Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 49 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ναι αυτό θα πούμε κάθε 10 μέρες μέχρι την 12 εβδομάδα που θα κάνουμε το nipt test . Να σε ρωτήσω κάτι με βάση τον υπέρηχο είναι σήμερα 5 εβδομάδων και 6 ημερών. Με βάση όμως το πρόγραμμα που υπολογίζει την κύηση με την βλαστοκυστες λέει 6 και 3 λες να υπάρχει θέμα;; Ναι το παιδάκι μασ προσπάθησε από την πρώτη στιγμή άρχισε με χοριακη 27 η ψυχούλα μας

      Ότι λέει ο υπέρηχος...και γω σύμφωνα με το ίντερνετ είμαι σήμερα 6 εβδομάδων και 3 ημερών αλλά είμαι σίγουρη ότι ο υπέρηχος θα μας πει κάτι άλλο. Εσείς επειδή ξεκινήσατε με χαμηλή χοριακη αυτό σημαίνει ότι η εμφυτευση έγινε πιο μετά (η χοριακη ξεκινάει και ανεβαίνει μετά την εμφυτευση) άρα σίγουρα θα είστε τέλος 5ης εβδομαδας. Αυτές οι 4 μέρες διαφορα δεν είναι κάτι κακό...ίσα ίσα είναι πιο λογικό και συμβατό με τη χοριακη που ξεκινήσατε. Άρα μη σας προβληματίζει καθόλου. 

      πρίν από 43 λεπτά , Nima21 είπε:

      Ναι την έκανα χθες.. όλα καλα! Αναμεικτα συναισθήματα,συγκίνηση, φόβος, περιέργεια.. και φυσικά αγχος υποσυνείδητα.. αλλα θα χαλαρωσω τωρα στο σπιτακι μου, θα ξεκουραστω και θα περιμένω τη χοριακή!! 🙏♥️

      Σε νιώθουμε όλες σε όλα αυτά που λες!!! Πότε έχεις χοριακη? Όλα θα πάνε τέλεια! 🙏Σου εύχομαι μια 3ψηφια χοριακη αν και οι 2ψηφιες χοριακες μια χαρά μωράκια έχουν δώσει!!!! 

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

πρίν από 35 λεπτά , Heidelberg είπε:

Αυτό το μασώμενο το Calcioral που παίρνω εγώ είναι τέλειο! Σαν καραμελίτσα! :-P

Αφού σκέφτομαι να το συνεχίσω και μετά, χαχα!

Αν δεν το μπορείς αυτό που παίρνεις, δεν ρωτάς τον γιατρό σου μήπως σου το δώσει σε άλλη μορφή; Για το ασβέστιο υπάρχει ποικιλία, νομίζω.

Αυτό παίρνω και εγω!!!αλλά δεν μ'αρεσει καθόλου!υπάρχει και αναβραζον που εγω δεν πίνω ούτε ντεπον αναβραζον!το συμπλήρωμα ασβεστίου δεν είναι απαραίτητο γιατί δεν κάνουμε εξέταση να δούμε αν μας λείπει!εγω τώρα παίρνω μέρα παρα μέρα!

9 ώρες πρίν, modena είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!! @elenistam τέλεια τα νέα!!! Η ζουζούνα μεγαλώνει! Είδες που σου είπαν κ αυτοί ότι είναι νωρίς να αγχώνεσαι που δεν την ακούς?

@vaclia μεγεια το καρότσι!!! Κ εγώ έχω πάρει κάτι ψιλοπραγματακια από το ebay που θέλουν καιρό να ρθουν.

@samiam και @rapounzel_rapounzel ωραια τα δωμάτια!! Τέλεια θα γίνουν κ το ωραιότερο στολίδι θα είναι μέσα στην κούνια βέβαια! 

Εμείς θα το βάψουμε όλο ανοιχτό γκρι κ με πιο σκούρο γκρι θα κάνουμε βουνά μεγάλα. Μετά θα παραγγείλω από το sticky να μου φτιάξουν έναν αυτοκόλλητο ήλιο με συννεφάκια αερόστατα κ χαρταετούς πολύχρωμο. Δεν είμαι καθόλου του γαλάζιου/ροζ με την κλασική έννοια. Θέλω κάτι χρωματιστό κ χαρούμενο κ θα τα πάρω όλα σε διάφορα χαρουμενα χρώματα κ γκρι ανοιχτό με λευκά έπιπλα. Εμείς ξεκινάμε ανακαίνιση τέλη Απριλίου! Κοντοζυγωνει η ώρα κ ανυπομονω!!

