Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , Natasa24 είπε:

      kalispera kopeles .. eimai ligo se apognosi .. me ton sintrofo mu prospathoume 2 xronia kai 2 mines ... olo afto to diastima piga se polous ginekologous gia na paro perisoteres gnomes gia to thema mas .. me emena einai ola kala kalo endomitrio kales othikes exo mono polikistikes p meta legomena ton giatro einai okay .. o antras m exei ena themataki me to spera .. kai prin liges meres pigame se ena giatro polli kalo kai mas ipe pos i moni mas lisi einai i eksosomatiki .. na simiothi oti prin 5 mines ixa kani mia spermatenxisi xoris apotelesma tora to thema einai na proxoriso me akoma mia spermatenxisi dipli dld na mu valoun 2 fores to sperma me diafora 2 meron i na arxiso na filao lefta kai na proxoriso me eksosomatiko .. gia spermatenxisi mu dini 20% kai gia eksosomatiki 68% me 70% gia ena thetiko test xoris na mu egκiite oti i egkimosini tha proxorisi fisika .. Den ksero re koritsia m exw kourasti polli niotho oti pote den tha apoxtiso to moraki m ... kai den ksero kiolas an thelw na proxoriso me eksosomatiki giati den einai kai fisiki methodos .. 

      Σκέψου ότι εάν είχες ένα θέμα υγείας κ χρειαζόταν χειρουργείο ή αλλιώς θα πέθαινες τι θα έκανες ? Ούτε το χειρουργείο ούτε τα φάρμακα είναι φυσική μέθοδος αλλά τα χρησιμοποιούμε κάθε μέρα . Οπότε επιλέγεις ή μένεις χωρίς παιδί ή κάνεις ότι σου προσφέρει η επιστήμη Κ αποκτάς ένα παιδί. 

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

ευχαριστω για τις ευχες σας κοριτσια!

καλοφορετα τα ρουχακια και καλοριζικα τα πραγματακια των μπουμπουκιων σας!

Η δικη μου εφτασε 1,640 στην 31εβδ. Ολα καλα...μονο που γυρισε τουμπα με το κεφαλι προς τα πανω! Τωρα δε ξερω γιατι ειναι προβλημα αυτο..αφου παω για καισαρικη παλι! Δε ρωτησα το γιατρο!

Εξετασεις δε μου γραψε..στην αλλη επισκεψη.Αν και δε θα ναι οι τελευταιες! Νομιζω παιρνουν αιμα και μια μερα πριν γεννησεις για σιγουρια (στην καισαρικη τουλαχιστον)!

Για ντομπλερ δεν εχω κανονησει. Θα μου πουν στο νοσοκομειο ποτε να κανω. Δε θελω να παω σε εμβρυολογο εξω...αφου την κανουν στο νοσοκομειο την εξεταση!

  • Μου αρέσει 1

e2Obp2.png87dnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 27 λεπτά , sweet mommy είπε:

ευχαριστω για τις ευχες σας κοριτσια!

καλοφορετα τα ρουχακια και καλοριζικα τα πραγματακια των μπουμπουκιων σας!

Η δικη μου εφτασε 1,640 στην 31εβδ. Ολα καλα...μονο που γυρισε τουμπα με το κεφαλι προς τα πανω! Τωρα δε ξερω γιατι ειναι προβλημα αυτο..αφου παω για καισαρικη παλι! Δε ρωτησα το γιατρο!

Εξετασεις δε μου γραψε..στην αλλη επισκεψη.Αν και δε θα ναι οι τελευταιες! Νομιζω παιρνουν αιμα και μια μερα πριν γεννησεις για σιγουρια (στην καισαρικη τουλαχιστον)!

Για ντομπλερ δεν εχω κανονησει. Θα μου πουν στο νοσοκομειο ποτε να κανω. Δε θελω να παω σε εμβρυολογο εξω...αφου την κανουν στο νοσοκομειο την εξεταση!

