Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

Εγώ δεν έβαλα ποτέ κρέμες στην κοιλιά παρά μόνο μετά τον 8ο που με Τσιτωνε έβαζα μπειμπυ Όιλ . Πάντως όσες ραγάδες έκανα έφυγαν όλες μάλλον λόγω δέρματος. Το μόνο που μου μείνε ήταν λίγο κοιλιά και 3 κιλά. Μαύτα ξεκίνησα τη δεύτερη εγκυμοσυνη και μετά έχω σκοπό να γυμναστώ να ανακτήσω σώμα. Δεν το έκανα πριν γιατί ήθελα να κάνω κι άλλο μωρό. Τώρα όμως ήρθε η ώρα...

 

**α και μεγαλύτερο Κ πιο πεσμένο στήθος μου άφησε η εγκυμοσυνη επίσης . Άλλαξα 2 νούμερα σουτιέν '


tf9Xp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 3 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Και εγώ αυτήν χρησιμοποιώ!!!

Μπράβο!!!!!βάρος σου είπε;;;

Όχι δε μου είπε! Ούτε και σκέφτηκα να ρωτήσω. Πάντως έκλεισα ραντεβού extra πριν τη β' επιπέδου!! Δε μπορώ να περιμένω μέχρι τότε! Θα τον ρωτήσω να μου πει. Πάντως ο υπέρηχος του είναι παλιός πολύ. Έκανα αυχενικη στο Μητέρα και δεν είχε καμμία σχέση. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Melissoula27 είπε:

Όχι δε μου είπε! Ούτε και σκέφτηκα να ρωτήσω. Πάντως έκλεισα ραντεβού extra πριν τη β' επιπέδου!! Δε μπορώ να περιμένω μέχρι τότε! Θα τον ρωτήσω να μου πει. Πάντως ο υπέρηχος του είναι παλιός πολύ. Έκανα αυχενικη στο Μητέρα και δεν είχε καμμία σχέση. 

Επειδή πλέον στις βδομάδες που είμαστε κάνουν άλλες μετρήσεις!και από τις μετρήσεις βγαίνει το βάρος!

Β'επιπεδου που θα κανεις;;;


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, rapounzel_rapounzel είπε:

Επειδή πλέον στις βδομάδες που είμαστε κάνουν άλλες μετρήσεις!και από τις μετρήσεις βγαίνει το βάρος!

Β'επιπεδου που θα κανεις;;;

Στο Μητέρα τις κάνω όλες τις εξετάσεις! Εκεί θα γεννήσω. Είμαι 16 εβδ και 5 ημερών. Μήπως φταίει ο παλιος υπέρηχος που δε μου είπε βάρος; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Melissoula27 είπε:

Στο Μητέρα τις κάνω όλες τις εξετάσεις! Εκεί θα γεννήσω. Είμαι 16 εβδ και 5 ημερών. Μήπως φταίει ο παλιος υπέρηχος που δε μου είπε βάρος; 

Ποσο πια παλιός να είναι; εγώ οπότε πηγαίνω μετράει το κεφαλάκι τη κοιλιά τη περίμετρο τα ποδαράκια το βάροσ κ τα χιλιοστά. Οταν ξαναπάς ρώτησε τον αν δε στο πει


zTF7p3.png

dj8Lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, gogouli88 είπε:

Ποσο πια παλιός να είναι; εγώ οπότε πηγαίνω μετράει το κεφαλάκι τη κοιλιά τη περίμετρο τα ποδαράκια το βάροσ κ τα χιλιοστά. Οταν ξαναπάς ρώτησε τον αν δε στο πει

Μου τα είπε όλα αυτά προφορικά! Μου τα έδειχνε αναλυτικά κιόλας είχα χαζέψει! Αλλά βάρος δε θυμάμαι να μου είπε! Τόσο πολύ να αφαιρέθηκα; έκλεισα επόμενο στος 26 !! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Melissoula27 είπε:

Στο Μητέρα τις κάνω όλες τις εξετάσεις! Εκεί θα γεννήσω. Είμαι 16 εβδ και 5 ημερών. Μήπως φταίει ο παλιος υπέρηχος που δε μου είπε βάρος; 

Και πως θα στο μετράει σε κάθε υπέρηχο;;;δεν μετράνε πόντους τώρα!μετράνε αλλά πράγματα για να δουν αν είναι όλα Οκ και από αυτό βγαίνει το βάρος!ρωτά τον την επόμενη φορά!πόσα γραμμάρια πες είναι  το θηρίο μου!!!!! 

