Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Κορίτσια μπράβο τα καλύτερα σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου 9 μέρες με δύο βλαστοκυστες 28 11 μέρες έφτασε 68 να έχουμε ελπίδες;;; Νιώθω ότι απλά το τραβάμε είναι μικρός αριθμός για 11 ημέρες με βλαστοκυστες 

      Απτήν στιγμή που διπλασιάστηκε υπάρχουν ελπίδες.  

καφενείον η καλή καρδιά


Μηλίτσα

Recommended Posts

μπραβο μηλιτσα με την τριανταφυλια σου να σου βγαλει πολλα μοσχοβολιστα μπουμπουκακια.κι εγω εχω μια λεμονια σε γλαστρα την πειρα απο μωρακι ειναι το 3τη χρονια μας εδεσε ο κορμος μεγαλωσε και μας εδωσε εμχρι τωρα 4λεμονακια.ειναι γεματο ανθη αυτη την στιγμη.τον οκτωμβριο θελει κοπρια την βαζω τωρα και βιταμινες πολυ την χαιρομαι.


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 144
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσακια τι κανετε;

Τελικα τι ομορφο που ειναι να εχεις λουλουδακια,εστω και στο μπαλκονι....

Εγω ειχα βαλει ζουμπουλια σε 2 ζαρντινιερες και τωρα εχουν ανθισει και μοσχοβολαει ο τοπος,φυτεψα και χρωματιστες πετουνιες και χαιρομαι να τις βλεπω......

Αντε να μαζευομαστε,εδω να ξεχνιομαστε.Για πειτε τι εχετε κανονισει για το Πασχα,πως θα τα περασετε,θα πατε πουθενα;


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια να σας συστηθώ. Είμαι ο Μηλίτσος συνιδιοκτήτης του καφέ. Απο σήμερα αναλαμβάνω τους καφέδες και θα επιμελούμαι την διασκέδασή σας ανεβάζοντας τραγουδάκια για όλα τα γούστα.


...το γιατρό τον κάνει πέρα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δεν καταφερα να το ακουσω. Δεν μου ανοιγει... Μανουτιτα μου,αν αφησεις εκει τους βολβους ζουμπουλιου θα ξαναφυτρωνουν για χρονια καθε ανοιξη. Μπα,δε θα παμε πουθενα,θα κανουμε εδω πασχα. Μαγδουλα,ωραια η λεμονια,να τη χαιρεσαι! Αντε,θαρθω να μου στιβεις λεμοναδες! Οταν ανθιζει θα μοσχοβολα ο τοπος.


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κούκλες. Κι εγώ για μεταφύτευση σκέφτομαι σε λίγους μήνες . Αχ μάλλον ελληνικό θα πιω. Φραπέ για μηλιτσα και φίλτρου για τις υπόλοιπες. Στην υγεία σας


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

μηλιτσεεε τραγουδια δε βαζεις,καφεδες δε φτιαχνεις,τι συνιδιοκτητης εισαι? Μονο για την εισπραξη θαρχεσαι? Για οργανωσου.Κισσακι,τι κανεις? Πως παει η δουλιτσα?εσεις θα πατε πουθενα το πασχα?


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερααααααα περα για περαααααααααα!!!

καλα ε..πολυ ωραιο το μαγαζακι σας...μουσικουλα πρωτη και πολυ πιοτο...αφου κερναει το μαγαζι ενα διπλο παρακαλω...και για συνοδευτικο μηλαρακιιιιιιιιιιιιιιι!!!

κυριε μηλιτσο καταρχας να σας καλωσορισουμε και πολυ αργησατε χαχαχα

μηλιτσα απο γλυκο εχει τιποτα?καμια μηλοπιττα ισως???σλουρπ!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

θα με παρετε για ντι τζει???αφιλοκερδως καλε...δεν εχουμε αναγκη απο χρημα...ειμαστε υπερανω!!!;););)


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

δε σε μιλαω μαρη. Ειδα στο αλλο καφε που ταραξατε τις συνταγες για μηλοπιττα και δε μπηκα. Καλε,με βαλατε στο ματι! Ειδα και το αβαταρ του μιλητσου και ταραχτηκα!


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...