Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια από ποιο μήνα και μετά σας αφήνει ο γιατρός να βάφετε νύχια; Εμένα μου έχει απαγορέψει τα μαλλιά αλλά τα νύχια μου έχει πει από την αρχή ότι μπορώ να τα βάφω. Εγω βέβαια φοβάμαι και δεν τα έχω βάψει έως τώρα αλλά τώρα που ανοίγει ο καιρός έλεγα μήπως φτιάξω λίγο τα ποδαράκια. Πήρα και μανό από το φαρμακείο για να μην έχει πολλά χημικά (λέμε τώρα..)

cafe Απριλιος 2011


Αννα25

Recommended Posts

Γεια σας, πολυ αέρας, σηκωσαμε τις τέντες γιατι κοντεύουν να φύγουν μαζί με τα σίδερα, είμαι και στον 6ο οπότε καταλαβαινετε.

Περαστικά σε όλα τα παιδάκια, τι γίνετε με αυτές τις ιωσεις να μην κανουν διακοπές ούτε το καλοκαίρι!

Mommy3, εύχομαι να περάσουν καλα τα παιδιά σου στην Μύκονο, λογικά και εσείς θα ακολουθήσετε αργότερα;

Νινα-νανα για ποτε ειναι η τριήμερη εκδρομή; Ένας άλλος κοντινός προορισμός ειναι και η Εύβοια!

Della αυτές τις πανες τις βρήκα στον Βασιλοπουλο νομίζω ότι ειναι για συγκεκριμένα κιλα, θα το ψάξω και θα σας πω, πάντως νομίζω ότι ειναι πιο σωστό ειδικά τα κοριτσακια να φοράνε πάνα αδιάβροχη για επιπλέον προστασία.

Dimista καλα να περάσετε και καλα μπάνια!

Εμείς θα κάνουμε τα επόμενα εμβόλια τον Σεπτέμβρη, νομίζω της ανεμοβλογιας και άλλο ένα, δεν θυμάμαι ποιο.

Όσον αφορα τις καμπύλες ανάπτυξης πιστεύω ότι το κάθε παιδι έχει τον ρυθμό του.

Εμείς αυτές τις μέρες κάνουμε βηματακια κρατώντας την με το ένα χέρι, και οταν την έχω στο κρεβάτι στέκεται όρθια και καμαρώνει την ίδια στιγμη βέβαια μπαλατζαρει και πέφτει.

Βρήκα και φόρεμα, βασικά το είδα μου άρεσε αλλα επειδη ήμουνα αδιάθετη και πονουσα θα πάω να το δοκιμάσω την Δευτέρα!

Καλο υπόλοιπο σ/κ !!!!


nJ2dp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σας κορίτσια! Είδατε την εθνική;;; Ωραία τονωτική ένεση πριν τις εκλογές!

Mammy τι ωραία, ένα σπιτάκι στην Μύκονο κι εγώ θα το ήθελα, αααααχχχχχ!!!

Βιβή ευτυχώς ήταν καλα τα αποτελέσματα, ωραία!!! Περαστικά και πάλι!

Tzitzina περαστικά!! Έχει και πολυ ξηρη ατμόσφαιρα λόγω του αέρα οπότε επιδεινώνεται ο βήχας.

Arma για άλλη μια φορά μου ανεβάζεις το ηθικό με το σαμιαμιδι(έτσι γράφεται?) μου!!!

Della στο σούπερ μάρκετ την έχουν αλλα δεν την βλέπω πάντα! Δε θυμάμαι τι γίνεται με νούμερα, αλλα στην ηλικία των μωρων μας θα έχει σίγουρα νούμερα.

Lila's mom πράγματι πολυ αέρας. Της μικρής το παράθυρο το έκλεισα γιατι ξυπνουσε απο το θόρυβο. Σήμερα εν τω μεταξύ σκουπισα και σφουγγάρισα και πάλι χάλια είναι απο χώμα και σκόνη :evil: Δεν ξέρω ποτε το τριήμερο. Εύβοια πάμε συχνά γιατι έχουμε (δλδ τα πεθερικά μου) εξοχικό.

