Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , ada32 είπε:

μαλιστα.. κ εμενα μου φαινεται παραξενο που μου αλλαξαν την ΠΗΤ για 6μερες μεγαλυτερο που φαινεται το μωρο ..

Εμενα μ την αλλαξανε για 3 μερες... Νομιζω κραταμε σαν ΠΗΤ την ημερομηνία που δινει η Β επιπεδου... 

Η κοιλια και εμεενα ειναι τσιτα και τη νιωθω να με τραβάει ωρες ωρες (ευτυχως γτ θυμαμαι να βαλω και κρεμα τοτε)!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

πρίν από 2 λεπτά , ada32 είπε:

μαλιστα.. κ εμενα μου φαινεται παραξενο που μου αλλαξαν την ΠΗΤ για 6μερες μεγαλυτερο που φαινεται το μωρο ..

κι εγω ρωτησα και μου λενε οτι ο μεγεθος του μπορει να αλλαζει για 1000λογους αυτο δε σημαινει οτι ειναι μεγαλυτερο ηλικιακα... τι να πω...ειδωμεν

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , zina7777 είπε:

4/10 παραμενω ακομα. απλα μου ειπανε οτι το μωρο λογω διαστασεων ειναι μια βδομαδα μεγαλυτερο.αλλα δεν αλλαζει η πητ ..

ααα 2 μερούλες έχουμε διαφορα΄.. εμένα μου είπε να κρατήσω την αρχικη.. δλδ 6/10.. αλλά Β επιπέδου έχω σε 1μιση βδομάδα.. πολύ δεν είναι??

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , irinikavala είπε:

ααα 2 μερούλες έχουμε διαφορα΄.. εμένα μου είπε να κρατήσω την αρχικη.. δλδ 6/10.. αλλά Β επιπέδου έχω σε 1μιση βδομάδα.. πολύ δεν είναι??

νομιζω δινουν καποια περιθωρια για β επιπεδου κανα 2-3 βδομαδες.. εγω εκανα πολυυυ νωρις θεωρητικα.Η συμβουλη του γιατρου μου ηταν να παω την επομενη βδομαδα.

Εγω εκλεισα το ραντεβου συμφωνα με ενδειξη και συμβουλη του γιατρου που κανει τις β επιπεδου και λενε οτι ειναι ο καλυτερος της περιοχης.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Εμενα μ την αλλαξανε για 3 μερες... Νομιζω κραταμε σαν ΠΗΤ την ημερομηνία που δινει η Β επιπεδου... 

Η κοιλια και εμεενα ειναι τσιτα και τη νιωθω να με τραβάει ωρες ωρες (ευτυχως γτ θυμαμαι να βαλω και κρεμα τοτε)!!! 

κ εγω θα περιμενω την Β επιπεδου να δουμε  για σιγουρα.. κ εγω κρεμα δεν βαζω καθε μερα .. 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, irinikavala είπε:

εμενα ο γιατρος μ ειπε να κλεινω μηνα συμφωνα με την ΠΗΤ.. δλδ ΠΗΤ 6/10 άρα καθε μηνα στις 6

Παει αλλιως ανα μηνα καο αλλιως ανα βδομαδες... Γιατι αμα το παμε ανα εβδομάδες καποιοι μηνες υπολογιζονται με 5 αντι για 4... Εμενα με βολεύει καλύτερα το σύστημα των βδομάδων... Καθεμια κρατάει οτι τη βολεύει!!


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Alekk είπε:

@Ασία ναι ευτυχώς! Θα πάω στο Ρέα για Β΄επιπέδου. Ευτυχως ο μικρός με εχει τσακίσει στις κλωτσιές από χθες. Ξερετε τι έκανα χθες; Αποτρίχωση με silkepil... Μάλλον ήμουν πολλή ώρα σκυμμένη... Τι να πω;

Κι εμείς λίκνο θα πάρουμε, απο αυτές που κολλάνε στο κρεβάτι. Θα την καταργησω την καλαθούνα, καθόλου δε με ειχε βολέψει.

