Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 minutes ago, Blue Velvet said:

      Συγχαρητήρια ❤️🥰Με το καλό μια γλυκιά εγκυμοσύνη και να γεμίσει η αγκαλιά σου μωράκια 🥰🥰🥰

      Ευχαριστω πολύ κοπέλα  μου αμήν !!! Εύχομαι και σε σενα γρήγορη εμβρυομεταφορα με θετικά αποτελέσματα !!! Να χαίρεσαι την κορούλα σου !

      • Ευχαριστώ 1

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

πρίν από 47 λεπτά , Sofaki91 είπε:

Αμε όποτε θέλεις..Κ πως τον φωνάζετε??

Ναπολέων και τον γιορτάζω Ραφαηλ... Τώρα όταν μεγαλώσει ας διαλέξει μόνος του πώς θέλει να τον φωνάζουμε! Κάποια στιγμή που θα έχω χρόνο θα σας γράψω την ιστορία με το ταμα! 

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια τι κάνετε?? 

Τι κάνουν τα μπεμπακια σας??

Εμένα τώρα άρχισε να κάθεται και μισή  με μια ώρα το πολυ μόνη της παίζουμε βέβαια με χεράκια ποδαράκια της μιλάω πολύ ακούμε μουσικούλα..τρώμε πολύ γενικώς όλα καλά.. παιδιατρο εχουμε μόλις γίνει 2 μηνών θα κάνουμε και το εμβόλιο.. το βράδυ κοιμάται απ 3 και 4 ώρες.. είναι ήσυχη.. αέρια έχει ακόμα αλλά τη βοηθάω κάνοντας τη ποδηλατάκι και σηκώνω ποδαράκια ψηλά..

Κάτι ακόμα ρε κορίτσια έχει καμία σας μειωμένη ροή από κάποιο στήθος?? Δηλαδή να δυσανασχετεί και να μη θέλει?? Και αν ναι πως το αντιμετωπίσατε?? Εγώ κάνω μαλάξεις και έτσι κάθεται..


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια μου εχω χαθει αλλα δν προλαβαινω καθολου με τον μικρο και εδω και 10 μερες απο το απογευμα κ μετα τεντωνει τα ποδια δν μπορει να κανει κακα κ κλαει μεχρι τις 2 τα ξημερωματα μεχρι να κανει πριτς κανω μικτη διατροφη. εκοψα κ τα γαλακτοκομικα να δω τι τον πειραζει. εσεις πως πατε απο κολικους???

\

 


...:-D

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Sofaki91 είπε:

Κάτι ακόμα ρε κορίτσια έχει καμία σας μειωμένη ροή από κάποιο στήθος?? Δηλαδή να δυσανασχετεί και να μη θέλει?? Και αν ναι πως το αντιμετωπίσατε?? Εγώ κάνω μαλάξεις και έτσι κάθεται..

Και εμένα το ένα έχει περισσότερο γάλα γιατί το άλλο το πιάνει καλύτερα και το προτιμάει οπότε το αδειάζει κιόλας, αυτό που δεν το αδειάζει έχει πάντα περισσότερο γάλα! Δεν είναι θέμα μειωμένης ροής, απλά βολεύεται στο άλλο και παιδευεται!

πρίν από 34 λεπτά , ναντια δε είπε:

καλημερα κοριτσια μου εχω χαθει αλλα δν προλαβαινω καθολου με τον μικρο και εδω και 10 μερες απο το απογευμα κ μετα τεντωνει τα ποδια δν μπορει να κανει κακα κ κλαει μεχρι τις 2 τα ξημερωματα μεχρι να κανει πριτς κανω μικτη διατροφη. εκοψα κ τα γαλακτοκομικα να δω τι τον πειραζει. εσεις πως πατε απο κολικους???

\

 

Εμείς έχουμε κολικούς από νωρίς το απόγευμα μέχρι τις 8-9... Ακριβώς το ίδιο κάνει, τεντώνεται,κουνάει χέρια νευρικά, κλαίει, κοκκινίζει,μέχρι να κάνει πριτς και μετά όλη νύχτα ευτυχώς είναι ήρεμος.

