Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Χμ δεν ξερω..παντως μέτρα την πίεση να δεις πόσο έχεις 

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

Just now, rapounzel_rapounzel είπε:

Β'επιπεδου κάνει ο εμβρυολογος, όχι ο γιατρός μας!εγω την έκανα 22η βδομάδα!21η με 23η γίνεται συνήθως!και βέβαια αφήνουν και τον μπαμπά μέσα!!!με το καλό να έρθει το μωρακι σου!!!

Σε ευχαριστω παρα πολλη!! ο δικος μας κανει τις αυχενικες και την εξεταση π γινεται στο τελευταιο τριμηνο doopler αλλα οχι την β'επιπεδου....επισης με το καλο το νινακι σου!!!

Just now, gogouli88 είπε:

Eννοειτε ότι θα είναι μέσα κ γω σε άλλον πήγα δε μπορεί να τη κάνει ένας απλός γυναικολόγοσ αυτή την εξέταση. Απ ότι θυμάμαι πήγα στη 21 εβδομάδα με το καλό! 

Επισης ευχαριστω για την απαντηση σου! Ευχομαι τα καλυτερα κ σε εσενα!! Με το καλο το μπεμπακι σου!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Σε ευχαριστω παρα πολλη!! ο δικος μας κανει τις αυχενικες και την εξεταση π γινεται στο τελευταιο τριμηνο doopler αλλα οχι την β'επιπεδου....επισης με το καλο το νινακι σου!!!

Επισης ευχαριστω για την απαντηση σου! Ευχομαι τα καλυτερα κ σε εσενα!! Με το καλο το μπεμπακι σου!

Σε ευχαριστώ πολύ!!!

2 ώρες πρίν, Agusta είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Από φοβίες άλλο τίποτα.. Κ εγώ φοβάμαι διάφορα, έχω διαβάσει και για την επιλοχειο κατάθλιψη κάποια πράγματα, αλλά εύχομαι να είναι αυτό που λέτε με τις ορμόνες και όλα να στρώσουν μετά!

Αυτό που με ρίχνει εμένα βρε κορίτσια είναι που από το φιλικό περιβάλλον μόνο 1-2 ζευγάρια και οι άντρες φίλοι μας ενδιαφέρονται κ ρωτάνε για την εγκυμοσύνη, ίσως γιατί όλες οι φίλες μου είναι ελεύθερες κ δεν καταλαβαίνουν τη σημαντικότητα της κατάστασης.. Αλλά κάποιες φορές στεναχωριέμαι γιατί σκέφτομαι ότι εγώ δεν θα έκανα έτσι.. Δηλαδή δεν θα χρησιμοποιούσα τη δουλειά κ το γεμάτο πρόγραμμα ως δικαιολογία για να μην πάρω να ρωτήσω τι κάνει η φίλη μου (λόγω του ότι δεν μένω πλέον Θεσσαλονίκη, με τις φίλες μου μιλάω πιο πολύ τηλεφωνικά). Και όλο αυτό με επηρεάζει ψυχολογικά, δεν θέλω να φτάσω στο σημείο να μιλήσω γιατί δεν το έχουν ζήσει και δεν θα καταλάβουν, απλά σε κάποιες μου βγαίνει έντονα η ενόχληση κ δεν παίρνω επίτηδες τηλέφωνο μέχρι να δω πότε θα σκεφτούν να πάρουν οι ίδιες.. 

Με τον ερχομό του μωρού εύχομαι να μην κάνω τέτοιες σκέψεις κ να μην στεναχωριέμαι για αυτά τα πράγματα.. Αλλά όσο να'ναι τώρα μ'επηρεάζει ψυχολογικά όλο αυτό.

Η επιλοχειος κατάθλιψη είναι κάτι που δεν μπορείς να ελεγξεις ή να πεις εμένα δεν θα με πιάσει!γι 'αυτό με τα πρώτα σημάδια ζητάμε βοήθεια και περνάει!εύχομαι να μην συμβεί βέβαια! 

