Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , Titti είπε:

      Την 10η μέρα είχα 268,2 και είχα βάλει βλαστοκύστες 5 ημερών. Εσύ τι έχεις βάλει; Πότε είναι να κάνεις την χοριακή; (Συγγνώμη αν τα έχεις ήδη αναφέρει, μπαίνω λίγο στο φόρουμ και βγαίνω, δεν παρακολουθώ ενεργά)

      Καλημέρα! 9η ημέρα είχες αχνη και 10η 268?? Άρα και τα τεστ εγκυμοσυνης είναι λίγο ότι να ναι...😁. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης ημερας. Σημερα ειναι η 11η μέρα, έδωσα το πρωί αίμα, έτρεμε πρώτη φορά το χέρι μου και δε μπορούσαν να πάρουν. Κατά τις 11 θα ξέρω!

      Σε ποια εβδομαδα είσαι??? Όλα με το καλό 🥰

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!!! ΚΑΙ ΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΠΕΜΠΤΗ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΩΝ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΜΠΥΛΗ...ΛΟΓΙΚΑ 3ΩΡΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΡΟΔΙΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΔΙΑΒΗΤΗ...ΔΕΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ...ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΙΟ ΑΓΧΩΔΕΙΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΣΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΓΙΑΤΡΟΥΣ, ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΚΑΙ ΕΝΕΣΕΙΣ....ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ....ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ ΕΙΧΑ ΑΝΑΓΟΥΛΑ ΚΑΙ ΞΕΡΑΣΑ ΤΟ ΠΡΩΙ...ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΔΥΟ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ....ANYWAY ΟΛΑ ΚΑΛΑ.....ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ...ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΡΙΝ ΤΟ ΠΑΣΧΑ...ΧΑΧΑ

  • Μου αρέσει 1

MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα!! Εγώ θα γεννήσω στο Μητέρα Αθήνα. Εχτές πήγα να με δει όλα καλά με το μωράκι!!ήταν στραμμένο προς εμάς και χαιρετούσε!! Το θεμα ειναι οτι στην αυχενικη μας ειπαν αγορακι. Και χτες ο γιατρός μου είπε "Δε βλέπω πουλί" !!!!!! Όλα θα κριθούν στη β' επιπέδου στην οποία μου άλλαξε ημερομηνία 16/4 για να δουμεεε

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Melissoula27 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!! Εγώ θα γεννήσω στο Μητέρα Αθήνα. Εχτές πήγα να με δει όλα καλά με το μωράκι!!ήταν στραμμένο προς εμάς και χαιρετούσε!! Το θεμα ειναι οτι στην αυχενικη μας ειπαν αγορακι. Και χτες ο γιατρός μου είπε "Δε βλέπω πουλί" !!!!!! Όλα θα κριθούν στη β' επιπέδου στην οποία μου άλλαξε ημερομηνία 16/4 για να δουμεεε

Μπράβο!!!!ολα καλά με το μπεμπακι!!!

Πολλές φορές μπερδεύονται στην αυχενική με αυτό που βλέπουν και νομίζουν ότι είναι πουλί ενώ δεν είναι!τώρα έχουν αναπτυχθεί τα όργανα οπότε θα το έβλεπε και ο γιατρός σου!!!δεν πειράζει, έχουμε έλλειψη από κοριτσάκια αυγουστιατικα!μια ακόμα νύφη στην παρέα!!!

  • Μου αρέσει 3

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Μπράβο!!!!ολα καλά με το μπεμπακι!!!

Πολλές φορές μπερδεύονται στην αυχενική με αυτό που βλέπουν και νομίζουν ότι είναι πουλί ενώ δεν είναι!τώρα έχουν αναπτυχθεί τα όργανα οπότε θα το έβλεπε και ο γιατρός σου!!!δεν πειράζει, έχουμε έλλειψη από κοριτσάκια αυγουστιατικα!μια ακόμα νύφη στην παρέα!!!

Καθόλου δε με πειράζει ότι κι αν είναι το μωρούλι. Μου είπε ότι ευθύνεται η στάση του μωρού που δε το βλέπει αλλά εγώ το έπιασα οτι μου άφησε αιχμές ότι είναι μπεμπουλα. Σίγουρα με βεβαιότητα θα δούμε στη β'

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 13 λεπτά , Melissoula27 είπε:

Καθόλου δε με πειράζει ότι κι αν είναι το μωρούλι. Μου είπε ότι ευθύνεται η στάση του μωρού που δε το βλέπει αλλά εγώ το έπιασα οτι μου άφησε αιχμές ότι είναι μπεμπουλα. Σίγουρα με βεβαιότητα θα δούμε στη β'

Ααα!!!άλλο αν δεν ηταν σε καλή θέση!τότε υπομονή μέχρι την β'επιπεδου που είναι 100% σίγουρο!

