Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Κορίτσια μια ερώτηση !!!

      αν έρθει η περίοδος πρωί πρωί αλλά όλη μέρα κατεβάζεις λίγο λίγο και πολύ κατεβάσεις τ βράδυ τα χάπια ποτέ τα ξεκινάς ; 

      Εγώ τα ξεκινουσα 2η μέρα περιόδου...φορες ομως που η περίοδος μου ερχοταν πολύ λίγη ή πολύ απόγευμα προς βράδυ ...πρώτη μέρα περιόδου θεωρούνταν η επόμενη που υπήρχε κανονική ροή. Καλύτερα όμως ρώτα τον γιατρό σου.

      .....

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

1 ώρα πρίν, eamo είπε:

@SwimmingMom καλωσήρθες στην παρέα μας ! Με το καλό το μωράκι σου !

Κοριτσια γιατί στη λίστα λέει στα φορμάκια , όχι κίτρινα ; Έχει να κάνει με τον νεογνικο ίκτερος ;Όχι ότι είχα σκοπό να πάρω κίτρινα αλλά από περιέργεια !

Ναι για τον ικτερο.να διακρινεται το χρωμα του μωρου σωστα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

ναντια δε          24/9                        1o   Ιασώ-Αθήνα

32irinikavala     2/10    κοριτσάκι  1o  κλιν.Καβάλα

41ZiliHer           3/10      αγοράκι    2o  Μητέρα Κρήτη

29zina7777       4/10      αγοράκι    1o    ΠΓΝΙ 

melina92           6/10      αγοράκι

40Nightwish     7/10     κοριτσάκι  1o   Αρεταίειο

38eamo             8/10      αγοράκι     1o

SwimmingMom6/10

32ada32            12/10    αγοράκι     1o  νοσ.Θεσ/κη

Χριστίνα2119   14/10    αγοράκι     1o

36Alekk              16/10    αγοράκι     2o   Ρέα

27Μάντη            21/10   αγοράκι      1o    Ρέα 

31Βικτώρια1987 22/10κοριτσάκι 1o   Ιασώ-Αθήνα

34Μαρία1430    22/10   αγοράκι      1o   Ιασώ-Αθήνα

29anemoni1989  26/10 κοριτσάκι  1o    Αλεξάνδρας

depyfr                  26/10   αγοράκι      2o    Ρέα

28Ασία                 1/11    κοριτσάκι      1o   ΠΓΝΛ

36Maria_ath        8/11   κοριτσάκι    1o     Γαία

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

ναντια δε          24/9     αγοράκι    1o   Ιασώ-Αθήνα

32irinikavala     2/10    κοριτσάκι  1o  κλιν.Καβάλα

41ZiliHer           3/10      αγοράκι    2o  Μητέρα Κρήτη

29zina7777       4/10      αγοράκι    1o    ΠΓΝΙ 

melina92           6/10      αγοράκι    1o

40Nightwish     7/10     κοριτσάκι  1o   Αρεταίειο

38eamo             8/10      αγοράκι     1o

SwimmingMom6/10                         1o

32ada32            12/10    αγοράκι     1o  νοσ.Θεσ/κη

Χριστίνα2119   14/10    αγοράκι     1o

36Alekk              16/10    αγοράκι     2o   Ρέα

27Μάντη            21/10   αγοράκι      1o    Ρέα 

31Βικτώρια1987 22/10κοριτσάκι  1o   Ιασώ-Αθήνα

34Μαρία1430    22/10   αγοράκι      1o   Ιασώ-Αθήνα

29anemoni1989  26/10 κοριτσάκι  1o    Αλεξάνδρας

depyfr                  26/10   αγοράκι      2o    Ρέα

28Ασία                 1/11    κοριτσάκι   1o   ΠΓΝΛ

36Maria_ath        8/11   κοριτσάκι    1o     Γαία

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!! Πως μου ειστε σημερα?

Εγω ξεκινησα παλι να μην μπορω να ξυπνησω το πρωι με τπτ...

Επισης την ωρα που ξαπλωνω αισθανομαι σαν να κουνιεμαι απο εναν χαλαρο σεισμο. Ξερω ξερω δεν παω καλα. Που να σφιξουν και οι ζεστες

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερουδια.

Εφτασε η μεγαλη μερα για μενα.θα βγαλουμε φωτογραφιες!!!! Μακαρι να ειναι καλα ο μπεμπης μου.

Εγω το βραδυ νιωθω να θελω συνεχεια να κουναω τα ποδια μου..σα να χω ενεργεια καταπιεσμενη..χαχα

 

Συννρφιασμενα τα γιαννενα σημερα κι εγω πρωτη μερα με πεδιλο..αναποδος ανθρωπος.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 21 λεπτά , zina7777 είπε:

Καλημερουδια.

Εφτασε η μεγαλη μερα για μενα.θα βγαλουμε φωτογραφιες!!!! Μακαρι να ειναι καλα ο μπεμπης μου.

Εγω το βραδυ νιωθω να θελω συνεχεια να κουναω τα ποδια μου..σα να χω ενεργεια καταπιεσμενη..χαχα

 

Συννρφιασμενα τα γιαννενα σημερα κι εγω πρωτη μερα με πεδιλο..αναποδος ανθρωπος.

αντε με το καλο να τον χαρεις και ναμας πεις σε ποιον μοιαζει ;)

εδω ηλιο εχουμε και ζεσταινομαι πολυυυυυυυυυυυυυυυυυ

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , zina7777 είπε:

Καλημερουδια.

