Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια τελικά με κράτησαν και για 4ο όρο! μου το χαμήλωσαν δοκιμαστικά στις 40 μονάδες δλδ να πέφτει πιο αργά με την προϋπόθεση να δουν πως παω και να κάνω nst ώστε να φύγω αύριο , αλλά μου το ανέβασε πάλι στο 60 όπως ήταν αρχικά! 😔 

      • Καλή τύχη! 1
      • Ευχή 5
      • Δύναμη! 1

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

πρίν από 23 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Πλάκα θα έχει!!!εγω είμαι Αθήνα!στο ρέα θα γεννησω!

μπράβο Ελένη μου!!!αφού είναι το μωρακι σου καλά όλα είναι τέλεια!

Εμένα το ασβέστιο μου έχει φέρει αναγουλα εδω και 10 μέρες ενω οταν το ξεκινησα δεν ειχα προβλημα!και δεν το πίνω κάθε μέρα!γάλα βέβαια δεν πίνω, το σιχαινομαι!ο κάθε γιατρός έχει άλλη άποψη για τα συμπληρώματα!

Ο τράχηλος δεν μετριέται καλά κοιλιακά και θυμάμαι που στην αρχή είχες πει οτι ηταν μικρότερος!και στην εγκυμοσύνη δεν μεγαλώνει!και 4 να είναι όπως ηταν, είναι παρά πολύ καλός!

Εγω δεύτερα εχω ραντεβού με το κοριτσάκι μου!!!

Είναι κάποιες μέρες που και εγω αισθάνομαι χάλια!

Εγω μετα τις 19 Μάιου είπα να ξεκινήσουμε βάψιμο που μπαινω στον 6ο και μόλις βαφτεί θα βγούμε για έρευνα αγοράς και τα πρώτα ψώνια!ροζ-γκρι μάλλον θα το κάνω!!!και λευκά έπιπλα!η κούνια μας είναι λευκό με ενα απαλό κίτρινο παλ!

Ωραιο κ το γκρι! Δε μ αρεσουν τα τελειως ροζ ή γαλαζια... 

  • Μου αρέσει 2

poWsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 36 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Πλάκα θα έχει!!!εγω είμαι Αθήνα!στο ρέα θα γεννησω!

μπράβο Ελένη μου!!!αφού είναι το μωρακι σου καλά όλα είναι τέλεια!

Εμένα το ασβέστιο μου έχει φέρει αναγουλα εδω και 10 μέρες ενω οταν το ξεκινησα δεν ειχα προβλημα!και δεν το πίνω κάθε μέρα!γάλα βέβαια δεν πίνω, το σιχαινομαι!ο κάθε γιατρός έχει άλλη άποψη για τα συμπληρώματα!

Ο τράχηλος δεν μετριέται καλά κοιλιακά και θυμάμαι που στην αρχή είχες πει οτι ηταν μικρότερος!και στην εγκυμοσύνη δεν μεγαλώνει!και 4 να είναι όπως ηταν, είναι παρά πολύ καλός!

Εγω δεύτερα εχω ραντεβού με το κοριτσάκι μου!!!

Είναι κάποιες μέρες που και εγω αισθάνομαι χάλια!

Εγω μετα τις 19 Μάιου είπα να ξεκινήσουμε βάψιμο που μπαινω στον 6ο και μόλις βαφτεί θα βγούμε για έρευνα αγοράς και τα πρώτα ψώνια!ροζ-γκρι μάλλον θα το κάνω!!!και λευκά έπιπλα!η κούνια μας είναι λευκό με ενα απαλό κίτρινο παλ!

χαιρομαι πολυ κοριτσια με τις τελευταιες εξελιξεις!! Rapounzel μου ναι ετσι και εγω εχω ακουσει οτι το ασβεστιο ειναι δυσκολο αλλα μπορεις να το πεις στο γιατρο σου και να σου αλλαξει εταιρια φαρμακων. 

Κοριτσια και γω δεν μπορεσα να αντισταθω η να περιμενω τον β' υπερηχο ακι πηρα ηδη καροτσι. ειναι πολυ λειτουργικο και πανεμορφο στο χρωμα ραφ της αεροποριας!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , vaclia είπε:

χαιρομαι πολυ κοριτσια με τις τελευταιες εξελιξεις!! Rapounzel μου ναι ετσι και εγω εχω ακουσει οτι το ασβεστιο ειναι δυσκολο αλλα μπορεις να το πεις στο γιατρο σου και να σου αλλαξει εταιρια φαρμακων. 

Κοριτσια και γω δεν μπορεσα να αντισταθω η να περιμενω τον β' υπερηχο ακι πηρα ηδη καροτσι. ειναι πολυ λειτουργικο και πανεμορφο στο χρωμα ραφ της αεροποριας!!!

Ποιο καροτσι πηρες? Καλα εκανες,μεγια!!

  • Μου αρέσει 1

poWsp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , samiam είπε:

Ποιο καροτσι πηρες? Καλα εκανες,μεγια!!