Ρε κορίτσια γιατί ενώ έχω αλλάξει το τικερακι μου και στο προφίλ φαίνεται αλλαγμένο στα ποστ δεν ενημερώθηκε;


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Και εμένα το ένα έχει περισσότερο γάλα γιατί το άλλο το πιάνει καλύτερα και το προτιμάει οπότε το αδειάζει κιόλας, αυτό που δεν το αδειάζει έχει πάντα περισσότερο γάλα! Δεν είναι θέμα μειωμένης ροής, απλά βολεύεται στο άλλο και παιδευεται!

Εμείς έχουμε κολικούς από νωρίς το απόγευμα μέχρι τις 8-9... Ακριβώς το ίδιο κάνει, τεντώνεται,κουνάει χέρια νευρικά, κλαίει, κοκκινίζει,μέχρι να κάνει πριτς και μετά όλη νύχτα ευτυχώς είναι ήρεμος.

Ρε κορίτσια γιατί ενώ έχω αλλάξει το τικερακι μου και στο προφίλ φαίνεται αλλαγμένο στα ποστ δεν ενημερώθηκε;

Λες Ε? Τώρα τη θηλάζω από το "Κακο" ξαπλωμένη..

Μήπως να το ξανακάνεις?

3 ώρες πρίν, ναντια δε είπε:

καλημερα κοριτσια μου εχω χαθει αλλα δν προλαβαινω καθολου με τον μικρο και εδω και 10 μερες απο το απογευμα κ μετα τεντωνει τα ποδια δν μπορει να κανει κακα κ κλαει μεχρι τις 2 τα ξημερωματα μεχρι να κανει πριτς κανω μικτη διατροφη. εκοψα κ τα γαλακτοκομικα να δω τι τον πειραζει. εσεις πως πατε απο κολικους???

\

 

Εμένα είναι της στιγμής μια που θα κοκκινίσει θα κλάψει  και αυτό οχι παντα θα την βοηθήσω θα κάνει πριτς κ τέλος 


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Sofaki91 είπε:

Λες Ε? Τώρα τη θηλάζω από το "Κακο" ξαπλωμένη..

Εγώ ξαπλωμένο τον ταιζω μόνο νύχτα, το έχουμε κάνει ρουτίνα για να ξεχωρίζει ότι είναι νύχτα... Η αλήθεια είναι όμως ότι είναι η αγαπημενη μας στάση!

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Sofaki91 είπε:

Λες Ε? Τώρα τη θηλάζω από το "Κακο" ξαπλωμένη..

Μήπως να το ξανακάνεις?

Εμένα είναι της στιγμής μια που θα κοκκινίσει θα κλάψει  και αυτό οχι παντα θα την βοηθήσω θα κάνει πριτς κ τέλος 

παλι καλα τυχερη εισαι εγω τωρα μιλησα με την παιδιατρο κ μ ειπε να παρω το infacolic μαακαρι να μας βοηθησει


...:-D

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου τι κάνετε....; Κ μεις πάνω κάτω τα ίδια με εσάς. Συγγνώμη που δεν προλαβαίνω, ξεκίνησα κ δουλειά. Εμένα το αριστερό στήθος δεν έχει σχεδον καθόλου γάλα ..  κ από την αρχή δεν το ήθελε. Έκλαιγε. Το δεξί έχει παραπάνω αλλά πάλι δεν της φτάνει. 2 γεύματα τη μέρα θα φάει από μένα κ αυτά με συμπλήρωμα γιατί ξαναλέω ότι δεν φτάνει. Έχω 4-5 μέρες που είπα θα σταματήσω το δικό μου τελειως, έστω κ αυτό το λίγο που της δίνω, αλλά νιώθω τύψεις κ δεν ξέρω τι να κάνω. Είχα τοοοσο γάλα! Που πηγε; Όλοι μου λένε ότι με τη ταλαιπωρία που τράβηξα είναι λογικό να κοπεί αλλά εγώ νιώθω τύψεις κ είμαι πολύ μπερδεμένη! Όσο ήταν εντατική η μικρή γέμιζα ενάμιση μπουκάλι μεγάλο για να φάει. Τωρα με το θηλαστρο θα βγάλω 20ml. Τη πρώτη φορά που κόπηκε το επανέφερα, τώρα που ξανακοπηκε τίποτα. Τι να κάνω βρε κορίτσια; Να συνεχίσω να προσπαθω η να σταματήσω να ξεκουραστώ; Πήγα κ γιατρό προχθές. Έχω ακόμα πολλά ράμματα αλλά είμαι πολύ καλύτερα, δεν πονάω τόσο. Σας ζαλισα; 

