Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

9 ώρες πρίν, Sofaki91 είπε:

Χαχα μπορω να πω η πεινα μου δεν εχει αυξηθεί..ναι τα είχα όλα εκτός από εμετούς που έκανα πολύ λίγο.. έχω καουρες δυσπεψίες..πονάω στη μέση και στο ισχυο από την 6η βδομάδα..Όχι συνέχεια όταν είμαι μισή ώρα όρθια και κάνω δουλειές..εσύ πως πας ?

Καλημερα σοφακι μου εγω πολυ επειδη εχω και ενα θεμα με την μεση μου απο παλια. Κ τωρα λογο της ακινησιας που ειμαι επιδεινβθηκε και τα βραδια ειδικα ποναει ολο μου το σωμα η πλατη κυριως.  Δυσπεψια εχω και εγω παρα πολυ καουρες πιο λιγο απλα υπαρχουν καποιες στιγμες και νιωθω πως ειναι τοσο τεντωμενη η κοιλια μου λες κ εχω φαι ενα αρνι μονη μου λαχανιαζω κ κουραζομαι πολυ ευκολα εγω παλι λογο της αποκολησσης αν κ τωρα παω καλυτερα μου εχει απαγορεψει να κανω δουλειες και ειναι ακομα πιο δυσκολο να καθεσε συνεχεια αλλα υπομονη τι να κανω. Που θα γεννησεις με το καλο??? 


...:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, ναντια δε είπε:

Καλημερα σοφακι μου εγω πολυ επειδη εχω και ενα θεμα με την μεση μου απο παλια. Κ τωρα λογο της ακινησιας που ειμαι επιδεινβθηκε και τα βραδια ειδικα ποναει ολο μου το σωμα η πλατη κυριως.  Δυσπεψια εχω και εγω παρα πολυ καουρες πιο λιγο απλα υπαρχουν καποιες στιγμες και νιωθω πως ειναι τοσο τεντωμενη η κοιλια μου λες κ εχω φαι ενα αρνι μονη μου λαχανιαζω κ κουραζομαι πολυ ευκολα εγω παλι λογο της αποκολησσης αν κ τωρα παω καλυτερα μου εχει απαγορεψει να κανω δουλειες και ειναι ακομα πιο δυσκολο να καθεσε συνεχεια αλλα υπομονη τι να κανω. Που θα γεννησεις με το καλο??? 

Καλημερούδια κατάλαβα μια απ τα ίδια και εσύ πάνω κάτω.. Ναι εφόσον στο απαγόρευε μη κάνεις τίποτα.. θα γεννήσω στο ΡΈΑ εσύ?


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , ναντια δε είπε:

εγω παλι μενω κοντα στο ρεα αλλα  η βλακεια ειναι οτι ο γιατρος  μου ειναι στο ιασω και θα παω εκει ... ποτε σου εδωσε πητ? εμενα 24/9

Δεν πειράζει όπου είναι.. 18/09 :-D


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 14 λεπτά , ναντια δε είπε:

ελα ρε συ και εγω  την ιδια μερα εχω το πρωη αντε πως και πως περιμενω να μαθω και το φυλο.. αντε πολυ χαρηκα!

Α σούπερ εσύ πρωί Εγώ μεσημέρι


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ναντια δε είπε:

θα σου στειλω τα νεα μου!!!!!!! απλα δεν τον ρωτησα αν θα κανω και κολπικο υπερυχο γτ στην αυχενικη ειχα κανει.

Λογικά θα κάνει πάλι και εμένα μου είχε κάνει στην Αυχενική 


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 20 λεπτά , ναντια δε είπε:

μαλλον ναι.το φυλο το ειδατε εσεις?

 

Ναι στην Αυχενική ακόμα,μας είχε πει ο γιατρός 80 με 90% κοριτσάκι αλλά να μη το δέσουμε και κόμπο.. έπειτα μετά από 2 3 επισκέψεις στη γιατρό μου επιβεβαιώθηκε.. ελπίζω μη γίνει η έκπληξη στη β επιπέδου χαχα αν και δεν θα είχαμε πρόβλημα εννοείτε απλά συνηθίσαμε στην ιδέα πως είναι κοριτσάκι και έχουμε επιλέξει και όνομα.. βεβαια έχω ξανά ραντεβού στη γυναικολόγο τη  Πέμπτη


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

χαχχα το φανταζεσε ? αυτο λεω και εγω να ξερω τουλαχιστον να βαλω ενα πλανο στο μυαλο μου αν ειναι αγορι η κοριτσι εμας μας γυρναει συνεχει την πλατη τ και δεν βλεπουμε τπτ..


...:-D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , ναντια δε είπε:

χαχχα το φανταζεσε ? αυτο λεω και εγω να ξερω τουλαχιστον να βαλω ενα πλανο στο μυαλο μου αν ειναι αγορι η κοριτσι εμας μας γυρναει συνεχει την πλατη τ και δεν βλεπουμε τπτ..

Και βέβαια το φαντάζομαι χαχα.. α είναι πολύ ατιμουτσικο,που θα πάει υπομονή λίγες μέρες ακόμα χαχα 


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...