@irinikavala ευτυχως που τα καταλαβαινουμε τα ζουζουνια μας πια και δεν τρελαινόμαστε...

Σίγουρα ήσουν πολλή ώρα σκυμμένη,μην το σκέφτεσαι.να σκέφτεσαι μόνο πως σήμερα θα δεις το ζουζουνι σου! λες να είναι πιο βολικά αυτά που κολλάνε στο κρεβάτι?

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, zina7777 είπε:

Γεια σας κοπελες.

Η χαρα μου ειναι απεριοριστη,ο μπεμπης μου εδειξε να ειναι γερος με δειγμα τρισωμιας 1:20000. Μετρησε ποδαρακια,χερακια,νευρα,συκωτι κεφαλακι ειναι ολα νορμαλ..μονο το τσουτσουνι δε μετρησε και το χε παραπονο ο αντρας μου..χαχα.

ειναι οπως ειπα 365gr σε βαρος και σχετικα ψηλος(αυτο μας εκανε εντυπωση γιατι εμεις ειμαστε σκαμνακια) 28cm.

142 παλμικους χτυπους καρδιας.γερη καρδια και δυνατος χτυπος.

Ο πλακουντας μου ειναι προσθιος πραγμα πολυ καλο για φυσιολογικο τοκετο ειιπε ο γιατρος.Δε μου ειπε για σεξ που δε ρωτησα αλλα μου ειπε για τραχηλο οτι μονο κολπικα μετριεται και τωρα ειναι η καταλληλη εποχη κι οτι δεν καταλαβαινει γιατι μου δινει προγεστερονη ο γιατρος μου και να τον ρωτησω γιατι...

χμ.. μαλλακια δεν ειδα.ουτε προσωπακι γενικως ειχε το χερακι μπροστα,τον ειδα να χασμουριεται.Πηγα και μισαωρο περπατημα ν αλλαξει σταση,τρωγοντας 2 μπαλες παγωτο..γελαγε ο γιατρος γιατι στην επιστροφη μπαινοντας του λεω "2 μπαλες.....παρφε βανιλια και bueno"

"ε με δυο μπαλες δε γινεται να μη γυρισε...ξαπλωσε" ειπε χαριτολογώντας.

Το βραδυ συνεχισα στους γονεις οταν σας εγραψα με μπυρες και πιτογυρα..σημερα δε ζυγιστηκα οπως καταλαβαινετε....

Με το καλο και στα δικα σας να χαρω διπλά!!!

Μπράβο κορίτσι μου πολύ χαίρομαι για σένα και το μπέμπη σου!!! 

1 hour ago, ada32 είπε:

Καλημερα! τελεια τα νεα σου ! ολοκληρο αντρακι το μωρο! τι ωραια αισθηση!!

 για ΠΗΤ σου ειπε τιμποτα? παραμενει η ιδια με την αυχενικη? 

τον ρωτησες για τις κινησεις του μωρου που νιωθεις?

ειναι πολυ βολικο το λικνο .καλα θα κανεις. 

καλως ηρθες Μαρθουλα! κοντα ειμαστε εμεις. εγω εχω ΠΗΤ 12/10 συμφωνα με την αυχενικη.

Τέλεια κοριτσάκι μου.. Γερά μωράκια αυτό και γερές και εμείς!! 

1 ώρα πρίν, irinikavala είπε:

εχω να την δω την μπεμπα μου 2 ολοκληρες βδομαδες.. ηταν 250.. τωρα στις 4 έχω Βεπιπέδου.. οπότε θα δω τότε.. πάντως έχουμε 4 μέρες διαφορά.. μαζί θα γεννήσουμε.. χαχαχ, το πρώτο σου είναι/??? να σε προσθέσουμε στο πινακακι μας αν δεν έχεις ήδη μπει.. πες μας πληροφοριες αν θελεις, ηλικια κ που γεννάς.. εμεις τα φακελώνουμε τα κορίτσια μας στην ομαδα.. χαχαχαχ

Ναι είμαστε πολύ κοντά.. Εσύ 4 εγώ 5 την β επιπέδου.. Όλα τέλεια εύχομαι να είναι.... Λοιπόν εγώ είμαι 34 χρόνων και γεννώ σε δημόσιο νοσοκομεία σε επαρχία η ΠΗΤ 10 Οκτωβρίου 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, zina7777 είπε:

Γεια σας κοπελες.

