Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 2

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

5 ώρες πρίν, Sofaki91 είπε:

Νυχτός Ε?? Ωραία θα τις κοιτάξω και αυτές.. εφόσον σου έδιναν από το νοσοκομείο κομπλέ είσαι..αλλα τώρα δεν ξέρεις με την γέννα πως θα σαι βέβαια θα το δεις αυτό και στο νοσοκομείο στη τελική στέλνεις και εσύ κάποιον να σου πάρει. 

Φυσιολογικό τοκετό εκανα..... 1-2 μέρες χρειάστηκαν οι μεγάλες- πανες, μετά  εβαζα απλές μεγάλες σερβιετες η νυχτος για όση διάρκεια είχαν τα λοχεία. (Βασικά και στα δύο μωρά τα ίδια ακριβώς εκανα) Δεν ξέρω τι γίνεται σε περίπτωση καισαρικής, αν αλλάζει κάτι, η αν αλλάζει από οργανισμό σε οργανισμό. Πάντως αν δίνουν στο δημόσιο στο ιδιωτικό θα δίνουν σίγουρα. Και από πάμπερς. Αν νιώθεις βέβαια πιο ασφαλής και βρεις και καμία καλή προσφορά να αγοράσεις και ξέρεις περίπου τα κιλά , μια χαρά παλι


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 19 λεπτά , 2angels είπε:

Φυσιολογικό τοκετό εκανα..... 1-2 μέρες χρειάστηκαν οι μεγάλες- πανες, μετά  εβαζα απλές μεγάλες σερβιετες η νυχτος για όση διάρκεια είχαν τα λοχεία. (Βασικά και στα δύο μωρά τα ίδια ακριβώς εκανα) Δεν ξέρω τι γίνεται σε περίπτωση καισαρικής, αν αλλάζει κάτι, η αν αλλάζει από οργανισμό σε οργανισμό. Πάντως αν δίνουν στο δημόσιο στο ιδιωτικό θα δίνουν σίγουρα. Και από πάμπερς. Αν νιώθεις βέβαια πιο ασφαλής και βρεις και καμία καλή προσφορά να αγοράσεις και ξέρεις περίπου τα κιλά , μια χαρά παλι

Κατάλαβα..Ναι σου κράτησαν πολύ εσένα τα λοχεία?? Βρήκα μια σε ένα φαρμακείο στο ίντερνετ 3 4 ευρώ πιο κάτω.. βέβαια και στο σούπερ κάνουν προσφορές..


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Sofaki91 είπε:

Ναι κ εγώ μει ται για τους ώμους το θέλω να διανέμει το βάρος όπως λες..

Άντε ωραία ενημέρωσε ποιες θα πάρεις..Εγώ πάνες για το μωρό από ηλεκτρονικό φαρμακείο θα παραγγείλω μάλλον λέω να πάρω μια συσκευασία Premium care 2-5 για αρχή..

Ναι την είδα πολύ χαλαρή και καλά τι έγινε..ίσως σου λέω λόγω καισαρικής που δεν μπορούσε να σηκωθεί Αλλά και πάλι..αν μάθει το μωρό από την αρχή με μπιμπερό δύσκολα ξεμπλέκεις βέβαια είναι και στο μωρό κατά πόσο μπορεί να πάθει σύγχυση.. Ναι καλά θα κάνεις εννοείτε..εμένα θα με βοηθήσει η μαία Αλλά νομίζω έχει και το μαιευτήριο  πιστοποιημένη για να δούμε..

Ναι γι αυτο θέλω και εγώ να την έχω έτοιμη για παν ενδεχόμενο ποτέ δεν ξέρεις :-D

Οταμ αποφαισω θα σας πω . Και γω premium care 2-5 θα πάρω αλλά έχει πολλά μεταφορικά στα φαρμακεία και θέλω να δω πρώτα πόσο κάνουν τόσο σουπερμάρκετ.