Ασβέστιο ούτε εγώ παίρνω, θα μου πει στην Β επιπέδου είπε τι θα κάνουμε. Προς το παρόν πίνω κάθε πρωί ένα φλυτζάνι γάλα απτήν στιγμή που έμαθα για την εγκυμοσύνη κ έκοψα τον καφέ. Ουφ! Αυτά!

εννοειται!!!θα φτιάξουμε όμορφα παιδικά δωμάτια και θα περιμένουμε το πλασμα που τα ζωντανέψει!!!

Εγω καφέ πίνω κάθε πρωί, δεν τον εχω κόψει!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 42 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Αυτό παίρνω και εγω!!!αλλά δεν μ'αρεσει καθόλου!υπάρχει και αναβραζον που εγω δεν πίνω ούτε ντεπον αναβραζον!το συμπλήρωμα ασβεστίου δεν είναι απαραίτητο γιατί δεν κάνουμε εξέταση να δούμε αν μας λείπει!εγω τώρα παίρνω μέρα παρα μέρα!

εννοειται!!!θα φτιάξουμε όμορφα παιδικά δωμάτια και θα περιμένουμε το πλασμα που τα ζωντανέψει!!!

Εγω καφέ πίνω κάθε πρωί, δεν τον εχω κόψει!

Εμένα μου είχε πει ο γιατρός μου ότι αν μπορώ να τον κόψω είναι καλύτερα οπότε τον έκοψα τελείως κ πίνω που κ που όταν ζοριζομαι ένα ντεκαφεινε.


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, modena είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!! @elenistam τέλεια τα νέα!!! Η ζουζούνα μεγαλώνει! Είδες που σου είπαν κ αυτοί ότι είναι νωρίς να αγχώνεσαι που δεν την ακούς?

@vaclia μεγεια το καρότσι!!! Κ εγώ έχω πάρει κάτι ψιλοπραγματακια από το ebay που θέλουν καιρό να ρθουν.

@samiam και @rapounzel_rapounzel ωραια τα δωμάτια!! Τέλεια θα γίνουν κ το ωραιότερο στολίδι θα είναι μέσα στην κούνια βέβαια! 

Εμείς θα το βάψουμε όλο ανοιχτό γκρι κ με πιο σκούρο γκρι θα κάνουμε βουνά μεγάλα. Μετά θα παραγγείλω από το sticky να μου φτιάξουν έναν αυτοκόλλητο ήλιο με συννεφάκια αερόστατα κ χαρταετούς πολύχρωμο. Δεν είμαι καθόλου του γαλάζιου/ροζ με την κλασική έννοια. Θέλω κάτι χρωματιστό κ χαρούμενο κ θα τα πάρω όλα σε διάφορα χαρουμενα χρώματα κ γκρι ανοιχτό με λευκά έπιπλα. Εμείς ξεκινάμε ανακαίνιση τέλη Απριλίου! Κοντοζυγωνει η ώρα κ ανυπομονω!!

Ασβέστιο ούτε εγώ παίρνω, θα μου πει στην Β επιπέδου είπε τι θα κάνουμε. Προς το παρόν πίνω κάθε πρωί ένα φλυτζάνι γάλα απτήν στιγμή που έμαθα για την εγκυμοσύνη κ έκοψα τον καφέ. Ουφ! Αυτά!

Φοβερη η ιδεα δωματιου!! Μπραβοοο

Με το καλο!!

Για καφε μου χει δωσει οκ ο γιατρος εναν τη μερα, με βοηθαει κ στο εντερο κ το απολαμβανω κιολας!

  • Ευχαριστώ 1

poWsp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!! ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΗΣΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΑΒΗΤΗ ΚΥΗΣΗΣ....ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΕ ΔΥΟ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ 2ΩΡΗ....ΘΑ ΜΕ ΜΕΤΡΗΣΟΥΝ ΔΗΛΑΔΗ 3 ΦΟΡΕΣ....ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΣΤΟ ΖΑΧΑΡΟ ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΕΙΝΑΙ ΟΡΙΑΚΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΙΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΔΙΑΒΗΤΗ ΟΥΤΕ ΠΡΟΔΙΑΒΗΤΗ....ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΤΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΓΛΙΤΩΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΙΝΣΟΥΛΙΝΗ....

ΑΝΑΦΕΡΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ....ΟΤΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 6 ΒΑΘΜΟΥΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΧΑΡΤΙ ΑΠΟ ΟΦΘΑΛΜΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΘΑ ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΜΕ ΕΚΕΙΝΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ....

