Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

      • Μου αρέσει 1

καφενείον η καλή καρδιά


Μηλίτσα

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 144
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

  • 2 months later...

σαμαλιιιιιιιιιιιιιιιιιιι-παστελιιιιιιιιιιιιι κρουασαννννννννννν

πλανοδιους δεχετε το καταστημα???:tongue::tongue::tongue:

καλοριζικο κοριτσια!!!

απο φρουτακια ομως τιποτα???ααααα δεν παιζω...θελω μηλαρακιιιιιιιιιι αχαχαχα!!!

μηλιτσα κινδυνευεις το εχεις παρει χαμπαρι μιαμ μιαμ!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

τι εγινε το κλεισαμε το μαγαζι ακομα δεν ανοιξε?

καταραμενη κρισηηηηηηηηηηη!!!χαχαχα

για μαζευτειτε για κους κους!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

ααααα!!!τι ωραιο καφε ειναι αυτο?!!!μπραβο μηλιτσα.αφου δεν επιτρεπονται αυτα που στεναχωρουν κοριτσακια εδω και επιτρεπονται τα καλυτερα τοτε καλορυζικο και με καλα κερδη!!!!καλημερα!!!!206413-GoodMorning.gif


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τι εγινε το κλεισαμε το μαγαζι ακομα δεν ανοιξε?

καταραμενη κρισηηηηηηηηηηη!!!χαχαχα

για μαζευτειτε για κους κους!!!

Ατιμη κριση! Ρημαξες το καφε μας! Καλε ελατε,να μετρησω μετα την εισπραξη να παρηγορηθωωω.


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστουμε για τα πεσκεσια. Κυριως για το ναργιλε. Σε καμμια ωριτσα θαμαι εδω(ειμαι δουλεια ακομα) ξεκινηστε το κουςκους κι εεερχομαιιι :-)


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites

ναμαι παλι! Τωρα μαζευτηκαμε. Παω μια γυρα κι αμα ερθει καμμια,θα ξαναρθω

ααααα!!!τι ωραιο καφε ειναι αυτο?!!!μπραβο μηλιτσα.αφου δεν επιτρεπονται αυτα που στεναχωρουν κοριτσακια εδω και επιτρεπονται τα καλυτερα τοτε καλορυζικο και με καλα κερδη!!!!καλημερα!!!!206413-GoodMorning.gif
κουφετακι,δεν υπαρχει κατι που να στεναχωρει τα κοριτσακια. Αν ηταν να στεναχωριομαστε,δε θαχαμε γραφτει εδω. Απλα δε θα συζηταμε πραγματα που μας αγχωνουν. Θαναι η παιδικη χαρα μας ας πουμε.

Επιτελους εφτασε ο Απριλης,μυρισε ανοιξη! Εποχη για ανανεωση,τσαρκες. Τελος η κλεισουρα του χειμωνα. Φυτεψα φετος το φλεβαρη τριανταφυλλιες και σημερα το πρωι ειδα το πρωτο μικροσκοπικο μπουμπουκακι!!!


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites

Τελος η κλεισουρα του χειμωνα. Φυτεψα φετος το φλεβαρη τριανταφυλλιες και σημερα το πρωι ειδα το πρωτο μικροσκοπικο μπουμπουκακι!!!

Μηλίτσα μου φύτεψα μια λεμονιά που ειναι για γλάστρα εχω ξετρελαθεί!!!!!:D:D


YgXXp2.png

wbSJp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...