 Το carello M21 πηρα. Ειναι πανεμορφο και φαινεται ελαφρυ και αρκετα ευκολο στη χρηση. πηρα το 3 σε 1 σε πολυ  καλη τιμη

 https://www.google.gr/search?q=carello+καροτσι+παραλλαγης&sa=X&biw=1366&bih=637&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=47vch3lU9K-zxM%3A%2CAIAQRACRtjOnZM%2C_&usg=__eefuJq_goeRju-QZ_ytggQGviCw%3D&ved=0ahUKEwjBjPCJuJHaAhVCiSwKHQXiAVwQ9QEILDAC#imgrc=47vch3lU9K-zxM:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , samiam είπε:

Ωραιο κ το γκρι! Δε μ αρεσουν τα τελειως ροζ ή γαλαζια... 

Αν ηταν αγοράκι θα διαλεγα πιο ουδέτερα χρώματα!αλλά επειδή είμαι και εγω πολύ του ροζ, τώρα στην πριγκίπισσα μου θέλω να κάνω πριγκιπικό δωμάτιο!!!γενικά και το σπίτι μου είναι σε ρομαντικό στυλ, με δαντέλες κουρτίνες και λουλουδατα υφάσματα οπότε και το παιδικό έτσι θα το κάνω!

Αφού ο άντρας μου οταν μάθαμε το φύλο μου  λέει άντε, η καλύτερη σου!να βάλεις λίγο ακόμα ροζ στο σπίτι!!!Χαχαχαχα

πρίν από 43 λεπτά , vaclia είπε:

χαιρομαι πολυ κοριτσια με τις τελευταιες εξελιξεις!! Rapounzel μου ναι ετσι και εγω εχω ακουσει οτι το ασβεστιο ειναι δυσκολο αλλα μπορεις να το πεις στο γιατρο σου και να σου αλλαξει εταιρια φαρμακων. 

Κοριτσια και γω δεν μπορεσα να αντισταθω η να περιμενω τον β' υπερηχο ακι πηρα ηδη καροτσι. ειναι πολυ λειτουργικο και πανεμορφο στο χρωμα ραφ της αεροποριας!!!

Θα του το πω την δεύτερα που θα παω!το παίρνω και τώρα αναγκαστικά αλλά οταν δεν είναι καλά το στομαχι μου δεν το πίνω γιατί μετά κάνω εμετο!είναι αυτό που το γλυφεις και δεν μ'αρεσει αυτή η αίσθηση στο στόμα μου!

Καλοριζικο!!!!!καλές βόλτες!!!!οταν έρθει η ώρα βέβαια!!!!

Εγω κρατιεμαι λίγο ακόμα για τα ψώνια να κάνω πρώτα την β'επιπεδου!και σκέφτομαι οτι και να τα πάρω από τώρα, τι να τα κάνω!

  • Μου αρέσει 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, samiam είπε:

Ποιο καροτσι πηρες? Καλα εκανες,μεγια!!

και γω θελω να αρχισω να παιρνω αλλα ο συζηγος ειναι πιο εγκρατης.....μαλλον τελη μαιου θα ξεκινησουμε με το παιδικο δωματιο...προς το παρον ειχα παρει φωτιστικο και θα το περασει 

  • Μου αρέσει 2

MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, elenistam είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΞΑΝΘΟΥΛΑ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΨΕΣ ΑΡΓΑ...ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΟΡΙΤΣΙ!!! ΠΕΡΙΠΟΥ 150 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ, 18 ΕΚΑΤΟΣΤΑ  147 ΠΑΛΜΟΥΣ....ΕΙΜΑΙ 17 ΒΔ ΚΑΙ 3 Μ.....Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΚΟΙΛΙΑΚΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ 5 ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΟΣ....ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΟΥΝΙΟΤΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΝΑ ΤΗ ΝΙΩΣΩ...ΜΕΤΡΗΣΑΝ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΚΟΙΛΙΑ ΟΛΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ....

ΜΟΥ ΔΩΣΑΝ ΚΑΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ...

ΑΠΟ ΧΑΠΙΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΑΣΒΕΣΤΙΟ....ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΑΝ ΤΡΩΩ 4 ΜΕΡΙΔΕΣ ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΑ ΤΗ ΜΕΡΑ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΣΒΕΣΤΙΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΞΕΤΑΣΗ ΠΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΛΕΙΠΕΙ ΤΟ ΑΣΒΕΣΤΙΟ ΣΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΩΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΑ...ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ ΑΣΒΕΣΤΙΟ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΑΡΕΣΤΟ ΓΙΑΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ...

ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΓΝΗΣΙΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΣΤΙΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΡΑΜΠΕΣ...ΟΠΟΤΕ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΕΝΑ ΦΥΛΙΚΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΙΔΗΡΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΝΕΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ...

ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ....ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΗΡΕΜΟ ΠΑΣΧΑ!!!

Μπραβο κοριτσι μου τελειαααα τα νεα σου!!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Ασβέστιο μπλιαχ.... Πότε δεν πρόκειται να το αγαπήσω.... μπλιαχ μπλιαχ. Μέχρι το τέλος θα το περνούμε?

Νομίζω ασβέστιο ναι, μέρι το τέλος!το μαγνήσιο κόβουμε πιο νωρίς!

