Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, Sofaki91 είπε:

Ακριβώς μετά τη β επιπέδου εσύ?

Και εγω το ιδιο θελω να δω οτι προχωραμε καλα και μετα θα ξεκινησω αλλα εχω μπερδευτει πολυ με τις κουνιες στην αρχη ελεγα πολυμορφικη τωρα λεω απλη δν ξερω θελει πολυ ψαξιμο και δν μπορω να κινηθω λογ. Της ακινησιας μου. 


...:-D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , ναντια δε είπε:

Και εγω το ιδιο θελω να δω οτι προχωραμε καλα και μετα θα ξεκινησω αλλα εχω μπερδευτει πολυ με τις κουνιες στην αρχη ελεγα πολυμορφικη τωρα λεω απλη δν ξερω θελει πολυ ψαξιμο και δν μπορω να κινηθω λογ. Της ακινησιας μου. 

στην αρχη μολις γεννησεις δεν χρειαζετε κουνια οποτε εχεις πολυ χρονο να το ψαξεις κ μετα την γεννηση. στην αρχη θα το εχεις διπλα σου σε καλαθουνα κτλ

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ναντια δε είπε:

Δν θεκω καλαθουνα δν μαρεσει καθολου θα βαλω κουνια στο δωματιο μου διπλα μου. Απλα δν ξερω τι ειναι καλυτερο απλη η πολυμορφικη

βολευει παντως γιατι μπορεις να την βαλεις σε οποιδηποτε δωματιο οτι ωρα κ να κοιματε το μωρο. στις αρχες επισης που χρειαζονται πολυ φως τα μωρα μεσα στην μερα την μεταφερεις στο πιο φωτεινο σημειο του σπιτιου.

την καλαθουνα δεν την περνεις για ομορφια σαν επιπλο ειναι κατι που ειναι απλα πρακτικο. θα δεις μετα δεν θα μπορεις να εισαι ολη μερα μεσα στο δωματιο με το μωρο ποσο βολικο θα ειναι να το εχεις στο σαλονι στην καλαθουνα η ακομα κ στην κουζινα......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , linaa είπε:

βολευει παντως γιατι μπορεις να την βαλεις σε οποιδηποτε δωματιο οτι ωρα κ να κοιματε το μωρο. στις αρχες επισης που χρειαζονται πολυ φως τα μωρα μεσα στην μερα την μεταφερεις στο πιο φωτεινο σημειο του σπιτιου.

την καλαθουνα δεν την περνεις για ομορφια σαν επιπλο ειναι κατι που ειναι απλα πρακτικο. θα δεις μετα δεν θα μπορεις να εισαι ολη μερα μεσα στο δωματιο με το μωρο ποσο βολικο θα ειναι να το εχεις στο σαλονι στην καλαθουνα η ακομα κ στην κουζινα......

Ναι δεν το εχω σκεφτει καθολου και μεχρι ποσο μηνων κοιματ εκει; 


...:-D

Link to comment
Share on other sites

Just now, ναντια δε είπε:

Ναι δεν το εχω σκεφτει καθολου και μεχρι ποσο μηνων κοιματ εκει; 

ε λογικο να μην τα εχεις σκεφτει πρωτη φορα μαμα. εγω ειχα κ την αδερφη μου κ τ θυμαμαι χα χα χα... ε για λιγο κοιμαται εκει μεχρι 3-4 μηνων το πολυ μετα ειναι το μωρο πιο μπαμπατσικο μπορεις να το βαλεις να κοιμηθει κ αλλου μεσα στην μερα πχ ενα παρκο κτλ... αλλα μεχρι τοτε δεν μπορει να μπει αλλου γιατι πρεπει να το στηριζεις σε μια ορισμενη θεση κτλ..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ναντια δε είπε:

Εγω παλι δεν εχω κανεναν που να ξερει και δεν ξερω απο που να ξεκινησω ποια πραγματα πρεπει να εχω παρει οταν θα επιστρεψω σπιτι με το μωρο? 