Κολικούς έχουμε κ μεις κ μας έδωσε προβιοτικα . 7-11 το βράδυ μας πιάνει κ νωρίς το πρωί.  Κ από αέρια;;; Παναγία μου! Χαχαχαχαχαχ πάρα πολλά!


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , ναντια δε είπε:

παλι καλα τυχερη εισαι εγω τωρα μιλησα με την παιδιατρο κ μ ειπε να παρω το infacolic μαακαρι να μας βοηθησει

Και εμένα μου το έδωσε... Στον μεγάλο είχε κάνει δουλειά, στον μπέμπη τώρα τίποτα! Τον μεγάλο δεν τον θήλαζα, δεν ξέρω αν παίζει ρόλο. 

Να σας πω ρε κορίτσια, τα κακά τους πως είναι; Εμένα είναι συνέχεια σαν διάρροια, δεν έχει κάνει ακόμη κακά κανονικά, μόνο σπορακια.


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 2angels είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε....; Κ μεις πάνω κάτω τα ίδια με εσάς. Συγγνώμη που δεν προλαβαίνω, ξεκίνησα κ δουλειά. Εμένα το αριστερό στήθος δεν έχει σχεδον καθόλου γάλα ..  κ από την αρχή δεν το ήθελε. Έκλαιγε. Το δεξί έχει παραπάνω αλλά πάλι δεν της φτάνει. 2 γεύματα τη μέρα θα φάει από μένα κ αυτά με συμπλήρωμα γιατί ξαναλέω ότι δεν φτάνει. Έχω 4-5 μέρες που είπα θα σταματήσω το δικό μου τελειως, έστω κ αυτό το λίγο που της δίνω, αλλά νιώθω τύψεις κ δεν ξέρω τι να κάνω. Είχα τοοοσο γάλα! Που πηγε; Όλοι μου λένε ότι με τη ταλαιπωρία που τράβηξα είναι λογικό να κοπεί αλλά εγώ νιώθω τύψεις κ είμαι πολύ μπερδεμένη! Όσο ήταν εντατική η μικρή γέμιζα ενάμιση μπουκάλι μεγάλο για να φάει. Τωρα με το θηλαστρο θα βγάλω 20ml. Τη πρώτη φορά που κόπηκε το επανέφερα, τώρα που ξανακοπηκε τίποτα. Τι να κάνω βρε κορίτσια; Να συνεχίσω να προσπαθω η να σταματήσω να ξεκουραστώ; Πήγα κ γιατρό προχθές. Έχω ακόμα πολλά ράμματα αλλά είμαι πολύ καλύτερα, δεν πονάω τόσο. Σας ζαλισα; 

Κολικούς έχουμε κ μεις κ μας έδωσε προβιοτικα . 7-11 το βράδυ μας πιάνει κ νωρίς το πρωί.  Κ από αέρια;;; Παναγία μου! Χαχαχαχαχαχ πάρα πολλά!

Κοίτα είναι πολλές κοπέλες λεγόμενες Αμαζόνες όπου θηλάζουν μόνο από το ένα.. αλλά καλό είναι να μιλήσεις με μια σύμβουλο αν θέλεις να προσπαθήσεις πάλι..να ξέρεις το οικιακό θήλαστρο δεν ενδείκνυται δεν δείχνει την ακριβώς παραγωγή σου αν έχεις πολύ ή λίγο.. αν νιώθεις κουρασμένη και δεν μπορείς άλλο άστο..αλλιώς συνέχισε το είναι και μια επαφή με το μωράκι σου ένα παραπάνω δέσιμο.. πως γέννησες τελικά?? Είχα μείνει στο ότι είχες κάνει τη μεγάλη βόλτα είχες υγρά νομίζω και μετά χάθηκες.. 

