Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Eflenew said:

      Άρα θα αφήσεις ένα μήνα κενό? Είχα απορία σε αυτό αν είναι καλό που προτείνουν κάποιοι γιατροί αμέσως επόμενη μεταφορά ή πρέπει να ξεκουράζεται ο οργανισμός. Αν κόψεις τα φάρμακα θα πέσει προγεστερονη και θα σου ερθει περίοδος. Είναι πολύ ενθαρρυντικό που έχεις ένα εμβρυακι έτοιμο να σε περιμένει. ❤️

      Σου εύχομαι μια υψηλή χοριακη την Παρασκευή!!!! 🙏

      Πωωωω έπεσες τελείως μέσα σε όσα είπες!!!!😁 Εσυ πως εισαι?

      Να είσαι καλα σε ευχαριστω!!!!

      39 minutes ago, Blue Velvet said:

      Καλημέρα κορίτσια! Έπεσε 45 η χοριακη,οπότε σταματάω τα φάρμακα και θα μου έρθει περίοδος.Ευτυχως δεν ήταν κατι σοβαρό ☺️Μου είπε να προσπαθήσουμε τον επόμενο μήνα πάλι,για να ξεκουραστεί ο οργανισμός μου.Θα το πάρω πολύ χαλαρά αυτή τη φορά,όπως στη δεύτερη εμβρυομεταφορά,που τελικά έπιασε και γέννησα την κορούλα μου❤️

      Συγχαρητήρια για τις χοριακες σας κορίτσια,έτσι να γεμίζει μωράκια το φόρουμ ❤️Θα έρθουν κ άλλα πολλά,είμαι σίγουρη ❤️ 🥰 

      Εννοείται να το πάρεις χαλαρά !!! Ευτυχώς τελείωσε με τόσο γιατί πίστεψε με θα τράβαγες μεγάλο λούκι …. Και θα σου έπαιρνε αρκετό καιρό να προσπαθήσετε ! Αυτή η βλαστοκύστη είναι ταγμένη να είναι αγιο βαλεντινικη!!! ❤️

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

On 16/7/2018 at 11:08 ΠΜ, ada32 είπε:

δεν εισαι η μονη ! και εμενα εχει μεγαλωσει αλλα η καθεμια εχει αλλο σωματοτυπο . να τους απαντησεις αναλογως . εγω δεν χαριζω σε τετοιες περιπτωσεις .. εξαλλου δεν ειναι επιλογη μας πως θα διαμορφωθει το σωμα μας στην εγκυμοσυνη . εμενα με νευριαζει κ ο αντρας που μου λεει καμα φορα , που θα φτασει το στηθος μου κ φυσικα του απανταω να κοιταξει τον εαυτο που ειναι 130 κιλα !! με εκνευριζουν αφανταστα τετοια σχολια σε εγκυο γυναικα.

εμένα πάλι μου φαίνονται αστεία τέτοια σχόλια σε έγκυο γυναίκα. Και κοιλιά θα κάνουμε κ περίεργο θα είναι το σώμα μας κ ραγάδες θα βγουν κ δεν θα γίνουμε στυλάκια αμέσως κ σαν πιγκουίνοι θα περπατάμε κ το στήθος θα ξεφύγει κ θα πέσει κ στο πρόσωπο θα μπουν κιλά,πως θα γίνει ρε παιδιά, δεν είμαστε οι μόνες, είναι στην φύση μας η εγκυμοσύνη κ θα έπρεπε να καμαρώνουμε, όχι να ακούμε άσχημα σχόλια γι αυτές τις αλλαγές πάνω μας. ας λέει ο καθένας ότι θέλει, εμένα πραγματικά δεν με πειράζει, ίσα ίσα κ μόνη μου λέω συνέχεια ότι παχύνα κ πως είμαι έτσι... σχεδόν 10 κιλά έχω πάρει κ είμαι 26η εβδομάδα κ ξέρω πως μέχρι το τέλος θα έχω τα μαύρα μου τα χάλια αλλά δεν με νοιάζει καθόλου.έχω Έχω ένα μωράκι στην κοιλιά μου και ας πάρω και άλλα 10 κιλά αρκεί αυτό να είναι καλά!!!Και ας μου μείνουν κ μερικά κιλά, δεν θα πάθω τίποτα...