Αυτό για τις φίλες το εχω και εγώ!γενικά ποτέ δεν είχα πολλές φιλίες!αλλά τώρα στην εγκυμοσύνη ειδικά με αυτά που τραβάω εγώ ήθελα πιο κοντά μου 2-3 άτομα και δεν είναι!και ενδιαφέρονται άλλα άτομα που δεν το περίμενα!και επειδή είναι η πιο σημαντική περίοδος στην ζωή μου είναι μια καλή ευκαιρία για να ξεκαθαρισεις ανθρώπους που δεν χρειαζόνται στην ζωή μου, απο την στιγμή που δεν ενδιαφέρονται τώρα που εχω ανάγκη απο μια κουβέντα και στήριξη σε αυτό που περνάω, δεν χωράνε στην ζωή μου!τηλέφωνο ούτε εγω θα πάρω!όποιος θέλει το σπίτι μου είναι ανοιχτό και μπορεί να με πάρει και να έρθει!πιο πολύ αισθάνομαι κοντά μου κάποιες κοπέλες απο εδω και ας μην έχουμε γνωριστεί απο κοντά παρά φίλες μου πλέον!επίσης έκανα μια καλή φίλη απο εδώ, που μιλάμε κάθε μέρα και συναντιομαστε!δεν μπαίνει στο φόρουμ πια!με στενοχωρει η όλη κατάσταση αλλά τέτοιους ανθρώπους δεν τους χρειαζομαστε!

  • Μου αρέσει 2

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!!

Η επιλοχειος κατάθλιψη είναι κάτι που δεν μπορείς να ελεγξεις ή να πεις εμένα δεν θα με πιάσει!γι 'αυτό με τα πρώτα σημάδια ζητάμε βοήθεια και περνάει!εύχομαι να μην συμβεί βέβαια! 

Αυτό για τις φίλες το εχω και εγώ!γενικά ποτέ δεν είχα πολλές φιλίες!αλλά τώρα στην εγκυμοσύνη ειδικά με αυτά που τραβάω εγώ ήθελα πιο κοντά μου 2-3 άτομα και δεν είναι!και ενδιαφέρονται άλλα άτομα που δεν το περίμενα!και επειδή είναι η πιο σημαντική περίοδος στην ζωή μου είναι μια καλή ευκαιρία για να ξεκαθαρισεις ανθρώπους που δεν χρειαζόνται στην ζωή μου, απο την στιγμή που δεν ενδιαφέρονται τώρα που εχω ανάγκη απο μια κουβέντα και στήριξη σε αυτό που περνάω, δεν χωράνε στην ζωή μου!τηλέφωνο ούτε εγω θα πάρω!όποιος θέλει το σπίτι μου είναι ανοιχτό και μπορεί να με πάρει και να έρθει!πιο πολύ αισθάνομαι κοντά μου κάποιες κοπέλες απο εδω και ας μην έχουμε γνωριστεί απο κοντά παρά φίλες μου πλέον!επίσης έκανα μια καλή φίλη απο εδώ, που μιλάμε κάθε μέρα και συναντιομαστε!δεν μπαίνει στο φόρουμ πια!με στενοχωρει η όλη κατάσταση αλλά τέτοιους ανθρώπους δεν τους χρειαζομαστε!

@Agusta Και εγώ αυτής της άποψης ειμαι.. Αυτή είναι μια νέα πραγματικότητα που βιώνουμε που ίσως να μην βολεύει κάποια άτομα που κάναμε παρέα πριν γιατί τα ενδιαφέροντα μας πλέον δεν έχουν κοινό σημείο. Μου φαίνεται λογικό μέχρι ένα σημείο αλλά η παντελής έλλειψη ενδιαφέροντος δείχνει ότι δεν υπήρχε κάτι ουσιαστικό από μέρους τους. Εγώ το έχω βιώσει πολλές φορές στο παρελθόν, όταν άλλαζα δουλειά ή ενδιαφέροντα γενικά. Μην σε στενοχωρει όσο γίνεται.. Να χαίρεσαι που ξέρεις τι σου γίνεται πια. Γι'αυτό οι ουσιαστικοι ανθρωποι στην ζωή μας είναι λίγοι, γιατί εκείνοι άσχετα των περιστάσεων θέλουν να είναι εκεί για σένα.

  • Μου αρέσει 3

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 26/6/2018 at 4:25 ΜΜ, Agusta είπε:

Λογικό το άγχος σου γιατί το ζεις πρώτη φορά και το παθαίνω κ εγώ καμία φορά! Θα σε συμβούλευα όμως αυτό που μου λένε κ εμένα! Να χαλαρώσεις κ να σκέφτεσαι μόνο ότι σε λίγο θα έχεις το μωρό σου αγκαλίτσα! Κ να μην διαβάζεις στο ίντερνετ τέτοια θέματα κ φοβάσαι περισσότερο μετά!