ΑΥΤΑ ΓΕΝΙΚΑ ΗΣΥΧΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.....ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΗΣΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΑΙΜΑΤΟΣ ΟΥΡΩΝ


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , samiam είπε:

Φοβερη η ιδεα δωματιου!! Μπραβοοο

Με το καλο!!

Για καφε μου χει δωσει οκ ο γιατρος εναν τη μερα, με βοηθαει κ στο εντερο κ το απολαμβανω κιολας!

Ναι και μενα μου επιτρεπει ο γιατρος καφε αλλα μονο εναν ελληνικο τη μερα!!!!!Κατι ειναι και αυτο!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , vaclia είπε:

Ναι και μενα μου επιτρεπει ο γιατρος καφε αλλα μονο εναν ελληνικο τη μερα!!!!!Κατι ειναι και αυτο!!!

ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΑΝΑΦΟΡΑ ΣΤΟΝ ΚΑΦΕ....ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΤΕΚΑΦΕΙΝΕ ΝΑ ΠΙΝΩ ΑΦΟΒΑ....ΑΛΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΔΥΟ ΦΛΙΤΖΑΝΙΑ ΓΑΛΛΙΚΟ ΤΗ ΜΕΡ.Α...ΕΓΩ ΠΙΝΩ ΕΝΑ ΦΡΕΝΤΟ ΚΑΠΟΥΤΣΙΝΟ ΝΤΕΚΑΦΕΙΝΕ ΤΗ ΜΕΡΑ....

  • Μου αρέσει 1

MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , vaclia είπε:

Ελενη μου εσυ τι κανεις με το νερο? Σας ηρθε?

ΣΚΑΤΑ....ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΙΟΛΑΣ...ΔΕΝ ΗΡΘΕ....ΚΑΙ ΔΕ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ....ΕΓΩ ΤΟ ΝΕΡΟ ΤΟ ΕΙΧΑ ΓΙΑ ΨΙΛΟΥ ΠΗΔΗΜΑ....ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΙΣΩΣ ΕΡΘΕΙ...ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΒΑΨΩ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΣΤΙΣ 5

  • Μου αρέσει 1

MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , elenistam είπε:

ΣΚΑΤΑ....ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΙΟΛΑΣ...ΔΕΝ ΗΡΘΕ....ΚΑΙ ΔΕ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ....ΕΓΩ ΤΟ ΝΕΡΟ ΤΟ ΕΙΧΑ ΓΙΑ ΨΙΛΟΥ ΠΗΔΗΜΑ....ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΙΣΩΣ ΕΡΘΕΙ...ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΒΑΨΩ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΣΤΙΣ 5

Καλα το εθεσες γαιτι κανονικα μας επνιξαν τα σκ..α!!!! Για αυριο το πρωι λενε τωρα!!!! Εγω με τα εμφιαλωμενα ειμαι... Κανε κατι απλο που δεν θελει πολλα πολλα...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , vaclia είπε:

Καλα το εθεσες γαιτι κανονικα μας επνιξαν τα σκ..α!!!! Για αυριο το πρωι λενε τωρα!!!! Εγω με τα εμφιαλωμενα ειμαι... Κανε κατι απλο που δεν θελει πολλα πολλα...

ΑΧ ΞΕΧΑΣΑ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΣΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ...ΩΡΑΙΑ......ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΠΛΥΤΟΙ ΜΙΑ ΓΕΙΤΟΝΙΑ...ΧΑΧΑΧΑ

  • Χαχα 1

MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 9 λεπτά , Zouzou94 είπε:

Και εγώ Θεσσαλονίκη! Αν θυμάμαι είχες πει ότι είσαι από επαρχία! Λες να είμαστε κοντά? Εγώ Χαλκιδική μένω! 

ΚΑΙ ΣΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ???? Ε 3 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ ΚΑΦΕ......ΕΠΑΡΧΙΑ ΜΑΚΡΙΑ....ΑΠΟ ΘΑΣΟ ΕΙΜΑΙ....