On 16/7/2018 at 12:16 ΜΜ, Sofaki91 είπε:

Καλημέρααα.. Εμείς πήγαμε στα ΚΕΠ θα είναι έτοιμα σε 3 μέρες τα χαρτιά ληξιαρχική πράξη και πιστοποιητικά..

Έχεις τα δίκια σου και τα άγχη σου λογικό θέλεις να ναι έτοιμα να ξεμπερδεύεις και καλά κάνεις.. 

Χαχα η αλήθεια είναι εγώ δεν έχω αγχωθεί ακόμα για τον τοκετό..Ίσως επειδή λέω έχω ακόμα δεν ξέρω..Και επίσης λέω ότι είναι να γίνει θα γίνει..

Πολλές σκέψεις όντως Αλλά όλες μας τις κάνουμε λίγο πολύ.. θα μαστε καλοί γονείς μη σ ανησυχεί αυτό.. Και όμορφο θα ναι :grin: 

 

 

συγγνώμη που πετάγομαι, αλλά τι χαρτιά χρειάζονται για το μαιευτήριο? δεν ήξερα πως χρειάζεται κάτι. και για το δημόσιο νοσοκομείο θέλουν χαρτιά?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 21 λεπτά , Sofaki91 είπε:

Χαχαχ σε μας μόνο εγώ έχω πολλά μαλλιά ο μπαμπάς δεν καθόλου..

Πάντως και εγώ βλέπω διάφορα.. Αφού μόνο αυτό έχουμε στο μυαλό μας.. ου χαζομαμαδες δεν λες τίποτα.. 

Τελικά σκέφτηκες για κέρασμα στο Νοσοκομείο? Αν θα έχεις κάτι?

Οιχ ακόμα δεν σκέφτηκα κάτι. Έλεγα τύπου μππονιερακια να τα φτιάξω μόνη μου αφού κάθομαι αλλά πρέπει να μου φέρουν υλικά .μάλλον σε μπισκότα με ζαχαρόπαστα  πιο ασφαλής λύση. Αλαλ δεμ ξέρω πότε να τα παραγγείλω.ποσο καιρό κρατάνε? Χωρίς να μπαγιατεψουν πολύ??


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

On 16/7/2018 at 12:24 ΜΜ, 2angels είπε:

Άσε.... Ξαναείχα από την ίδια το εξής σχόλιο. Μπαίνει σπίτι ΜΟΥ και λέει: " μωρη βυζαρου;!" Και γελάει. Της απαντάω:" έχει ξεφουσκώσει το δικό σου και θα την πληρώσω εγώ; Πήγαινε φτιαξτο να τελειώνουμε! " Εεεε μα! Θα με ματιασει κιόλας! Χαχαχαχαχα Γυρνάει ο άντρας μου και μου λέει να μην της δίνω σημασία γιατι δεν έχει τελειώσει και τίποτα και ίσως δεν ξέρει να μιλάει! Συγγνώμη? Έχω δουλέψει με άτομα, που έχουν μπορει να μην έχουν τελειώσει καν δημοτικό η γυμνάσιο και δουλεύουν καθαρίζοντας δρόμους στο κάθε δημο, που οι "μορφωμένοι" βρωμιζουν , και έχουν ανώτερη κοινωνική μόρφωση από τον κάθε έναν που το παίζει μούρη. Όχι δεν το δέχομαι ως δικαιολογία!!! Και όταν μάλιστα έχεις βιώσει εγκυμοσύνη και ξέρεις πως αλλάζει το σώμα! Η συναισθηματική νοημοσύνη δυστυχώς δεν σπουδαζεται...

Πήγα στο γιατρό το πρωί γιατί ποναγα πολύ, έντερο ήταν τελικά. 1530 η μπεμπουλα μου! Αναπτύσσεται ραγδαία! Υπομονη  μου λένε όλοι....τι άλλο να κάνω; Αφού είναι καλά το παιδάκι μου θα κάνω τα πάντα! 