Εμείς σήμερα δεν κάναμε κάτι ιδιαίτερο. Σούπερ μάρκετ και μετα κούνιες.

Καληνυχτααααααααα!!!!!!


QVjlp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Χθες βγήκα λίγο απότομα γιατί τώρα πια ο υπολογιστής ανήκει στην Ειρήνη!! Είπα μια μέρα να της βάλω τον Elmo που λέγατε να δω αν της αρέσει, και από τότε έρχεται στην αγκαλιά μου και μου βάζει τα χέρια στο πληκτρολόγιο. Κορίτσια έχει πολύ πλάκα! Της αρέσει πολύ!

Τις πάνες της libero τις έβρισκα μόνο στο Βασιλόπουλο, γιατί τις έπαιρνα για το κολυμβητήριο. Είναι πάνες βρακάκι και βγαίνει σε δύο μεγέθη. Το small που είναι γαλάζιο και είναι μέχρι 10 κιλά και το επόμενο είναι το μωβ, medium. Λέγονται swim pants, είναι σε πακέτα των 6 τεμ. και έχουν περίπου 3,5 ευρώ.


uwJMp2.png?KqESJfSU
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα:D

Tzitzina, Βιβή, πώς είναι τα μωρά σας???

Εμείς την γλιτώσαμε (θαύμα!!), πραγματικά δεν ξέρω πώς έγινε αυτό και δεν κόλλησε η μικρή!!

Αχ κορίτσια πολύ ενδιαφέρον αυτό για τις πάνες στη θάλασσα, δεν ήξερα ότι υπήρχε κάτι τέτοιο!

Tzitzina κι εμένα την κόρη μου Ειρήνη τη λένε, κι έχει κι αυτή κόλλημα με τον υπολογιστή, της βάζω καμιά φορά κάποιο βιντεάκι τύπου baby einstein κι έχει μάθει τη λέξη και μόλις λέω θα σου βάλω βιντεάκι σκάει στα γέλια!!Της αρέσουν πολύ αυτές οι κούκλες κουκλοθεάτρου που βγαίνουν. Επίσης όποτε κάθομαι στον υπολογιστή έρχεται σκαρφαλώνει πάνω μου και πατάει όλα τα πλήκτρα.

Armaki σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καλά σου λόγια!!!Κι εσείς δεν πάτε πίσω!!!Και τώρα που δε είδα κατάλαβα από πού πήρε η κόρη σου κι είναι μοντελάκι;););)

Αυτό που λέτε κορίτσια, mammy και arma, το νιώθω κι εγώ. Οι γονείς μου συνέχεια μου προτείνουν να την κρατήσουν και να φύγουμε αλλά δεν μπορώ με τίποτα να την αφήσω!!!Ούτε για μία μέρα...Αν και τον Ιούλιο έχει ένα συνέδριο εδώ κοντά που θέλω να πάω και θα λείπω αρκετές ώρες, αλλά θα πηγαινοέρχομαι και τουλάχιστον θα με βλέπει κάθε μέρα. Αχ ελπίζω να μην πάθει σοκ που θα λείπω τόσες ώρες, το σκέφτομαι λίγο...Εσείς τί νομίζετε?

Brooke μου ήρθε το where is the green sheep! Είναι φανταστικό!!!Μας αρέσει πάρα πολύ, της το διαβάζω στα αγγλικά επειδή έχει ομοιοκαταληξία κι είναι πιο ωραίο έτσι!Και κάποιες φορές της εξηγώ στα ελληνικά τις εικόνες αναλυτικά.

