Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Nima21 εκανες την εμβρυομεταφορα? Πως νιωθεις?@Bluee19 @DizzyツMommy ποτέ είναι οι εμβρυομεταφορες σας?  Όλα με το καλό και στις 3 σας!!! 🙏

      @Angot εύχομαι να ειστε καλα με τον τζαναμπετη!

      @η ζωή είναι όμορφη τώρα είδα στον 1ο  υπέρηχο που εκανα ότι και εμενα με βγάζει μια μέρα πιο πίσω. Δε με αγχώνει, αλλωστε τα υπολογίζουμε στο περίπου από το ίντερνετ, οι μετρήσεις θα δείξουν που ακριβως είμαστε.  Αύριο δεν έχετε τον υπέρηχο? 

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

πρίν από 9 λεπτά , gogouli88 είπε:

Εγω πήρα μια bepanthol mammy για τις ραγάδες στη κοιλιά στο στήθος δε ξέρω δε βάζω 

Αυτήν βάζω κι εγώ, την χρησιμοποίησε και μία φίλη μου και μου'πε τα καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 33 λεπτά , Heidelberg είπε:

Αυτήν βάζω κι εγώ, την χρησιμοποίησε και μία φίλη μου και μου'πε τα καλύτερα.

Μακάρι να κάνει δουλειά γιατί λένε άμα είναι να κάνεις θα κάνεις άμα κάνω θα τρελαθώ!!!!!!! 


zTF7p3.png

dj8Lp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gogouli88 είπε:

Εγω πήρα μια bepanthol mammy για τις ραγάδες στη κοιλιά στο στήθος δε ξέρω δε βάζω 

Συνήθως οι κρέμες για ραγαδες είναι και για το στήθος και για τους μηρούς!ελπίζω να την γλυτωσουμε!!!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Συνήθως οι κρέμες για ραγαδες είναι και για το στήθος και για τους μηρούς!ελπίζω να την γλυτωσουμε!!!

Πραγματικά είναι χάλια έχω δει κ σε γυναίκα που είχε στο στηθος φαινόταν από τη μπλούζα της κ είναι χαλι μαύρο 


zTF7p3.png

dj8Lp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , gogouli88 είπε:

Πραγματικά είναι χάλια έχω δει κ σε γυναίκα που είχε στο στηθος φαινόταν από τη μπλούζα της κ είναι χαλι μαύρο 

Ας ελπισουμε οτι δεν θα κάνουμε!ξεκινα να βάζεις και στο στήθος!!!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσαρες μου!ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ και ενα παρα πανω φετος!δικαιωματικα πρεπει να γιορτασουμε που ειμαστε γυναικες και φερουμε την μεγαλυτερη ευθυνη στον πλανητη,ΤΗΒ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑ!Σας ευχομαι ολες να εχετε υγεια και να αγκαλιασετε τα μωρακια σας ακριβως οπως το ονειρευεστε!!!❤

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, rapounzel_rapounzel είπε:

Πολύ ωραία είναι αλλά θα περάσουν και αυτά τελωνείο!

Είδα κ παίρνει πολύς κόσμος οπότε μάλλον υπάρχει τρόπος. Θα το ψάξω! Αν ζητήσεις πχ συσκευασία δώρου κ το δηλώσουν κ αυτοί σαν δώρο δεν έχεις θέμα. 

Κορίτσια κ εγώ frezyderm έχω την εντύπωση κ εγώ ότι αν είναι να κάνει η γυναίκα θα κάνει ότι κ να βάζει γτ είναι εσωτερικά το θέμα αλλά ας ελπίζουμε κ εμείς κάπου βρε αδερφέ! Χαχαχα μυρίζει τέλεια κ όντως ενυδατωνει πολύ καλά την πάνω στιβάδα που βλέπω κ αγγίζω.. τώρα για την κάτω είπαμε... Ελπίζω!

Εγώ βάζω στήθος, κοιλιτσα κ στους μηρούς.


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , modena είπε:

Είδα κ παίρνει πολύς κόσμος οπότε μάλλον υπάρχει τρόπος. Θα το ψάξω! Αν ζητήσεις πχ συσκευασία δώρου κ το δηλώσουν κ αυτοί σαν δώρο δεν έχεις θέμα. 