Πήρα και απορρυπαντικό της frezyderm για αρχή...μόλις το χρησιμοποιήσω θα σας ενημερώσω. Εσείς τι κάνετε; Πως είστε;

Μην αγχώνεσαι καθόλου.... Αφέσου στα χέρια του γιατρού σου και όλα θα είναι τέλεια!!! Διαχειρισου το άγχος σου για να ζήσεις τη στιγμή.

Εγώ πιστεύω πως δεν τα λέει για να σε στεναχώρησει, απλά είναι και οι ορμόνες, λίγο πολύ παρατηρούμε το σώμα μας που αλλάζει κ χαλάει καλά τα ψέματα κ δεν μας αρέσει καθόλου, οπότε παρεξηγούμε τέτοια σχόλια. όμως μωρέ, το λέω με όλη την καλή διάθεση κ δεν θέλω να παρεξηγηθώ, μην ασχολείσαι με τα σχόλια του καθενός, δεν έχει καταλάβει ότι ενοχλείσαι μάλλον γι αυτό τα λέει. Εγώ προσωπικά θα γελούσα αν μου έλεγε κάτι τέτοιο, φαντάζομαι δηλαδή πως το είπε κ δεν θα με πείραζε. κ για να σε πειράξει να το είπε, μην δίνεις σημασία καθόλου!!!!!!!!τόσα έχουμε στο κεφάλι μας θα καθόμαστε να σκεφτόμαστε τα σχόλια του καθενός.Δεν είσαι η μόνη έγκυος που μεγάλωσε το στήθος της!!κ στην τελική γιατί να μην καμαρώνεις γι αυτό?άλλες παρακαλάνε.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Ασία είπε:

εμένα πάλι μου φαίνονται αστεία τέτοια σχόλια σε έγκυο γυναίκα. Και κοιλιά θα κάνουμε κ περίεργο θα είναι το σώμα μας κ ραγάδες θα βγουν κ δεν θα γίνουμε στυλάκια αμέσως κ σαν πιγκουίνοι θα περπατάμε κ το στήθος θα ξεφύγει κ θα πέσει κ στο πρόσωπο θα μπουν κιλά,πως θα γίνει ρε παιδιά, δεν είμαστε οι μόνες, είναι στην φύση μας η εγκυμοσύνη κ θα έπρεπε να καμαρώνουμε, όχι να ακούμε άσχημα σχόλια γι αυτές τις αλλαγές πάνω μας. ας λέει ο καθένας ότι θέλει, εμένα πραγματικά δεν με πειράζει, ίσα ίσα κ μόνη μου λέω συνέχεια ότι παχύνα κ πως είμαι έτσι... σχεδόν 10 κιλά έχω πάρει κ είμαι 26η εβδομάδα κ ξέρω πως μέχρι το τέλος θα έχω τα μαύρα μου τα χάλια αλλά δεν με νοιάζει καθόλου.έχω Έχω ένα μωράκι στην κοιλιά μου και ας πάρω και άλλα 10 κιλά αρκεί αυτό να είναι καλά!!!Και ας μου μείνουν κ μερικά κιλά, δεν θα πάθω τίποτα...

συγγνώμη που πετάγομαι, αλλά τι χαρτιά χρειάζονται για το μαιευτήριο? δεν ήξερα πως χρειάζεται κάτι. και για το δημόσιο νοσοκομείο θέλουν χαρτιά?

Καθόλου δεν πετάγεσαι σιγά..Μια παρέα είμαστε! Τα έγραψα στη σελίδα 90.. τσέκαρε το αν θέλεις! Για το δημόσιο δεν ξέρω καθόλου από την ιδιωτική αυτά μου ζήτησαν.. που θα γεννήσεις??

 

πρίν από 7 λεπτά , λιλιτο είπε:

Οιχ ακόμα δεν σκέφτηκα κάτι. Έλεγα τύπου μππονιερακια να τα φτιάξω μόνη μου αφού κάθομαι αλλά πρέπει να μου φέρουν υλικά .μάλλον σε μπισκότα με ζαχαρόπαστα  πιο ασφαλής λύση. Αλαλ δεμ ξέρω πότε να τα παραγγείλω.ποσο καιρό κρατάνε? Χωρίς να μπαγιατεψουν πολύ??

