Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, ναντια δε είπε:

Τι κανετε κοτιτσια μου χαθηκα λιγες μερες ειχαμε παει στο εξοχικο μας μια βδομαδα ... εχω μπει στην 30η εβδομαδα κ δν σταματαει να κουνιετε.... εχει αρχισει φαγουρα στην κοιλια αλλα βαζω συνεχεια κρεμα .... μεχρι στιγμης δν εχω βγαλει ραγαδες θα δειξει βεβαια... εχουμε αρχισει κ γεμιζουμε το σπιτι με πραγματα του μωρου πηραμε κ ρουχα πηρα 10 φορμακια κοντομανικα ενος μηνων και πηρα καο 10 μακρυμανικα 3 μηνων θεωρω πως με κομτομανικα ια ειναι για αρχη κ πικε κουβερτουλα..εσεις τι λετε;;; πηραμε καλτσακια κουβερτουλες μπουρνουζοπετσετα αλλα θα παρω αλλη μια να εχω 2. Ηρθαν σημερα οι πανες. Κ τα μωρομαντηλα και αυριο ερχετε κ η κουνια. Νιωθω καπως περιεργα ειναι η αληθεια αναμονη και αγωνια για το αγνωστο... επισης πηρα για το νοσοκομειο κατι μικρα μπιμπερο και θα τα γεμησω με σοκολατακια σμαρτ και ζαχαρωτα....αυτα τα ολιγα απο εμενα!!

Καλά είναι για κοντομανικα νομίζω , εννοείς 1-3 και μακρυμάνικα 3-6 φαντάζομαι.γτ αλλιώς δεν νομίζω θα προλάβεις να του τα φορέσεις είναι και ανάλογα στον καιροιό βέβαια και που μένεις ...λογικό είναι όσο κοντευουμε αγχωνόμαστε.καλα και μένα κουνιέται συνέχεια.

 

πρίν από 35 λεπτά , 2angels είπε:

Χαχαχαχααχ.... Φαντάζεσαι; Όχι δεν θέλω τα μάτια έξω! Την προηγούμενη φορά πάντως ανέβασε λίγο μυωπικο αστιγματισμο μόνο το δεξί μάτι. Με σώζει το αριστερό. Πως να πάω και εκεί,  είμαι ξάπλα και δεν ξέρω τι να πρώτοκάνω αν σηκωθώ κάποια στιγμή....Να το βάλω και αυτό στο πρόγραμμα λοιπόν.... 

Τελικά αν δεν είσαι στα πόδια σου είναι δράμα. Εκτός του ότι δεν μπορείς να κάνεις αυτά που θελεις, ζητάς κάποια πράγματα και δεν γίνονται ποτέ η γίνονται με χρονοκαθυστερηση. Πόσο δύσκολο μπορεί να είναι να μου φέρουν ένα χρωματολογιο για να διαλέξουμε επιτέλους τα χρώματα για το δωμάτιο του μωρού; Φανταστείτε πότε θα βαφτεί.... Ποτέ! Απογοητεύομαι! Το έχω πει σε 3 άτομα και δεν ασχολείται κανείς! Μα δεν τους νοιάζει; :wacko:

 Ναι ειναι δύσκολο να στηρίζεσαι στους άλλους συνέχεια. Μάστορας δεν θα το βάψει?? Πες του μα έρθει να σου φέρει χρηματοκιβώτια στο σπίτι. Και οχι γτ να; Τους νοιάζει , σου λέει έχει ακόμα για να γεννήσει ,θα πάω κάποια στιγμή . Η δες χρωματολογια ονλαιν ανάλογα τη μάρκα που θες.