Η χαρα μου ειναι απεριοριστη,ο μπεμπης μου εδειξε να ειναι γερος με δειγμα τρισωμιας 1:20000. Μετρησε ποδαρακια,χερακια,νευρα,συκωτι κεφαλακι ειναι ολα νορμαλ..μονο το τσουτσουνι δε μετρησε και το χε παραπονο ο αντρας μου..χαχα.

ειναι οπως ειπα 365gr σε βαρος και σχετικα ψηλος(αυτο μας εκανε εντυπωση γιατι εμεις ειμαστε σκαμνακια) 28cm.

142 παλμικους χτυπους καρδιας.γερη καρδια και δυνατος χτυπος.

Ο πλακουντας μου ειναι προσθιος πραγμα πολυ καλο για φυσιολογικο τοκετο ειιπε ο γιατρος.Δε μου ειπε για σεξ που δε ρωτησα αλλα μου ειπε για τραχηλο οτι μονο κολπικα μετριεται και τωρα ειναι η καταλληλη εποχη κι οτι δεν καταλαβαινει γιατι μου δινει προγεστερονη ο γιατρος μου και να τον ρωτησω γιατι...

χμ.. μαλλακια δεν ειδα.ουτε προσωπακι γενικως ειχε το χερακι μπροστα,τον ειδα να χασμουριεται.Πηγα και μισαωρο περπατημα ν αλλαξει σταση,τρωγοντας 2 μπαλες παγωτο..γελαγε ο γιατρος γιατι στην επιστροφη μπαινοντας του λεω "2 μπαλες.....παρφε βανιλια και bueno"

"ε με δυο μπαλες δε γινεται να μη γυρισε...ξαπλωσε" ειπε χαριτολογώντας.

Το βραδυ συνεχισα στους γονεις οταν σας εγραψα με μπυρες και πιτογυρα..σημερα δε ζυγιστηκα οπως καταλαβαινετε....

Με το καλο και στα δικα σας να χαρω διπλά!!!

Τι ωραία νέα είναι αυτά!!Πολύ χαίρομαι για τον μικρούλη!νομίζω πως τα μαλλάκια δεν φαίνονται στον υπέρηχο, μπορεί να κάνω κ λάθος.πόση ώρα κράτησε η εξέταση?σου έδωσε και DVD?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ασία είπε:

Τι ωραία νέα είναι αυτά!!Πολύ χαίρομαι για τον μικρούλη!νομίζω πως τα μαλλάκια δεν φαίνονται στον υπέρηχο, μπορεί να κάνω κ λάθος.πόση ώρα κράτησε η εξέταση?σου έδωσε και DVD?

καλημερα

κανα 2 ωρο η εξεταση περπατησα κι ενα μισαωρο ενδιαμεσα εφαγα και παγωτο,εχω dvd ναι..(αλοιμονο με τοσο χρημα) αλλα δεν το εχω δει να δω τι πηρα....

Link to comment
Share on other sites

Just now, zina7777 είπε:

καλημερα

κανα 2 ωρο η εξεταση περπατησα κι ενα μισαωρο ενδιαμεσα εφαγα και παγωτο,εχω dvd ναι..(αλοιμονο με τοσο χρημα) αλλα δεν το εχω δει να δω τι πηρα....

ααα τωρα που είπε για πληρωμη.. πόσο το μαλλί.. ούτε ρώτησα τον γιατρο..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...