Επειδή και εγώ μπισκότα βουτύρου με ζαχαροπαστα θα κάνω μου είπε η κοπέλα 2 3 μήνες αντέχουν αυτα.. Εγώ θα τα πάρω από την Τρίτη βδομάδα του Αυγούστου.. να κάνω 2 3 μήνες να γεννήσω αποκλείεται χαχα..οπότε κομπλέ!


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Sofaki91 είπε:

Καθόλου δεν πετάγεσαι σιγά..Μια παρέα είμαστε! Τα έγραψα στη σελίδα 90.. τσέκαρε το αν θέλεις! Για το δημόσιο δεν ξέρω καθόλου από την ιδιωτική αυτά μου ζήτησαν.. που θα γεννήσεις??

 

Επειδή και εγώ μπισκότα βουτύρου με ζαχαροπαστα θα κάνω μου είπε η κοπέλα 2 3 μήνες αντέχουν αυτα.. Εγώ θα τα πάρω από την Τρίτη βδομάδα του Αυγούστου.. να κάνω 2 3 μήνες να γεννήσω αποκλείεται χαχα..οπότε κομπλέ!

τα διάβασα, οκ!!Σορυ έγραψα το μήνυμα πριν διαβάσω την σελίδα 90. με κάλυψες!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 19 λεπτά , Sofaki91 είπε:

Καθόλου δεν πετάγεσαι σιγά..Μια παρέα είμαστε! Τα έγραψα στη σελίδα 90.. τσέκαρε το αν θέλεις! Για το δημόσιο δεν ξέρω καθόλου από την ιδιωτική αυτά μου ζήτησαν.. που θα γεννήσεις??

 

Επειδή και εγώ μπισκότα βουτύρου με ζαχαροπαστα θα κάνω μου είπε η κοπέλα 2 3 μήνες αντέχουν αυτα.. Εγώ θα τα πάρω από την Τρίτη βδομάδα του Αυγούστου.. να κάνω 2 3 μήνες να γεννήσω αποκλείεται χαχα..οπότε κομπλέ!

Αν αντέχουν τόσο καιρό μια χαρά. Αν σηκωθώ μπορεί να κάνω κάτι άλλο.θα δείξει.


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Πω πω κόσμος! Τι ωραία!!!! 

Ωραίο το κοραλί @λιλιτο...έχεις θέμα με τη λιμα; Πωπω.... Στον οδοντίατρο τότε φαντάζομαι ε;

@linaa εγώ έχω κάνει λέιζερ και όλο ξεχνάω να ρωτήσω τον γιατρό τι θα πρέπει να κάνω. Από τον προηγούμενο τοκετό το δεξί μου μάτι έχει θεματακι, πρέπει να ξανακοιταξω το θέμα. 

@Ασία μου μπορεί όντως να είναι και οι ορμόνες ,αλλά θεωρώ ότι η αγένεια είναι αγένεια! Δεν είναι μόνο μια φορά, είναι καθε φορα που έρχεται. Απλά πλέον δεν μπορώ να την ακούω.

@Sofaki91 ειχα κάτι ωραία μπισκότα στο γάμο, λες να τα κάνω και για την μπέμπα σε ροζ; Αν προλάβω καλώς.... αλλιώς γλυκάκια από το ζαχαροπλαστείο. Μάλλον είμαι πολλά χρόνια πίσω,ε; Δεν είχα κάτσει ποτέ να τα σκεφτώ όλα αυτά... Χαχαχαχααχ


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , 2angels είπε:

Πω πω κόσμος! Τι ωραία!!!! 

Ωραίο το κοραλί @λιλιτο...έχεις θέμα με τη λιμα; Πωπω.... Στον οδοντίατρο τότε φαντάζομαι ε;

@linaa εγώ έχω κάνει λέιζερ και όλο ξεχνάω να ρωτήσω τον γιατρό τι θα πρέπει να κάνω. Από τον προηγούμενο τοκετό το δεξί μου μάτι έχει θεματακι, πρέπει να ξανακοιταξω το θέμα. 

