Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

@Ασία ναι ευτυχώς! Θα πάω στο Ρέα για Β΄επιπέδου. Ευτυχως ο μικρός με εχει τσακίσει στις κλωτσιές από χθες. Ξερετε τι έκανα χθες; Αποτρίχωση με silkepil... Μάλλον ήμουν πολλή ώρα σκυμμένη... Τι να πω;

Κι εμείς λίκνο θα πάρουμε, απο αυτές που κολλάνε στο κρεβάτι. Θα την καταργησω την καλαθούνα, καθόλου δε με ειχε βολέψει.

@irinikavala ευτυχως που τα καταλαβαινουμε τα ζουζουνια μας πια και δεν τρελαινόμαστε...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

1 ώρα πρίν, irinikavala είπε:

Ζήνα μου έχω μαστόρια κ όλο είχα το μυαλό μ να μπω να μάθω νέα σου.. τι υπέροχα νεα????!!!!! 28 εκ???? πω πω.. μισό μωρό ρε συ... τι ευτυχία... όταν συνέλθεις απο τα γλέντια περιμενουμε λεπτομέρειες..!!!

καλημέρα Μάρθα.. τι γεμάτο μωράκι είναι αυτο?? ααα εμεις σχεδον μαζι ειμαστε.. πότε έχεις ΠΗΤ??? δεν ειδα τον πίνακα... εγω Β επιπέδου 4 Ιουνίου έχω.. σήμερα είμαι 20 εβδ κ 5ημερών βάση τελευταιας περιόδου... Μπράβο για το μωράκι σου.. έυχομαι μια τέλεια Β επιπεδου κ  μετα χαρες κ ψώνια!!

Καλημέρα κορίτσι μου.. Ναι και μένα γεμάτο μωράκι μου φαίνεται.. Χάχα.. 

Λοιπόν τελευταία ημερομηνία τοκετό έχω 10 Οκτωβρίου... 5 Ιουνίου έχω κλείσει να κάνω β επιπέδου... Σήμερα είμαι 20+1.... Εσένα πόσο είναι το μωράκι σου?? 

1 hour ago, Ασία είπε:

Καλημέρα Ζήνα!!τι όμορφα νέα είναι αυτά!!Μπράβο σας!!!ολόκληρο αγοράκι έχεις εσύ!!

Καλημέρα!Μήπως κουράστηκες λίγο παραπάνω χθες κ γι αυτό έκαναν την εμφάνισή τους? Μην ανησυχείς, αφού τα είδες που τα είδες τα καφετιά, ευτυχώς τουλάχιστον που τα είδες σήμερα που έχεις γιατρό γιατί θα σου φύγει γρήγορα η αγωνία να μάθεις τι είναι.Μακάρι να ανέβηκε ο πλακούντας επιτέλους, να μην το έχεις στο κεφάλι σου κ αυτό.στον γιατρό ρούχα κάνει Β επιπέδου ή σε άλλον?

@Μαρθα Κ καλωσήρθες στην παρέα μας!πολύ ωραία τα νέα σου!!με το καλό και η Β επιπέδου, δεν αργεί.πες μου ΠΗΤ αν θέλεις κ έξτρα πληροφορίες(αν θέλεις) αν σε βάλω στο πινακακι κι εσένα.

Κορίτσια εγώ αποφάσισα να πάρω λίκνο για τους πρώτους μήνες που θα το έχουμε στο δωμάτιο μας μιας κ δεν υπάρχει κ πολλής χώρος. Βρήκα ένα σε καλή τιμή που έχει διαστάσεις 90×45 περίπου. Πολύ μικρό δεν είναι?Όλα μου φαίνονται πολύ μικρά δηλαδή σε αυτές τις διαστάσεις. Λέτε να βολέψει? Για τους πρώτους 7 μήνες λέει πως κάνει. Γύρω στα 150€ μαζί με κουνουπιέρα, πάντα, στρώμα. Τι λέτε?

Καλός σας βρήκα κοπέλα μου... Εύχομαι όλες να φέρουμε γερά μωράκια και να είμαστε γερές και εμείς... Λοιπόν ΠΗΤ έχω 10 Οκτωβρίου τώρα το φύλο θα σας το πω σίγουρα στη Β επιπέδου σε λίγες εβδομάδες... Βέβαια ο γιατρός μου είπε ότι μάλλον είναι κοριτσάκι αλλά να μην το δέσω κιόλας.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου.. Ναι και μένα γεμάτο μωράκι μου φαίνεται.. Χάχα.. 