 

Και ερχόμαστε σε ΜΕΝΑ:  αχ κορίτσια όλα τέλεια πάνε , η μικρή 1860 γρ. Μπορώ να κάθομαι σ εκαρεκλα και γενικά να αρχίσω να κινουμαι λίγο και σε δύο βδομάδες θα σηκωθώ συντηρητικα βέβαια αλλά και παλι.δεν το πιστεύω.... Είπα και στο γιατρό ότι δεν πίστευα ότι θα φτάσουμε ως εδώ και ούτε αυτός το πίστευε στην αρχή -Με είπε ήταν πολύ δύσκολα τα πραγματα. Και 36η θα μου βγάλει τον πεσσο και μπορεί να γεννήσω και εκείνη την μερά . Το μωρό έχει πάρει θέση . Μου έκανε και ντοπλερ όλα τέλεια αρτηρίες πλακούντας αμνιακό υγρό . Υπέροχα όλα .λίγο υπομονή ακόμα και πάει πέρασε. Θα πάω και για ψώνια με τη μαμάκα μου, μόλις μου δώσει το οκ ο γιατρός. Για βλαστοκύτταρα με ειπε ναι δωρεά όσο χρειάζεται θα μείνει ο λώρος στο μωρό.και όσο κι αν περισσέψει θα γίνει  δωρεα, προεχει το μωρό μου είπε. Και μου τόνισε ότι πάμε για φυσιολογικο.,χωρίς να σηκώνει κουβέντα και χωρις να  έχει γίνει κάποια συζήτηση πιο πριν και χάρηκα πολύ. Και ότι αυτά τα πονακια είναι φυσιολογικά που έχω. Και ότι όταν είναι να γεννήσω θα το καταλάβω.

  • Μου αρέσει 2

MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μπράβο @λιλιτο ! Άντε να ξεπιαστεις λιγο! Πολύ καλό το βάρος της μικρής σου. 36 βδομάδα θα είσαι μια χαρά και από βάρος και του ότι έκανες τις κορτιζόνες; Αλήθεια θα ξανακάνεις η είσαι καλυμμένη;

Όχι μόνοι μας το βάφουμε πάντα. Έρχεται και ο αδερφός μου που του αρέσουν τα μαστορεματα και "παίζουμε". Τα κάνουμε όλα άψογα. Αν δεις και τα μπαλκόνια που έβαψα μόνη μου, να δεις γωνίες που τραβάω, γιατί δεν βάζουμε ποτέ 1 χρώμα. Μόνο αν θέλει τριψιματα κτλ φωνάζουμε άνθρωπο. 


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , λιλιτο είπε:

Καλά είναι για κοντομανικα νομίζω , εννοείς 1-3 και μακρυμάνικα 3-6 φαντάζομαι.γτ αλλιώς δεν νομίζω θα προλάβεις να του τα φορέσεις είναι και ανάλογα στον καιροιό βέβαια και που μένεις ...λογικό είναι όσο κοντευουμε αγχωνόμαστε.καλα και μένα κουνιέται συνέχεια.

 

 Ναι ειναι δύσκολο να στηρίζεσαι στους άλλους συνέχεια. Μάστορας δεν θα το βάψει?? Πες του μα έρθει να σου φέρει χρηματοκιβώτια στο σπίτι. Και οχι γτ να; Τους νοιάζει , σου λέει έχει ακόμα για να γεννήσει ,θα πάω κάποια στιγμή . Η δες χρωματολογια ονλαιν ανάλογα τη μάρκα που θες.

 