@Ασία μου μπορεί όντως να είναι και οι ορμόνες ,αλλά θεωρώ ότι η αγένεια είναι αγένεια! Δεν είναι μόνο μια φορά, είναι καθε φορα που έρχεται. Απλά πλέον δεν μπορώ να την ακούω.

@Sofaki91 ειχα κάτι ωραία μπισκότα στο γάμο, λες να τα κάνω και για την μπέμπα σε ροζ; Αν προλάβω καλώς.... αλλιώς γλυκάκια από το ζαχαροπλαστείο. Μάλλον είμαι πολλά χρόνια πίσω,ε; Δεν είχα κάτσει ποτέ να τα σκεφτώ όλα αυτά... Χαχαχαχααχ

Χαχαχα σιγά καλέ..  τα είχες κάνει μόνη σου από ότι κατάλαβα Ε?? Ναι αν προλάβεις γτ όχι ωραία θα ναι.. εντάξει έτσι λίγα κεράσματα χαρά είναι και έξοδα βέβαια Αλλά δε βαριέσαι χαχα..Και εγώ θα θελα μόνη μου να τα κάνω επειδή μ'αρέσει η ζαχαροπλαστική Αλλά τώρα τελευταίο μήνα δεν θα κάτσω να ασχοληθώ μ'αυτά ας τα πάρω έτοιμα..

 

πρίν από 19 λεπτά , λιλιτο είπε:

Αν αντέχουν τόσο καιρό μια χαρά. Αν σηκωθώ μπορεί να κάνω κάτι άλλο.θα δείξει.

Ναι αντέχουν μου είπε και η κοπέλα να μην ανησυχώ.. άντε περιμένουμε ευχάριστα νέα σήμερα!!


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , 2angels είπε:

Πω πω κόσμος! Τι ωραία!!!! 

Ωραίο το κοραλί @λιλιτο...έχεις θέμα με τη λιμα; Πωπω.... Στον οδοντίατρο τότε φαντάζομαι ε;

@linaa εγώ έχω κάνει λέιζερ και όλο ξεχνάω να ρωτήσω τον γιατρό τι θα πρέπει να κάνω. Από τον προηγούμενο τοκετό το δεξί μου μάτι έχει θεματακι, πρέπει να ξανακοιταξω το θέμα. 

@Ασία μου μπορεί όντως να είναι και οι ορμόνες ,αλλά θεωρώ ότι η αγένεια είναι αγένεια! Δεν είναι μόνο μια φορά, είναι καθε φορα που έρχεται. Απλά πλέον δεν μπορώ να την ακούω.

@Sofaki91 ειχα κάτι ωραία μπισκότα στο γάμο, λες να τα κάνω και για την μπέμπα σε ροζ; Αν προλάβω καλώς.... αλλιώς γλυκάκια από το ζαχαροπλαστείο. Μάλλον είμαι πολλά χρόνια πίσω,ε; Δεν είχα κάτσει ποτέ να τα σκεφτώ όλα αυτά... Χαχαχαχααχ

Καλέ όχι , μόνο με τη λίμα έχω θεμα, ο τροχός δεν με νοιάζει.ουτε για τα νύχια ούτε στον οδοντίατρο. Είμαι περίεργη το ξέρω.

 

πρίν από 7 λεπτά , Sofaki91 είπε:

 

Ναι αντέχουν μου είπε και η κοπέλα να μην ανησυχώ.. άντε περιμένουμε ευχάριστα νέα σήμερα!!

Να ήξερες τι  άγχος έχω. Νομίζω μου ανέβηκε η πίεση από την αγωνία.


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχααχ! Τι ωραία το έθεσα,ε; @Sofaki91... Έκανα μια ωραία παραγγελία με πολλά και διάφορα σχεδια. Που χρόνος για να φτιάξω τότε;  Για να παραγγείλω έλεγα πάλι αλλά δεν ξέρω πότε...  Χαχαχαχααχ


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 34 λεπτά , 2angels είπε:

Χαχαχαχααχ! Τι ωραία το έθεσα,ε; @Sofaki91... Έκανα μια ωραία παραγγελία με πολλά και διάφορα σχεδια. Που χρόνος για να φτιάξω τότε;  Για να παραγγείλω έλεγα πάλι αλλά δεν ξέρω πότε...  Χαχαχαχααχ

Χαχαχαχ μα όντως έτσι όπως το έθεσες λέω θα τα έκανε μόνη της.. πάντως αν αποφασίσεις πες μας :grin:

πρίν από 39 λεπτά , λιλιτο είπε:

 

Να ήξερες τι  άγχος έχω. Νομίζω μου ανέβηκε η πίεση από την αγωνία.