 

8 ώρες πρίν, 2angels είπε:

μάρσιπο θα μου δώσουν και μένα μου ειπαν, τι μάρσιπο όμως δεν ξέρω. Οταν μου το δώσουν θα ρωτήσω για κιλά γιατί ακόμα το  χρησιμοποιεί  η κοπέλα. Μαι ται θέλω και γω παντως....  Μήπως ξεχειλωνουν η δεν έχουν αντοχές τ χρησιμοποιημενα; Υπάρχει περίπτωση πχ να σχιστεί ή να ξηλωθεί; Η κοπέλα που θα μου το δώσει, το παιδάκι της είναι σχεδόν 1μιση χρόνων. Λογικά δεν θα παθαίνει κάτι,ε; Είμαι υπερβολικη.....?

Σερβιετες νυχτος θα πάρω, τις πρώτες τις μεγάλες που είναι σαν ακράτειας, τις δίνει το μαιευτήριο και δεν τις έχει καν στη λίστα. Λέτε να αγοράσω; Καμιά φορά όμως από τις προηγούμενες δεν είχε χρειαστεί να παρω..... Πάντα μου δινανε και μου φέρνανε να πάρω και σπίτι. Έχω μια.....

Επίσης πάνες για το μωρό έχουν εκεί, και φεύγοντας σου δίνουν και πολλές διαφημίστικες για να δεις ποιες σου κάνουν. Δεν θυμάμαι αν σας είπα , τώρα που νοσηλευομουν που ήρθε μια κοπέλα να μου δώσει δύο βαλιτσακια με παμπερς..... Της είπα αργώ ακόμα να γεννήσω και δεν τα πήρα εννοείτε. Ούτε αυτά τα έχουν στη λίστα . 

Ποιο Πάσχα; Εγώ 1-2 χρόνια πριν πρέπει να ξεκινάω να μουρμούραω  και στο τέλος αν δεν ξεκινήσω να το κάνω μόνη μου δεν θα πιαστεί! Χαχαχα εκτός αν τον ενοχλεί! Έχουμε μια λάμπα καμένη από τον Μάιο!!! Άντρες!  Αλλά αν καταπιαστεί με κάτι το κάνει τέλειο!  Αυτή είναι η ανταμοιβή μου....

@λιλιτο θα πας σούπερ μάρκετ; Ααααα μια χαρά σε βρίσκω! 

@Sofaki91 στα ανήψια μου θυμάμαι μας άρεσαν τα libero και οι premium care.  θα δείξει ποιες πανες θα κάνουν στα δικά μας....

Εγώ θα πάρω ακράτειας και πάνες γτ στο δημόσιο δεν ξέρω τι δίνουν. Και θέλω να είμαι καλυμμενη. Δεν νομίζω ότι ξεχειλωνει το μάρσιπο , αν το προσέχεις και το πλένεις στους βαθμούς που πρέπει. Καλά σιγουρα όχι του εμπορίου αλλά δεν νομίζω ούτε οι αγκαλιας να χαλάνε τόσο πολύ.αν το δεις φθαρμένο πάρε άλλο για σιγουριά.χαχαχ ναι έχεις δίκιο κάνα χρόνο πρίν. Μόνο αν με δει να το προσπαθω εγώ θα παρει απόφαση να το κάνει. Καλά λάμπα είχαμε κι εμείς στον απορροφητήρα και μια μέρα δεν άντεξε ο πεθερός και την άλλαξε αυτός. Χαχαχ 

 

Έχω γιατρό ΣΗΜΕΡΑ........ Θα με αφήσει να σηκωθώ λογικά και είπε ο σύζυγός θα με πάει βόλτα μετά για καφέ . Σιδερωσα κιόλας αλλά καθιστή και έβαλα ένα μικρό πλυντήριο.καυι πάνες αγκαλιας .Ω χαιρομουν τόσο πολύ που τα σιδερωνα αυτά τα μικροσκοπικά ρουχακια. Θέλω να βγει να τη γνωρίσω επι5ελους. Δεν ξέρετε πόσο ανυπομονώ μετά από τοση αγωνία.


