Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

4 ώρες πρίν, vaclia είπε:

Καλημερα !!!! Τι κανουν τα κοριτσια  μου? Πηγαμε και μεις στο γιατρο και μας εβγαλε τον μικρο 2 βδομαδες μεγαλυτερο. Ενω εγω ημερολογιακα εκτιμουσα οτι ειμαι 17 εβδ και 3 ημερων ο υπερηχος μας εβγαλε 19 και 4 ημερων και 280 γραμαρια. Αυτο τι λετε να σημαινει? Μας μπερδεψε λιγακι. Και τωρα δεν ξερω πως να υπολογισω τις βδομαδες. Ο γιατρος μας ειπε να κανουμε τον β υπερηχο πιο νωρις. Εσεις ειχατε αναλογη εμπειρια? αυτο σημαινει οτι ειναι μεγαλο το μωρο ή οτι θα γεννησω πιο νωρις? παντως ΠΗΤ δεν μας αλλαξε.

Όχι κανονικα μετριέται από τη τελευταία περίοδο κ μένα με βγάζει άλλες φορές πάνω κ άλλες το ίδιο προφανώς έινσι πως μετράει την ανάπτυξη του εμβρυου

  • Μου αρέσει 1

zTF7p3.png

dj8Lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κοιλιτσες μου! Τι κάνετε???

@vaclia εμένα ήταν ΠΗΤ βάσει περιόδου 24/08 και στην αυχενική μας βγήκε πιο μεγάλο το μωρό κ μου την άλλαξε σε ΠΗΤ 19/08. Την επόμενη φορά που πήγα τον ρώτησα αν θα αλλάζει κάθε φορά ανάλογα την ανάπτυξη κ μου λέει ότι δεν ξαναλλαζουμε ΠΗΤ και ότι κρατάμε αυτήν την αυχενικης. Τώρα τι να σου πω.. αυτός ξέρει τι και πώς..

Εγώ κορίτσια προχωράω ακάθεκτη να παίρνω βάρος! :-( σύνολο 5.9 κιλά ειμαι τώρα κ ειμαι μόλις 19 + 2.. τι να πω.. έχω αρχίσει να αγχώνομαι. Σκέφτομαι να ελαττώσω το φαγητό αλλά πέραν του ότι πεινάω μου λένε ότι δεν κάνει να κάνω δίαιτα στην εγκυμοσύνη.. τι να πω..

  • Μου αρέσει 1

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ......ΝΟΜΙΖΩ ΤΗΝ ΕΝΙΩΣΑ ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΝΑ ΓΑΡΓΑΛΗΤΟ ΧΩΡΙΣ  ΝΑ ΓΑΡΓΑΛΙΕΜΑΙ ΛΙΓΟ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΑΙ ΧΑΜΗΛΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΣΧΕΔΟΝ......

ΚΛΑΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑ......ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΠΟΛΥ ΑΠΟΤΟΜΟ ΚΑΙ ΚΡΑΤΗΣΕ 3 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ

  • Μου αρέσει 6

MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , elenistam είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ......ΝΟΜΙΖΩ ΤΗΝ ΕΝΙΩΣΑ ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΝΑ ΓΑΡΓΑΛΗΤΟ ΧΩΡΙΣ  ΝΑ ΓΑΡΓΑΛΙΕΜΑΙ ΛΙΓΟ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΑΙ ΧΑΜΗΛΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΣΧΕΔΟΝ......

ΚΛΑΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑ......ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΠΟΛΥ ΑΠΟΤΟΜΟ ΚΑΙ ΚΡΑΤΗΣΕ 3 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ

Μπράβο!!!!αν όντως ηταν το Ζουζούνι θα το καταλάβεις οταν το ξανανιωσεις!!!

1 hour ago, modena είπε:

Γεια σας κοιλιτσες μου! Τι κάνετε???

@vaclia εμένα ήταν ΠΗΤ βάσει περιόδου 24/08 και στην αυχενική μας βγήκε πιο μεγάλο το μωρό κ μου την άλλαξε σε ΠΗΤ 19/08. Την επόμενη φορά που πήγα τον ρώτησα αν θα αλλάζει κάθε φορά ανάλογα την ανάπτυξη κ μου λέει ότι δεν ξαναλλαζουμε ΠΗΤ και ότι κρατάμε αυτήν την αυχενικης. Τώρα τι να σου πω.. αυτός ξέρει τι και πώς..