Όχι ρεει δεν χρειάζεται.. αισιοδοξία.. Πότε είναι το ραντεβού?Τι ώρα δηλαδή??

  • Μου αρέσει 1

bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

Τι κανετε κοτιτσια μου χαθηκα λιγες μερες ειχαμε παει στο εξοχικο μας μια βδομαδα ... εχω μπει στην 30η εβδομαδα κ δν σταματαει να κουνιετε.... εχει αρχισει φαγουρα στην κοιλια αλλα βαζω συνεχεια κρεμα .... μεχρι στιγμης δν εχω βγαλει ραγαδες θα δειξει βεβαια... εχουμε αρχισει κ γεμιζουμε το σπιτι με πραγματα του μωρου πηραμε κ ρουχα πηρα 10 φορμακια κοντομανικα ενος μηνων και πηρα καο 10 μακρυμανικα 3 μηνων θεωρω πως με κομτομανικα ια ειναι για αρχη κ πικε κουβερτουλα..εσεις τι λετε;;; πηραμε καλτσακια κουβερτουλες μπουρνουζοπετσετα αλλα θα παρω αλλη μια να εχω 2. Ηρθαν σημερα οι πανες. Κ τα μωρομαντηλα και αυριο ερχετε κ η κουνια. Νιωθω καπως περιεργα ειναι η αληθεια αναμονη και αγωνια για το αγνωστο... επισης πηρα για το νοσοκομειο κατι μικρα μπιμπερο και θα τα γεμησω με σοκολατακια σμαρτ και ζαχαρωτα....αυτα τα ολιγα απο εμενα!!

  • Μου αρέσει 1

...:-D

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, 2angels είπε:

Πω πω κόσμος! Τι ωραία!!!! 

Ωραίο το κοραλί @λιλιτο...έχεις θέμα με τη λιμα; Πωπω.... Στον οδοντίατρο τότε φαντάζομαι ε;

@linaa εγώ έχω κάνει λέιζερ και όλο ξεχνάω να ρωτήσω τον γιατρό τι θα πρέπει να κάνω. Από τον προηγούμενο τοκετό το δεξί μου μάτι έχει θεματακι, πρέπει να ξανακοιταξω το θέμα. 

@Ασία μου μπορεί όντως να είναι και οι ορμόνες ,αλλά θεωρώ ότι η αγένεια είναι αγένεια! Δεν είναι μόνο μια φορά, είναι καθε φορα που έρχεται. Απλά πλέον δεν μπορώ να την ακούω.

@Sofaki91 ειχα κάτι ωραία μπισκότα στο γάμο, λες να τα κάνω και για την μπέμπα σε ροζ; Αν προλάβω καλώς.... αλλιώς γλυκάκια από το ζαχαροπλαστείο. Μάλλον είμαι πολλά χρόνια πίσω,ε; Δεν είχα κάτσει ποτέ να τα σκεφτώ όλα αυτά... Χαχαχαχααχ

οφθαλμιατρο θα πας ο γυναικολογος δεν ξερει. θα σου κανει ο οφθαλμιατρος βυθοσκοπιση κ θα σου δωσει το πρασινο φως αν μπορεις. να πας γιατι μην παμε για γεννα κ βγουμε με τα ματια εξω χα χα χα 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, linaa είπε:

οφθαλμιατρο θα πας ο γυναικολογος δεν ξερει. θα σου κανει ο οφθαλμιατρος βυθοσκοπιση κ θα σου δωσει το πρασινο φως αν μπορεις. να πας γιατι μην παμε για γεννα κ βγουμε με τα ματια εξω χα χα χα 

Χαχαχαχααχ.... Φαντάζεσαι; Όχι δεν θέλω τα μάτια έξω! Την προηγούμενη φορά πάντως ανέβασε λίγο μυωπικο αστιγματισμο μόνο το δεξί μάτι. Με σώζει το αριστερό. Πως να πάω και εκεί,  είμαι ξάπλα και δεν ξέρω τι να πρώτοκάνω αν σηκωθώ κάποια στιγμή....Να το βάλω και αυτό στο πρόγραμμα λοιπόν.... 