πρίν από 59 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Και εμένα μου το έδωσε... Στον μεγάλο είχε κάνει δουλειά, στον μπέμπη τώρα τίποτα! Τον μεγάλο δεν τον θήλαζα, δεν ξέρω αν παίζει ρόλο. 

Να σας πω ρε κορίτσια, τα κακά τους πως είναι; Εμένα είναι συνέχεια σαν διάρροια, δεν έχει κάνει ακόμη κακά κανονικά, μόνο σπορακια.

Το γάλα μας έχει 130 προβιοτικα.. Εγώ δεν της δίνω τίποτα.. θέλω να κάνω και εξέταση για βιταμίνη d να δω αν χρειάζεται να δίνω στην μικρή αλλιώς τίποτα..μου σύστησαν το biogaia με βιταμίνη d από την αρχή αλλά δεν το εχω δωσει πότε ενώ το έχω αγοράσει..

Και εμένα έτσι μουσταρδι με σποράκια 


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, 2angels είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε....; Κ μεις πάνω κάτω τα ίδια με εσάς. Συγγνώμη που δεν προλαβαίνω, ξεκίνησα κ δουλειά. Εμένα το αριστερό στήθος δεν έχει σχεδον καθόλου γάλα ..  κ από την αρχή δεν το ήθελε. Έκλαιγε. Το δεξί έχει παραπάνω αλλά πάλι δεν της φτάνει. 2 γεύματα τη μέρα θα φάει από μένα κ αυτά με συμπλήρωμα γιατί ξαναλέω ότι δεν φτάνει. Έχω 4-5 μέρες που είπα θα σταματήσω το δικό μου τελειως, έστω κ αυτό το λίγο που της δίνω, αλλά νιώθω τύψεις κ δεν ξέρω τι να κάνω. Είχα τοοοσο γάλα! Που πηγε; Όλοι μου λένε ότι με τη ταλαιπωρία που τράβηξα είναι λογικό να κοπεί αλλά εγώ νιώθω τύψεις κ είμαι πολύ μπερδεμένη! Όσο ήταν εντατική η μικρή γέμιζα ενάμιση μπουκάλι μεγάλο για να φάει. Τωρα με το θηλαστρο θα βγάλω 20ml. Τη πρώτη φορά που κόπηκε το επανέφερα, τώρα που ξανακοπηκε τίποτα. Τι να κάνω βρε κορίτσια; Να συνεχίσω να προσπαθω η να σταματήσω να ξεκουραστώ; Πήγα κ γιατρό προχθές. Έχω ακόμα πολλά ράμματα αλλά είμαι πολύ καλύτερα, δεν πονάω τόσο. Σας ζαλισα; 

Κολικούς έχουμε κ μεις κ μας έδωσε προβιοτικα . 7-11 το βράδυ μας πιάνει κ νωρίς το πρωί.  Κ από αέρια;;; Παναγία μου! Χαχαχαχαχαχ πάρα πολλά!

Αν είσαι κουρασμένη κοριτσακι μου να σταματήσεις... Όχι ότι ακόμη και αυτό δεν της προσφέρει όλα τα καλά του μητρικού γάλακτος αλλά άμα εσύ νιώθεις έτσι δεν λέει τίποτα! Εγώ στον μεγάλο δεν θήλασα καθόλου και μια χαρά είναι το καμάρι μου, γερό και δυνατό! Άμα ξεκίνησες και δουλειά δεν βοηθάει καθόλου το άγχος στην παραγωγή οποτε......