Εγώ κορίτσια προχωράω ακάθεκτη να παίρνω βάρος! :-( σύνολο 5.9 κιλά ειμαι τώρα κ ειμαι μόλις 19 + 2.. τι να πω.. έχω αρχίσει να αγχώνομαι. Σκέφτομαι να ελαττώσω το φαγητό αλλά πέραν του ότι πεινάω μου λένε ότι δεν κάνει να κάνω δίαιτα στην εγκυμοσύνη.. τι να πω..

Ναι, δίαιτα δεν κάνουμε στην εγκυμοσύνη!διατροφή όμως μπορείς να κάνεις και κάνει και καλό στην εγκυμοσύνη μια σωστή διατροφή!

  • Μου αρέσει 3

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο!!!!!χαιρομαι για σενα!!!! Τωρα σειρα μου:)

πρίν από 41 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Μπράβο!!!!αν όντως ηταν το Ζουζούνι θα το καταλάβεις οταν το ξανανιωσεις!!!

Ναι, δίαιτα δεν κάνουμε στην εγκυμοσύνη!διατροφή όμως μπορείς να κάνεις και κάνει και καλό στην εγκυμοσύνη μια σωστή διατροφή!

ουσιαστικα αυτο πρεπει να κανεις να τρως πιο υγιεινα!!! Rapounzel μου πλεον μαζι θα πηγαινουμε με τα νεα δεδομενα υπερηχογραφιλα και εγω 19 εβδομαδων και 4 ημερων ειμαι!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, modena είπε:

Γεια σας κοιλιτσες μου! Τι κάνετε???

@vaclia εμένα ήταν ΠΗΤ βάσει περιόδου 24/08 και στην αυχενική μας βγήκε πιο μεγάλο το μωρό κ μου την άλλαξε σε ΠΗΤ 19/08. Την επόμενη φορά που πήγα τον ρώτησα αν θα αλλάζει κάθε φορά ανάλογα την ανάπτυξη κ μου λέει ότι δεν ξαναλλαζουμε ΠΗΤ και ότι κρατάμε αυτήν την αυχενικης. Τώρα τι να σου πω.. αυτός ξέρει τι και πώς..

Εγώ κορίτσια προχωράω ακάθεκτη να παίρνω βάρος! :-( σύνολο 5.9 κιλά ειμαι τώρα κ ειμαι μόλις 19 + 2.. τι να πω.. έχω αρχίσει να αγχώνομαι. Σκέφτομαι να ελαττώσω το φαγητό αλλά πέραν του ότι πεινάω μου λένε ότι δεν κάνει να κάνω δίαιτα στην εγκυμοσύνη.. τι να πω..

Ασε κ γω πρέπει να πήρα 7 αν κ δε ξέρω πόσο ακριβώς ήμουν  όταν έμεινα έγκυος. Εγώ λέω να κόψω τα γλυκά ψωμιά τηγανιτά κ απέξω αλλά κ πάλι θα πάρουμε βάρος αναπόφευκτο έιναι


zTF7p3.png

dj8Lp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , vaclia είπε:

Μπραβο!!!!!χαιρομαι για σενα!!!! Τωρα σειρα μου:)

ουσιαστικα αυτο πρεπει να κανεις να τρως πιο υγιεινα!!! Rapounzel μου πλεον μαζι θα πηγαινουμε με τα νεα δεδομενα υπερηχογραφιλα και εγω 19 εβδομαδων και 4 ημερων ειμαι!!!

Ναι!!!!:)λες να θέλουν να βγουνε και μαζί;;;


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, modena είπε:

Μακάρι να δουλέψει!! Θα κοψω τις βλακείες κ βλέπουμε..