Nina-Nana, κι η κόρη μου έχει δεν έχει ένα μήνα που άρχισε να συμπαθεί το κρέας. Ψάρι της έχεις δώσει? Τώρα τελευταία τρελαίνεται για μπιφτέκια η δικιά μου. Παίρνω κιμά γαλοπούλα ή μοσχάρι και το πλάθω με λαχανικά (ντομάτα, καρότο, πιπεριά, κρεμμύδι) και βρώμη. Γίνεται πάρα πολύ μαλακό και το καταβροχθίζει σε χρόνο dt!Αν δεν το έχεις ήδη δοκιμάσει θα σου το πρότεινα, επειδή η δικιά μου τρελαίνεται. Αλλιώς υπάρχουν πολλές συνταγές και σε αυτό το site:

http://www.homemade-baby-food-recipes.com/index.html

Αλλά γενικά χρησιμοποιώντας soya ή rice milk μπορείς να φτιάξεις τα πάντα.

Tzamin, τί έγινε τελικά σήμερα? Πήγες ή έκατσες σπίτι?Πολύ καλό αυτό με την ρουτίνα του ύπνου. Γενικά πάντως η Έλενα φαίνεται από τις περιγραφές σου εύκολο και συνεργάσιμο παιδάκι (όχι σαν τη δικιά μου :tongue:). ΠΟΛΥ σημαντικό αυτό!!!

dimista να περάσετε τέλεια στις διακοπές σας!!!

Κορίτσια, την Παρασκευή, φεύγοντας από την childminder, η κόρη μου την χαιρέτισε με το χέρι και της είπε bye bye!:shock::shock::shock::shock: (από ότι μου είπε ο άντρας μου γιατί εγώ το έχασα που ήμουν άρρωστη :evil:). Επίσης έφτιαξε και μια καρτούλα για την γιορτή του πατέρα. Κορίτσια είναι έργο τέχνης, δεν κάνω πλάκα :tongue::tongue::tongue::tongue:

Καλημέρα σε όλες, και καλή ψήφο κορίτσια μου!


6237481d19.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα κορίτσια!Τι κάνετε?

Εμείς πριν λίγο γυρίσαμε από 1α βάφτιση που είχαμε πάει.Η βάφτιση έγινε σε Μοναστήρι.Ο παππάς το παράκανε !Την καταβούτηξε την μικρή με αποτέλεσμα να πλαντάξει στο κλάμα.Καμμία σχέση με τον παππά της δικιάς μας βάφτισης που ίσα του έβρεξε το κεφαλάκι και γι αυτό έκλαψε ελάχιστα.Μετά πήγαμε στο σπίτι της κοπέλας που έκανε τραπέζι.Καλά περάσαμε!


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια από τότε που γεννήθηκε ο μικρός πηγαίνω Κάλαμο τόσο μεγάλο διάστημα.Πριν πηγαίναμε τα ΣΚ και όχι όλα ,τον Αύγουστο Σπάρτη και λίγες μέρες κάπου αλλού.Σίγουρα θα κάνουμε τα μπάνια μας και θα ξεκουραστούμε αλλά κάποιες μέρες θα βαριέμαι που δεν θα είναι ο άντρας μου.Θα έρχεται τα ΣΚ!

Νίνα Νάνα η Ελαφόνησος είναι πραγματικά παράδεισος!!!Έχω τέλειες αναμνήσεις!Γιατί δεν συνδυάζετε να πάτε Ελαφόνησο και Κύθηρα?

Ο άντρας μου,μου είπε ότι τα Κύθηρα είναι κοντά στο Γύθειο.Όταν πηγαίνουμε Σπάρτη πηγαίνουμε και Γύθειο και σκέφτηκα να πάμε και Κύθηρα ως ημερήσια ,να δούμε τουλάχιστον την Χώρα των Κυθήρων.Αξίζει 1α μέρα?

Τζιτζίνα περαστικά στην μικρή.


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Julie χαίρομαι που δεν κόλλησε η μικρή.Και γω έχω φτιάξει μπιφτέκια λαχανικών.Την συνταγή την βρήκα στο Ίντερνετ.

Τι ωραία που έκανε η μικρούλα σου κάρτα για την γιορτή του πατέρα.Επί την ευκαιρία όλες να χαιρόμαστε τους πατεράδες μας και τα μικρά μας τους πατέρες τους.