Και ερχόμαστε σε ΜΕΝΑ:  αχ κορίτσια όλα τέλεια πάνε , η μικρή 1860 γρ. Μπορώ να κάθομαι σ εκαρεκλα και γενικά να αρχίσω να κινουμαι λίγο και σε δύο βδομάδες θα σηκωθώ συντηρητικα βέβαια αλλά και παλι.δεν το πιστεύω.... Είπα και στο γιατρό ότι δεν πίστευα ότι θα φτάσουμε ως εδώ και ούτε αυτός το πίστευε στην αρχή -Με είπε ήταν πολύ δύσκολα τα πραγματα. Και 36η θα μου βγάλει τον πεσσο και μπορεί να γεννήσω και εκείνη την μερά . Το μωρό έχει πάρει θέση . Μου έκανε και ντοπλερ όλα τέλεια αρτηρίες πλακούντας αμνιακό υγρό . Υπέροχα όλα .λίγο υπομονή ακόμα και πάει πέρασε. Θα πάω και για ψώνια με τη μαμάκα μου, μόλις μου δώσει το οκ ο γιατρός. Για βλαστοκύτταρα με ειπε ναι δωρεά όσο χρειάζεται θα μείνει ο λώρος στο μωρό.και όσο κι αν περισσέψει θα γίνει  δωρεα, προεχει το μωρό μου είπε. Και μου τόνισε ότι πάμε για φυσιολογικο.,χωρίς να σηκώνει κουβέντα και χωρις να  έχει γίνει κάποια συζήτηση πιο πριν και χάρηκα πολύ. Και ότι αυτά τα πονακια είναι φυσιολογικά που έχω. Και ότι όταν είναι να γεννήσω θα το καταλάβω.

Σούπερ πολύ χάρηκα... ωραία νέα.. Πολύ λίγο έμεινε..να βγεις σε 2 3 βδομαδες να πάρεις κάτι να το χαρείς..γιατρό πότε θα ξαναπάς τώρα??


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, 2angels είπε:

Μπράβο @λιλιτο ! Άντε να ξεπιαστεις λιγο! Πολύ καλό το βάρος της μικρής σου. 36 βδομάδα θα είσαι μια χαρά και από βάρος και του ότι έκανες τις κορτιζόνες; Αλήθεια θα ξανακάνεις η είσαι καλυμμένη;

Όχι μόνοι μας το βάφουμε πάντα. Έρχεται και ο αδερφός μου που του αρέσουν τα μαστορεματα και "παίζουμε". Τα κάνουμε όλα άψογα. Αν δεις και τα μπαλκόνια που έβαψα μόνη μου, να δεις γωνίες που τραβάω, γιατί δεν βάζουμε ποτέ 1 χρώμα. Μόνο αν θέλει τριψιματα κτλ φωνάζουμε άνθρωπο. 

Τθεωρησα λόγω της κατάστασης σου ότι θα φέρετε κάποιον να τελειώνει γρήγορα. 

Όχι μου είπε ότι είμαι καλυμμενη με τις ενέσεις και δεν χρειάζεται άλλες.

6 ώρες πρίν, Sofaki91 είπε:

Σούπερ πολύ χάρηκα... ωραία νέα.. Πολύ λίγο έμεινε..να βγεις σε 2 3 βδομαδες να πάρεις κάτι να το χαρείς..γιατρό πότε θα ξαναπάς τώρα??

Γιατρό έχω σε 10 μέρες.. ναι πολύ λίγο εμεινε. Χθες πετούσα από τη χαρά μου . 15-16 κιλά η ζυγαριά έδειξε αλλά δεν με απασχολεί καθόλου.

  • Μου αρέσει 1

MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, λιλιτο είπε:

Τθεωρησα λόγω της κατάστασης σου ότι θα φέρετε κάποιον να τελειώνει γρήγορα. 

Όχι μου είπε ότι είμαι καλυμμενη με τις ενέσεις και δεν χρειάζεται άλλες.

Γιατρό έχω σε 10 μέρες.. ναι πολύ λίγο εμεινε. Χθες πετούσα από τη χαρά μου . 15-16 κιλά η ζυγαριά έδειξε αλλά δεν με απασχολεί καθόλου.

Θα φύγουν τα κιλακια το λιγότερο είναι αυτό.. Εσύ και το μωρό να είσαστε καλά.. 

 

Καλημέρα κορίτσια πως είστε?

Ξύπνησε ο άντρας μου πριν κάνα 3ωρο και άνοιξα τα μάτια μου και με έπιασε μια κραμπα στο δεξί πόδι πρώτη φορά.. το παθαίνετε και εσείς??


