Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Όταν τελείωσε την αντιβίωση δεν έκανε επανεξέταση ;θα περιμένετε 3 μήνες;νομίζω ότι η επανεξέταση πρέπει να γίνει άμεσα ,είναι ισχυρό μικρόβιο και επηρεάζει γενικά.παει σε ουρολόγο σωστά;

      Ναι ο ουρολόγος μας είπε να κάνει επανεξετάσει σε 3μηνες γιατί δεν θα δείξει νωρίτερα 

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , anemoni1989 είπε:

Ωωωω καλα απο κουραση και κρυαδες αλλο τιποτα... Εγω που κυκλοφορουσα με κοντομανικο σ καταχειμωνο και ζουσα με 3 ώρες υπνο... Που να κουραζομουν και σ δουλειά δηλ!!! Μακάρι να παραμείνεις ετσι χωρίς συμπτωματα! Σε ζηλευω να ξερεις! 

κατσε ακομα σημερα μπηκα στην 6 βδομαδα:)πιστευω ειναι κρισιμη.α και ποναει και το στηθος πολυ.και θηλαζω κιολας φαντασου.αλλα ενταξει κανα 2 φορες μονο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

19 ώρες πρίν, depyfr είπε:

κοριτσια καλησπερα!!!και εγω ειμαι 6 βδομαδων.για την ακριβεια μπαινω αυριο και εχω πητ 26.10.:)

@Μάντη μου που εισαι???τι κανεις??σε εψαχνα στην αλλη ενοτητα και σε βρηκα εδω!!!:)

Καλημέρα!!! Έχω χαθεί λίγο γτ αγχώνομαι με διάφορα που διαβάζω! Προσπαθώ να είμαι αισιόδοξη! Λιγες μέρες έμειναν για το ραντεβού με το σπορακι!!!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Μάντη είπε:

Καλημέρα!!! Έχω χαθεί λίγο γτ αγχώνομαι με διάφορα που διαβάζω! Προσπαθώ να είμαι αισιόδοξη! Λιγες μέρες έμειναν για το ραντεβού με το σπορακι!!!

Αν αγχωνεσαι κοριτσι μου,  καλα κανεις και δεν μπαινεις... Και εγω πλεον μπαινω σ επιλεκτικά θεματα... Πρεπει να ειμαστε αισιοδοξες για τα σπορακια μας! 

Ποτε εχεις ραντεβού και ποσο θα είσαι?? 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Μάντη είπε:

Καλημέρα!!! Έχω χαθεί λίγο γτ αγχώνομαι με διάφορα που διαβάζω! Προσπαθώ να είμαι αισιόδοξη! Λιγες μέρες έμειναν για το ραντεβού με το σπορακι!!!

αμα σου πω οτι και εγω αυτο παθαινω μερικες φορες με διαφορα που διαβαζω εδω...επηρεαζομαι!ακουω αποβολες και ολο το εχω στο μυαλο μου.αλλα μετα σκεφτομαι στις τοσες εκατομυρια μανουλες που υπαρχουν  σιγουρα θα υπαρχουν πολλες με ατυχιες δυστυχως.θετικη ενεργεια και σκεψη χρειαζεται.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Αν αγχωνεσαι κοριτσι μου,  καλα κανεις και δεν μπαινεις... Και εγω πλεον μπαινω σ επιλεκτικά θεματα... Πρεπει να ειμαστε αισιοδοξες για τα σπορακια μας! 

Ποτε εχεις ραντεβού και ποσο θα είσαι?? 

Επηρεάζομαι πολύ ξέρω ότι μπορεί το κακό να συμβεί σε όλες αλλά απ' την άλλη θέλω να κάνω ονειρα... Και όπου βγεί! Τη Δευτέρα έχω ραντεβού και θα είμαι 6+4

πρίν από 8 λεπτά , depyfr είπε:

αμα σου πω οτι και εγω αυτο παθαινω μερικες φορες με διαφορα που διαβαζω εδω...επηρεαζομαι!ακουω αποβολες και ολο το εχω στο μυαλο μου.αλλα μετα σκεφτομαι στις τοσες εκατομυρια μανουλες που υπαρχουν  σιγουρα θα υπαρχουν πολλες με ατυχιες δυστυχως.θετικη ενεργεια και σκεψη χρειαζεται.