πρίν από 37 λεπτά , Sofaki91 είπε:

Κοίτα είναι πολλές κοπέλες λεγόμενες Αμαζόνες όπου θηλάζουν μόνο από το ένα.. αλλά καλό είναι να μιλήσεις με μια σύμβουλο αν θέλεις να προσπαθήσεις πάλι..να ξέρεις το οικιακό θήλαστρο δεν ενδείκνυται δεν δείχνει την ακριβώς παραγωγή σου αν έχεις πολύ ή λίγο.. αν νιώθεις κουρασμένη και δεν μπορείς άλλο άστο..αλλιώς συνέχισε το είναι και μια επαφή με το μωράκι σου ένα παραπάνω δέσιμο.. πως γέννησες τελικά?? Είχα μείνει στο ότι είχες κάνει τη μεγάλη βόλτα είχες υγρά νομίζω και μετά χάθηκες.. 

Το γάλα μας έχει 130 προβιοτικα.. Εγώ δεν της δίνω τίποτα.. θέλω να κάνω και εξέταση για βιταμίνη d να δω αν χρειάζεται να δίνω στην μικρή αλλιώς τίποτα..μου σύστησαν το biogaia με βιταμίνη d από την αρχή αλλά δεν το εχω δωσει πότε ενώ το έχω αγοράσει..

Και εμένα έτσι μουσταρδι με σποράκια 

Βιταμίνη D μου έδωσε εμένα με το ασβέστιο για να το παίρνει από εμένα... Τώρα δεν του δίνω τίποτα, έδωσα infacolic για 5 μέρες και τέλος αφού δεν τον βοήθησε.


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Αν είσαι κουρασμένη κοριτσακι μου να σταματήσεις... Όχι ότι ακόμη και αυτό δεν της προσφέρει όλα τα καλά του μητρικού γάλακτος αλλά άμα εσύ νιώθεις έτσι δεν λέει τίποτα! Εγώ στον μεγάλο δεν θήλασα καθόλου και μια χαρά είναι το καμάρι μου, γερό και δυνατό! Άμα ξεκίνησες και δουλειά δεν βοηθάει καθόλου το άγχος στην παραγωγή οποτε......

Βιταμίνη D μου έδωσε εμένα με το ασβέστιο για να το παίρνει από εμένα... Τώρα δεν του δίνω τίποτα, έδωσα infacolic για 5 μέρες και τέλος αφού δεν τον βοήθησε.

Ε ναι δεν χρειάζεται γνώμη μου να τα φορτώνουμε με διαφορά αν δεν βοηθούντε από αυτά.. Ποια σου έδωσε Για σένα??


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

Νοσοκομειακο θηλαστρο νοίκιασα για να αυξήσω παραγωγή αλλά τίποτα. 

Biogaia της δίνω κ γω κ είναι κάπως καλύτερα. Όχι τέλεια αλλά πολυ καλυτερα.

Γέννησα φυσιολογικά, έκανα ρήξη κόλπου κ με ραψανε με γύρω στα 40 ράμματα. Συνέχισα να πονάω περισσότερο από ότι όταν γεννουσα. Έρχεται ο γιατρός, με κοιμίζουν με ολική γιατί είχα αιμορραγία εσωτερικα από τον μυ.. Με ανοίγουν κ με ξαναραβουν από την αρχή κ με νέες τομες. Μεταγγιστηκα γιατί έχασα πολύ αίμα κ τα ράμματα μου αμέτρητα! Απο την ουρήθρα μέχρι τον πρωκτό, εσωτερικά  του κόλπου  κ εσωτερικά του μυ είμαι με ράμματα!!! Προχθές πήγα να με δει ο γιατρός μου είπε ότι έχω πολλά ράμματα. Ακόμα δεν μπορώ να καθήσω αλλά είμαι σαφώς καλύτερα. Δεν γράφω λεπτομέρειες μην φοβησω καμία που είναι να γεννήσει.... Δεν μπορώ να περιγράψω το τι περάσαμε!


