Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

Καλημερα! Κι εγω εχω ακομα λοχεια.Εκει που νομιζω οτι σταματησαν ερχονται παλι.Εμενα αρχιζει να βγαζει και γουλιτσες οταν τρωει.Χθες το βραδυ εμεινε ενα 4 ωρο ξυπνιος,Εβαζε το στομα του στο στηθος επινε λιγο γαλα το εβγαζε.Μετα παλι τα ιδια.Γκρινια είχε..


hCvxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια και γω έχω λοχεια ακόμα και επειδή έχω και πολλά ράμματα τσουζει, καίει και πονάει! Είμαι συνέχεια στο μπάνιο και ρίχνω κρύο νερό. Μήνα θα κρατήσουν σίγουρα. Ίσως και παραπάνω.... Υπομονή! Κυρίως την ώρα του θηλασμου, κάνει συσπάσεις η μήτρα και αποβάλλονται περισσότερα. 


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Sofaki91 είπε:

Τα λοχεία δεν σταμάτησαν έχω ακόμα..

Όσο για τους κολικούς κ εγώ έτσι ήξερα αλλά το καλό είναι πως δεν την πιάνει κλάμα και συνεχόμενο.. λίγο θα ζοριστει θα την βοηθήσω κ γω με ασκήσεις και όλα καλά..

Εμένα κλαίει μωρέ... Πετάγεται στον ύπνο του και κλαίει! Μου είπε η παιδίατρος να του δώσω infacolic...

3 ώρες πρίν, 2angels είπε:

Κορίτσια και γω έχω λοχεια ακόμα και επειδή έχω και πολλά ράμματα τσουζει, καίει και πονάει! Είμαι συνέχεια στο μπάνιο και ρίχνω κρύο νερό. Μήνα θα κρατήσουν σίγουρα. Ίσως και παραπάνω.... Υπομονή! Κυρίως την ώρα του θηλασμου, κάνει συσπάσεις η μήτρα και αποβάλλονται περισσότερα. 

Και εγώ ακριβώς το ίδιο!!!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 9/28/2018 at 5:43 PM, arous said:

Εφτασα κι εγω τις 40...

Τι νέα;

Γεννησα κι εγω την Τριτη στις 25/9 με φυσιολογικο τοκετο και ολα πηγαν πολυ καλα! Στις 40+5 τελικα. Ξυπνησα τα ξημερωματα με 5 λεπτους πονους κ γρηγορα πηγα διαστολη 4 οπου στο μαιευτηριο συνεχισε να εξελισσεται, πηγα 6 και γρηγορα εφτασα 10! Ο μικρουλης μου βγηκε 16:45 με βαρος 3600 και 51εκ.

Να μας ζησουν σε ολες κοριτσια!!

On 9/28/2018 at 5:43 PM, arous said:

Εφτασα κι εγω τις 40...

Τι νέα;

@arous Επισης εχω να σου πω τα καλυτερα για το μαιευτηριο....μιλαμε με πμ αν θες. Σε τι φαση εισαι εσυ?

  • Μου αρέσει 3

YT9Xp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , Freya_1981 είπε:

Γεννησα κι εγω την Τριτη στις 25/9 με φυσιολογικο τοκετο και ολα πηγαν πολυ καλα! Στις 40+5 τελικα. Ξυπνησα τα ξημερωματα με 5 λεπτους πονους κ γρηγορα πηγα διαστολη 4 οπου στο μαιευτηριο συνεχισε να εξελισσεται, πηγα 6 και γρηγορα εφτασα 10! Ο μικρουλης μου βγηκε 16:45 με βαρος 3600 και 51εκ.

Να μας ζησουν σε ολες κοριτσια!!

@arous Επισης εχω να σου πω τα καλυτερα για το μαιευτηριο....μιλαμε με πμ αν θες. Σε τι φαση εισαι εσυ?

Να σας ζήσει κοριτσάρα γερό να ναι

On 16/9/2018 at 9:39 ΠΜ, Sofaki91 είπε:

loL*                       ΠΗΤ  5/9

koutsouni10        ΠΗΤ  8/9 

lilito                      06/09 3020kg  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ  

kiki1986               ΠΗΤ  15/9   ΑΓΟΡΑΚΙ     

Cristina85            ΠΗΤ  15-20/9 

Marmat                 ΠΗΤ  15/09 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

Metaxi                   ΠΗΤ 18/09 ΑΓΟΡΑΚΙ 

sofaki91              08/09 2690kg  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ  

Eva28                    ΠΗΤ  19/9    

Freya_1981          25/09 3600 kg ΑΓΟΡΑΚΙ

sweetmommy      10 /9 3790kg  ΚΟΡΙΤΣΆΚΙ 

lenoutso                12/09 3210kg ΑΓΟΡΑΚΙ

Diman200115       ΠΗΤ  25/9

Νάντια δε               15/9 2700kg  ΑΓΟΡΑΚΙ

ntemii                     ΠΗΤ  26/9  ΑΓΟΡΑΚΙ  

ΦαιηΚατς              14/09 3490kg  ΑΓΟΡΑΚΙ

2angels                 06/09 3340kg  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

arous                      ΠΗΤ  30/9  ΕΚΠΛΗΞΗ

 ZiliHer                    ΠΗΤ  1/10  ΑΓΟΡΑΚΙ

 

 


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Freya_1981 είπε:

Γεννησα κι εγω την Τριτη στις 25/9 με φυσιολογικο τοκετο και ολα πηγαν πολυ καλα! Στις 40+5 τελικα. Ξυπνησα τα ξημερωματα με 5 λεπτους πονους κ γρηγορα πηγα διαστολη 4 οπου στο μαιευτηριο συνεχισε να εξελισσεται, πηγα 6 και γρηγορα εφτασα 10! Ο μικρουλης μου βγηκε 16:45 με βαρος 3600 και 51εκ.