Λοιπόν τελευταία ημερομηνία τοκετό έχω 10 Οκτωβρίου... 5 Ιουνίου έχω κλείσει να κάνω β επιπέδου... Σήμερα είμαι 20+1.... Εσένα πόσο είναι το μωράκι σου?? 

εχω να την δω την μπεμπα μου 2 ολοκληρες βδομαδες.. ηταν 250.. τωρα στις 4 έχω Βεπιπέδου.. οπότε θα δω τότε.. πάντως έχουμε 4 μέρες διαφορά.. μαζί θα γεννήσουμε.. χαχαχ, το πρώτο σου είναι/??? να σε προσθέσουμε στο πινακακι μας αν δεν έχεις ήδη μπει.. πες μας πληροφοριες αν θελεις, ηλικια κ που γεννάς.. εμεις τα φακελώνουμε τα κορίτσια μας στην ομαδα.. χαχαχαχ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοπελες.

Η χαρα μου ειναι απεριοριστη,ο μπεμπης μου εδειξε να ειναι γερος με δειγμα τρισωμιας 1:20000. Μετρησε ποδαρακια,χερακια,νευρα,συκωτι κεφαλακι ειναι ολα νορμαλ..μονο το τσουτσουνι δε μετρησε και το χε παραπονο ο αντρας μου..χαχα.

ειναι οπως ειπα 365gr σε βαρος και σχετικα ψηλος(αυτο μας εκανε εντυπωση γιατι εμεις ειμαστε σκαμνακια) 28cm.

142 παλμικους χτυπους καρδιας.γερη καρδια και δυνατος χτυπος.

Ο πλακουντας μου ειναι προσθιος πραγμα πολυ καλο για φυσιολογικο τοκετο ειιπε ο γιατρος.Δε μου ειπε για σεξ που δε ρωτησα αλλα μου ειπε για τραχηλο οτι μονο κολπικα μετριεται και τωρα ειναι η καταλληλη εποχη κι οτι δεν καταλαβαινει γιατι μου δινει προγεστερονη ο γιατρος μου και να τον ρωτησω γιατι...

χμ.. μαλλακια δεν ειδα.ουτε προσωπακι γενικως ειχε το χερακι μπροστα,τον ειδα να χασμουριεται.Πηγα και μισαωρο περπατημα ν αλλαξει σταση,τρωγοντας 2 μπαλες παγωτο..γελαγε ο γιατρος γιατι στην επιστροφη μπαινοντας του λεω "2 μπαλες.....παρφε βανιλια και bueno"

"ε με δυο μπαλες δε γινεται να μη γυρισε...ξαπλωσε" ειπε χαριτολογώντας.

Το βραδυ συνεχισα στους γονεις οταν σας εγραψα με μπυρες και πιτογυρα..σημερα δε ζυγιστηκα οπως καταλαβαινετε....

Με το καλο και στα δικα σας να χαρω διπλά!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , zina7777 είπε:

Γεια σας κοπελες.

Η χαρα μου ειναι απεριοριστη,ο μπεμπης μου εδειξε να ειναι γερος με δειγμα τρισωμιας 1:20000. Μετρησε ποδαρακια,χερακια,νευρα,συκωτι κεφαλακι ειναι ολα νορμαλ..μονο το τσουτσουνι δε μετρησε και το χε παραπονο ο αντρας μου..χαχα.

ειναι οπως ειπα 365gr σε βαρος και σχετικα ψηλος(αυτο μας εκανε εντυπωση γιατι εμεις ειμαστε σκαμνακια) 28cm.

142 παλμικους χτυπους καρδιας.γερη καρδια και δυνατος χτυπος.

Ο πλακουντας μου ειναι προσθιος πραγμα πολυ καλο για φυσιολογικο τοκετο ειιπε ο γιατρος.Δε μου ειπε για σεξ που δε ρωτησα αλλα μου ειπε για τραχηλο οτι μονο κολπικα μετριεται και τωρα ειναι η καταλληλη εποχη κι οτι δεν καταλαβαινει γιατι μου δινει προγεστερονη ο γιατρος μου και να τον ρωτησω γιατι...

χμ.. μαλλακια δεν ειδα.ουτε προσωπακι γενικως ειχε το χερακι μπροστα,τον ειδα να χασμουριεται.Πηγα και μισαωρο περπατημα ν αλλαξει σταση,τρωγοντας 2 μπαλες παγωτο..γελαγε ο γιατρος γιατι στην επιστροφη μπαινοντας του λεω "2 μπαλες.....παρφε βανιλια και bueno"

"ε με δυο μπαλες δε γινεται να μη γυρισε...ξαπλωσε" ειπε χαριτολογώντας.