να σαι καλα..εσυ εκανες καμια αγορα??
μια χαρα η μικρουλα σου και σενα..γτ σου ειπε πως ειναι προβλημα??
ναι αν την κανουν στο νοσοκομειο και εισαι ευχαριστημενη τοτε κομπλε..


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Sofaki91 είπε:

να σαι καλα..εσυ εκανες καμια αγορα??
μια χαρα η μικρουλα σου και σενα..γτ σου ειπε πως ειναι προβλημα??
ναι αν την κανουν στο νοσοκομειο και εισαι ευχαριστημενη τοτε κομπλε..

ελα μου ντε! δε καταλαβα το γιατι. Αγορες θα κανω απο το ιντερνετ τον Αυγουστο! Ακομα ειμαι στην ερευνα. Εχω και αρκετα πραγματα απο τον γιο μου ..οποτε δεν εχω το ιδιο αγχος που ειχα στο 1ο παιδι!

  • Μου αρέσει 1

e2Obp2.png87dnp3.png

Link to comment
Share on other sites

@λιλιτο έχεις τον πέσο και σου κάνει συχνότερα καλλιέργεια λογικά. Εμένα 2 φορές μου έχει κάνει μέχρι τώρα . Φαντάζομαι άλλη μια θα κάνουμε όλες μας όπως λέει και το @Sofaki91 . @sweet mommy και μένα η δικιά μου γύρισε ισχιακη αλλά δεν το σχολίασε καν ο γιατρός. Όταν τον ρώτησα ,( γιατί είχε θέση με το κεφαλι κάτω εδώ και καιρό), ούτε καν το αξιολόγησε. Μου είπε έχει πολύ χρόνο να γυρίσει ακόμα. Ε, και να μη γυρίσει δεν έγινε και κάτι! Μην το σκέφτεσαι καν αυτό. 

Κορίτσια βρέχει! Άντε θεέ μου να σβήσει καμία φωτιά... Να βρέχει και από κει!  


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια,

 Και εμένα ο εμβρυολογος είπε πως θα γυρίσει πολλές φορές ακόμα..

Ξύπνησα με πόνο πάντως στο στομάχι άτιμο ΣΕΕ!

 

 

Δεν μπορώ να το χωνέψω, να χάνονται άδικα τόσες ζωές..Πολύ στεναχωρήθηκα θα μπορούσε να ναι ο καθένας μας στη θέση αυτών των ανθρώπων..


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αέρας θα είναι @Sofaki91 κλασικα.... μπορει να πιέζει και λίγο η μπέμπα,ε...Υπομονη όλες μας.

Κρίμα! Πολύ κρίμα! Δεν υπάρχουν λόγια.... Και πόσους θα βρουν ακόμα.... Ο θεός να τους αναπαύσει. Καταστροφη!!! Τόσοι άνθρωποι; Τόσα παιδιά; Και τα καναντερ να κάθονται... Έλεος!

 

  • Λυπημένη/-ος 1

l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , 2angels είπε:

Αέρας θα είναι @Sofaki91 κλασικα.... μπορει να πιέζει και λίγο η μπέμπα,ε...Υπομονη όλες μας.

Κρίμα! Πολύ κρίμα! Δεν υπάρχουν λόγια.... Και πόσους θα βρουν ακόμα.... Ο θεός να τους αναπαύσει. Καταστροφη!!! Τόσοι άνθρωποι; Τόσα παιδιά; Και τα καναντερ να κάθονται... Έλεος!

 

Ναι αέρας μάλλον.. Ναι σίγουρα θα πιέζει μου φαίνεται απίστευτο το πόσο μεγάλωσαν και πως χωράνε στην κοιλίτσα..

Άστα να πάνε δεν το χωράει ανθρώπινος νους..

 

 

Κορίτσια παρήγγειλα και από το ebay κάρτες για κοριτσάκι είναι ροζ και γράφουν στα αγγλικά βέβαια σήμερα έγινε 3 εβδομάδων ή πχ σήμερα περπάτησα για πρώτη φορά .. 30 καρτουλες είναι και πάνω δεξιά συμπληρώνεις ημερομηνία 


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Sofaki91 είπε:

Ναι αέρας μάλλον.. Ναι σίγουρα θα πιέζει μου φαίνεται απίστευτο το πόσο μεγάλωσαν και πως χωράνε στην κοιλίτσα..