Εφτασε η μεγαλη μερα για μενα.θα βγαλουμε φωτογραφιες!!!! Μακαρι να ειναι καλα ο μπεμπης μου.

Εγω το βραδυ νιωθω να θελω συνεχεια να κουναω τα ποδια μου..σα να χω ενεργεια καταπιεσμενη..χαχα

 

Συννρφιασμενα τα γιαννενα σημερα κι εγω πρωτη μερα με πεδιλο..αναποδος ανθρωπος.

Καλημέρα!!! Άντε να μας πεις την εμπειρία σου και μετά βουρ για ψώνια!!! Όλα καλά θα είναι!!! Πόσων εβδομάδων είσαι σήμερα;

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

@zina7777 πραγματικά την καλύτερη μέρα για πεδιλο διάλεξες , ακούω τη βροχή να έρχεται ! Καλή επιτυχία για σήμερα , να δεις και να ευχαριστηθείς το ζουμπουρλουδικο σου !

Καλημερα σε όλες !!

  • Μου αρέσει 1

CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , zina7777 είπε:

Καλημερουδια.

Εφτασε η μεγαλη μερα για μενα.θα βγαλουμε φωτογραφιες!!!! Μακαρι να ειναι καλα ο μπεμπης μου.

Εγω το βραδυ νιωθω να θελω συνεχεια να κουναω τα ποδια μου..σα να χω ενεργεια καταπιεσμενη..χαχα

 

Συννρφιασμενα τα γιαννενα σημερα κι εγω πρωτη μερα με πεδιλο..αναποδος ανθρωπος.

Αντε τελεια!!! Θα τν χαρεις και με τ παραπανω!!! Εαυ περασες κιολας τη μεση της εγκυμοσύνης!  Φανταστικά!! 

Περιμένουμε εντυπώσεις :)

  • Ευχαριστώ 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα ζηνα μου να μας γραψεις το απογευμα τα νεα σου και να μας πεις για το αγορακι σ ......ολα καλα θα πανε .... εγω πηρα χθες τις εξετασεις το ζαχαρο ηταν 73 οποτε μια χαρα αλλα μου εδωσε σιδηρο γτ επεσε ο αιματοκριτης ... και μου ανε βηκε η αλκαλικη φωσφαταση τωρα αυτο δεν ξερω γτ γινετε? και αν ειναι φυσιολογικο επεισης με την ρευματοπαθεια που εχω εκανα φλεγμονη τελικα αλλα δεν μπορω να παρω κατι για αυτο  θα συνεχισω να ποναω μεχρι να γεννησω...αυτα τα νεα μου για σημερα..ελπιζω να ειστε ολες καλα

  • Μου αρέσει 1

...:-D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , zina7777 είπε:

20+6 ειμαι βασει περιοδου αλλα ο μπεμπης μου ειναι μια βδομαδα πιο μεγαλος βασει τελευταιου υπρρηχου.

Μια χαρά και εγώ βάση αυχενικής θα είμαι 22+2 την ημέρα του β επιπέδου!!! Περιμένουμε με αγωνία τις λεπτομέρειες!!!

  • Ευχαριστώ 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω ολες σας για τη στηριξη και τις ευχες.μακαρι να εξελιχθουν ολα ομορφα για ολες.

Αγωνιω για τις 18:00 δε περνανε οι ωρες...σκεφτομαι να φαω ελαφρα..αν κι εχω φακη.φοβαμαι για φουσκωμα θ αερια ..με ντοματουθα τη βγαλω για μεσημερι.αργω να χωνεψω,ξερετε...

Θα ρωτησω για τα πετρωματα και αν οντως νιωθω το μωρο,θα ρωτησω για σεξ για θαλασσα και για την προγεστερονη.επιπλεον για τον τραχηλοοοοοοο..

Αλλη ερωτηση?

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , zina7777 είπε:

Ευχαριστω ολες σας για τη στηριξη και τις ευχες.μακαρι να εξελιχθουν ολα ομορφα για ολες.

Αγωνιω για τις 18:00 δε περνανε οι ωρες...σκεφτομαι να φαω ελαφρα..αν κι εχω φακη.φοβαμαι για φουσκωμα θ αερια ..με ντοματουθα τη βγαλω για μεσημερι.αργω να χωνεψω,ξερετε...

Θα ρωτησω για τα πετρωματα και αν οντως νιωθω το μωρο,θα ρωτησω για σεξ για θαλασσα και για την προγεστερονη.επιπλεον για τον τραχηλοοοοοοο..

Αλλη ερωτηση?

 

κοριτσι πας για β επιπεδου? ολα καλα θα ειναι!! να φας πριν την εξεταση για να κουνιετε το μωρο κ να κανει καλες μετρησεις ο γιατρος. να εχεις μαζι σου κ κατι με πολυ σοκολατα αν θελει ο γιατρος να αλλαξει θεση!! μια χαρα ολα θα πανε!!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , linaa είπε:

κοριτσι πας για β επιπεδου? ολα καλα θα ειναι!! να φας πριν την εξεταση για να κουνιετε το μωρο κ να κανει καλες μετρησεις ο γιατρος. να εχεις μαζι σου κ κατι με πολυ σοκολατα αν θελει ο γιατρος να αλλαξει θεση!! μια χαρα ολα θα πανε!!! 

Να σφιξω ενα παγωτο λες? Χαχαχα

Κι εχει και βροχη γαμωτο..τι γκαντεμια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...