Το βραδυ συνεχισα στους γονεις οταν σας εγραψα με μπυρες και πιτογυρα..σημερα δε ζυγιστηκα οπως καταλαβαινετε....

Με το καλο και στα δικα σας να χαρω διπλά!!!

αχ πόσο χαίρομαι που όλα πάνε καλά.. τι όμορφα να διαβάζουμε τόσο ευχάριστα νέα.. μπράβο κοριτσάκι μου.. πίκρα ο πατέρας για το τσουτσουνάκι ε?? χαχαχ.. φοβάται μη δε του βγει προικισμένος?? χαχαχ.. τρέλα οι πατεράδες.. 

το αγοράκι σας μωρέ σας έκανε γλύκες φαίνεται.. κ λιγο θα τον ενοχλλησατε κ με το φως.. την άλλη φορα θα δεις κ φατσούλα.. 

να δούμε τώρα ποια είναι η επόμενη.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 27 λεπτά , zina7777 είπε:

Γεια σας κοπελες.

Η χαρα μου ειναι απεριοριστη,ο μπεμπης μου εδειξε να ειναι γερος με δειγμα τρισωμιας 1:20000. Μετρησε ποδαρακια,χερακια,νευρα,συκωτι κεφαλακι ειναι ολα νορμαλ..μονο το τσουτσουνι δε μετρησε και το χε παραπονο ο αντρας μου..χαχα.

ειναι οπως ειπα 365gr σε βαρος και σχετικα ψηλος(αυτο μας εκανε εντυπωση γιατι εμεις ειμαστε σκαμνακια) 28cm.

142 παλμικους χτυπους καρδιας.γερη καρδια και δυνατος χτυπος.

Ο πλακουντας μου ειναι προσθιος πραγμα πολυ καλο για φυσιολογικο τοκετο ειιπε ο γιατρος.Δε μου ειπε για σεξ που δε ρωτησα αλλα μου ειπε για τραχηλο οτι μονο κολπικα μετριεται και τωρα ειναι η καταλληλη εποχη κι οτι δεν καταλαβαινει γιατι μου δινει προγεστερονη ο γιατρος μου και να τον ρωτησω γιατι...

χμ.. μαλλακια δεν ειδα.ουτε προσωπακι γενικως ειχε το χερακι μπροστα,τον ειδα να χασμουριεται.Πηγα και μισαωρο περπατημα ν αλλαξει σταση,τρωγοντας 2 μπαλες παγωτο..γελαγε ο γιατρος γιατι στην επιστροφη μπαινοντας του λεω "2 μπαλες.....παρφε βανιλια και bueno"

"ε με δυο μπαλες δε γινεται να μη γυρισε...ξαπλωσε" ειπε χαριτολογώντας.

Το βραδυ συνεχισα στους γονεις οταν σας εγραψα με μπυρες και πιτογυρα..σημερα δε ζυγιστηκα οπως καταλαβαινετε....

Με το καλο και στα δικα σας να χαρω διπλά!!!

Καλημερα! τελεια τα νεα σου ! ολοκληρο αντρακι το μωρο! τι ωραια αισθηση!!

 για ΠΗΤ σου ειπε τιμποτα? παραμενει η ιδια με την αυχενικη? 

τον ρωτησες για τις κινησεις του μωρου που νιωθεις?

1 ώρα πρίν, Ασία είπε:

Καλημέρα Ζήνα!!τι όμορφα νέα είναι αυτά!!Μπράβο σας!!!ολόκληρο αγοράκι έχεις εσύ!!

Καλημέρα!Μήπως κουράστηκες λίγο παραπάνω χθες κ γι αυτό έκαναν την εμφάνισή τους? Μην ανησυχείς, αφού τα είδες που τα είδες τα καφετιά, ευτυχώς τουλάχιστον που τα είδες σήμερα που έχεις γιατρό γιατί θα σου φύγει γρήγορα η αγωνία να μάθεις τι είναι.Μακάρι να ανέβηκε ο πλακούντας επιτέλους, να μην το έχεις στο κεφάλι σου κ αυτό.στον γιατρό ρούχα κάνει Β επιπέδου ή σε άλλον?

@Μαρθα Κ καλωσήρθες στην παρέα μας!πολύ ωραία τα νέα σου!!με το καλό και η Β επιπέδου, δεν αργεί.πες μου ΠΗΤ αν θέλεις κ έξτρα πληροφορίες(αν θέλεις) αν σε βάλω στο πινακακι κι εσένα.