@Χαρά Τριανταφυλλακι. και @samiam όλα καλά! Τέλεια που είδατε τα μωράκια σας και όλα πάνε καλά! Όντως σε λίγο καιρό Χαρά μου θα τα βλέπουμε κάθε εβδομάδα! Λέτε να περάσει γρήγορα ο 9ος;;

Πιστεύω ότι θα περάσει γιατί θα έχουμε τις τελευταίες λεπτομέρειες να τακτοποιησουμε θα κάνουμε κάθε μέρα το περπάτημα μας και θα περάσει ο 9ος και δεν θα το καταλάβουμε. Εδώ πέρασαν τόσοι μήνες...


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ ΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ ΣΗΜΕΡΑ....ΜΕΤΡΗΘΗΚΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ ΜΕ ΔΥΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΑ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕ 67 ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ 99(ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΔΙΑΒΗΤΗ).....ΠΗΓΑ ΣΕ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΕΚΑΝΑ ΓΛΥΚΟΖΥΛΙΩΜΕΝΗ ΚΑΙ ΖΑΧΑΡΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , elenistam είπε:

ΚΑΙ ΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ ΣΗΜΕΡΑ....ΜΕΤΡΗΘΗΚΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ ΜΕ ΔΥΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΑ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕ 67 ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ 99(ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΔΙΑΒΗΤΗ).....ΠΗΓΑ ΣΕ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΕΚΑΝΑ ΓΛΥΚΟΖΥΛΙΩΜΕΝΗ ΚΑΙ ΖΑΧΑΡΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Καλά αποτελέσματα!! Στείλε μας να μας πεις!

πρίν από 12 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Πιστεύω ότι θα περάσει γιατί θα έχουμε τις τελευταίες λεπτομέρειες να τακτοποιησουμε θα κάνουμε κάθε μέρα το περπάτημα μας και θα περάσει ο 9ος και δεν θα το καταλάβουμε. Εδώ πέρασαν τόσοι μήνες...

Αχ έχω γιατί πιστεύω ότι θα μου φανεί αιώνας?


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , modena είπε:

Καλά αποτελέσματα!! Στείλε μας να μας πεις!

Αχ έχω γιατί πιστεύω ότι θα μου φανεί αιώνας?

Απλά να προσπαθήσουμε να κάνουμε κάτι κάθε μέρα για να περνάνε όσο πιο  εύκολα οι μέρες.. Μην το σκέφτεσαι θα περάσουν το πιστεύω. ΕΎΧΟΜΑΙ 

  • Μου αρέσει 1

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , elenistam είπε:

ΚΑΙ ΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ ΣΗΜΕΡΑ....ΜΕΤΡΗΘΗΚΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ ΜΕ ΔΥΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΑ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕ 67 ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ 99(ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΔΙΑΒΗΤΗ).....ΠΗΓΑ ΣΕ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΕΚΑΝΑ ΓΛΥΚΟΖΥΛΙΩΜΕΝΗ ΚΑΙ ΖΑΧΑΡΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου! Η @katia2018 πού είναι;; Πες μας μας κορίτσι πώς είσαι, σήμερα δεν θα πήγαινες οδοντίατρο;

2 ώρες πρίν, rapounzel_rapounzel είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!!

Η επιλοχειος κατάθλιψη είναι κάτι που δεν μπορείς να ελεγξεις ή να πεις εμένα δεν θα με πιάσει!γι 'αυτό με τα πρώτα σημάδια ζητάμε βοήθεια και περνάει!εύχομαι να μην συμβεί βέβαια! 