Κορίτσια κ εγώ frezyderm έχω την εντύπωση κ εγώ ότι αν είναι να κάνει η γυναίκα θα κάνει ότι κ να βάζει γτ είναι εσωτερικά το θέμα αλλά ας ελπίζουμε κ εμείς κάπου βρε αδερφέ! Χαχαχα μυρίζει τέλεια κ όντως ενυδατωνει πολύ καλά την πάνω στιβάδα που βλέπω κ αγγίζω.. τώρα για την κάτω είπαμε... Ελπίζω!

Εγώ βάζω στήθος, κοιλιτσα κ στους μηρούς.

Τουλάχιστον κάνουμε ότι μπορούμε στο θεμα ενυδάτωση για να δούμε.. 


zTF7p3.png

dj8Lp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 7/3/2018 at 6:12 ΜΜ, modena είπε:

Αχ κ εγώ τα ίδια σχεδόν! Λίγο πιο αραιά εμένα όχι μέρα παρά μέρα.. Το είπες στο γιατρό σου? 

Είναι ζορικο πολύ! Έχεις άγχος στην δουλειά?

Όχι δεν θα το έλεγα ότι έχω άγχος στην δουλειά... Σήμερα το πρωί ξύπνησα και είχα ελαφριές συσπάσεις... Κάνω υπομονή μέχρι την Τρίτη που θα πάω να δω τι θα μου πει....

On 7/3/2018 at 7:07 ΜΜ, rapounzel_rapounzel είπε:

Και την β'επιπεδου την κάνουμε συγκεκριμένες βδομάδες!φανταζομαι θεωρεί ότι είναι η καταλληλότερη για τις μετρήσεις που πρέπει να γίνουν!και την αυχενική την 12η ήθελε να την κάνω, όχι νωρίτερα! Άσχετα αν λόγω αποκολλησεις έπρεπε να την αναβαλλουμε και τελικά πήγαμε λίγο αργότερα!και ο εμβυολογος ακριβώς αυτές τις εβδομάδες μου έκλεισε και τα δύο πριν το ζητησω!

Εσυ λογικά θα την κάνεις 21η!μια χαρά είναι!

19 Απριλίου και εγώ!που θα την κάνεις;;;

Αστο χαρά μου με τους πονοκεφάλους γιατί υποφέρω!και είναι καθημερινοί!από τις 5 το απόγευμα μέχρι να κοιμηθώ!depon μου είπε ο γιατρός στα μεγάλα ζόρια, όχι συνέχεια!και εγω αισθάνομαι κάποιες φορές ότι είναι από τον αυχένα!

22 εβδομάδων θα είμαι και εγώ παρα 1μερα.... Ο γιατρός μου είπε απο 21 εβδομάδα και μετά. 21 εβδομάδα όμως πέφτει η Μεγάλη εβδομαδα όποτε το πήγα 1 εβδομαδα μετά... 

Αχ άσε και εγώ μια φορά έχω πάρει ντεπον και αυτό ήταν γιατί πραγματικά υπεφερα... Δεν έχω ξανά πάρει και προσπαθώ να την παλεύω ξάπλα...


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, modena είπε:

Είδα κ παίρνει πολύς κόσμος οπότε μάλλον υπάρχει τρόπος. Θα το ψάξω! Αν ζητήσεις πχ συσκευασία δώρου κ το δηλώσουν κ αυτοί σαν δώρο δεν έχεις θέμα. 

Κορίτσια κ εγώ frezyderm έχω την εντύπωση κ εγώ ότι αν είναι να κάνει η γυναίκα θα κάνει ότι κ να βάζει γτ είναι εσωτερικά το θέμα αλλά ας ελπίζουμε κ εμείς κάπου βρε αδερφέ! Χαχαχα μυρίζει τέλεια κ όντως ενυδατωνει πολύ καλά την πάνω στιβάδα που βλέπω κ αγγίζω.. τώρα για την κάτω είπαμε... Ελπίζω!

Εγώ βάζω στήθος, κοιλιτσα κ στους μηρούς.

Πολύς κόσμος παιρνει!από Ελλάδα όμως;;;δεν έχει να κάνει με την ποσότητα!και απο ebay παραγγέλνει εκατομμύρια κόσμος απλά ότι  είναι εκτος Ε.Ε.  πληρωνεις πλέον!άλλαξε ο νόμος!