Κορίτσια εγώ αποφάσισα να πάρω λίκνο για τους πρώτους μήνες που θα το έχουμε στο δωμάτιο μας μιας κ δεν υπάρχει κ πολλής χώρος. Βρήκα ένα σε καλή τιμή που έχει διαστάσεις 90×45 περίπου. Πολύ μικρό δεν είναι?Όλα μου φαίνονται πολύ μικρά δηλαδή σε αυτές τις διαστάσεις. Λέτε να βολέψει? Για τους πρώτους 7 μήνες λέει πως κάνει. Γύρω στα 150€ μαζί με κουνουπιέρα, πάντα, στρώμα. Τι λέτε?

ειναι πολυ βολικο το λικνο .καλα θα κανεις. 

πρίν από 34 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου.. Ναι και μένα γεμάτο μωράκι μου φαίνεται.. Χάχα.. 

Λοιπόν τελευταία ημερομηνία τοκετό έχω 10 Οκτωβρίου... 5 Ιουνίου έχω κλείσει να κάνω β επιπέδου... Σήμερα είμαι 20+1.... Εσένα πόσο είναι το μωράκι σου?? 

Καλός σας βρήκα κοπέλα μου... Εύχομαι όλες να φέρουμε γερά μωράκια και να είμαστε γερές και εμείς... Λοιπόν ΠΗΤ έχω 10 Οκτωβρίου τώρα το φύλο θα σας το πω σίγουρα στη Β επιπέδου σε λίγες εβδομάδες... Βέβαια ο γιατρός μου είπε ότι μάλλον είναι κοριτσάκι αλλά να μην το δέσω κιόλας.. 

καλως ηρθες Μαρθουλα! κοντα ειμαστε εμεις. εγω εχω ΠΗΤ 12/10 συμφωνα με την αυχενικη.

  • Μου αρέσει 2

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , zina7777 είπε:

Γεια σας κοπελες.

Η χαρα μου ειναι απεριοριστη,ο μπεμπης μου εδειξε να ειναι γερος με δειγμα τρισωμιας 1:20000. Μετρησε ποδαρακια,χερακια,νευρα,συκωτι κεφαλακι ειναι ολα νορμαλ..μονο το τσουτσουνι δε μετρησε και το χε παραπονο ο αντρας μου..χαχα.

ειναι οπως ειπα 365gr σε βαρος και σχετικα ψηλος(αυτο μας εκανε εντυπωση γιατι εμεις ειμαστε σκαμνακια) 28cm.

142 παλμικους χτυπους καρδιας.γερη καρδια και δυνατος χτυπος.

Ο πλακουντας μου ειναι προσθιος πραγμα πολυ καλο για φυσιολογικο τοκετο ειιπε ο γιατρος.Δε μου ειπε για σεξ που δε ρωτησα αλλα μου ειπε για τραχηλο οτι μονο κολπικα μετριεται και τωρα ειναι η καταλληλη εποχη κι οτι δεν καταλαβαινει γιατι μου δινει προγεστερονη ο γιατρος μου και να τον ρωτησω γιατι...

χμ.. μαλλακια δεν ειδα.ουτε προσωπακι γενικως ειχε το χερακι μπροστα,τον ειδα να χασμουριεται.Πηγα και μισαωρο περπατημα ν αλλαξει σταση,τρωγοντας 2 μπαλες παγωτο..γελαγε ο γιατρος γιατι στην επιστροφη μπαινοντας του λεω "2 μπαλες.....παρφε βανιλια και bueno"

"ε με δυο μπαλες δε γινεται να μη γυρισε...ξαπλωσε" ειπε χαριτολογώντας.

Το βραδυ συνεχισα στους γονεις οταν σας εγραψα με μπυρες και πιτογυρα..σημερα δε ζυγιστηκα οπως καταλαβαινετε....

Με το καλο και στα δικα σας να χαρω διπλά!!!

Μπράβο Ζηνα!!! Τελεια τα νεα σου!!! Αντε και στα δικα μας τα υπόλοιπα κοριτσια για να ξεκινήσουμε και τα ψωνια σιγα σιγα!!!! 

