Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , Lila ki είπε:

      Δεν γνωρίζω για πιο φθηνές αλλά εδώ στην Αγγλία δουλεύουν τις q10 αλλά είναι ακριβές δυστυχώς κ εμείς τέσσερεις μήνες λύγισαμε οικονομικά όμως στα φόρουμ του εξωτερικού εδώ διάβασα πολύ  καλές κριτικές για σπερμα κ ωάριο και σκέψου Ελλάδα είχε το πακέτο 70 κάτι κ Αγγλία 45 κ πάλι για εμάς που θέλαμε δυο κουτιά ο καθένας κάθε δεκαπέντε άστο 

      Είδατε βελτίωση με τις βιταμίνες αυτές?Δεν περιμένω και θαύματα,αλλά τουλάχιστον για το σπέρμα,πιστεύω πως οι βιταμίνες βοηθούν αρκετά.Ειδα κάτι τιμές άσε..γύρω στα 250-300 για δύο άτομα για 3 μήνες,είναι τρέλα!

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, vaclia είπε:

καλο αυτο που δεν πληρωνεις. Εμενα ο γιατρος μου ειναι στο γενεσις και τον εμπιστευομαι παρα πολυ οποτε εκει θα γεννησω. Αυχενικη αυτος μου εκανε και μετα στο γενεσις το μηνεπεμβατικο ελεγχο και αυτο λογω ηλικιας κ μονο. Θα μπορουσα να μην τον ειχα κανει. Δεν ειναι απαραιτητος και ειναι κ τσουχτερος!!! Εχω ακουσει οτι το παπαγεωργιου εχει πλυ καλη μαιευτικη οποτε μη μασας καθολου!!! 

Καλώς ήρθες στη παρέα μας! Με το καλό το μωρό σου! Ποιον γιατρό έχεις στο γένεσις; 


zTF7p3.png

dj8Lp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

@modena μου για β επιπέδου εννοείς.... :-D 

Εγω 17 Απριλίου έχω... Και η rapounzel 19 Απριλίου....

@modena εγώ έκλεισα σήμερα για β επιπέδου 19 Απριλίου :-)

  • Μου αρέσει 2

ZWS3p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 8 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

@modena μου για β επιπέδου εννοείς.... :-D 

Εγω 17 Απριλίου έχω... Και η rapounzel 19 Απριλίου....

έχεις δίκιο!! Χαχαχα Πως μου ρθε??? Το διόρθωσα!

5 ώρες πρίν, Κοννυ είπε:

το δευτερο ειναι!!! Σε ευχαριστώ!!!

Κορίτσι μου καλώς ήρθες και με το καλό ή εξέταση!! Διάβασα ότι δεν πονάει καθόλου! Περιμένουμε νέα!!!

  • Μου αρέσει 1

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, vaclia είπε:

Ναι λογω ηλικιας κ μονο!!! και η εξεταση ειναι 99% σωστη. Το φυλλο στην αυχενικη πως το καταλαβαν απο τους παλμους? η ειδαν τα γεννητικα οργανα? Το δικο μου δεν καθοταν ησυχο ουτε για να μετρησουμε τους παλμους!!! 

Ελενη μου απο ποια σαιτ κοιτας.κ γω ενδιαφερομαι!!!! εδω ολα ειναι πανακριβα!!!!! για ποιες μαρκες ενδιαφερεσαι?

Όχι φαίνεται στην αυχενική κανονικά το φύλο εμενα μου τι είχε πει από που νωρίς από τουσ παλμούς κ έπεσε μέσα στη 10η εβδομάδα φαίνονταν καθαρά 


zTF7p3.png

dj8Lp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ !!!

Agusta               ΠΗΤ 05/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

gogouli88       ΠΗΤ 05/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Heidelberg       ΠΗΤ 15/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Katerina.84     ΠΗΤ  15/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

rapounzel_rapounzel    ΠΗΤ 19/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! Β 19/4

modena    ΠΗΤ 19/08/2018  ΑΓΟΡΑΚΙ!!! Β 12/4

Melissoula27      ΠΗΤ 19/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Χαρά Τριανταφυλλακι.   ΠΗΤ 22/08/2018    Β 17/4

Maraki2018     ΠΗΤ 22/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! Β 19/4

Nefeli2014        ΠΗΤ 24/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

samiam                       ΠΗΤ 24/08/2018

Filisia87            ΠΗΤ 26/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Mariloux                   ΠΗΤ 26/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ + ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

marakiinlove        ΠΗΤ 27/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Coset                     ΠΗΤ 30/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

vaclia                     ΠΗΤ 31/08/2018 

elenistam          ΠΗΤ 03/09/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Να δίνετε νεότερες πληροφορίες κορίτσια μου να το ανανεώνουμε το πινακάκι μας!! Με το καλό να κρατήσουμε όλες τα Αυγουστιάτικα μωράκια μας!! :wub:

  • Μου αρέσει 3

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Κορίτσια τι έχω πάθει μέρα παρά μέρα πονοκέφαλος. Και δεν γίνεται τώρα να περνώ συνέχεια Ντεπόν.  Χθες πάλι είχα ενοχλήσει η οποία ερχόταν από τον αυχένα 

Αχ κ εγώ τα ίδια σχεδόν! Λίγο πιο αραιά εμένα όχι μέρα παρά μέρα.. Το είπες στο γιατρό σου? 

Είναι ζορικο πολύ! Έχεις άγχος στην δουλειά?


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, elenistam είπε:

ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙΣ ΤΙΣ ΑΓΟΡΕΣ ΣΚΕΦΤΗΚΕΣ????ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ..ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ....ΤΟΚΕΤΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ? ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ? ΕΓΩ ΚΟΡΔΕΛΙΟ ΔΥΤΙΚΑ

σκεφτομαι οτι ειναι νωρις ακομα αλλα και γω θελω πολυ να ψωνισω!!προς το παρον πηρα για μενα καποια ρουχα εγκυμοσυνης!!! δυτικα και  γω αμπελοκηπους!!!κοντα ειμαστε!!!

1 hour ago, gogouli88 είπε:

Καλώς ήρθες στη παρέα μας! Με το καλό το μωρό σου! Ποιον γιατρό έχεις στο γένεσις; 

σε ευχαριστω πολυ κουκλα μας.θα τα έμε συχνα απο δω!!! τον Αθανασιαδη το χρηστο εχω. Εσυ?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , vaclia είπε:

σκεφτομαι οτι ειναι νωρις ακομα αλλα και γω θελω πολυ να ψωνισω!!προς το παρον πηρα για μενα καποια ρουχα εγκυμοσυνης!!! δυτικα και  γω αμπελοκηπους!!!κοντα ειμαστε!!!

σε ευχαριστω πολυ κουκλα μας.θα τα έμε συχνα απο δω!!! τον Αθανασιαδη το χρηστο εχω. Εσυ?

Α οκ θεσνικη είσαι νόμιζα πως λες για το Γένεσις Αθηνών 


zTF7p3.png

dj8Lp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Γιατί θέλει συγκεκριμένα τότε?

Και την β'επιπεδου την κάνουμε συγκεκριμένες βδομάδες!φανταζομαι θεωρεί ότι είναι η καταλληλότερη για τις μετρήσεις που πρέπει να γίνουν!και την αυχενική την 12η ήθελε να την κάνω, όχι νωρίτερα! Άσχετα αν λόγω αποκολλησεις έπρεπε να την αναβαλλουμε και τελικά πήγαμε λίγο αργότερα!και ο εμβυολογος ακριβώς αυτές τις εβδομάδες μου έκλεισε και τα δύο πριν το ζητησω!

1 ώρα πρίν, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

@modena μου για β επιπέδου εννοείς.... :-D 

Εγω 17 Απριλίου έχω... Και η rapounzel 19 Απριλίου....

Εσυ λογικά θα την κάνεις 21η!μια χαρά είναι!

1 hour ago, Maraki2018 είπε:

@modena εγώ έκλεισα σήμερα για β επιπέδου 19 Απριλίου :-)

19 Απριλίου και εγώ!που θα την κάνεις;;;

1 hour ago, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Κορίτσια τι έχω πάθει μέρα παρά μέρα πονοκέφαλος. Και δεν γίνεται τώρα να περνώ συνέχεια Ντεπόν.  Χθες πάλι είχα ενόχληση η οποία ερχόταν από τον αυχένα 

Αστο χαρά μου με τους πονοκεφάλους γιατί υποφέρω!και είναι καθημερινοί!από τις 5 το απόγευμα μέχρι να κοιμηθώ!depon μου είπε ο γιατρός στα μεγάλα ζόρια, όχι συνέχεια!και εγω αισθάνομαι κάποιες φορές ότι είναι από τον αυχένα!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Maraki2018 είπε:

@rapounzel_rapounzel ναι την ίδια μέρα!! Θα την κάνω Θεσσαλονίκη στον Σωτηριάδη Αλέξανδρο. Εσύ; 

Ααα!!!!είσαι Θεσσαλονίκη και εσύ!!!εγω είμαι Αθήνα, στον Παφιλη στο κολωνάκι!

  • Μου αρέσει 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...