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , λιλιτο είπε:

Οταμ αποφαισω θα σας πω . Και γω premium care 2-5 θα πάρω αλλά έχει πολλά μεταφορικά στα φαρμακεία και θέλω να δω πρώτα πόσο κάνουν τόσο σουπερμάρκετ.

 

Εγώ θα πάρω ακράτειας και πάνες γτ στο δημόσιο δεν ξέρω τι δίνουν. Και θέλω να είμαι καλυμμενη. Δεν νομίζω ότι ξεχειλωνει το μάρσιπο , αν το προσέχεις και το πλένεις στους βαθμούς που πρέπει. Καλά σιγουρα όχι του εμπορίου αλλά δεν νομίζω ούτε οι αγκαλιας να χαλάνε τόσο πολύ.αν το δεις φθαρμένο πάρε άλλο για σιγουριά.χαχαχ ναι έχεις δίκιο κάνα χρόνο πρίν. Μόνο αν με δει να το προσπαθω εγώ θα παρει απόφαση να το κάνει. Καλά λάμπα είχαμε κι εμείς στον απορροφητήρα και μια μέρα δεν άντεξε ο πεθερός και την άλλαξε αυτός. Χαχαχ 

 

Έχω γιατρό ΣΗΜΕΡΑ........ Θα με αφήσει να σηκωθώ λογικά και είπε ο σύζυγός θα με πάει βόλτα μετά για καφέ . Σιδερωσα κιόλας αλλά καθιστή και έβαλα ένα μικρό πλυντήριο.καυι πάνες αγκαλιας .Ω χαιρομουν τόσο πολύ που τα σιδερωνα αυτά τα μικροσκοπικά ρουχακια. Θέλω να βγει να τη γνωρίσω επι5ελους. Δεν ξέρετε πόσο ανυπομονώ μετά από τοση αγωνία.

Νομίζω στις προσφορές συμφέρει από σούπερ Αλλά όπως λες πρέπει να δούμε..γτ και εγώ τα μεταφορικά από φαρμακείο δεν τα τσέκαρα καθόλου..χαχαχα άσε για λάμπα παρακαλούσα μήνες.. 

Να μας πεις εννοείτε πως πήγε η συνάντηση στο γιατρό και πόσο πήγε η μπέμπα..χαχαχ σε καταλαβαίνω εδώ εγώ που σηκώνομαι και έτσι Ανυπομονώ πόσο μάλλον εσείς κορίτσια που πρέπει να προσέχετε πάρα πολύ..Αλλά λίγο έμεινε και θα βγει η μικρούλα σκέψου ότι υπάρχει περίπτωση που έλεγες να βγάλεις τον πεσσο και να γεννήσεις κατευθείαν αρα σε 3 βδομάδα θα την έχεις αγκαλίτσα περίπου..

  • Μου αρέσει 1

bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

@Sofaki91 Στο μήνα αν θυμάμαι καλά αδιαθετησα. Σύνολο 37-38 ημέρες με σερβιετες. Ήμουν και στο κόσμο μου λόγω καταστασεων οπότε δεν θυμάμαι να σου απαντήσω με ακρίβεια. 

@λιλιτο ζηλεύω!!! Έχει αρχίσει να τελειώνει η υπομονή μου και μένα! Πονάω παντού, δεν κοιμάμαι.... Αλλά συνεχίζω να αντέχω!!! Και ας γκρινιάζω! Να μας φέρεις τα νέα σου να χαρούμε μαζί σου! 

