Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

μπηκε μεευτηριο η ιωαννα μασ joa


Recommended Posts

ΟΛΛΕΣ ΜΑΖΙ Ν ΤΗΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ..................

κουκλα μου με το καλο ολα ν τελισουν γρυγορα κ ν εχεισ συντομα στην αγκαλια σου το δευτερο μωρακι σου

εχω πολυ αγωνια ποια θα μασ ενειμερωση ? θελω ν σου τηλ αλλα ουφ κολαω μουτσ σε σκεφτομαι πολυ

σε σκεφτομαι απο το πρωι ........

-

Να σου ζήσουν το αγοράκια σου

Μόνο τα καλύτερα και ομορφότερα να έχουν στην ζωή τους

Σου εύχομαι όλα στην ζωή σου να είναι τόσο ρόδινα όσο το όμορφο μωράκι που περιμενεις

eBuqcdnOV3k


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Μίλησα με τον άντρα της Ιωάννας και μου είπε πως ακόμα είναι στην αναμονή δεν την έχουν βάλει χειρουργείο γιατί έχει κίνηση.Πω πω θα μας κρατήσει σε αγωνία ακόμα το μωράκι της Ιωάννας.


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Νεοτερα απο την Ιωαννα μας, πριν 2 λεπτακια μιλησα με τον ανδρα της και μολις την εβαλαν μεσα...καθυστερησαν πολυ...ειχαν πει το ιδιο και νωριτερα αλλα τελικα τωρα την πηραν.Αντε με το καλο κοριτσακι μου!!!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


απ'οτι εμαθα γεννησε αλλα δεν ξερουμε ακομη λεπτομερειες

ολα καλα πηγαν αχ καλο βραδυβικη

ιωαννα μου φιλια σε σκεφτομαστε ολλεσ μουτσσσσσσσσ


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...