ε θα ρωτας εδω κ θα σε ετοιμαζουμε σιγα σιγα!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσι Εγώ λίκνο θα αγοράσω πάντως.. θα χω βέβαια και το κρεβατάκι του για αργότερα.. αλλά θέλω λίκνο για αρχή το οποίο θα Ναι δίπλα στο κρεβάτι μου ανοιχτό ώστε να μην σηκώνομαι κιόλας 


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεν ξερω πρεπει να παω να τα δω μου φενετε μοερδευτικα τωρα πολυ δν ξερω

πρίν από 7 λεπτά , linaa είπε:

ε θα ρωτας εδω κ θα σε ετοιμαζουμε σιγα σιγα!!!

πρίν από 25 λεπτά , linaa είπε:

βολευει παντως γιατι μπορεις να την βαλεις σε οποιδηποτε δωματιο οτι ωρα κ να κοιματε το μωρο. στις αρχες επισης που χρειαζονται πολυ φως τα μωρα μεσα στην μερα την μεταφερεις στο πιο φωτεινο σημειο του σπιτιου.

την καλαθουνα δεν την περνεις για ομορφια σαν επιπλο ειναι κατι που ειναι απλα πρακτικο. θα δεις μετα δεν θα μπορεις να εισαι ολη μερα μεσα στο δωματιο με το μωρο ποσο βολικο θα ειναι να το εχεις στο σαλονι στην καλαθουνα η ακομα κ στην κουζινα...... 


...:-D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Sofaki91 είπε:

Κορίτσι Εγώ λίκνο θα αγοράσω πάντως.. θα χω βέβαια και το κρεβατάκι του για αργότερα.. αλλά θέλω λίκνο για αρχή το οποίο θα Ναι δίπλα στο κρεβάτι μου ανοιχτό ώστε να μην σηκώνομαι κιόλας 

ωραιο κ το λικνο!!! απλα ειναι λιγο πιο ακριβο νομιζω ! 

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια τωρα το μεσημερι παρατηρησα κατι περιεργο κοντα στη θηλη βασικα εκει που τελειωνει το καφε ηταν ενα μικρο κομματι καπως πιο σκουρο και ποιο πρησμενο εχω ανησυχισει λιγο λετε να ειναι κατι  σοβαρο? συνηθως επειδη ειμαι ολη μερα σπιτι φοραω κατι αθλητικα  μπουστακια αλλα εχτες φορεσα σουτιεν και μου ηταν και λιγο στενο

λετε να με εκοψε αυτο σε αυτο το σημειο και να το ειδα σημερα?


...:-D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.τι κάνετε ? Εμένα φάνηκε η κοιλίτσα καλά δηλαδή αυτοί που με ήξεραν καταλαβαίνουν την εγκυμοσύνη.οι άγνωστοι με ψιλοκοιτανε σαν να μην είναι σίγουροι.αλλα πονάει πάρα πολύ η μέση μου σε σημειο μόλις σηκώνομαι από ξαπλώτη θεση να μην μπορώ να περπατήσω και νιώθω ένα πόνο αυτές τις μέρες ψηλά στην κοιλιά κάτω από τα πλευρά  αριστερά  όχι συνεχεια αλλαε πιάνει που και που.κουραστηκα πολύ αυτές τις μέρες.

Αλλά.νιωθω τη μπέμπα κάθε μέρα όλο και πιο πολύ αν και ο άντρας μου το έχει παράπονο που δεν την έχει νιώσει.

Αρχίσαμε έρευνα αγοράς και λέμε σιγά σιγά μετά τη β επιπεδου να αρχίσουμε να παίρνουμε κάποια πράγματα και να δούμε και τι θα μας πάρουν οι γονείς .θέλω να τα έχω όλα ετοιμα. Μέχρι τέλος Ιουλίου.

 

1 hour ago, ναντια δε είπε:

κοριτσια τωρα το μεσημερι παρατηρησα κατι περιεργο κοντα στη θηλη βασικα εκει που τελειωνει το καφε ηταν ενα μικρο κομματι καπως πιο σκουρο και ποιο πρησμενο εχω ανησυχισει λιγο λετε να ειναι κατι  σοβαρο? συνηθως επειδη ειμαι ολη μερα σπιτι φοραω κατι αθλητικα  μπουστακια αλλα εχτες φορεσα σουτιεν και μου ηταν και λιγο στενο

λετε να με εκοψε αυτο σε αυτο το σημειο και να το ειδα σημερα?

Ναι μπορεί.αλλα έχε το νου σου παρακολούθησε το και ρώτα και το γιατρό σου βέβαια.


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...