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

10 ώρες πρίν, λιλιτο είπε:

Καλά είναι για κοντομανικα νομίζω , εννοείς 1-3 και μακρυμάνικα 3-6 φαντάζομαι.γτ αλλιώς δεν νομίζω θα προλάβεις να του τα φορέσεις είναι και ανάλογα στον καιροιό βέβαια και που μένεις ...λογικό είναι όσο κοντευουμε αγχωνόμαστε.καλα και μένα κουνιέται συνέχεια.

 

 Ναι ειναι δύσκολο να στηρίζεσαι στους άλλους συνέχεια. Μάστορας δεν θα το βάψει?? Πες του μα έρθει να σου φέρει χρηματοκιβώτια στο σπίτι. Και οχι γτ να; Τους νοιάζει , σου λέει έχει ακόμα για να γεννήσει ,θα πάω κάποια στιγμή . Η δες χρωματολογια ονλαιν ανάλογα τη μάρκα που θες.

 

Και ερχόμαστε σε ΜΕΝΑ:  αχ κορίτσια όλα τέλεια πάνε , η μικρή 1860 γρ. Μπορώ να κάθομαι σ εκαρεκλα και γενικά να αρχίσω να κινουμαι λίγο και σε δύο βδομάδες θα σηκωθώ συντηρητικα βέβαια αλλά και παλι.δεν το πιστεύω.... Είπα και στο γιατρό ότι δεν πίστευα ότι θα φτάσουμε ως εδώ και ούτε αυτός το πίστευε στην αρχή -Με είπε ήταν πολύ δύσκολα τα πραγματα. Και 36η θα μου βγάλει τον πεσσο και μπορεί να γεννήσω και εκείνη την μερά . Το μωρό έχει πάρει θέση . Μου έκανε και ντοπλερ όλα τέλεια αρτηρίες πλακούντας αμνιακό υγρ  ΝΑΙ 1-3 κΑΙ3-6 εννοω 


...:-D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Sofaki91 είπε:

Καλημέρα κορίτσια πως είστε?

Ξύπνησε ο άντρας μου πριν κάνα 3ωρο και άνοιξα τα μάτια μου και με έπιασε μια κραμπα στο δεξί πόδι πρώτη φορά.. το παθαίνετε και εσείς??

Καλημέρα!!! Καλημέρα!!!

Μαλλον θα σου αυξήσει το μαγνήσιο η γιατρός σου. Αν δεν επαρκεί αυτό που παίρνεις είναι φυσιολογικό . Μην αγχώνεσαι. Εμένα ξεκίνησαν και καούρες παλι 2-3 μέρες τώρα, έλεος! Χαχαχα

@ναντια δε μια χαρούλα τα βρίσκω και γω αυτά πού πήρες. 

Θα έχει πάλι ζέστη σήμερα ε; Πάντως τώρα το πρωί είναι τέλεια! 


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ειχα παθει 2-3 φορές γερή κραμπα  στο πόδι.λιγο πριν αρχίσω τα Μαγνησια από τότε όχι.

Α δεν σας είπα, σε 15 μέρες κόβω και utrogestan, φυλλικό θα παίρνω μια φορά τη μέρα , μου μείωσε το μαγνήσιο στο μισό και συνεχίζω κανονικά σίδηρο και glopir, 


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , λιλιτο είπε:

Εγώ ειχα παθει 2-3 φορές γερή κραμπα  στο πόδι.λιγο πριν αρχίσω τα Μαγνησια από τότε όχι.

Α δεν σας είπα, σε 15 μέρες κόβω και utrogestan, φυλλικό θα παίρνω μια φορά τη μέρα , μου μείωσε το μαγνήσιο στο μισό και συνεχίζω κανονικά σίδηρο και glopir, 

Θα της το πω σήμερα που θα πάω εγώ συνάντηση με την μαία για να δούμε τι θα συζητήσουμε..