Να μας ζησουν σε ολες κοριτσια!!

@arous Επισης εχω να σου πω τα καλυτερα για το μαιευτηριο....μιλαμε με πμ αν θες. Σε τι φαση εισαι εσυ?

Υπεροχα νεα! Να σου ζησει, γερο κι ευτυχισμενο.

Εγω περιμενω, 40 και μια ειμαι, ολα καλα! 

Οποτε μπορεσεις στειλε πμ με λεπτομερειες!

  • Ευχαριστώ 1

e97556d272.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!! @Freya_1981Να σου ζήσει ο μπεμπούλης σου!!Καλότυχος να είναι.

Σήμερα ο μπεμπούλης κοιμήθηκε 5 ώρες το βράδυ..Του χα κανει και μασαζακι που ειδα yutube κι εκανε με  ευκολια τα κακακια του.

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

hCvxp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Freya_1981 να σου ζήσει κοριτσακι! Να είναι πάντα γερό και τυχερό το νινακι σου! Πώς είσαι εσύ; Πήγαν όλα καλά;

1 hour ago, arous είπε:

Μου έσπασαν τα νερά, πάω στο μαιευτηριο

Με το καλό κοριτσι μου! Ενημερωσε μας όταν μπορέσεις!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

@Freya_1981 να σου ζήσει κοριτσακι! Να είναι πάντα γερό και τυχερό το νινακι σου! Πώς είσαι εσύ; Πήγαν όλα καλά;

Με το καλό κοριτσι μου! Ενημερωσε μας όταν μπορέσεις!

Πήγα στο μαιευτήριο, όντως μου έχουν σπάσει τα νερά, επειδή όμως δεν έχω διαστολή ακόμα γυρνάω σπίτι και θα ξαναπάω το βράδυ ή το πρωί. Συσπάσεις έχω αλλά δεν πονάνε για την ώρα.


e97556d272.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 14 λεπτά , arous είπε:

Πήγα στο μαιευτήριο, όντως μου έχουν σπάσει τα νερά, επειδή όμως δεν έχω διαστολή ακόμα γυρνάω σπίτι και θα ξαναπάω το βράδυ ή το πρωί. Συσπάσεις έχω αλλά δεν πονάνε για την ώρα.

Γιατί δεν σε κρατούσαν μέσα για να μην πηγαινοερχεσαι και να σε παρακολουθούν κιόλας;


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Γιατί δεν σε κρατούσαν μέσα για να μην πηγαινοερχεσαι και να σε παρακολουθούν κιόλας;

Προτιμώ να γυρίσω σπίτι. Επίσης αν πάω μετά τις 12 δε θα χρεωθώ τη μέρα.

Βέβαια είμαι 45 λεπτά μακριά και έχω αρκετές συσπάσεις. Απλά ελπίζω ότι στο σπίτι ίσως μπορέσω να κοιμηθώ... Πολύ αισιόδοξη έτσι...

  • Ευχαριστώ 1

e97556d272.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , arous είπε:

Προτιμώ να γυρίσω σπίτι. Επίσης αν πάω μετά τις 12 δε θα χρεωθώ τη μέρα.

Βέβαια είμαι 45 λεπτά μακριά και έχω αρκετές συσπάσεις. Απλά ελπίζω ότι στο σπίτι ίσως μπορέσω να κοιμηθώ... Πολύ αισιόδοξη έτσι...

Όντως το πιστεύεις αυτό;;; Εγώ είχα κάνει εισαγωγή την προηγούμενη μέρα στο νοσοκομείο για να είμαι ήρεμη και να κοιμηθώ... Μμμμμ ούτε δευτερόλεπτο δεν κοιμηθηκα και δεν ειχα πόνους, για προγραμματισμένη καισαρική μπήκα! Αλλά σίγουρα καλύτερα να εισαι σπιτι, θα είσαι πιο ανετη!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Όντως το πιστεύεις αυτό;;; Εγώ είχα κάνει εισαγωγή την προηγούμενη μέρα στο νοσοκομείο για να είμαι ήρεμη και να κοιμηθώ... Μμμμμ ούτε δευτερόλεπτο δεν κοιμηθηκα και δεν ειχα πόνους, για προγραμματισμένη καισαρική μπήκα! Αλλά σίγουρα καλύτερα να εισαι σπιτι, θα είσαι πιο ανετη!

Just now, arous είπε:
1 ώρα πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Όντως το πιστεύεις αυτό;;; Εγώ είχα κάνει εισαγωγή την προηγούμενη μέρα στο νοσοκομείο για να είμαι ήρεμη και να κοιμηθώ... Μμμμμ ούτε δευτερόλεπτο δεν κοιμηθηκα και δεν ειχα πόνους, για προγραμματισμένη καισαρική μπήκα! Αλλά σίγουρα καλύτερα να εισαι σπιτι, θα είσαι πιο ανετη!

Όντως δε παίζει να κοιμηθω Έχω συσπάσεις κάθε 5 λεπτά περίπου. Τουλάχιστον κοιμάται ο άντρας μου.

Κι έχω και ναυτία και δεν ξέρω τι να φάω ;)


e97556d272.png
Link to comment
Share on other sites

Γέννησα στις 4 ένα κοριτσάκι! Όλα πήγαν πολύ καλά! Τώρα περιμένω το πρωινό, έχω μια πείνα! 

Λεπτομερειες για την εμπειρία λίαν συντόμως :)

2680 το μωρο, το πρώτο μου ήταν 3500

Πάντως ζωηρουλι και είμαι ήδη ερωτευμένη!

  • Μου αρέσει 1

e97556d272.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...