  • Λυπημένη/-ος 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Νομίζω ασβέστιο ναι, μέρι το τέλος!το μαγνήσιο κόβουμε πιο νωρίς!

Η ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΗΣΕΤΕ ΜΕ ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΕΡΑ ΟΠΩΣ ΓΙΑΟΥΡΤΙ, ΓΑΛΑ, ΤΥΡΙ ΚΑΙ ΚΑΣΕΡΙ...ΤΑ ΑΜΥΓΔΑΛΑ ΠΕΡΙΕΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΑΣΒΕΣΤΙΟ ΕΠΙΣΗΣ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΠΑΤΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 17 λεπτά , elenistam είπε:

Η ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΗΣΕΤΕ ΜΕ ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΕΡΑ ΟΠΩΣ ΓΙΑΟΥΡΤΙ, ΓΑΛΑ, ΤΥΡΙ ΚΑΙ ΚΑΣΕΡΙ...ΤΑ ΑΜΥΓΔΑΛΑ ΠΕΡΙΕΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΑΣΒΕΣΤΙΟ ΕΠΙΣΗΣ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΠΑΤΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ

Εγω γάλα δεν πίνω, το σιχαινομαι!εχω 16 χρόνια να πιω!γιαούρτι τρώω και μόνο κίτρινα τυριά  αλλά όχι κάθε μέρα!θέλει αρκετό γιαούρτι και τυριά για να το αντικαταστήσεις!προς το παρόν γλειφω το μισό και το υπόλοιπο το πετάω!αηδία!!!!

  • Χαχα 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 57 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Εγω γάλα δεν πίνω, το σιχαινομαι!εχω 16 χρόνια να πιω!γιαούρτι τρώω και μόνο κίτρινα τυριά  αλλά όχι κάθε μέρα!θέλει αρκετό γιαούρτι και τυριά για να το αντικαταστήσεις!προς το παρόν γλειφω το μισό και το υπόλοιπο το πετάω!αηδία!!!!

ΑΜΑ ΔΕ ΣΑΡΕΣΕΙ ΟΥΤΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΟΥΤΕ ΤΟ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΑΠΟΦΕΥΓΕΙΣ ΤΟ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ....ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΔΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ.


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , elenistam είπε:

ΑΜΑ ΔΕ ΣΑΡΕΣΕΙ ΟΥΤΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΟΥΤΕ ΤΟ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΑΠΟΦΕΥΓΕΙΣ ΤΟ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ....ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΔΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ.

Γιαούρτια τρώω, μ'αρεσουν!, τρώω και με διάφορα φαγητά γιαούρτι!απλά δεν τρωω κάθε μέρα!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου!! @elenistam τέλεια τα νέα!!! Η ζουζούνα μεγαλώνει! Είδες που σου είπαν κ αυτοί ότι είναι νωρίς να αγχώνεσαι που δεν την ακούς?

@vaclia μεγεια το καρότσι!!! Κ εγώ έχω πάρει κάτι ψιλοπραγματακια από το ebay που θέλουν καιρό να ρθουν.

@samiam και @rapounzel_rapounzel ωραια τα δωμάτια!! Τέλεια θα γίνουν κ το ωραιότερο στολίδι θα είναι μέσα στην κούνια βέβαια! 

Εμείς θα το βάψουμε όλο ανοιχτό γκρι κ με πιο σκούρο γκρι θα κάνουμε βουνά μεγάλα. Μετά θα παραγγείλω από το sticky να μου φτιάξουν έναν αυτοκόλλητο ήλιο με συννεφάκια αερόστατα κ χαρταετούς πολύχρωμο. Δεν είμαι καθόλου του γαλάζιου/ροζ με την κλασική έννοια. Θέλω κάτι χρωματιστό κ χαρούμενο κ θα τα πάρω όλα σε διάφορα χαρουμενα χρώματα κ γκρι ανοιχτό με λευκά έπιπλα. Εμείς ξεκινάμε ανακαίνιση τέλη Απριλίου! Κοντοζυγωνει η ώρα κ ανυπομονω!!

Ασβέστιο ούτε εγώ παίρνω, θα μου πει στην Β επιπέδου είπε τι θα κάνουμε. Προς το παρόν πίνω κάθε πρωί ένα φλυτζάνι γάλα απτήν στιγμή που έμαθα για την εγκυμοσύνη κ έκοψα τον καφέ. Ουφ! Αυτά!

  • Μου αρέσει 3

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Ασβέστιο μπλιαχ.... Πότε δεν πρόκειται να το αγαπήσω.... μπλιαχ μπλιαχ. Μέχρι το τέλος θα το περνούμε?

Αυτό το μασώμενο το Calcioral που παίρνω εγώ είναι τέλειο! Σαν καραμελίτσα! :-P

Αφού σκέφτομαι να το συνεχίσω και μετά, χαχα!

Αν δεν το μπορείς αυτό που παίρνεις, δεν ρωτάς τον γιατρό σου μήπως σου το δώσει σε άλλη μορφή; Για το ασβέστιο υπάρχει ποικιλία, νομίζω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...