Αρχίζουν οι μειώσεις σιγά σιγά δηλαδή.. ασβέστιο έπαιρνες παίρνεις?? 

πρίν από 48 λεπτά , 2angels είπε:

Καλημέρα!!! Καλημέρα!!!

Μαλλον θα σου αυξήσει το μαγνήσιο η γιατρός σου. Αν δεν επαρκεί αυτό που παίρνεις είναι φυσιολογικό . Μην αγχώνεσαι. Εμένα ξεκίνησαν και καούρες παλι 2-3 μέρες τώρα, έλεος! Χαχαχα

@ναντια δε μια χαρούλα τα βρίσκω και γω αυτά πού πήρες. 

Θα έχει πάλι ζέστη σήμερα ε; Πάντως τώρα το πρωί είναι τέλεια! 

Για να δούμε τι θα μου πει σήμερα..

Χαχαχ αυτό σου έλειπε τώρα..και εγώ όλα τα έχω εκτός από καουρα.

Εδώ φυσάει λίγο προς το παρόν Αλλά το βλέπω να χει ζέστη ναι..

 


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

@Sofaki91 ασβέστιο έπαιρνα μέχρι  25 η βδομάδα μετά μου το έκοψε γτ ήδη έπαιρνα πολλά φαρμακα και συμπληρώματα , γενικά τρώω γαλακτοκομικά καο μου ειπε δεν χρειάζεται.


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπέρα  μανούλες!

χάθηκα λίγο λόγω της βάπτισης...αλλά διάβασα τα νέα σας ( τόμο γράψατε πάλι)!!!

Ο μικρός μου έδωσε ρεσιτάλ...έκλαιγε με λιγμούς και αναφιλητά. Η ζέστη ανυπόφορη...έσταζα κάτω!!! Μου φερναν βενταλιες και χαρτομάντηλα! Ένα δράμα...ελπίζω να με ανταμείψουν οι φωτογραφίες γιατί κατά τ άλλα υπέφερα! Την μπέμπα αποφασίσαμε να την βαφτίσουμε μετά το καλοκαίρι..ίσως Οκτώβρη...όχι άλλη ζέστη!!!

Κουνιέται πολύ Ευτυχώς δεν έχω θέματα..πολύ ομαλή εγκυμοσύνη! Πααρασκευή θα πάω γιατρό..έχω να πάω από τις 27/6!

Δεν έχω ασχοληθεί με ζιπουνάκια-φορμάκια κλπ.. Αύριο πάω σπίτι μου (είμαι στο πατρικό μου τώρα) και θ αρχίσω τις ετοιμασίες για τη μικρή λέω! 

Αφήστε τους όλους να λένε... μόνο θετική σκέψη να χετε και όλα θα πάνε καλά!!!

φιλιά σε όλες!!!

  • Μου αρέσει 1

e2Obp2.png87dnp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , sweet mommy είπε:

καλησπέρα  μανούλες!

χάθηκα λίγο λόγω της βάπτισης...αλλά διάβασα τα νέα σας ( τόμο γράψατε πάλι)!!!

Ο μικρός μου έδωσε ρεσιτάλ...έκλαιγε με λιγμούς και αναφιλητά. Η ζέστη ανυπόφορη...έσταζα κάτω!!! Μου φερναν βενταλιες και χαρτομάντηλα! Ένα δράμα...ελπίζω να με ανταμείψουν οι φωτογραφίες γιατί κατά τ άλλα υπέφερα! Την μπέμπα αποφασίσαμε να την βαφτίσουμε μετά το καλοκαίρι..ίσως Οκτώβρη...όχι άλλη ζέστη!!!

Κουνιέται πολύ Ευτυχώς δεν έχω θέματα..πολύ ομαλή εγκυμοσύνη! Πααρασκευή θα πάω γιατρό..έχω να πάω από τις 27/6!