Τελικά αν δεν είσαι στα πόδια σου είναι δράμα. Εκτός του ότι δεν μπορείς να κάνεις αυτά που θελεις, ζητάς κάποια πράγματα και δεν γίνονται ποτέ η γίνονται με χρονοκαθυστερηση. Πόσο δύσκολο μπορεί να είναι να μου φέρουν ένα χρωματολογιο για να διαλέξουμε επιτέλους τα χρώματα για το δωμάτιο του μωρού; Φανταστείτε πότε θα βαφτεί.... Ποτέ! Απογοητεύομαι! Το έχω πει σε 3 άτομα και δεν ασχολείται κανείς! Μα δεν τους νοιάζει; :wacko:


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, ναντια δε είπε:

Τι κανετε κοτιτσια μου χαθηκα λιγες μερες ειχαμε παει στο εξοχικο μας μια βδομαδα ... εχω μπει στην 30η εβδομαδα κ δν σταματαει να κουνιετε.... εχει αρχισει φαγουρα στην κοιλια αλλα βαζω συνεχεια κρεμα .... μεχρι στιγμης δν εχω βγαλει ραγαδες θα δειξει βεβαια... εχουμε αρχισει κ γεμιζουμε το σπιτι με πραγματα του μωρου πηραμε κ ρουχα πηρα 10 φορμακια κοντομανικα ενος μηνων και πηρα καο 10 μακρυμανικα 3 μηνων θεωρω πως με κομτομανικα ια ειναι για αρχη κ πικε κουβερτουλα..εσεις τι λετε;;; πηραμε καλτσακια κουβερτουλες μπουρνουζοπετσετα αλλα θα παρω αλλη μια να εχω 2. Ηρθαν σημερα οι πανες. Κ τα μωρομαντηλα και αυριο ερχετε κ η κουνια. Νιωθω καπως περιεργα ειναι η αληθεια αναμονη και αγωνια για το αγνωστο... επισης πηρα για το νοσοκομειο κατι μικρα μπιμπερο και θα τα γεμησω με σοκολατακια σμαρτ και ζαχαρωτα....αυτα τα ολιγα απο εμενα!!

Άντε ωραία τελειώνεις σιγά σιγά? Ή έχεις Κι άλλα  ψώνια??

πρίν από 14 λεπτά , 2angels είπε:

Χαχαχαχααχ.... Φαντάζεσαι; Όχι δεν θέλω τα μάτια έξω! Την προηγούμενη φορά πάντως ανέβασε λίγο μυωπικο αστιγματισμο μόνο το δεξί μάτι. Με σώζει το αριστερό. Πως να πάω και εκεί,  είμαι ξάπλα και δεν ξέρω τι να πρώτοκάνω αν σηκωθώ κάποια στιγμή....Να το βάλω και αυτό στο πρόγραμμα λοιπόν.... 

Τελικά αν δεν είσαι στα πόδια σου είναι δράμα. Εκτός του ότι δεν μπορείς να κάνεις αυτά που θελεις, ζητάς κάποια πράγματα και δεν γίνονται ποτέ η γίνονται με χρονοκαθυστερηση. Πόσο δύσκολο μπορεί να είναι να μου φέρουν ένα χρωματολογιο για να διαλέξουμε επιτέλους τα χρώματα για το δωμάτιο του μωρού; Φανταστείτε πότε θα βαφτεί.... Ποτέ! Απογοητεύομαι! Το έχω πει σε 3 άτομα και δεν ασχολείται κανείς! Μα δεν τους νοιάζει; :wacko:

Ωχ πρέπει να πιέσεις λίγο την κατάσταση όπου να ναι έρχεται το μπεμπέ 

  • Μου αρέσει 1

bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...