Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Η ngeo23 εφερε στον κοσμο τον πριγκηπα της!!


manoutita

Recommended Posts

Κοριτσια,επιτελουςςςςςςςςς.Η ngeo23 γεννησε το αγορακι της στις 09:38 σημερα το πρωι και ζυγιζει 3120.Μια χαρα μπαμπατσικος ο μπεμπης!!!!!Απ'οτι με ενημερωσε ειναι πολυ καλος,ζωηρος και να φανταστειτε με το που βγηκε,εκανε πιπι,πανω στη μαια:tongue::tongue:Πολυ ζορικο το αγορακι σου φιλεναδα.....Το κοριτσι μας ειναι καλα και σας στελνει τα φιλια του.

Κουκλα μου να σου ζησει,να τον χαιρεσε,με το καλο να πατε σπιτι σας και να χαρει και το Κατερινακι σου με τον αδελφουλη της.Καλο σαραντισμο να εχετε μαμα και γιος!!!

192330w69jt3a3vk.gif


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να σας ζησει ο μπομπιρας ngeo μου, να εχει παντα υγεια και μονο χαμογελα στην ζωη του!!!

καλο σαραντισμο να εχετε και καλη ανατροφη!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Ngeo μου επιτέλους πήρες το βασανάκι σου αγκαλίτσα!!! Όντως τζόρας ο μικρός από το πρώτο λεπτό έδειξε ποιος κάνει κουμάντο...

Με το καλό να πάτε σπιτάκι σας και όλα να έρχονται δεξιά στη ζωή σας.. Έφερες το πρώτο μωράκι του 2011 στην παρέα μας..


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ngeo μου να σου ζησει να ειναι παντα γερος και υγιης!!!!

Με το καλο να πατε στο σπιτακι σας να εχεις και τα δυο σου τα ζουζουνια αγκαλιτσα!!!

Καλο σαραντισμο κοριτσακι μου!!!

909008zjlg6nboev.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σας ζήσει!!

Καλότυχος και γερός..

Καλό σαραντισμό να χαίρεστε και την κοράκλα...


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

σνιφ σνιφ κατι τετειεσ στιγμεσ με πιανουν τα κλαματα χαρασ φυσικα.....

να σου ζησει καλοτυχοσ κοριτσαρα μου ,παντα να ειστε ευτυχισμενοι κ αγαπημενοι

φιλια πολλα αναμενουμε νεοτερα κ λεπτομεριεσ.;)


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να σας ζήσει κοριτσάρα μου ο μπέμπαρος και να είναι πάντα γερός και καλότυχος!!!! Με το καλό σπιτάκι σας!!


z4cd7f85f5526b.gif

Evolve or Dissolve!z4e958adf86ce7.gif

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Να σας ζήσει και απο μένα γεματο υγεία και ευτυχία για σένα και την οικογενεια σου, καλο σαραντισμό και κουράγιο θα βρεις χρόνο και για σένα κάποια μερα φιλενάς!!!


Μικροί μου μπομπιρές είστε όλοι μου οι ζωή!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια σας ευχαριστω ολες σας!να ειστε ολες καλα

εμεις γυρισαμε σημερα σπιτι μας, ολα καλα προς το παρον, η μικρη τον δεχτηκε με χαρα, του μιλουσε, τον χαιδευε, τον προσεχε, ο μικρος απο την αλλη τρωει και κοιμαται και βεβαια κανει κακα!

στο μαιευτηριο στο ιασω που ειμασταν, ειχαμε επιλεξει rooming in και τις 2 πρωτες μερες ειμασταν μονοι στο τρικλινο, μια χαρα ηταν, μετα ηρθε μια αλλη κοπελα και ειμασταν οι δυο μας, απλα η καημενη προσπαθουσε να θηλασει το παιδακι της και αυτο πεινουσε και ολο εκλαιγε.

εγω το θηλαζα και μετα εδινα και ξενο οποτε εβλεπα οτι ηθελε κι αλλο γιατι δεν μπορειτε να φανταστειτε πως αρπαζει το στηθος απο την αρχη και πως κανει, σαν τρελο, μολις το μυρισει γυρναει το κεφαλι...για τις μαιες και ολο το νοσηλευτικο προσωπικο εχω να πω τα καλυτερα. ο αναισθησιολογος πολυ καλος, δε με πονεσε καθολου, με επιασε αμεσως, τοσο που δεν μπορουσα να ανεβασω τα ποδια μου στο τραπεζι! με κοψανε αμεσως, ο μικρος ακομα και οταν εκοβαν κουνιοταν, το ειπε και η γιατρος. μολις τον βγαλανε και τον ακουσα και τον ειδα εκλαιγα συνεχεια, ολοι λεγαν ευχες και εγω εκλαιγα.

μετα που με πηγαν στο δωματιο και στον οροφο γενικα ηταν ολοι πολυ ευγενικοι, καλοι, τοσο που δεν το περιμενα. στον 6ο ημουνα. μου εκανε απιστευτη εντυπωση ποση σημασια δινουν στο θηλασμο, συνεχεια σε κοιτανε, σου δειχνουν, αν κλαιει το μωρο ερχονται να δουνε τι συμβαινει, δεν δινουν ξενο γαλα παρα αν το ζητησεις εσυ, πολυ καλα

βεβαια πληρωσα αρκετα παραπανω για εξτρα εξετασεις και δεν ξερω τι...

απαραδεκτοι οι παιδιατροι, περνουσαν απλα τυπικα, οι αλλοι που κανανε τις υπολοιπες ουτε περασανε και οταν ρωτησα μου ειπαν αν δεν εχει κατι γιατι να περασουν...λογικο;;;παραλογο!και για να παρω τις εξετασεις που εκανε το παιδι και πληρωσα πρεπει να κανω αιτηση παρακαλω αλλα οχι κυριακη που ειναι κλειστα!καλα τους λεω εγω δεν ειμαι απο εδω, πως θα τις παρω; και κουνησαν το κεφαλι!ολη η λειτουργια του παιδιατρικου παντως πραγματικα απαραδεκτοι.

ποναω πολυ απο τα ραμματα, πιο πολυ απο την 1η καισαρικη παντως. ελπιζω να περασει γρηγορα ο πολυς ο πονος γιατι θελω να παιζω και με το παιδι

θηλαζουμε αλλα ελπιζω να παιρνει βαρος ο μικρος και να μη μου πει παλι ο παιδιατρος κανενα κουλο. παντως εχω παραγγειλει και θηλαστο νοσοκομειακο!

αυτα τα νεα μου, σας ευχαριστω και παλι, να ειστε ολες καλα. φιλια


Κατερινούλα και Γιαννάκη σας λατρευω!!

Link to comment
Share on other sites

Να σου ζήσει και πάλι!!

Κι εγώ στον 6ο ήμουν, στο 601 !!!

Τι εξτρά εξετάσεις έκανες, παιδί μου, και σε χρέωσαν;

Ερώτηση: Μπλε βιβλιάριο σου δώσανε ή όχι;


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...