  • Μου αρέσει 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, rapounzel_rapounzel είπε:

Και πως θα στο μετράει σε κάθε υπέρηχο;;;δεν μετράνε πόντους τώρα!μετράνε αλλά πράγματα για να δουν αν είναι όλα Οκ και από αυτό βγαίνει το βάρος!ρωτά τον την επόμενη φορά!πόσα γραμμάρια πες είναι θηρίο μου!!!!! 

Έκανε μετρήσεις μου έδειξε τα πάντα γι'αυτό απόρησα! Θα τον ρωτήσω οπωσδήποτε. Τι βάρος να έχουν τώρα τόσο μικρά άραγε; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Melissoula27 είπε:

Έκανε μετρήσεις μου έδειξε τα πάντα γι'αυτό απόρησα! Θα τον ρωτήσω οπωσδήποτε. Τι βάρος να έχουν τώρα τόσο μικρά άραγε; 

Εμένα 15εβ. 4ημ. ήταν 138 γραμμάρια!!!

  • Μου αρέσει 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, rapounzel_rapounzel είπε:

Πολύς κόσμος παιρνει!από Ελλάδα όμως;;;δεν έχει να κάνει με την ποσότητα!και απο ebay παραγγέλνει εκατομμύρια κόσμος απλά ότι  είναι εκτος Ε.Ε.  πληρωνεις πλέον!άλλαξε ο νόμος!

Σίγουρα θα βοηθήσει μια καλή ενυδάτωση!!!μετά κάνουμε τον σταυρό μας!!!

Οπότε μια χαρά!!!έγω έχω πάρει 4-5 φορές ντεπον γιατί δεν αντεχα άλλο!παίρνω και utrogestan ακόμα και μου  κάνουν πονοκεφάλους!!!

Άντε, τρίτη θα δεις το μπεμπακι σου!!!

Πολύς κόσμος από πολλές χώρες εννοω προφανώς. Αν δεις τις κριτικές στα προϊόντα θα δεις ότι πάνε παντού. Θα το ψάξω αύριο αν προλάβω.


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ !!!

Agusta               ΠΗΤ 05/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

gogouli88       ΠΗΤ 05/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Heidelberg       ΠΗΤ 15/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Katerina.84     ΠΗΤ  15/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

rapounzel_rapounzel    ΠΗΤ 19/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! Β 19/4

modena    ΠΗΤ 19/08/2018  ΑΓΟΡΑΚΙ!!! Β 12/4

Melissoula27      ΠΗΤ 19/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! Β 12/4

Χαρά Τριανταφυλλακι.   ΠΗΤ 22/08/2018    Β 17/4

Maraki2018     ΠΗΤ 22/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! Β 19/4

Nefeli2014        ΠΗΤ 24/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

samiam                       ΠΗΤ 24/08/2018

Filisia87            ΠΗΤ 26/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Mariloux                   ΠΗΤ 26/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ + ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

marakiinlove        ΠΗΤ 27/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Coset                     ΠΗΤ 30/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

vaclia                     ΠΗΤ 31/08/2018 

elenistam          ΠΗΤ 03/09/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Να δίνετε νεότερες πληροφορίες κορίτσια μου να το ανανεώνουμε το πινακάκι μας!! Με το καλό να κρατήσουμε όλες τα Αυγουστιάτικα μωράκια μας!! :wub:


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , modena είπε:

Πολύς κόσμος από πολλές χώρες εννοω προφανώς. Αν δεις τις κριτικές στα προϊόντα θα δεις ότι πάνε παντού. Θα το ψάξω αύριο αν προλάβω.

Κάνε μια αγορά σε κάτι οικονομικό να δεις πόσα είναι τα έξοδα αποστολής!μην την ολοκληρώσεις όμως!και μετά οταν θες να πάρεις πράγματα ρωτά τους αν μπορούν να γράψουν εξω τιμή μικρή και όχι την πραγματική!αλλά να ξέρεις οτι αν στο τελωνείο το ανοίξουν τελικά (δεν ανοίγουν τα πάντα) και έχεις πάρει πολλά σε σχέση με την τιμή που γράφει θα πληρώσεις τελωνείο!μου άνοιξαν δέμα στο τελωνείο που είχε τιμή από εξω 7€! Δεν πληρωσα όμως γιατί όντως είδαν ότι ήταν ένα κολαν!