Έχετε το νου σας όταν βγάζουν 1+1 προσφορες τα σουπερ ή εάν κάνετε μεγάλη παραγγελία από on line φαρμακείο. Εγώ σκέφτομαι να κάνω παραγγελία σαμπουάν αφρολουτρα κρεμες κτλ.... Γλιτώνεις και τα μεταφορικά. Θα δω βέβαια , αλλάζω γνώμη και διάθεση σε χρόνο dt πλέον. Χαχα


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , 2angels είπε:

@Sofaki91 Στο μήνα αν θυμάμαι καλά αδιαθετησα. Σύνολο 37-38 ημέρες με σερβιετες. Ήμουν και στο κόσμο μου λόγω καταστασεων οπότε δεν θυμάμαι να σου απαντήσω με ακρίβεια. 

@λιλιτο ζηλεύω!!! Έχει αρχίσει να τελειώνει η υπομονή μου και μένα! Πονάω παντού, δεν κοιμάμαι.... Αλλά συνεχίζω να αντέχω!!! Και ας γκρινιάζω! Να μας φέρεις τα νέα σου να χαρούμε μαζί σου! 

Έχετε το νου σας όταν βγάζουν 1+1 προσφορες τα σουπερ ή εάν κάνετε μεγάλη παραγγελία από on line φαρμακείο. Εγώ σκέφτομαι να κάνω παραγγελία σαμπουάν αφρολουτρα κρεμες κτλ.... Γλιτώνεις και τα μεταφορικά. Θα δω βέβαια , αλλάζω γνώμη και διάθεση σε χρόνο dt πλέον. Χαχα

Χαχαχα σταθερός χαρακτήρας.. τι ζώδια είστε btw?? 

Εγώ έχω πολλά δειγματακια από κρέμες αφρόλουτρα κοκ και προς το παρόν είμαι καλυμμένη.. Αλλά ναι κοίτα το μέσω φαρμακείου έτσι διότι συμφέρει πόσο να ναι και τα μεταφορικά στη τελική..


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι κριος.

@2angels δύο εβδομάδες υπομονή και μετά χαλαρώνεις κι εσύ σιγά σιγά.

@Sofaki91 κι εγώ εχω πολλά δειγματακια. Εννοείται θα ενημερώσω μετά το γιατρό,. Λες να την έχω σε 3 βδομάδες ωωω είναι πολύ κοντά.


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, 2angels είπε:

Ζυγός.... Όταν αποφασίζω ....αλλάζω κατευθείαν γνώμη . Χαχαχαχααχ

Εσείς;

Εγώ ταύρος.. Έχω άντρα μαμά αδερφό ζυγό.. χαχαχα παράνοια.. Όχι εντάξει με τη μαμά τα βρίσκω πολύ αν και αλλάζει επίσης γρήγορα γνώμη.. οι άντρες παρεξηγουντε πολύ εύκολα απ την άλλη..

 

1 hour ago, λιλιτο είπε:

Εγώ είμαι κριος.

@2angels δύο εβδομάδες υπομονή και μετά χαλαρώνεις κι εσύ σιγά σιγά.

@Sofaki91 κι εγώ εχω πολλά δειγματακια. Εννοείται θα ενημερώσω μετά το γιατρό,. Λες να την έχω σε 3 βδομάδες ωωω είναι πολύ κοντά.

Άντε ωραία αναμένουμε..πολύ κοντά όντως.. Πότε έγραψες πρώτη φορά και άνοιξες το γκρουπ και πρώτη θα γεννήσεις μου φαίνεται όλα καλά να πάνε.. 


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

@Sofaki91 σχέση πάθους, ε; Τουλαχιστον εγώ όσους ταύρους έχω κοντά μου, έχουμε ιδιαίτερη σχέση.  Ειναι και η μικρή μου να μου βγει Ζυγός , λες να μου τη κάνει και να μου βγει παρθένος; 

Εσάς οι μικρές για παρθενοι πάνε,ετσι; Η Μπιγιονσέ είναι παρθένος διάβασα. Δεν ξέρω και πολλά πολλά από ζώδια. Αν ξέρει καμία να μας πει.....!