Αυτό για τις φίλες το εχω και εγώ!γενικά ποτέ δεν είχα πολλές φιλίες!αλλά τώρα στην εγκυμοσύνη ειδικά με αυτά που τραβάω εγώ ήθελα πιο κοντά μου 2-3 άτομα και δεν είναι!και ενδιαφέρονται άλλα άτομα που δεν το περίμενα!και επειδή είναι η πιο σημαντική περίοδος στην ζωή μου είναι μια καλή ευκαιρία για να ξεκαθαρισεις ανθρώπους που δεν χρειαζόνται στην ζωή μου, απο την στιγμή που δεν ενδιαφέρονται τώρα που εχω ανάγκη απο μια κουβέντα και στήριξη σε αυτό που περνάω, δεν χωράνε στην ζωή μου!τηλέφωνο ούτε εγω θα πάρω!όποιος θέλει το σπίτι μου είναι ανοιχτό και μπορεί να με πάρει και να έρθει!πιο πολύ αισθάνομαι κοντά μου κάποιες κοπέλες απο εδω και ας μην έχουμε γνωριστεί απο κοντά παρά φίλες μου πλέον!επίσης έκανα μια καλή φίλη απο εδώ, που μιλάμε κάθε μέρα και συναντιομαστε!δεν μπαίνει στο φόρουμ πια!με στενοχωρει η όλη κατάσταση αλλά τέτοιους ανθρώπους δεν τους χρειαζομαστε!

Αυτό ακριβώς! Ενδιαφέρονται άτομα που δεν περίμενα κ από κοντινούς άκουσα μόνο "Πλάκα κάνεις! Πολύ χάρηκα!" Κ μετά αφαντοι, κ μπορεί να παραπονεθουν που χάθηκα κιόλας. Έτσι έχω ξεκαθαρίσει κ εγώ κάποιες σχέσεις κ όντως είναι σημαντικό που καταλαβαίνουμε έστω κ τώρα ποιες φιλίες αξίζουν κ ποιες είναι "τοξικές". Στην δικιά σου περίπτωση που είσαι στο σπίτι είναι λογικό να περιμένεις από τους δικούς σου ανθρώπους να είναι κοντά σου συναισθηματικά κ σωματικά.. Τι να πω, ελπίζω να μη μας αγγίζουν αυτά τα προβλήματα με τον ερχομό των μωρών μας!

@modena όντως είναι λίγοι οι ουσιαστικοί άνθρωποι στη ζωή μας κ είναι ένα σημείο της ζωής μας που θα καταλάβουμε ποιοι είναι αυτοί. Απλά είναι στενάχωρο λίγο μέχρι να το πάρεις απόφαση ότι λίγοι κ καλοί είναι οι πραγματικοί φίλοι κ έχεις επενδύσει κ σε φιλίες που αποδεικνύονται μάλλον ψεύτικες..


hutep2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Agusta είπε:

Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου! Η @katia2018 πού είναι;; Πες μας μας κορίτσι πώς είσαι, σήμερα δεν θα πήγαινες οδοντίατρο;

Αυτό ακριβώς! Ενδιαφέρονται άτομα που δεν περίμενα κ από κοντινούς άκουσα μόνο "Πλάκα κάνεις! Πολύ χάρηκα!" Κ μετά αφαντοι, κ μπορεί να παραπονεθουν που χάθηκα κιόλας. Έτσι έχω ξεκαθαρίσει κ εγώ κάποιες σχέσεις κ όντως είναι σημαντικό που καταλαβαίνουμε έστω κ τώρα ποιες φιλίες αξίζουν κ ποιες είναι "τοξικές". Στην δικιά σου περίπτωση που είσαι στο σπίτι είναι λογικό να περιμένεις από τους δικούς σου ανθρώπους να είναι κοντά σου συναισθηματικά κ σωματικά.. Τι να πω, ελπίζω να μη μας αγγίζουν αυτά τα προβλήματα με τον ερχομό των μωρών μας!

@modena όντως είναι λίγοι οι ουσιαστικοί άνθρωποι στη ζωή μας κ είναι ένα σημείο της ζωής μας που θα καταλάβουμε ποιοι είναι αυτοί. Απλά είναι στενάχωρο λίγο μέχρι να το πάρεις απόφαση ότι λίγοι κ καλοί είναι οι πραγματικοί φίλοι κ έχεις επενδύσει κ σε φιλίες που αποδεικνύονται μάλλον ψεύτικες..

Θα σταματήσει να σε στενοχωρει με Ρον ερχομό του μωρού!γιατί θα έχουμε να ασχοληθούμε με πιο σημαντικά πράγματα!μακριά απο τοξικούς ανθρώπους!προτιμω να μείνω με 2 ανθρώπους που με σκέφτονται και με αγαπάνε ουσιαστικά!