Έτσι ακριβώς είναι! Θετική ενέργεια και σκέψη!!!! Όλα καλά θα πάνε!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακια μου καλημερα!! Πηρα τα αποτελέσματα από την χοριακή θέλαμε 520 για να έχει διπλασιαστεί και ηταν 533 δόξα το Θεο μέχρι τώρα όλα καλά πάνε εύχομαι να συνεχίσουμε ετσι περιμένω το βράδυ τα αποτελέσματα από τον αιματολόγο τα πρώτα.  Και τρίτη πρωί ξαναπάω για χοριακή. Εύχομαι τότε να έχει τετραπλασιαστεί σίγουρα. 

Θετικη σκεψη κοριτσια μου και τιποτα αλλο! @Μάντη σημερα εχεις το ραντεβου; αν ναι καλη επιτυχια κοριτσι μου ευχομαι να ακουσεις αυτον τον υπεεεροχο ηχο!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , MELINASP είπε:

Κοριτσακια μου καλημερα!! Πηρα τα αποτελέσματα από την χοριακή θέλαμε 520 για να έχει διπλασιαστεί και ηταν 533 δόξα το Θεο μέχρι τώρα όλα καλά πάνε εύχομαι να συνεχίσουμε ετσι περιμένω το βράδυ τα αποτελέσματα από τον αιματολόγο τα πρώτα.  Και τρίτη πρωί ξαναπάω για χοριακή. Εύχομαι τότε να έχει τετραπλασιαστεί σίγουρα. 

Θετικη σκεψη κοριτσια μου και τιποτα αλλο! @Μάντη σημερα εχεις το ραντεβου; αν ναι καλη επιτυχια κοριτσι μου ευχομαι να ακουσεις αυτον τον υπεεεροχο ηχο!!!

Μπράβο συγχαρητήρια!!!! Θα πάνε όλα καλά!!! Δευτέρα έχω ραντεβού εγώ! Περιμένουμε τα αποτελέσματα σου!!!

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Μάντη είπε:

Επηρεάζομαι πολύ ξέρω ότι μπορεί το κακό να συμβεί σε όλες αλλά απ' την άλλη θέλω να κάνω ονειρα... Και όπου βγεί! Τη Δευτέρα έχω ραντεβού και θα είμαι 6+4

Έτσι ακριβώς είναι! Θετική ενέργεια και σκέψη!!!! Όλα καλά θα πάνε!

ακριβως οπως τα λες ειναι κοπελα μου.και εγω σε καποια φαση επηρεαστηκα αρκετα.αλλα οκ ολα καλα.σιγουρα υπαρχουν και ατυχιες.μακρυα απο μας.εγω εχω ραντεβου την τριτη.και θα ειμαι 6+4:)μακαρι να ακουσουμε καρδουλα!!ποσο το θελω!εσυ δεν εχεις αλλο παιδακι ε?καλα θυμαμαι???

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , depyfr είπε:

ακριβως οπως τα λες ειναι κοπελα μου.και εγω σε καποια φαση επηρεαστηκα αρκετα.αλλα οκ ολα καλα.σιγουρα υπαρχουν και ατυχιες.μακρυα απο μας.εγω εχω ραντεβου την τριτη.και θα ειμαι 6+4:)μακαρι να ακουσουμε καρδουλα!!ποσο το θελω!εσυ δεν εχεις αλλο παιδακι ε?καλα θυμαμαι???

Όχι δεν έχω!! Θυμάμαι ότι έχουμε διαφορά μια μέρα!!! Καλύτερα να μην διαβάζουμε θέματα που μας επηρεάζουν...! 

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μου και απο εμενα!!!εγω εχω πιθανη ΠΗΤ. 4/11. Μπορει να μην ειμαι μανουλα του οκτωμβριου αλλα ειναι σχετικα κοντα οι ΠΗΤ μας!θα χαρω πολυ να κανουμε παρεουλα και να τα λεμε :) ! Ευχομαι καλες και τελειομηνες εγκυμοσυνες σε ολες μας :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα μανουλες. Κι εγω μετα απο μια περιπετεια περιμενω το νεο μελος στις 16/10. Μεχρι στιγμης εχω πονους χαμηλα στη μεση λογω δουλειας κ διαβητη κυησης, απο τωρα!!! Δεν πειραζει ομως, τα δυσκολα περασαν! Τωρα χαρα! Με το καλο σε ολες

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Rozita1510 είπε:

Γεια σας κοριτσια μου και απο εμενα!!!εγω εχω πιθανη ΠΗΤ. 4/11. Μπορει να μην ειμαι μανουλα του οκτωμβριου αλλα ειναι σχετικα κοντα οι ΠΗΤ μας!θα χαρω πολυ να κανουμε παρεουλα και να τα λεμε :) ! Ευχομαι καλες και τελειομηνες εγκυμοσυνες σε ολες μας :)

Καλως ήρθες κορίτσι!!!! Χωράς στην παρέα μας καλέ!!!  Καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχουμε όλες μας!!! Πότε πας γιατρό?? Δωσε λεπτομέρειες!!!

