Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , rapounzel_rapounzel είπε:

Ναι, και πες μας και εμάς! 

 

Αύριο που είμαι απογευματινη στην δουλειά θα του δώσω να καταλάβει το πρωί! Μείνετε συντονισμένες! Χαχαχα

  • Χαχα 1

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

11 ώρες πρίν, rapounzel_rapounzel είπε:

Είναι προγεστερόνη, παίρνω ακόμα από τότε που είχα την αιμορραγία!

Αν μπορούσαμε με εναν υπέρηχο αγκαλιά θα ήμασταν!!!

Εντάξει, εχω τρελαθεί τώρα!!!το κορίτσι μου κουνιεται πάλι!

Αχ τι ωραία εγώ έχω να το νιώσω από την Δευτέρα.... Τι να κάνει άραγε.... να νιώθει ότι νιώθω? Μια πονοκεφάλους μια συσπάσεις μια πόνοι περιόδου.... Ας μην καταλαβαίνει κάτι αυτό... Ας πονάω εγώ και ας είναι αυτό καλά...


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Αχ τι ωραία εγώ έχω να το νιώσω από την Δευτέρα.... Τι να κάνει άραγε.... να νιώθει ότι νιώθω? Μια πονοκεφάλους μια συσπάσεις μια πόνοι περιόδου.... Ας μην καταλαβαίνει κάτι αυτό... Ας πονάω εγώ και ας είναι αυτό καλά...

Καλά είναι αυτό, μην ανησυχεις!!!διάφορα θα περνάμε μέχρι να γεννησουμε αλλά δεν κάνουν κακό στο μωρο!άγχος δεν πρέπει να έχουμε!

Ανυπομονω να έρθει ο καιρός που θα το καταλαβαίνω καθημερινά!!!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Τι να πω κ εγώ που ακόμη δεν νιώθω τπτ... :-(

@rapounzel_rapounzel η μόνη περίπτωση που γλιτώνουμε δασμούς κτλ είναι το δέμα μαζί με τα μεταφορικά να μην ξεπερνά τα 22€. Από 23 μέχρι 150 υπόκεινται μόνο στο ΦΠΑ μας αλλά έχουν κ οι μεταφορικές καπέλο εκεί. Στα ΕΛΤΑ που είναι πιο οικονομικα είναι 15€ φαντάσου.

Οπότε μόνο κάτι οικονομικό αν μου γυαλίσει από κει γτ τα μεταφορικά τους είναι 5.90 usd.


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, modena είπε:

Καλημέρα! Τι να πω κ εγώ που ακόμη δεν νιώθω τπτ... :-(

@rapounzel_rapounzel η μόνη περίπτωση που γλιτώνουμε δασμούς κτλ είναι το δέμα μαζί με τα μεταφορικά να μην ξεπερνά τα 22€. Από 23 μέχρι 150 υπόκεινται μόνο στο ΦΠΑ μας αλλά έχουν κ οι μεταφορικές καπέλο εκεί. Στα ΕΛΤΑ που είναι πιο οικονομικα είναι 15€ φαντάσου.

Οπότε μόνο κάτι οικονομικό αν μου γυαλίσει από κει γτ τα μεταφορικά τους είναι 5.90 usd.

Καλημέρα!!!ειδες;;;έτσι όπως τα έχουν κάνει δεν συμφέρει πια!εμένα πάντως μ'αρεσουν πολύ τα παιδικά που έχει το h&m!είναι χαριτωμένα και σίγουρα θα πάρω κάποια ρουχαλακια από εκεί!

Θα το νιωσεις, νωρίς είναι ακόμα!σε λίγο καιρό θα μας τρελαινουν!!! 

  • Μου αρέσει 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

14 ώρες πρίν, rapounzel_rapounzel είπε:

 

Οπότε μια χαρά!!!έγω έχω πάρει 4-5 φορές ντεπον γιατί δεν αντεχα άλλο!παίρνω και utrogestan ακόμα και μου  κάνουν πονοκεφάλους!!!

Άντε, τρίτη θα δεις το μπεμπακι σου!!!

Και τωρα θα το ξέρω και εγώ το χαπι. Θα ξεκινήσω από το βράδυ. Μίλησα με τον γιατρό μου του είπα για χθες που είχα συσπάσεις και πόνους στην μέση και ότι σήμερα μέχρι και τώρα έχω πόνους χαμηλά.... Μου είπε να τα πάρω μεχρι να με δει.


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Και τωρα θα το ξέρω και εγώ το χαπι. Θα ξεκινήσω από το βράδυ. Μίλησα με τον γιατρό μου του είπα για χθες που είχα συσπάσεις και πόνους στην μέση και ότι σήμερα μέχρι και τώρα έχω πόνους χαμηλά.... Μου είπε να τα πάρω μεχρι να με δει.

Ενα κάθε βράδυ;;;μπορεί να μην έχεις πολλές παρενέργειες εσύ!θα σε βοηθήσουν όμως!μαγνήσιο παίρνεις;;;

πρίν από 1 λεπτό , rapounzel_rapounzel είπε:

Ενα κάθε βράδυ;;;μπορεί να μην έχεις πολλές παρενέργειες εσύ!θα σε βοηθήσουν όμως!μαγνήσιο παίρνεις;;;

Σήμερα εχω και εγω πονακια χαμηλά! 


