά. Η δικιά μου χτες έκανε πως ετρεχε να μου δώσει κάτι και τελευταία στιγμή πήγαινε να το δώσει στον πατέρα της. Έχει και λίγες μέρες που θέλει να μας ταιζει το φαγητο στο στόμα το τρελοκομειο!

Della κι εγω περίμενα το νόμος και τάξη αλλα τελικά είδα στο σταρ! Με γεια τα ψώνια, αχ μια ανανέωση πολυ θα την ήθελα στα ρούχα μου!

Tzitzina κι εγω τρελαινομαι για το παγωτό! Ευτυχώς το φρες έχει για αλλεργικους οπότε παίρνω. Μόλις τσακισα ένα! Μια χαρα και τα αποτελέσματα της Ειρήνης! Γιατί πρέπει να το τσεκαρετε μια φορα το χρόνο;


QVjlp3.png
Link to comment
Share on other sites

Lila's mom οι μαρακες είναι τελειες, πολυ ωραία επιλογή!

Dimista που είναι το ίδρυμα Θεόφιλος; Μπράβο! Πολυ ωραία κίνηση. Θα πάω κι εγω κάποια αν είναι (είμαι κι απο πολυτεκνη οικογένεια οπότε ένας λόγος παραπάνω).

Mammy στην Αναβυσσο εκανα κι εγω μπάνιο πιο παλιά όταν περίμενα τον άντρα μου να τελειώσει το wind surf αλλα δεν με ενθουσιαζε η παραλία. Αλλα για Αττική καλα είναι!

Brooke τα βιβλία που προτεινες θα τα πάρω σίγουρα! Με τον Ελμο τι έχεις βρει; Η κόρη μου είναι ερωτευμένη μαζί του αλλα εμείς το βλέπουμε στο YouTube και σε ένα DVD απο putumayo.

Tzamin κι η δικιά μου κατέβαινε πολυ προσεκτικά αλλα τώρα κάνει τρελες! Πήρα τα βιβλία που μου προτεινες (το Σιμπα και τον Σποτ)!

Μέχρι εδώ μου εμφανίζει αυτα που έχετε γράψει! τα υπόλοιπα θα τα δω αύριο απο τον υπολογιστή!


QVjlp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!! Συνεχιζω...

Tzitzina το βιβλίο Κουκου-Τσα το έχουμε κι εμείς. Αλλα δυστυχώς τα baby Einstein έχουν εξαντληθεί.. :( Έχουμε ένα μικρό που λέγεται "Μωρα".

Della επιτέλους του πέρασε ο πυρετός! Τώρα το διάβασα!!!! Παίρνει αντιβιωση τώρα;

Tzamin μήπως είσαι έγκυος και μας το λες "διακριτικά"; :tongue: Απο την μια αυπνιες απο την άλλη ότι θα γράφει και κάποια άλλη στο καφέ με τη φίλη σου. :P

Μου τη δίνει αυτή η ζέστη! Σήμερα περιμένουμε έναν φίλο απο Ελβετία (μακάρι να πείσει τον άντρα μου να την κοπανισουμε).

Δώστε καμία ιδέα για τριήμερο!


QVjlp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...