Μάμμυ καλά να περάσουν τα παιδιά σου στην Μύκονο!Εσείς θα πάτε στην άδειά σου?

Tzitzina swim pants έχει μόνο η libero?

Lila's mom πώς είναι το φόρεμα που βρήκες?

Βιβή χαίρομαι που η γενική ούρων είναι καθαρή.Καλά αποτελέσματα την Τρίτη.

Άρμα και μένα ο δικός μου κοντούλης είναι σε σύγκριση με τα άλλα παιδάκια του καφέ μας.Είναι 77εκ.

Ντέλλα είδες τι κάνει το περπάτημα?Κουράστηκε και κοιμήθηκε.Κοιμήθηκε τουλάχιστον σερί?

Καλό υπόλοιπο απόγευμα!


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μανούλες κ θηριάκια !!!!!

ειχαμε ενα προβήμα με το ιντερνετ , γι αυτο χαθηκα.

Τζούλι , καλως όρισες και πάλι !!!

Σημερα , πηγαμε σε μια βάπτιση στην εκκλησία που θα κάνουμε κι εμεις την δική μας. Ο συγκεκριμενος παπάς λιγο γρηγορα την τελείωσε...

Δωσαμε και την ληξιαρχική πράξη γέννησης , δεν μας ζητησαν κατι άλλο

ειχαμε παει και παιδιατρο , ο μικρός ειναι 10250 και 83 εκ.

μια χαρα ειπε ο γιατρος , τον αλλο μηνα παλι

κατα τα αλλα εχουμε μπει στην τελικη ευθεια για την βαπτιση, εχω μοιρασει καποια προσκλητηρια , τα υπολοιπα μεσα στην εβδομαδα , και να παραγγειλω γλυκα.

πηραμε παπουτσάκια geox , όχι πεδιλάκια , κλειστά μπροστα , ανοιχτα λιγο στο πλάι

Δεν προλαβαινω να διαβασω ολα τα μηνυματα.....θα προσπαθησω αργοτερα

οσο για τις εκλογες , μια απο τα ίδια......................δεν αλλάζει τίποτα σ αυτη την χωρα


Γι ΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω !!!!!!

7-4-2011

5s7mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου!

Τι κάνετε; Ψηφισατε; :|

Tzamin ένα τω μεταξύ τον αδερφό μου τον ρώτησα αλλα ξέχασα να σου πω τι μου είπε! :oops: Συγνώμη!

Tzitzina κι η δικιά μου σαν παλαβή κάνει!!! Μόλις της πω Ελμο γίνεται χαμός!

Julie ψάρι τρώει. Το γάλα ρυζιού και της σογιας δεν το έχω χρησιμοποιήσει για συνταγές. Στην ίδια αναλογία με το αγελαδινο; Εγω χρησιμοποιώ γάλα καρυδας ή αμυγδαλογαλα αλλα σε συνδυασμό με φρούτα, σαν σμουθις δλδ.

Μπιφτεκια φτιαχνω αλλα δεν πολυτρωει και δεν της αρέσουν οι μπερδεμενες γεύσεις. Θα τα δοκιμάσω κι αυτα που είπες όμως! Μπορείς να μου γράψεις την συνταγή (δλδ περίπου αναλογίες)?

Dimista παει πλοίο απο Γυθειο στα Κυθηρα αλλα δεν θυμάμαι πόσο συχνά έχει δρομολόγια. Για ημερήσια δεν θα το πρότεινα. Γιατι δεν μένετε εκεί λίγες μέρες;

Kitty ποτε είναι η βάφτιση; Αχ, τι να αλλάξει, χάλια όλα!!! :(

Εμείς καλα είμαστε, σήμερα πήγαμε κούνιες, ψηφίσαμε στην παλιά γειτονιά, είδαμε και μια φίλη μας. Ωραία ήταν. Έχει πλάκα η μικρή που την ρωτάω που είναι το κάθε τι και τα δείχνει όλα. Χτενιζεται κιόλας!!! :tongue: Τι πλάκα!