Σίγουρα θα βοηθήσει μια καλή ενυδάτωση!!!μετά κάνουμε τον σταυρό μας!!!

πρίν από 33 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Όχι δεν θα το έλεγα ότι έχω άγχος στην δουλειά... Σήμερα το πρωί ξύπνησα και είχα ελαφριές συσπάσεις... Κάνω υπομονή μέχρι την Τρίτη που θα πάω να δω τι θα μου πει....

22 εβδομάδων θα είμαι και εγώ παρα 1μερα.... Ο γιατρός μου είπε απο 21 εβδομάδα και μετά. 21 εβδομάδα όμως πέφτει η Μεγάλη εβδομαδα όποτε το πήγα 1 εβδομαδα μετά... 

Αχ άσε και εγώ μια φορά έχω πάρει ντεπον και αυτό ήταν γιατί πραγματικά υπεφερα... Δεν έχω ξανά πάρει και προσπαθώ να την παλεύω ξάπλα...

Οπότε μια χαρά!!!έγω έχω πάρει 4-5 φορές ντεπον γιατί δεν αντεχα άλλο!παίρνω και utrogestan ακόμα και μου  κάνουν πονοκεφάλους!!!

Άντε, τρίτη θα δεις το μπεμπακι σου!!!

  • Μου αρέσει 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 13 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

 

Οπότε μια χαρά!!!έγω έχω πάρει 4-5 φορές ντεπον γιατί δεν αντεχα άλλο!παίρνω και utrogestan ακόμα και μου  κάνουν πονοκεφάλους!!!

Άντε, τρίτη θα δεις το μπεμπακι σου!!!

Αυτό που παίρνεις θύμησε μου γιατί είναι? Ααααχχχχχ Ναι δεν αντεχω άλλο μου έλλειψε.....


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Αυτό που παίρνεις θύμησε μου γιατί είναι? Ααααχχχχχ Ναι δεν αντεχω άλλο μου έλλειψε.....

Είναι προγεστερόνη, παίρνω ακόμα από τότε που είχα την αιμορραγία!

Αν μπορούσαμε με εναν υπέρηχο αγκαλιά θα ήμασταν!!!

Εντάξει, εχω τρελαθεί τώρα!!!το κορίτσι μου κουνιεται πάλι!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μανούλες!! Εγώ χρησιμοποιώ για ραγάδες prevenstria της frezyderm! Την έχουν χρησιμοποιήσει 2 φίλες μου 1η εγκυμοσύνη και ομολογώ ότι έμεινα έκπληκτη από τα αποτελέσματα. Φαντάζομαι θα παίζει ρολο και ο τύπος δέρματος της κάθε κοπέλας. Σήμερα πήγα στο γιατρό επιτέλους!! Όλα καλά με το μωράκι , ήταν ξύπνιο και κουνιόταν! Β'Επιπέδου 12 Απριλίου. Υπομονήηηηηηη

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Modena, το άγχος είναι μόνο γιατί οικονομικά δε μου παίρνει τίποτα ο ειδικός γι αυτούς τους έξτρα υπερήχους... αλλιώς θα πήγαινε κι άλλου το μυαλό μου. Όχι, είναι καθαρά θέμα μηχανήματος δυστυχώς. Σα γιατρός είναι εντάξει. Ελπίζω να μην ξανατύχει.....

  • Μου αρέσει 1

tf9Xp3.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Melissoula27 είπε:

Γεια σας μανούλες!! Εγώ χρησιμοποιώ για ραγάδες prevenstria της frezyderm! Την έχουν χρησιμοποιήσει 2 φίλες μου 1η εγκυμοσύνη και ομολογώ ότι έμεινα έκπληκτη από τα αποτελέσματα. Φαντάζομαι θα παίζει ρολο και ο τύπος δέρματος της κάθε κοπέλας. Σήμερα πήγα στο γιατρό επιτέλους!! Όλα καλά με το μωράκι , ήταν ξύπνιο και κουνιόταν! Β'Επιπέδου 12 Απριλίου. Υπομονήηηηηηη

Και εγώ αυτήν χρησιμοποιώ!!!

Μπράβο!!!!!βάρος σου είπε;;;


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...