@λιλιτο πήγες για ψώνια και δεν μας έστειλες ακόμα νεα;;; Χαχαχα


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 20 λεπτά , 2angels είπε:

@Sofaki91 σχέση πάθους, ε; Τουλαχιστον εγώ όσους ταύρους έχω κοντά μου, έχουμε ιδιαίτερη σχέση.  Ειναι και η μικρή μου να μου βγει Ζυγός , λες να μου τη κάνει και να μου βγει παρθένος; 

Εσάς οι μικρές για παρθενοι πάνε,ετσι; Η Μπιγιονσέ είναι παρθένος διάβασα. Δεν ξέρω και πολλά πολλά από ζώδια. Αν ξέρει καμία να μας πει.....!

@λιλιτο πήγες για ψώνια και δεν μας έστειλες ακόμα νεα;;; Χαχαχα

Χαχαχ κάπως έτσι ναι..Όχι και εγώ δεν μπορώ να πω με ζυγούς καλά τα πάω..κανονικά για παρθένος πάμε Αλλά φοβάμαι μη μου βγει και κάνα λιοντάρι και δεν θέλω χαχαχα τι λέμε..γερά να ναι βέβαια..Αλλά συζήτηση να γίνεται :-D

Παρθένος είναι κάπως σαν τα ταυρακια λόγω ζώδια της γης..

Πήγα σούπερ και είχε τα Premium care 41 τμχ-45% δηλαδή 5μιση ευρώ μια χαρά.. 


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ε, ναι ! Αν δώσουμε εμείς σωστές βάσεις δεν θα είναι  αιτια το ζωδιο! Μόνο 5.50; Σούπερ!!! Πήρες; 

Περιμένω να με σηκώσει (όχι ότι μπορώ να περπατήσω, γιατί πονάω) αλλά θέλω πολύ να πάω μόνη μου να πάρω τα πραγματακια της.... Αυτά που έχουν μείνει τουλάχιστον.

  • Μου αρέσει 1

l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

Γύρισα κι εγώ από το γιατρό. Ειμαι 33+ 2. Όλα τέλεια με την cookie. Είναι 2200γρ, φυσιολογική ανάπτυξη σε όλα. Με άφησε να σηκωθώ αλλά συντηρητικά για ανά αρχίσει να συνηθίζει το σώμα μου. Έχω ακόμα ένα ραντεβού για καλλιέργεια στις 7/8 και μετά 14/8 θα πάω στο νοσοκομείο να μου βγάλει τον πεσσο. Και υπάρχει μεγαλη  πιθανότητα να γεννησω εκείνη τη μέρα..μου ειπε . Και τώρα αγχωθηκα γτ κοντεύει ο καιρός. Και ακόμα δεν τα έχουμε όλα έτοιμα.

Πήγαμε μια βόλτα μετά .ήπια ένα freddochino..για αυτό άργησα να σας στείλω. Θα πάω κι εγώ να δω στο σούπερ μάρκετ.για πάνες. Ανυπομονώ και έχω φρικαρει μαζι.


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 2angels είπε:

Ε, ναι ! Αν δώσουμε εμείς σωστές βάσεις δεν θα είναι  αιτια το ζωδιο! Μόνο 5.50; Σούπερ!!! Πήρες; 

Περιμένω να με σηκώσει (όχι ότι μπορώ να περπατήσω, γιατί πονάω) αλλά θέλω πολύ να πάω μόνη μου να πάρω τα πραγματακια της.... Αυτά που έχουν μείνει τουλάχιστον.

Εγώ το λέω πάντα και το υποστηρίζω πρώτα μετράει ο χαρακτήρας του παιδιού και μετά ότι μπορούμε κάνουμε εμείς ως γονείς..

Όχι δεν πήρα λέω την άλλη βδομάδα γτ τώρα ήρθαμε στο χωριό του άντρα μου μην τα κουβαλάω πέρα δώθε ελπίζω να ισχύει η προσφορά χαχα..

λίγο υπομονή και θα σηκωθείς..