Απλά πλέον θέλει προσοχή μην την πατήσουμε!τα ζαχαρωνω και εγω, είναι κουκλιστικα! 

  • Μου αρέσει 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Melissoula27 είπε:

Έκανε μετρήσεις μου έδειξε τα πάντα γι'αυτό απόρησα! Θα τον ρωτήσω οπωσδήποτε. Τι βάρος να έχουν τώρα τόσο μικρά άραγε; 

Λογικά θα γράφει κάπου στις φωτογραφίες. Εμένα γράφει θυμάμαι. Για τσεκαρε το, απλά για να ξέρεις όχι τίποτα άλλο..

πρίν από 1 λεπτό , rapounzel_rapounzel είπε:

Κάνε μια αγορά σε κάτι οικονομικό να δεις πόσα είναι τα έξοδα αποστολής!μην την ολοκληρώσεις όμως!και μετά οταν θες να πάρεις πράγματα ρωτά τους αν μπορούν να γράψουν εξω τιμή μικρή και όχι την πραγματική!αλλά να ξέρεις οτι αν στο τελωνείο το ανοίξουν τελικά (δεν ανοίγουν τα πάντα) και έχεις πάρει πολλά σε σχέση με την τιμή που γράφει θα πληρώσεις τελωνείο!μου άνοιξαν δέμα στο τελωνείο που είχε τιμή από εξω 7€! Δεν πληρωσα όμως γιατί όντως είδαν ότι ήταν ένα κολαν!

Απλά πλέον θέλει προσοχή μην την πατήσουμε!τα ζαχαρωνω και εγω, είναι κουκλιστικα! 

Ξέρω αυτό για τις συσκευασίες δώρου.. τώρα θα δείξει. Θα δω αύριο το πρωί να σου πω που θα έχω χρόνο. Αλλιώς ξέρω κ άλλο ένα που παίρνει μια φίλη μου από Αγγλία νομίζω είναι το next.

πρίν από 38 λεπτά , Nefeli2014 είπε:

Εγώ δεν έβαλα ποτέ κρέμες στην κοιλιά παρά μόνο μετά τον 8ο που με Τσιτωνε έβαζα μπειμπυ Όιλ . Πάντως όσες ραγάδες έκανα έφυγαν όλες μάλλον λόγω δέρματος. Το μόνο που μου μείνε ήταν λίγο κοιλιά και 3 κιλά. Μαύτα ξεκίνησα τη δεύτερη εγκυμοσυνη και μετά έχω σκοπό να γυμναστώ να ανακτήσω σώμα. Δεν το έκανα πριν γιατί ήθελα να κάνω κι άλλο μωρό. Τώρα όμως ήρθε η ώρα...

 

**α και μεγαλύτερο Κ πιο πεσμένο στήθος μου άφησε η εγκυμοσυνη επίσης . Άλλαξα 2 νούμερα σουτιέν '

εγώ άλλαξα ήδη νούμερο στο σουτιέν κ έχω αρχίσει να αγχώνομαι. Ελπίζω να μην μεγαλώσει άλλο γτ είναι βάσανο το μεγάλο στήθος.

  • Μου αρέσει 1

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , modena είπε:

Λογικά θα γράφει κάπου στις φωτογραφίες. Εμένα γράφει θυμάμαι. Για τσεκαρε το, απλά για να ξέρεις όχι τίποτα άλλο..

Ξέρω αυτό για τις συσκευασίες δώρου.. τώρα θα δείξει. Θα δω αύριο το πρωί να σου πω που θα έχω χρόνο. Αλλιώς ξέρω κ άλλο ένα που παίρνει μια φίλη μου από Αγγλία νομίζω είναι το next.

εγώ άλλαξα ήδη νούμερο στο σουτιέν κ έχω αρχίσει να αγχώνομαι. Ελπίζω να μην μεγαλώσει άλλο γτ είναι βάσανο το μεγάλο στήθος.

Ναι, και πες μας και εμάς! 

 


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...