Καλημέρααααααα κοιλουμπες ομορφες!!! Εγω σημερα εχω καουρες απο το πρωι :(


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , irinikavala είπε:

αχ πόσο χαίρομαι που όλα πάνε καλά.. τι όμορφα να διαβάζουμε τόσο ευχάριστα νέα.. μπράβο κοριτσάκι μου.. πίκρα ο πατέρας για το τσουτσουνάκι ε?? χαχαχ.. φοβάται μη δε του βγει προικισμένος?? χαχαχ.. τρέλα οι πατεράδες.. 

το αγοράκι σας μωρέ σας έκανε γλύκες φαίνεται.. κ λιγο θα τον ενοχλλησατε κ με το φως.. την άλλη φορα θα δεις κ φατσούλα.. 

να δούμε τώρα ποια είναι η επόμενη.. 

πολυ χαιρομαι ζινα μου που ολα ειναι καλα να το χαρεις οσο μπορεις τωρα!!!αντε να κανουνε και οι υπολοιπες κοπελες την  β επιπεδου να δω μετα ποια θα ειναι η επομενη αγωνια μας .... γιατι σιγουρα δεν μπορει κατι θα βρουμε χαχχαχ....


...:-D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , ναντια δε είπε:

πολυ χαιρομαι ζινα μου που ολα ειναι καλα να το χαρεις οσο μπορεις τωρα!!!αντε να κανουνε και οι υπολοιπες κοπελες την  β επιπεδου να δω μετα ποια θα ειναι η επομενη αγωνια μας .... γιατι σιγουρα δεν μπορει κατι θα βρουμε χαχχαχ....

μετα ειρηνη μου θα γκρινιαζουμε .. θα λεμε ποναει το ενα , ποναει το αλλο !!χαχαχαχα

εγω παντως νιωθω την κοιλια μου τσιτα κ με τραβαει γτ προφανως ανοιγει κ σαν να ποναει λιγακι ..


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , ada32 είπε:

Καλημερα! τελεια τα νεα σου ! ολοκληρο αντρακι το μωρο! τι ωραια αισθηση!!

 για ΠΗΤ σου ειπε τιμποτα? παραμενει η ιδια με την αυχενικη? 

τον ρωτησες για τις κινησεις του μωρου που νιωθεις?

 

ναι τον ρωτησα ειναι οντως το κεφαλι.δε με ανησυχησε για συσπασεις επειδη παιρνω μαγνησιο.μου τον βρηκε σε θεση που οντως ενιωθα κεφαλι την ωρα που πηγα και απλα μου ειπε "δεν μπορω να ξερω αν ειναι παντα αυτο,απλα τωρα αυτο που νιωθεις ναι ειναι το κεφαλι"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , zina7777 είπε:

ναι τον ρωτησα ειναι οντως το κεφαλι.δε με ανησυχησε για συσπασεις επειδη παιρνω μαγνησιο.μου τον βρηκε σε θεση που οντως ενιωθα κεφαλι την ωρα που πηγα και απλα μου ειπε "δεν μπορω να ξερω αν ειναι παντα αυτο,απλα τωρα αυτο που νιωθεις ναι ειναι το κεφαλι"

τελεια! αλλα ειναι το μωρο! εγω παντως δν νιωθω τοσα πολλα .. απλα οτι καποιες φορες κουνιεται κατω απο τον αφαλο ..εμενα ειναι κ πολυ τεντωμενη η κοιλια μου .ισως για αυτο?  βαση περιοδου ποσο εισαι ?


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ada32 είπε:

τελεια! αλλα ειναι το μωρο! εγω παντως δν νιωθω τοσα πολλα .. απλα οτι καποιες φορες κουνιεται κατω απο τον αφαλο ..εμενα ειναι κ πολυ τεντωμενη η κοιλια μου .ισως για αυτο?  βαση περιοδου ποσο εισαι ?

21 ολοκληρες.καθε πεμπτη αλλαζω εβδομαδα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, ada32 είπε:

δν σου αλλαξαν την ΠΗΤ με την αυχενικη? σορυ που ρωταω αλλα δεν θυμαμαι..

4/10 παραμενω ακομα. απλα μου ειπανε οτι το μωρο λογω διαστασεων ειναι μια βδομαδα μεγαλυτερο.αλλα δεν αλλαζει η πητ ..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , zina7777 είπε:

4/10 παραμενω ακομα. απλα μου ειπανε οτι το μωρο λογω διαστασεων ειναι μια βδομαδα μεγαλυτερο.αλλα δεν αλλαζει η πητ ..

μαλιστα.. κ εμενα μου φαινεται παραξενο που μου αλλαξαν την ΠΗΤ για 6μερες μεγαλυτερο που φαινεται το μωρο ..


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...