Καληνυχτααααα!


QVjlp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σας...

μολις κοιμήθηκε το αγγελούδι μου και μπήκα να διαβάσω τα νέα σας.... χαιρομαι που είστε όλες καλά..

.

τα νέα μας έιναι λίγα... περασε ένα δύσκολο Σαββατο αλλα όλα πηγαν καλά στην γιορτή του σχολείου...τελειώσαμε με το μαζεμα στις 10.30μμ και βγήκαμε ΄΄ολες οι δασκάλες μαζί για φαγητό... η μικρη μου ήταν κουρασμένη δεν την είχα δει σχεδον καθόλου όλη την ημέρα...

την Κυριακή την περάσαμε όλη μερα αγκαλιά στο σλινκ.. πήγαμε για ψήφο το πρωί, μετα στην θαλασσα για μπάνιο το απόγευμα, γυρίσαμε μπανακι παιχνίδι με τον μπαμπά που γιορτάζει σήμερα και ύπνο...

το ΣΚ περασε και νιώθω ότι δεν ξεκουράστηκα καθόλου... αλλη μια δυσκολη βδομάδα με περιμένει στην δουλειά...

τα προσκλητήρια πρεπει να τα τελειώσω και να αποφασίσω επιτελους μπομπονιέρες και γλυκά και το κετερινγκ και δώρο νονάς...

Πήρα και ένα όμορφο φουστάνι την πέμπτη... μια λευκή δαντέλα... λεω να το φορέσω στην βάπτιση δεν βρήκα τίποτα ρόζ που ήθελα...

ευτυχώς αυτό το αεράκι έκοψε την ζέστη...θα κοιμηθούμε άνετα σήμερα!

Καληνύχτα σας και για να δούμε τι θα ξημερώσει η αυριανή των εκλογών!

ΥΓ: Αρμα σε βρήκα στο fb !julie, το βιβλιαράκι είναι τέλειο... εγω το έχω μάθει απέξω απο τις πολλές φορές η δικιά μου ξεκαρδίζεται στο near sheep κολλάει την μούρη της στο βιβλίο ! Τα μπιφτέκια λαχανικών έιναι τέλεια ιδέα να φτιαξω μεθάυριο, για αύριο έφτιαξα μπριάμ!

dimista καλά να περάσετε! KITTY με γειά τα παπουτσοπέδιλάκια σας...

αλήθεια μήπως ξέρετε που να βρω αυτα τα πλαστικά παπουτσάκια που φοράς μέσα στην θάλασσα για την μπέμπα;


rOyHp3.png

tt13d0a2.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Brooke τόσο αργά κοιμήθηκε η μικρή σου;; Χαμός!

Με γεια το φόρεμα!!

Της πήρα κίτρινα παπουτσακια για τη θάλασσα σε κίτρινο (έχει κι αλλα χρώματα) απο το prenatal. Τέλεια είναι! Προς το παρόν τα φοράει στην βεράντα και την έχουν βολέψει πολυ!


QVjlp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Καλή εβδομάδα να έχουμε!Tzasmin και Nina-nana εχτές ήμουν στα μέρη σας. Τι ωραία που είστε εκεί βρε κορίτσια. Μένουν οι νονοί του Βασίλη εκεί και από την πρώτη φορά που είχα πάει είπα ότι είναι η μοναδική περιοχή που θα ήθελα να μετακομίσω.

Arma,τι εμβολιο κανατε;εμεις την αλλη βδομαδα θα παμε και νομιζω ειναι της ιλαρας.Παντως βαρος καιυψος ειστε τελεια!