πρίν από 37 λεπτά , Alekk είπε:

Καλησπέρα μανουλες. Κι εγω μετα απο μια περιπετεια περιμενω το νεο μελος στις 16/10. Μεχρι στιγμης εχω πονους χαμηλα στη μεση λογω δουλειας κ διαβητη κυησης, απο τωρα!!! Δεν πειραζει ομως, τα δυσκολα περασαν! Τωρα χαρα! Με το καλο σε ολες

Welcome to the club!!!! Εισαι στην ίδια φάση με εμένα και τη @MELINASP.... Αλλά είπαμε, τα άσχημα πέρασαν/!!!!Τώρα κοιτάμε μόνο μπροστά και περιμένουμε τα καλύτερα!!! Πόσο είσαι τώρα? Πήγες γιατρό??? Give us more!!!! :) 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Rozita1510 @Alekk καλως ηλθατε κοριτσια στο γκρουπακι μας με το καλο να εχετε τελειομηνες εγκυμοσυνες! 

Ροζιτα μου και εγω ειμαι 31/10 οποτε μην σκας μαζι παμε τελευταιες του γκρουπ :-D!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα!!!βρε κοριτσια τις τελευταιες μερες νιωθω καποιες στιγμες κυριως απο το απογευμα και μετα αρκετη δυσφορια.δεν εχω διαπιστωσει αν ειναι μετα το φαι αλλα ωρες ωρες ειναι εντονη.το εχει νιωσει καμια???

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μου!   

@anemoni1989 την αλλη πεμπτη εχω ραντεβου για πρωτο υπερηχο!!!σημερα εκανα την τριτη και τελευταια χοριακη!ΤΕΡ 30/1 με κυκλο 26 μερων!και σημερινη χοριακη 1490!!ελπιζω να πανε ολα καλα!εσυ κοριτσι μου ποτε πας γιατρο;;

πρίν από 47 λεπτά , depyfr είπε:

κοριτσια καλησπερα!!!βρε κοριτσια τις τελευταιες μερες νιωθω καποιες στιγμες κυριως απο το απογευμα και μετα αρκετη δυσφορια.δεν εχω διαπιστωσει αν ειναι μετα το φαι αλλα ωρες ωρες ειναι εντονη.το εχει νιωσει καμια???

Κοριτσι μου εγω το επαθα εντονα εχθες και σημερα!νομιζω ειναι λογικο!αυτο που εκανα εγω βγηκα στο μπαλκονι πηρα 2,3 βαθιες ανασες και μετα απο λιγο μου περασε!μπορει ναναι απο αγχος μπορει και απο τις ορμονες!μην ανησυχεις!

1 ώρα πρίν, MELINASP είπε:

@Rozita1510 @Alekk καλως ηλθατε κοριτσια στο γκρουπακι μας με το καλο να εχετε τελειομηνες εγκυμοσυνες! 

Ροζιτα μου και εγω ειμαι 31/10 οποτε μην σκας μαζι παμε τελευταιες του γκρουπ :-D!

Γεια σου @MELINASP!!!! Μια χαρα τοτε!!!παμε σχεδον μαζι!!!χαχαχαχα!!!τι ωραια :) εσυ ποσο εισαι;

2 ώρες πρίν, Alekk είπε:

Καλησπέρα μανουλες. Κι εγω μετα απο μια περιπετεια περιμενω το νεο μελος στις 16/10. Μεχρι στιγμης εχω πονους χαμηλα στη μεση λογω δουλειας κ διαβητη κυησης, απο τωρα!!! Δεν πειραζει ομως, τα δυσκολα περασαν! Τωρα χαρα! Με το καλο σε ολες

Γεια σου @Alekk!!!!ολα τελεια θα πανε απο εδω και περα!!!μια ομορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις κοριτσι μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...