Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια το επίδομα γεννάς τα 2400 πάνε με εισοδηματικά κριτήρια; πχ εγώ κάνω χωριστή δήλωση από τον άντρα μ! εχω χαμηλό εισόδημα! εκείνος αντίθετα έχει πχ πάνω από 100000 ! το δικαιούμαι; πήρα το 1555 μου είπαν είναι ανεξάρτητο εισοδήματος αλλά νομίζω κάνουν λάθος γιατί εγώ διαβάζω αλλά στο ίντερνετ και ότι είναι μέχρι οικογενειακό εισόδημα 40000! με μπέρδεψαν 

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 13 λεπτά , ada32 είπε:

τον Σεπτεμβριο την ειχα. αλλα να σου πω μαλλον εγινε αργα η συλληψη πιστευω εκει κ δεν δημιουργηθηκε καλο εμβρυο να εμφυτευτει .. γτ 1 εβδομαδα μετα ειχα κανονικα περιοδο ..χοριακη 165 κ μετα 82 ..  οποτε εμενα δεν μου ελεγαν να ψαξω κατι αλλα πηγα σε παθολογο κ τα εγραψα μονη μου!!! :P eimai λιγο τυπος που τα ψαχνει ! εσυ εφοσον ειχες αποβολη 9 βδομαδα , καλα κανεις κ εκανες εξετασεις για θρομβοφυλια, πηκτικοτητα , αντιφωσφολιπιδικα , tsh ...

Τωρα της εκανα τις εξετασεις γιατι με επεισαν οτι σε 30ρες δεν τα κανουν σε πρωτη εγκυμοσυνη και εγω μεσα στο χαος το κρατησα σαν δεδομενο χωρις να το ψαξω. 

Ευχομαι αυτη τη φορα να ειναι ολαααα αψογα και σωστα και τελειομημα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

κοριτσια καλησπερα!!!και εγω ειμαι 6 βδομαδων.για την ακριβεια μπαινω αυριο και εχω πητ 26.10.:)

@Μάντη μου που εισαι???τι κανεις??σε εψαχνα στην αλλη ενοτητα και σε βρηκα εδω!!!:)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , depyfr είπε:

κοριτσια καλησπερα!!!και εγω ειμαι 6 βδομαδων.για την ακριβεια μπαινω αυριο και εχω πητ 26.10.:)

@Μάντη μου που εισαι???τι κανεις??σε εψαχνα στην αλλη ενοτητα και σε βρηκα εδω!!!:)

Welcome!!!  :)

Ποτε πας γιατρο??? 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, anemoni1989 είπε:

Welcome!!!  :)

Ποτε πας γιατρο??? 

εχω στις 6.3 την τριτη!!!ασε και ανυπομονω να δω οτι ολα ειναι καλα!:)

Just now, depyfr είπε:

εχω στις 6.3 την τριτη!!!ασε και ανυπομονω να δω οτι ολα ειναι καλα!:)

βασικα ανεπισημη πητ

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , depyfr είπε:

εχω στις 6.3 την τριτη!!!ασε και ανυπομονω να δω οτι ολα ειναι καλα!:)

βασικα ανεπισημη πητ

 

Μαζι έχουμε!!!!  :)

Τι καλα!!!  Μακάρι να ναι ολα καλα!!!!  Τι ΤΕΡ εχεις?? Εγω 16/01 και υπολογιζω ΠΗΤ 23/10, αλλα θα περιμένω την αυχενικη για να το δεσω!!!  (@MELINASP  βλέπεις κανω όνειρα για το μελλον!!) 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 45 λεπτά , MELINASP είπε:

Τωρα της εκανα τις εξετασεις γιατι με επεισαν οτι σε 30ρες δεν τα κανουν σε πρωτη εγκυμοσυνη και εγω μεσα στο χαος το κρατησα σαν δεδομενο χωρις να το ψαξω. 

Ευχομαι αυτη τη φορα να ειναι ολαααα αψογα και σωστα και τελειομημα!!!!

ολα καλα θα πανε ! εφοσον τα εκανες κιολας  , θα δεις .. ενημερωσε μας για τα αποτελεσματα.


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Μαζι έχουμε!!!!  :)

Τι καλα!!!  Μακάρι να ναι ολα καλα!!!!  Τι ΤΕΡ εχεις?? Εγω 16/01 και υπολογιζω ΠΗΤ 23/10, αλλα θα περιμένω την αυχενικη για να το δεσω!!!  (@MELINASP  βλέπεις κανω όνειρα για το μελλον!!) 

@anemoni1989 σταματα εγω εφτασα στις καλοκαιρινες εκπτωσεις οτι θα ψωνιζουμε μωρουδιακα!!!! Χαχαχαχαχα

πρίν από 17 λεπτά , ada32 είπε:

ολα καλα θα πανε ! εφοσον τα εκανες κιολας  , θα δεις .. ενημερωσε μας για τα αποτελεσματα.

Αυριο βραδακι θα εχω καποια και θα σας πω! Μακαρι απο το στομα σου και στου θεου το αφτι!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , MELINASP είπε:

@anemoni1989 σταματα εγω εφτασα στις καλοκαιρινες εκπτωσεις οτι θα ψωνιζουμε μωρουδιακα!!!! Χαχαχαχαχα

Είμαστε μπροστά λεμε!!!! Έχουμε δώσει αλλο νοημα στην "θετικη σκεψη"!!!! Πιο θετικη,  πεθαινεις!!!!! :cool:

  • Χαχα 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Μακαρι να ειμαστε ετσι κοριτσια!!! Ενα χαρουμενο,  τρελοκαμπερικο γκρουπ!!! 

Btw ειμαστε ολες μελλουσες νεες μαμαδες??? Δεν εχςι καμια παιδακι??? 

εγω εχω ενα γιο 2 μετρα παλικαρι 27 μηνων:)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, depyfr είπε:

εγω εχω ενα γιο 2 μετρα παλικαρι 27 μηνων:)

Να σ ζησει!!! 

Κορίτσια εχετε και εσεις πονους περίοδου? Εμενα μ χε πει ο γιατρός πως ειναι φυσιολογικο και μ χε δωσει μαγνησιο,  αλλα δε θελω να παιρνω και πολλα φάρμακα αυτη τη φορα,  αφου τους αντεχω..!! 

  • Ευχαριστώ 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Να σ ζησει!!! 

Κορίτσια εχετε και εσεις πονους περίοδου? Εμενα μ χε πει ο γιατρός πως ειναι φυσιολογικο και μ χε δωσει μαγνησιο,  αλλα δε θελω να παιρνω και πολλα φάρμακα αυτη τη φορα,  αφου τους αντεχω..!! 

εγω βρε κοριτσια δεν νιωθω καθολου πονους.μονο την μερα που ηταν να αδιαθετησω ενιωθα εναν ψιλοπονο δεξια και μια αριστερα.γενικα δεν νιωθω κατι.μονο μερικες φορες αλλα και αυτο πολυ σπανια κατι σαν τσιμπιματακια.τι να πω...αυτο σκεφτομουν χτες που σας ακουω οτι πονατε.βεβαια ετσι ημουν και στον γιο μου.απλα νιωθω πολυ κουρασμενη και κρυαδες.

Link to comment
Share on other sites

Ωωωω καλα απο κουραση και κρυαδες αλλο τιποτα... Εγω που κυκλοφορουσα με κοντομανικο σ καταχειμωνο και ζουσα με 3 ώρες υπνο... Που να κουραζομουν και σ δουλειά δηλ!!! Μακάρι να παραμείνεις ετσι χωρίς συμπτωματα! Σε ζηλευω να ξερεις! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...