Άστα να πάνε δεν το χωράει ανθρώπινος νους..

 

 

Κορίτσια παρήγγειλα και από το ebay κάρτες για κοριτσάκι είναι ροζ και γράφουν στα αγγλικά βέβαια σήμερα έγινε 3 εβδομάδων ή πχ σήμερα περπάτησα για πρώτη φορά .. 30 καρτουλες είναι και πάνω δεξιά συμπληρώνεις ημερομηνία 

Χαχαχαχααχ! Ωραίο! Κάπου είχα δει να διαφημίζουν κάτι παρόμοιο και το έφτιαχναν άλμπουμ στο τέλος. Μπορείς να κολλήσεις και φωτογραφία πάνω. Το ίδιο λέμε;


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , 2angels είπε:

Χαχαχαχααχ! Ωραίο! Κάπου είχα δει να διαφημίζουν κάτι παρόμοιο και το έφτιαχναν άλμπουμ στο τέλος. Μπορείς να κολλήσεις και φωτογραφία πάνω. Το ίδιο λέμε;

Όχι φωτο δεν μπορείς να κολλήσεις..Αλλά είναι ωραίες πάντως :-D

  • Μου αρέσει 1

bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

@2angels ναι λογω του πεσσου μου τις κανει! ειναι λεει πιο συνηθες να αναπτυξω κατι σε μικροβιο  λογω αυτου μεχρι στιγμης ολα καθαρα τα πολυ σημαντικα ,μου βρηκε ουρεοπλασμα τωρα αλλα μου ειπε ας βγει ο πεσσος και οτι μπορει να παρω αντιβιωση ειτε πριν ειτε στη διαρκεια του τοκετου. δεν ανησυχησε παντως, μου ειπε ειναι ανησυχητικο και χρηζει αντιβιωσης μεχρι 24η βδομαδα. τωρα δεν εχω τα χαρτια μου μου κοντα @Sofaki91 ναι ειναι και ο στρεπτοκκοκος μεσα στις εξετασεις


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4 ώρες πρίν, Sofaki91 είπε:

Ναι αέρας μάλλον.. Ναι σίγουρα θα πιέζει μου φαίνεται απίστευτο το πόσο μεγάλωσαν και πως χωράνε στην κοιλίτσα..

Άστα να πάνε δεν το χωράει ανθρώπινος νους..

 

 

Κορίτσια παρήγγειλα και από το ebay κάρτες για κοριτσάκι είναι ροζ και γράφουν στα αγγλικά βέβαια σήμερα έγινε 3 εβδομάδων ή πχ σήμερα περπάτησα για πρώτη φορά .. 30 καρτουλες είναι και πάνω δεξιά συμπληρώνεις ημερομηνία 

Να σε ρωτήσω από το eBay πληρώνεις με αντικαταβολη;


...:-D

Link to comment
Share on other sites

εγω μολις παρηγγειλα παπουτσακια αγκαλιας σταρακια ροζ και μπαλαρινακια γκρι πουα και κορδελες απο το aliexxpress. θα ερθουν σε κανα μηνα λογικα

 

  • Μου αρέσει 1

MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , λιλιτο είπε:

εγω μολις παρηγγειλα παπουτσακια αγκαλιας σταρακια ροζ και μπαλαρινακια γκρι πουα και κορδελες απο το aliexxpress. θα ερθουν σε κανα μηνα λογικα

 

Παπουτσάκια αγκαλιάς? Πρώτη φορά ακούω :-D


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Sofaki91 είπε:

Παπουτσάκια αγκαλιάς? Πρώτη φορά ακούω :-D

αυτα που φορανε σαν βρεφη πριν αρχισουν να περπατανε ειναι μαλακα απο παντου και απο κατω μονο για το στυλ

τα πηρα 1,5 ε το ζευγαρι


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...