@elenistam δεν είναι τέλειο?? Κ εγώ ανυπομονώ κάθε φορά για την επόμενη φορά που θα τον καταλάβω!! :-D

ΕΙΝΑΙ!!!!!!!!!!!!! ΔΕ ΜΟΥ ΞΑΝΑΧΤΥΠΗΣΕ ΧΘΕΣ...ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ....ΤΩΡΑ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩ!!!!!!!!!!!! ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΩΝΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩ 1 ΜΙΣΗ ΜΗΝΑ ΣΧΕΔΟΝ....ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΝΕΑ/....ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!

  • Μου αρέσει 1

MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , elenistam είπε:

ΕΙΝΑΙ!!!!!!!!!!!!! ΔΕ ΜΟΥ ΞΑΝΑΧΤΥΠΗΣΕ ΧΘΕΣ...ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ....ΤΩΡΑ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩ!!!!!!!!!!!! ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΩΝΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩ 1 ΜΙΣΗ ΜΗΝΑ ΣΧΕΔΟΝ....ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΝΕΑ/....ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!

Καλημέρα!!!περιμένουμε τα όμορφα νέα!!!

  • Μου αρέσει 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, elenistam είπε:

ΕΙΝΑΙ!!!!!!!!!!!!! ΔΕ ΜΟΥ ΞΑΝΑΧΤΥΠΗΣΕ ΧΘΕΣ...ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ....ΤΩΡΑ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩ!!!!!!!!!!!! ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΩΝΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩ 1 ΜΙΣΗ ΜΗΝΑ ΣΧΕΔΟΝ....ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΝΕΑ/....ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!

Καλημέρα!!! Σε καταλαβαινω απόλυτα! Κ εγώ στην Β επιπέδου θα έχω ενάμιση μήνα.. Με το ζόρι κρατιέμαι να μην πάω έτσι για να τον δω απλά! Χαχαχα

Περιμένουμε νέα!!!

  • Μου αρέσει 1

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, rapounzel_rapounzel είπε:

Ναι!!!!:)λες να θέλουν να βγουνε και μαζί;;;

Γιατι οχι? Μακαρι για να χουμε και κοινες εμπειριες!!χαχα

πρίν από 3 λεπτά , vaclia είπε:

Γιατι οχι? Μακαρι για να χουμε και κοινες εμπειριες!!χαχα

Σε ποιο κλινικη θα γεννησεις? Εγω Θεσσαλονικη στο Γενεσις

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα εγκυουλες! Πως τα πατε? Εγω απο χτες σερνομαι... πολυ υπνηλια ατονια κ δεν μπορω καθολου. Μετα τη β επιπεδου θελω ναρχισω το παιδικο. Ειμαι ανυπομονη πολυ! Ευχομαι να ναι ολα καλα για  ολες! Λεω να παιξω σε μπεζ λευκο ριγε και να βαλω χρωματιστα μαξιλαρακια κ κορνιζες.

  • Μου αρέσει 1

poWsp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΞΑΝΘΟΥΛΑ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΨΕΣ ΑΡΓΑ...ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΟΡΙΤΣΙ!!! ΠΕΡΙΠΟΥ 150 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ, 18 ΕΚΑΤΟΣΤΑ  147 ΠΑΛΜΟΥΣ....ΕΙΜΑΙ 17 ΒΔ ΚΑΙ 3 Μ.....Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΚΟΙΛΙΑΚΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ 5 ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΟΣ....ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΟΥΝΙΟΤΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΝΑ ΤΗ ΝΙΩΣΩ...ΜΕΤΡΗΣΑΝ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΚΟΙΛΙΑ ΟΛΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ....

ΜΟΥ ΔΩΣΑΝ ΚΑΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ...

ΑΠΟ ΧΑΠΙΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΑΣΒΕΣΤΙΟ....ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΑΝ ΤΡΩΩ 4 ΜΕΡΙΔΕΣ ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΑ ΤΗ ΜΕΡΑ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΣΒΕΣΤΙΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΞΕΤΑΣΗ ΠΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΛΕΙΠΕΙ ΤΟ ΑΣΒΕΣΤΙΟ ΣΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΩΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΑ...ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ ΑΣΒΕΣΤΙΟ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΑΡΕΣΤΟ ΓΙΑΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ...

ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΓΝΗΣΙΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΣΤΙΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΡΑΜΠΕΣ...ΟΠΟΤΕ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΕΝΑ ΦΥΛΙΚΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΙΔΗΡΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΝΕΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ...

ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ....ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΗΡΕΜΟ ΠΑΣΧΑ!!!

  • Μου αρέσει 4

MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, vaclia είπε:

Γιατι οχι? Μακαρι για να χουμε και κοινες εμπειριες!!χαχα

Σε ποιο κλινικη θα γεννησεις? Εγω Θεσσαλονικη στο Γενεσις

Πλάκα θα έχει!!!εγω είμαι Αθήνα!στο ρέα θα γεννησω!

πρίν από 20 λεπτά , elenistam είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΞΑΝΘΟΥΛΑ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΨΕΣ ΑΡΓΑ...ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΟΡΙΤΣΙ!!! ΠΕΡΙΠΟΥ 150 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ, 18 ΕΚΑΤΟΣΤΑ  147 ΠΑΛΜΟΥΣ....ΕΙΜΑΙ 17 ΒΔ ΚΑΙ 3 Μ.....Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΚΟΙΛΙΑΚΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ 5 ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΟΣ....ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΟΥΝΙΟΤΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΝΑ ΤΗ ΝΙΩΣΩ...ΜΕΤΡΗΣΑΝ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΚΟΙΛΙΑ ΟΛΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ....

ΜΟΥ ΔΩΣΑΝ ΚΑΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ...

ΑΠΟ ΧΑΠΙΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΑΣΒΕΣΤΙΟ....ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΑΝ ΤΡΩΩ 4 ΜΕΡΙΔΕΣ ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΑ ΤΗ ΜΕΡΑ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΣΒΕΣΤΙΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΞΕΤΑΣΗ ΠΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΛΕΙΠΕΙ ΤΟ ΑΣΒΕΣΤΙΟ ΣΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΩΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΑ...ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ ΑΣΒΕΣΤΙΟ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΑΡΕΣΤΟ ΓΙΑΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ...

ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΓΝΗΣΙΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΣΤΙΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΡΑΜΠΕΣ...ΟΠΟΤΕ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΕΝΑ ΦΥΛΙΚΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΙΔΗΡΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΝΕΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ...

ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ....ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΗΡΕΜΟ ΠΑΣΧΑ!!!

μπράβο Ελένη μου!!!αφού είναι το μωρακι σου καλά όλα είναι τέλεια!

Εμένα το ασβέστιο μου έχει φέρει αναγουλα εδω και 10 μέρες ενω οταν το ξεκινησα δεν ειχα προβλημα!και δεν το πίνω κάθε μέρα!γάλα βέβαια δεν πίνω, το σιχαινομαι!ο κάθε γιατρός έχει άλλη άποψη για τα συμπληρώματα!

Ο τράχηλος δεν μετριέται καλά κοιλιακά και θυμάμαι που στην αρχή είχες πει οτι ηταν μικρότερος!και στην εγκυμοσύνη δεν μεγαλώνει!και 4 να είναι όπως ηταν, είναι παρά πολύ καλός!

Εγω δεύτερα εχω ραντεβού με το κοριτσάκι μου!!!

2 ώρες πρίν, samiam είπε:

Καλημερα εγκυουλες! Πως τα πατε? Εγω απο χτες σερνομαι... πολυ υπνηλια ατονια κ δεν μπορω καθολου. Μετα τη β επιπεδου θελω ναρχισω το παιδικο. Ειμαι ανυπομονη πολυ! Ευχομαι να ναι ολα καλα για  ολες! Λεω να παιξω σε μπεζ λευκο ριγε και να βαλω χρωματιστα μαξιλαρακια κ κορνιζες.

Είναι κάποιες μέρες που και εγω αισθάνομαι χάλια!

Εγω μετα τις 19 Μάιου είπα να ξεκινήσουμε βάψιμο που μπαινω στον 6ο και μόλις βαφτεί θα βγούμε για έρευνα αγοράς και τα πρώτα ψώνια!ροζ-γκρι μάλλον θα το κάνω!!!και λευκά έπιπλα!η κούνια μας είναι λευκό με ενα απαλό κίτρινο παλ!

  • Μου αρέσει 3

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...