Ο μπαμπά έπαθε σοκ που του είπε οτι δεν βλέπει πουλί;;;χαχαχαχα 

  • Χαχα 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Ααα!!!άλλο αν δεν ηταν σε καλή θέση!τότε υπομονή μέχρι την β'επιπεδου που είναι 100% σίγουρο!

Ο μπαμπά έπαθε σοκ που του είπε οτι δεν βλέπει πουλί;;;χαχαχαχα 

Ναι έπαθε και φάνηκε αλλά δε το έδειξε για κανένα λόγο εγώ όμως τον ξέρω καλά ! Μου είπε αγάπη μου θα δούμε πουλί στην β' σιγουρα!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Βγηκαν οι εξετασεις!! Καλη η καμπυλη μου φαινεται,ο αιματοκριτης επεσε στο 37.7. Απο αυριο μοσχαρακι! Τις εστειλα στο γιατρο να μου πει.. αυριο θα τις πω κ στην ενδοκρινολογο

  • Μου αρέσει 3

poWsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 45 λεπτά , Katerina.84 είπε:

Κ στο baby me εχει πολυ καλες τιμες κ πακετα με προσφορες!!! 

 

ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΣΤΟ ΣΚΡΟΥΤΖ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΕΛΛΑΔΑ....ΕΧΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΗΤΑΤΕ....ΓΡΑΦΕΤΕ ΕΚΕΙ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΡΟΤΣΙ, ΚΟΥΝΙΑ, ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ(ΒΑΛΤΕ ΤΑΞΙΝΟΜΙΣΗ ΚΑΤΑ ΤΙΜΗ)

  • Μου αρέσει 1

MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είπα να ετοιμαστώ για το Πάσχα έβαψα μαλλιά έφτιαξα νυχαρες κ έβαλα στο μάτι ένα φόρεμα που πέφτει λίγο φαρδυ τις γόβες ας τις ξεχάσω θα βαλω κάτι στρωτο

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 2

zTF7p3.png

dj8Lp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , gogouli88 είπε:

Σήμερα είπα να ετοιμαστώ για το Πάσχα έβαψα μαλλιά έφτιαξα νυχαρες κ έβαλα στο μάτι ένα φόρεμα που πέφτει λίγο φαρδυ τις γόβες ας τις ξεχάσω θα βαλω κάτι στρωτο

ΜΑΛΛΙΑ ΠΩΣ ΕΒΑΨΕΣ? ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΓΩ!!!!


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , gogouli88 είπε:

Σήμερα είπα να ετοιμαστώ για το Πάσχα έβαψα μαλλιά έφτιαξα νυχαρες κ έβαλα στο μάτι ένα φόρεμα που πέφτει λίγο φαρδυ τις γόβες ας τις ξεχάσω θα βαλω κάτι στρωτο

Μαλλί έφτιαξα και εγώ. Νύχια δεν έχω κάνει. Ξέχασα να ρωτήσω τον γιατρό. Ήθελα να κάνω ημιμόνιμο αλλά δεν ξέρω αν μπορώ. Εσύ πως τα έφτιαξες? Δεν ξέρω καν τι θα βάλω... πρέπει να κάνω μια βόλτα μες την εβδομάδα.

  • Μου αρέσει 1

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τα μαλλιά μου τα βάψε με χρωμογαλάκτωμα ούτε αμμωνία ούτε οξυζενέ κάστανο σκούρο χάλια δε μ αρέσει το χρώμα καθόλου τα είχα κόκκινα κ όσο να ναι αυτό δε χωνεύεται. Κ με βαφή όμως δεν έιναι τιποτα αφότου κλείσαμε το 3ο μήνα. Τα νύχια τα κάνα τζελ εμένα ο γιατρός δε μου είπε κάτι ούτε για νύχια ούτε για μαλλί μια φίλη μου τα κάνε τζελ όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης κ τα βγάλε 2 μέρες πριν γεννήσει 

  • Μου αρέσει 1

zTF7p3.png

dj8Lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...