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, 2angels είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε....; Κ μεις πάνω κάτω τα ίδια με εσάς. Συγγνώμη που δεν προλαβαίνω, ξεκίνησα κ δουλειά. Εμένα το αριστερό στήθος δεν έχει σχεδον καθόλου γάλα ..  κ από την αρχή δεν το ήθελε. Έκλαιγε. Το δεξί έχει παραπάνω αλλά πάλι δεν της φτάνει. 2 γεύματα τη μέρα θα φάει από μένα κ αυτά με συμπλήρωμα γιατί ξαναλέω ότι δεν φτάνει. Έχω 4-5 μέρες που είπα θα σταματήσω το δικό μου τελειως, έστω κ αυτό το λίγο που της δίνω, αλλά νιώθω τύψεις κ δεν ξέρω τι να κάνω. Είχα τοοοσο γάλα! Που πηγε; Όλοι μου λένε ότι με τη ταλαιπωρία που τράβηξα είναι λογικό να κοπεί αλλά εγώ νιώθω τύψεις κ είμαι πολύ μπερδεμένη! Όσο ήταν εντατική η μικρή γέμιζα ενάμιση μπουκάλι μεγάλο για να φάει. Τωρα με το θηλαστρο θα βγάλω 20ml. Τη πρώτη φορά που κόπηκε το επανέφερα, τώρα που ξανακοπηκε τίποτα. Τι να κάνω βρε κορίτσια; Να συνεχίσω να προσπαθω η να σταματήσω να ξεκουραστώ; Πήγα κ γιατρό προχθές. Έχω ακόμα πολλά ράμματα αλλά είμαι πολύ καλύτερα, δεν πονάω τόσο. Σας ζαλισα; 

Κολικούς έχουμε κ μεις κ μας έδωσε προβιοτικα . 7-11 το βράδυ μας πιάνει κ νωρίς το πρωί.  Κ από αέρια;;; Παναγία μου! Χαχαχαχαχαχ πάρα πολλά!

κ εγω ετσι ειμαι δινω κ συμπληρωμα βεβαια γαλα δειχνει οτι εχω αλλα αν το βαλω θα κατσει 24 ωρες εκει κ παλι θα πειναει αν δεν τ δωσω συμπληρωμα δν κοιματε.. τωρα στην περιπτωση σ αν θες να θηλασεις αποκλιστηκα μονο μια συμβουλος θηλασμου θα σε βοηθησει θεωρω...οσο για το τι να κανεις να κανεις αυτο που σου λεει η καρδουλα σου. οποια αποφαση κ να παρεις σωστη θα ειναι το παιδακι να ειναι γερο κ δυνατο κ εσυ καλα στην ψυχολογια σου .... εγω που ειμαι εντελως μονη μολις βγψ για λιγο στο μπαλκονι για να απλωσω κανενα ρουχο κ περνω αερα διαφορετικα με ποιανουν καποιες στιγμες που νιωθω οτι δν εχω οξυγονο.....

 


...:-D

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!

σημερα πηγαμε εκκλησια που σαραντησαμε και το απογευμα για καφεδακι! ε

Δεν ειχα βγει εξω ολον αυτον τον καιρο..περα απο 2 φορες, την μια που πηγα για τα ραμματα και την αλλη για εξετασεις της μπεμπας και στην ουσια  μπαινοβγηκα απο το αμαξι και δεν πηρα λιγο αερα!

Σημερα το ευχαριστηθηκα..ο αντρας μου πηρε τον μεγαλο στους παππουδες και ημουν με την μικρη σπιτι που κοιμοταν ολη μερα! και στη βολτα στο καθισματακι του αυτ/του την ειχα και κοιμοταν!

Το προβλημα μας εμας ειναι το εξης: δε μενει ουτε λεπτο ξυπνια μονη της!!! κυριολεκτικα!!! θελει αγκαλια και ακομα καλυτερα θελει στηθος!

και πλεον μενει ξυπνια αρκετες ωρες... μπορει 6το απογευμα ως 12 να ναι ξυπνια και να γκρινιαζει! αγκαλια-αλλαγμα-στηθος -ρεψιμο-ξαναρεψιμο-κακα-αλλαγμα-ξανα στηθος.... ετσι παει ολη την ωρα και δεν ηρεμει! ευτυχως το βραδυ κοιμαται...

 


e2Obp2.png87dnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...