Εμείς τώρα κάναμε της μηνιγγίτιδας και το επόμενο είναι και εμάς το mmr.(ιλαρά ερυθρ'α παρωτίτιδα). Επειδή όμως στην κόρη μου το mmr είχε κάνει πάρα πολύ πυρετό και γενικά έκανε πολύ καιρό να συνέλθει φοβάμαι μην έχουμε τα ίδια και αποφάσισα να του το κάνω αφού γυρίσουμε από διακοπές. Επίσης έκανα και το άλλο. Μετά το mmr είναι της ανεμοβλογιάς το οποίο ακόμα δεν το έχω κάνει στην κόρη μου..:oops: Είπαμε να ανέβει τότε λίγο ο οργανισμός της και όλο το αναβάλλαμε και να τώρα που έφτασε ο Βασίλης σε λίγο να πρέπει να το κάνει και η μεγάλη να μην το έχει κάνει ακόμα! Η παιδίατρος μου είπε ότι κυκλοφορεί ένα εμβόλιο που τα έχει και τα δυο μαζί όμως είναι πολύ βαρύ, κάνει πολύ πυρετό, μέχρι και σπασμούς οπότε δεν το προτείνει.

Αρμα,γραφαμε ταυτοχρονα μαλλον.Ο,τι συμβουλες ξερεις καλα κανεις και μας τις λες.Οι εμπειρες μανουλες ξερουν πιο πολλα κι απο πολλους γιατρους.

Della μου με τα παιδιά δεν σταματάς ποτέ να μαθαίνεις. Μη νομίζεις ότι κι εγώ δεν παίρνω πολλά από εσάς κι ας έχω κι άλλο παιδάκι.

Lila's mom ελπίζω το φόρεμα που βρήκες να σου αρέσει και πάνω σου!Τις πάνες που λες τις χρησιμοποιούσα κι εγώ στην κόρη μου αφού έβγαινε από την θάλασσα για να μην μένει βραγμένη στην παραλία με το μαγιώ. Το ίδιο θα κάνω και φέτος με τον Βασίλη.

Arma για άλλη μια φορά μου ανεβάζεις το ηθικό με το σαμιαμιδι(έτσι γράφεται?) μου!!!

Όταν θα μεγαλώσει λίγο και θα την καμαρώνεις που είναι μοντελάκι τότε θα δεις πόσο θα ανεβαίνεις! ;) Ελπίζω να βρήκες καμιά συνταγή που να σου αρέσει, η κουνιάδα μου το ψάχνει γιατί ο ανηψιός μου δεν τρώει τίποτα γενικώς και έχει να φάει κρέας από 1 1/2 ετους!;) Οπότε κοιτάει μπας και βρει εναλλακτικές τροφές να αντικαταστήσει το κρέας.

julie σ'ευχαριστώ κι εγώ για τα καλά σου λόγια! Θα βάλω και καμιά φώτο του Βασίλη να δείτε, συνήθως βάζω και μετά από λίγες μέρες τις σβήνω. Κι εμείς fun των baby einstein. Έπαθα πλάκα τις προάλλες που του έβαλα ένα και είχε ακριβώς την ίδια αντίδραση με την κόρη μου ότασν ήταν μικρή! Τρελάθηκε. Είναι αυτό με τους αριθμούς. Ε, στην αρχή και όταν περνάει το τρενάκι κάει σαν τρελό! http://www.youtube.com/watch?v=OUFtaaOtJV4

Η μικρή σου νομίζω δεν θα έχει θέμα που θα λείπεις πολλές ώρες. Έτσι κι αλλιώς έχει μάθει να σε αποχωρίζεται. Μην αγχώνεσαι! Μπράβο της και για την κάρτα του μπαμπα! Φαντάζομαι πλάκα που θα έπαθε ο άντρας σου ε?:D

Άρμα και μένα ο δικός μου κοντούλης είναι σε σύγκριση με τα άλλα παιδάκια του καφέ μας.Είναι 77εκ.