  • Μου αρέσει 1

MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κορίτσια..τελικά δεν εφτεγαν τα δόντια μου αλλά το αυτί μου που μου προκάλεσε ωτίτιδα και με χτυπούσε στις γνάθους και στο κεφάλι! Πήρα παιδική αντιβίωση και συνηλθα κάπως..το θέμα είναι ότι χτες μπήκα ξανά νοσοκομείο γιατί 3 φορές μέσα σε 2 μέρες βρεχτηκε το εσώρουχο μου και ανησύχησα για αμνιακό υγρό! Πήγα νοσοκομείο χτες το απόγευμα το ένα τέστ κομπλέ το άλλο άλλαξε χρώμα! Τσεκαραν με υπέρηχο το μωρό μια χαρά και φουλ αμνιακό,δεν φαίνεται κάπου ρήξη! Με κράτησαν όμως μιας και βγήκε έτσι χτες να δούμε αν θα τρέξει τίποτα σήμερα,μήπως είναι καμία μικρή ρηξη! (Βέβαια επειδή επερνα κολπικά utrogestan μια μικρή πιθανότητα να φταίει και αυτό που βγήκε ετσι το τεστ).Προς παρόν όλα καλά ,δεν έτρεξε ξανά τίποτα  από χτες το πρωί και ο μικρός εκεί μέσα κάνει τούμπες! 

πρίν από 34 λεπτά , elenistam είπε:

ΚΑΙ ΣΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ???? Ε 3 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ ΚΑΦΕ......ΕΠΑΡΧΙΑ ΜΑΚΡΙΑ....ΑΠΟ ΘΑΣΟ ΕΙΜΑΙ....

Γιατί όχι!? Εγώ στο Ιπποκράτειο πηγαίνω μιας και εκεί γέννησα τη κόρη μου και δεν είχα κανένα παραπονο! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Zouzou94 είπε:

Καλησπερα κορίτσια..τελικά δεν εφτεγαν τα δόντια μου αλλά το αυτί μου που μου προκάλεσε ωτίτιδα και με χτυπούσε στις γνάθους και στο κεφάλι! Πήρα παιδική αντιβίωση και συνηλθα κάπως..το θέμα είναι ότι χτες μπήκα ξανά νοσοκομείο γιατί 3 φορές μέσα σε 2 μέρες βρεχτηκε το εσώρουχο μου και ανησύχησα για αμνιακό υγρό! Πήγα νοσοκομείο χτες το απόγευμα το ένα τέστ κομπλέ το άλλο άλλαξε χρώμα! Τσεκαραν με υπέρηχο το μωρό μια χαρά και φουλ αμνιακό,δεν φαίνεται κάπου ρήξη! Με κράτησαν όμως μιας και βγήκε έτσι χτες να δούμε αν θα τρέξει τίποτα σήμερα,μήπως είναι καμία μικρή ρηξη! (Βέβαια επειδή επερνα κολπικά utrogestan μια μικρή πιθανότητα να φταίει και αυτό που βγήκε ετσι το τεστ).Προς παρόν όλα καλά ,δεν έτρεξε ξανά τίποτα  από χτες το πρωί και ο μικρός εκεί μέσα κάνει τούμπες! 

Γιατί όχι!? Εγώ στο Ιπποκράτειο πηγαίνω μιας και εκεί γέννησα τη κόρη μου και δεν είχα κανένα παραπονο! 

ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ......ΙΣΩΣ ΦΤΑΙΝΕ ΤΑ ΧΑΠΙΑ...ΑΦΟΥ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.....!!!!! ΚΑΙ ΓΩ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΤΗΝ ΕΦΗΜΕΡΕΙΑ....ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΜΕ ΒΛΕΠΟΥΝ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ.....ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΔΥΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ.....ΕΧΟΥΝ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΥΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ , ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΧΩΡΟΥΣ


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , elenistam είπε:

ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ......ΙΣΩΣ ΦΤΑΙΝΕ ΤΑ ΧΑΠΙΑ...ΑΦΟΥ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.....!!!!! ΚΑΙ ΓΩ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΤΗΝ ΕΦΗΜΕΡΕΙΑ....ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΜΕ ΒΛΕΠΟΥΝ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ.....ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΔΥΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ.....ΕΧΟΥΝ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΥΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ , ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΧΩΡΟΥΣ

Ελπίζω να μην είναι κάτι..το ότι δεν φαίνεται δεν σημαίνει όμως και ότι δεν υπάρχει! Ουφφφ το αγόρι μου είναι ζορικο αλλά θα τα καταφέρουμε που θα πάει! Έχω όμως μια απορία ..αν σε παρακολουθούν στο Παπαγεωργίου και εφημερεύει το Ιπποκράτειο σε δέχονται να γεννήσεις και ας μην έχουν εκεί το φάκελο σου?! Πως γίνεται? Τον στέλνουν πχ από το άλλο νοσοκομείο?! 'η πρέπει να έχεις φάκελο και στα δύο νοσοκομεία?!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...