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, rapounzel_rapounzel είπε:

Ενα κάθε βράδυ;;;μπορεί να μην έχεις πολλές παρενέργειες εσύ!θα σε βοηθήσουν όμως!μαγνήσιο παίρνεις;;;

Σήμερα εχω και εγω πονακια χαμηλά! 

Ξεκινάω από σήμερα το βράδυ. Ένα πρωί ένα βράδυ. Μαγνήσιο λογικά θα μου το ξεκινήσει από την Τρίτη δεν μου έχει δώσει ακόμα... Εμείς πάμε παρέα στους πόνους..... Φαντάζεσαι να γεννησουμε και την ίδια μέρα?


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!! εγώ είμαι στις 15 βδομάδες και δε νιώθω τίποτα ακόμα....εκτός από μια φορά που τυχαία ακούμπησα το χέρι μου στο κάτω μέρος της κοιλιάς και ένιωσα σαν ένα χτύπο καρδιάς ενα χτύπημα που ερχόταν από πολύ μέσα...δε ξέρω αν ήταν ιδέα μου ή αν ήταν η μικρή.... πρωινή ναυτία και εμετό έχω ακόμα...μία φορά με το που ξυπνάω και βήχω κάθε πρωί... κατά τα άλλα η διαθεσή μου είναι ανεβασμένη στο φουλ, δεν έχω άγχος και ανυπομονώ να πάω να το δω λίγο στις 30 του μήνα


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Ξεκινάω από σήμερα το βράδυ. Ένα πρωί ένα βράδυ. Μαγνήσιο λογικά θα μου το ξεκινήσει από την Τρίτη δεν μου έχει δώσει ακόμα... Εμείς πάμε παρέα στους πόνους..... Φαντάζεσαι να γεννησουμε και την ίδια μέρα?

Χαχαχαχα!!!λες;;;που γεννας είπαμε;;;θα σου δώσει αφού κάνεις κκαι  συσπάσεις!εγω είμαι στην φάση που τα κόβω τώρα, πίνω μέρα παρα μέρα!εύχομαι να μην έχεις πολλές παρενέργειες!αν συνεχίσω και αύριο τα πονακια θα πάρω τηλ τον γιατρό!

Just now, elenistam είπε:

Γεια σας κορίτσια!! εγώ είμαι στις 15 βδομάδες και δε νιώθω τίποτα ακόμα....εκτός από μια φορά που τυχαία ακούμπησα το χέρι μου στο κάτω μέρος της κοιλιάς και ένιωσα σαν ένα χτύπο καρδιάς ενα χτύπημα που ερχόταν από πολύ μέσα...δε ξέρω αν ήταν ιδέα μου ή αν ήταν η μικρή.... πρωινή ναυτία και εμετό έχω ακόμα...μία φορά με το που ξυπνάω και βήχω κάθε πρωί... κατά τα άλλα η διαθεσή μου είναι ανεβασμένη στο φουλ, δεν έχω άγχος και ανυπομονώ να πάω να το δω λίγο στις 30 του μήνα

Την καλύτερη δουλειά κάνεις που δεν έχεις άγχος Ελένη μου!!!!είναι νωρίς ακόμα, από την 16η και μετα!εγω πρώτη φορά την ενιωσα 15εβ. 5ημ.!αποκλείεται να το καταλάβεις στην αφή τόσο νωρίς,για αυτο έχουμε ακόμα καιρό!μόνο εσωτερικά θα νιωσεις κατι και είναι πολύ χαλαρό τις πρώτες φορές και πολύ αραιά!

  • Μου αρέσει 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 6 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Χαχαχαχα!!!λες;;;που γεννας είπαμε;;;θα σου δώσει αφού κάνεις κκαι  συσπάσεις!εγω είμαι στην φάση που τα κόβω τώρα, πίνω μέρα παρα μέρα!εύχομαι να μην έχεις πολλές παρενέργειες!αν συνεχίσω και αύριο τα πονακια θα πάρω τηλ τον γιατρό!

Την καλύτερη δουλειά κάνεις που δεν έχεις άγχος Ελένη μου!!!!είναι νωρίς ακόμα, από την 16η και μετα!εγω πρώτη φορά την ενιωσα 15εβ. 5ημ.!αποκλείεται να το καταλάβεις στην αφή τόσο νωρίς,για αυτο έχουμε ακόμα καιρό!μόνο εσωτερικά θα νιωσεις κατι και είναι πολύ χαλαρό τις πρώτες φορές και πολύ αραιά!

πωσ μοιαζει η αισθηση?


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , elenistam είπε:

πωσ μοιαζει η αισθηση?

Σαν ενα κυματακι ήταν και μετά ενα τίναγμα την πρώτη φορά!ξμουν τυχερη και εδωσε δυο φορες σημα!!! οταν βάζεις το χέρι όμως δεν νιώθεις κάτι!εχτες είχα τρια σαν χτυπήματακια(τιναγματα)από μέσα!

Και φυσικά ακόμα πολύ χαμηλά, γιατί η μήτρα μας είναι κάτω από τον αφαλο!

  • Μου αρέσει 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...