Δεν έχω ασχοληθεί με ζιπουνάκια-φορμάκια κλπ.. Αύριο πάω σπίτι μου (είμαι στο πατρικό μου τώρα) και θ αρχίσω τις ετοιμασίες για τη μικρή λέω! 

Αφήστε τους όλους να λένε... μόνο θετική σκέψη να χετε και όλα θα πάνε καλά!!!

φιλιά σε όλες!!!

Άντε ωραία τουλάχιστον ςφυγε κι αυτό . Γτ τη μικρή δεν τη βαφτίζεται άνοιξη να είναι και μικρή να μην καταλαβαίνει πολλά Κάιν υποφέρει και κλαίει.

Αφού εχεις μια χαρά εγκυμοσύνη ,μην αγχώνεσαι για τα ρούχα, έτσι κι αλλιώς έχεις φαντάζομαι από το γιο ρούχα δεν χρειάζεται να την ντύνεις στα ροζ.

 Να μας πεις τι θα σου πει ο γιατρός σου!

  • Μου αρέσει 1

MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , sweet mommy είπε:

καλησπέρα  μανούλες!

χάθηκα λίγο λόγω της βάπτισης...αλλά διάβασα τα νέα σας ( τόμο γράψατε πάλι)!!!

Ο μικρός μου έδωσε ρεσιτάλ...έκλαιγε με λιγμούς και αναφιλητά. Η ζέστη ανυπόφορη...έσταζα κάτω!!! Μου φερναν βενταλιες και χαρτομάντηλα! Ένα δράμα...ελπίζω να με ανταμείψουν οι φωτογραφίες γιατί κατά τ άλλα υπέφερα! Την μπέμπα αποφασίσαμε να την βαφτίσουμε μετά το καλοκαίρι..ίσως Οκτώβρη...όχι άλλη ζέστη!!!

Κουνιέται πολύ Ευτυχώς δεν έχω θέματα..πολύ ομαλή εγκυμοσύνη! Πααρασκευή θα πάω γιατρό..έχω να πάω από τις 27/6!

Δεν έχω ασχοληθεί με ζιπουνάκια-φορμάκια κλπ.. Αύριο πάω σπίτι μου (είμαι στο πατρικό μου τώρα) και θ αρχίσω τις ετοιμασίες για τη μικρή λέω! 

Αφήστε τους όλους να λένε... μόνο θετική σκέψη να χετε και όλα θα πάνε καλά!!!

φιλιά σε όλες!!!

Να σας ζήσει το ονοματάκι και το παιδάκι σας! Χαρά στο κουράγιο σου που τα έβγαλες πέρα με αυτή τη ζέστη. Με το καλό και το κοριτσάκι σου ! 

  • Μου αρέσει 1

l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

On 16/7/2018 at 2:08 ΜΜ, 2angels είπε:

Όχι πάλι Σοφάκι, δεν έχει σταματήσει καθόλου....όσο πάει απλά χειροτερεύει. Δεν μπορω ούτε να περπατήσω ούτε να γυρίσω πλευρό....πονάω! Και ο γιατρός θεωρεί πια ότι οι συσπάσεις μου είναι από τους κολικούς του εντερου . Συσπάσεις και έντερο μαζί! Μιλάμε για πόνο! Όλοι μου λένε να κάνω υπομονή. Προσπαθώ!!!! Κάνω....

Μηπως παιρνεις σιδηρο; Γιατι κανει προβληματα με το εντερο.


e97556d272.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , arous είπε:

Μηπως παιρνεις σιδηρο; Γιατι κανει προβληματα με το εντερο.

Το έκοψα και αυτό απο τη Δευτέρα που μας πέρασε, παρόλο που έχω χαμηλό αιματοκρίτη, αναγκαστικά. Δεν είχαμε άλλη επιλογή όμως. Ούτε ασβέστιο παίρνω ούτε σίδηρο πια. Είμαι κάπως καλύτερα. Θα δείξει η συνέχεια..... 

  • Μου αρέσει 1

l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...