το τέλος συνήθως περνάει αργά και βασανιστικά!γιατί ανυπομονουμε να τα δούμε, μας εχουν κουράσει όλοι αυτοί οι μήνες,όλα έχουν γίνει δύσκολα, ο ύπνος, το περπάτημα!αλλά είναι η πιο γλυκιά αναμονή!εσυ είσαι πολυ πολύ κοντά στην 36η και το θαύμα σου!!!

@katia2018 πιστεύω θα μας στείλει οταν τελειώσει, αν δεν πονάει η καημένη!

1 ώρα πρίν, elenistam είπε:

ΚΑΙ ΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ ΣΗΜΕΡΑ....ΜΕΤΡΗΘΗΚΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ ΜΕ ΔΥΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΑ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕ 67 ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ 99(ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΔΙΑΒΗΤΗ).....ΠΗΓΑ ΣΕ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΕΚΑΝΑ ΓΛΥΚΟΖΥΛΙΩΜΕΝΗ ΚΑΙ ΖΑΧΑΡΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Περιμένουμε νεότερα!!!

  • Μου αρέσει 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

On 5/31/2018 at 6:32 PM, samiam said:

Κοριτσι σ ευχαριστω αλλα μαλλον δεν ξερεις την ιστορια μου...ειμαι ξαπλα με περιδεση απο την 22η βδομαδα, εννοειται παιρνω τη μεγαλυτερη δοσολογια σε μαγνησιο! Επισης με βλεπει πολυ συχνα ο γιατρος μου κ ενδοκολπικα γιατι  μετραμε τον τραχηλο. Η μονη μου διαδρομη ειναι μεχρι το μπανιο.

Έκανα περιδεση πριν δύο μέρες κ βλέποντας το ποστ σου θα μ ενδιέφερε να μάθω πως πας από τη μέρα της επέμβασης ως τώρα... Φοβάμαι πολύ 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γλυκοζυλιωμενη 5,3 (εχει ανεβει απο την αλλη φορα που εκανα αλλα εκανα σε αλλο εργαστηριο ηταν 5,1).....ζαχαρο 87 στο εργαστηριο που ειναι εντος οριων........θα προσεχω λιγο με τα γλυκα και θα την επαναλαβω παλι.... tsh 1,7 κατι......στην αρχη της εγκυμοσυνης ειχα 2, κατι....

  • Μου αρέσει 1

MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , elenistam είπε:

γλυκοζυλιωμενη 5,3 (εχει ανεβει απο την αλλη φορα που εκανα αλλα εκανα σε αλλο εργαστηριο ηταν 5,1).....ζαχαρο 87 στο εργαστηριο που ειναι εντος οριων........θα προσεχω λιγο με τα γλυκα και θα την επαναλαβω παλι.... tsh 1,7 κατι......στην αρχη της εγκυμοσυνης ειχα 2, κατι....

δεν ειχες κανει καμπυλη ζαχαρου? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , linaa είπε:

δεν ειχες κανει καμπυλη ζαχαρου? 

ναι ειχα κανει και ηταν καλη....αλλα μετραω και το ζαχαρο μου μεσα στη βδομαδα γιατι στο πρωτο τριμηνο ειχα τιμες αυξημενες


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , elenistam είπε:

ναι ειχα κανει και ηταν καλη....αλλα μετραω και το ζαχαρο μου μεσα στη βδομαδα γιατι στο πρωτο τριμηνο ειχα τιμες αυξημενες

αα οκ μην ανχωνεσε ολα καλα θα ειναι. εμενα μου εδωσε παλι να κανω καμπυλη τωρα στην 31 εβδομαδα για ασφαλεια κ ας εχω παντα καλες τιμες γιατι μου ειπε καμια φορα εμφανιζετε κ στον 8ο ο διαβητης  

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , linaa είπε:

αα οκ μην ανχωνεσε ολα καλα θα ειναι. εμενα μου εδωσε παλι να κανω καμπυλη τωρα στην 31 εβδομαδα για ασφαλεια κ ας εχω παντα καλες τιμες γιατι μου ειπε καμια φορα εμφανιζετε κ στον 8ο ο διαβητης  

α εμενα δε μου δωσαν......ισωσ επειδη το μετραω και στο σπιτι....και γω στην 31 ειμαι


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...