Να σε ρωτήσω κάτι έπαιρνες κάτι φακελάκια για δυσκοιλιότητα πήρα και εγώ σήμερα και λέει δράση σε 24 μέχρι 48 ώρες.. ως τότε να τρώμε κανονικά ή τίποτα?? Χαζή απορία μεν αλλά την έχω χαχα.. πεινούσα και έφαγα κάτι.. Επίσης η μαία μου είπε σε ένα ποτήρι από βραδυς να βάζω νερό με ένα σύκο ή δαμάσκηνο αποξηραμένο και το πρωί να πίνω το νερό και το αποξηραμένο αντίστοιχα..  Για να δούμε αν θα κάνει δράση..

 

πρίν από 3 λεπτά , λιλιτο είπε:

Γύρισα κι εγώ από το γιατρό. Ειμαι 33+ 2. Όλα τέλεια με την cookie. Είναι 2200γρ, φυσιολογική ανάπτυξη σε όλα. Με άφησε να σηκωθώ αλλά συντηρητικά για ανά αρχίσει να συνηθίζει το σώμα μου. Έχω ακόμα ένα ραντεβού για καλλιέργεια στις 7/8 και μετά 14/8 θα πάω στο νοσοκομείο να μου βγάλει τον πεσσο. Και υπάρχει μεγαλη  πιθανότητα να γεννησω εκείνη τη μέρα..μου ειπε . Και τώρα αγχωθηκα γτ κοντεύει ο καιρός. Και ακόμα δεν τα έχουμε όλα έτοιμα.

Πήγαμε μια βόλτα μετά .ήπια ένα freddochino..για αυτό άργησα να σας στείλω. Θα πάω κι εγώ να δω στο σούπερ μάρκετ.για πάνες. Ανυπομονώ και έχω φρικαρει μαζι.

Τέλεια ρε κορίτσι μπράβο όλα καλά δηλαδή..Ναι είδες κοντεύει χαχαχ πωπω..

Καλά έκανες βγήκες λίγο παραέξω απ το σπίτι σου και εκτός νοσοκομείου..

Μην φρικάρεις θα γίνουν όλα 


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , λιλιτο είπε:

Γύρισα κι εγώ από το γιατρό. Ειμαι 33+ 2. Όλα τέλεια με την cookie. Είναι 2200γρ, φυσιολογική ανάπτυξη σε όλα. Με άφησε να σηκωθώ αλλά συντηρητικά για ανά αρχίσει να συνηθίζει το σώμα μου. Έχω ακόμα ένα ραντεβού για καλλιέργεια στις 7/8 και μετά 14/8 θα πάω στο νοσοκομείο να μου βγάλει τον πεσσο. Και υπάρχει μεγαλη  πιθανότητα να γεννησω εκείνη τη μέρα..μου ειπε . Και τώρα αγχωθηκα γτ κοντεύει ο καιρός. Και ακόμα δεν τα έχουμε όλα έτοιμα.

Πήγαμε μια βόλτα μετά .ήπια ένα freddochino..για αυτό άργησα να σας στείλω. Θα πάω κι εγώ να δω στο σούπερ μάρκετ.για πάνες. Ανυπομονώ και έχω φρικαρει μαζι.

ελα κοντευεις κ εσυ!! κ εμενα περιπου εκει μου ειπε την εβδομαδα του δεκαπενταυγουστου ! την αλλη εβδομαδα θα μου πει ακριβως μερα!!! κ εγω δεν εχω ετοιμασει τιποτα απολυτως σχεδον!! αυριο λεω να παω κεπ κ να φτιαξω λιστα για την βαλιτσα κ να την φτιαξω μεσα στο σκ κ να παρω κ καλαθουνα !!! πανικος χα χα χα !!! επισης χαλαρα δεν υπαρχει παιδιατρος για εκεινες τις μερες που να δουλευει οποτε ο νοσοκομειακος μου φαινετε θα κανει την δουλεια! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...