Γερά να είναι! Αυτό έχει σημασία! Ψηλά κοντά σε 2-3 χρόνια όλα πάνω κάτω τα ίδια θα είναι!;)

Κιττυ μια χαρά κια οι δικές σας οι μετρήσεις! Καλή συνέχεια στις ετοιμασίες σας!

brooke είδα τις φώτο σου στο φβ. Καταρχην έπαθα πλάκα με την κόρη σου που παίζει τόσο αφωσιωμένη! Θυμήθηκα παλιές καλές εποχές της δικιάς μου.:lol: Τώρα ούτε στα πιο τρελά μου όνειρα!:rolleyes: Και το σχολείο σας φαίνεται υπέροχο! Να είστε καλά και να είστε πάντα δημιουργικές να προσφέρετε όμορφα πράγματα στα μικράκια! Μεγειά το φόρεμα! Το λευκό εμένα μου αρέσει πολυ΄για τέτοιες περιστάσεις. Παπουτσάκια τέτοια είχε και το mothercare.


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από εμένα κοριτσάρες!!!

Άρρωστα παιδάκια έχουμε πάλι ε? Η δικιά μου έχει από το Σάββατο ξημερώματα βήχα, χτες το απόγευμα είχε δέκατα και το βράδυ έφτασε 38 :(. Σκέπτομαι να πάω το απόγευμα να της μαζέψω ούρα αλλά δεν έχω αποφασίσει ακόμη σίγουρα. Θα δω και πως θα τα πάει στο σχολείο.

Βιβή εσύ τα μαζεύεις μόνη?

Στο εκλογικό κέντρο που ήμουν εφορευτική δεν εμφανίστηκα καθόλου. Ο μπαμπάς μου που πήγε και τους ενημέρωσε δεν του είπαν τίποτα. Και άλλη μια κοπέλα που ήταν στο ίδιο κέντρο επίσης δεν πήγε. Και μια κοπέλα που ξέρω στην Αθήνα που ήταν εφορευτική, δεν πήγε. Μόνοι τους μάλλον τις έκαναν αυτές τις εκλογές.

Δήμητρα καλά να περάσετε. Τα ν'υχια μου τα έκανα φούξια νέον. Δηλαδή αυτό το φωσφοριζέ που είναι στη μόδα. Είναι πολύ ωραίο. Βέβαια αν ημουν και μαυρισμένη θα ήταν πιο ωραίο.

Νινα νανα πολύ ευχαριστημένη έμεινα.

Κιττυ κι εγώ τέτοια παπουτσάκια της έχω παρει. ανοιχτά στο πλάι και κλειστά μπρος πίσω.

Brooke παπουτσάκια για θάλασσα πλαστικά έχει και το krokodilino me 15 euro.


ilCsp3.png

O3rXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα και από το ζόμπι!!!

Κάθομαι στον καναπέ και κλείνουν τα μάτια μου.....Σηκώνομαι κάθε πέντε λεπτά και ρίχνω νερό στο πρόσωπό μου! Δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω μεχρι το μεσημέρι που θα έρθει ο άντρας μου!! Χθες πάλι καλά κοιμήθηκα ένα τριωράκι το μεσημέρι και η νύχτα πέρασε άνετα, αλλά τώρα δεν την παλεύω!!

Τι θα γίνει με τα μωράκια μας ρε γμτ?? Μια το ένα μια το άλλο, όλο και κάποιο είναι αρρωστούλι...Περαστικά...

Dimista απ'ότι μας είχαν πει, μόνο h libero έχει τέτοιες πάνες.

Σας αφήνω να βαλω λίγο Elmo, γιατί παλ


uwJMp2.png?KqESJfSU
Link to comment
Share on other sites

Καταλαβαίνετε φυσικά ότι με νίκησε... Δεν τελείωσα τη φράση, εννοούσα "παλεύουμε πάνω στον υπολογιστή":tongue: Τι επίμονο πλάσμα είναι αυτό. Αν δε γίνει το δικό της μας μαλώνει. Διεκδικεί με μεγάλο πείσμα αυτό που θέλει..Πω πω, εχει βγει η κριαρίνα! Θα καλοπεράσουμε όλες μας...


uwJMp2.png?KqESJfSU
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...