Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , Μάντη είπε:

Οχιιι δεν μπηκα ακομα βαση περιόδου... Επειδή θα γεννησω πρωτα Θεός νωρις ο γιατρός θελει να το παμε βαση περιοδου οποτε σημερα ειμαι 34+4

ΑΑΑΑΑΑΑ γιατί είδα το τικεράκι σου!!!! Θύμησέ μου, κλείσατε ημερομηνία?


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

Just now, anemoni1989 είπε:

ΑΑΑΑΑΑΑ γιατί είδα το τικεράκι σου!!!! Θύμησέ μου, κλείσατε ημερομηνία?

Το τικερακι το ειχα βαλει βαση αυχενικής!!! Αυριο εχω ραντεβού και λογικα θα μου πει ποτε ακριβώς... αλλα πιστευω ή στις 28 Σεπτεμβρίου Παρασκευή ή 1 Οκτωβρίου Δευτέρα!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Μάντη είπε:

Το τικερακι το ειχα βαλει βαση αυχενικής!!! Αυριο εχω ραντεβού και λογικα θα μου πει ποτε ακριβώς... αλλα πιστευω ή στις 28 Σεπτεμβρίου Παρασκευή ή 1 Οκτωβρίου Δευτέρα!

Και εγ αυριο εχω ραντεβού!!! Αλλά εγω εχω αργα το βραδυ.... Εσυ τι ωρα εχεις?

 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια βλέπω είχατε όρεξη αυτές τις μέρες ! Εμείς είχαμε επισκέψεις και έτσι δεν ξεκουραστηκαμε καθόλου , ελπίζουμε να τα καταφέρουμε αυτό το ΣΚ που θα είναι και το τελευταίο πριν γίνουμε τρεις . 

Διαβασα ολόκληρωθηκαν μετακομίσεις , το κορίτσια μας επέστρεψε σπίτι , όλα καλά !

Οσο για ότι σας στεναχωρεί και σας αγχώνει ( αδέρφια, φίλοι , Ίντερνετ ) βάλτε το τώρα στην άκρη . Θελουμε καλή ψυχολογία να υποδεχτούμε με καλή ενέργεια τα μωράκια μας ! Είμαστε στην τελική ευθεία !

Περιμενουμε αύριο τα νέα από τους γιατρούς . Πονάκια εχω και εγώ , αλλά την άλλη φορά στο nst δεν έδειξε τίποτα . Θα σας πω και αύριο το πρωί στις 9 , που θα ξανακάνω !!

 

 

 

  • Μου αρέσει 3

CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Μάντη είπε:

Οχιιι δεν μπηκα ακομα βαση περιόδου... Επειδή θα γεννησω πρωτα Θεός νωρις ο γιατρός θελει να το παμε βαση περιοδου οποτε σημερα ειμαι 34+4 θα γεννήσω εκτος απροόπτου μολις κλείσω τη 36!

4 μέρες διαφορά έχουμε σήμερα είμαι 34 εγώ 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, anemoni1989 είπε:

Και τί να γραφει αυτη η εξουσιοδοτηση? Κάτι συγκεκριμενο?

Εμείς αυτοσχεδιάζουμε κάθε φορά! Μπορείς να γράψεις κάτι γενικό ή αν θες πιο συγκεκριμένα οτι είναι πχ για καταθεση  δικαιολογητικων στον εφκα για το επίδομα λοχείας ή κάτι τέτοιο! Τα πάντα μπορείς να γράψεις!

 

Κορίτσια κ εγώ πάω στο γιατρό σήμερα ,μετά απο 3 εβδομάδες!!! :) περιμένω πως κ πως να δω τον μπέμπη! Εγώ είμαι 34 κ 1(από τερ) και 35( από αυχενική) . Εμείς με βάση την αυχενική πάμε τόσο καιρό αλλά τώρα τελευταία έχω μπερδευτεί που ο καθένας μετράει με άλλο τρόπο! 

Όπως κ να έχει, καλά να είμαστε κ εμείς κ τα μωράκια! Θα περάσουν οι μέρες κ θα τα έχουμε στην αγκαλιά μας!

Εγώ μετακομιζω Σάββατο κ περιμένω πως κ πως να ξαναβολευτουμε. Εδώ έχω μόνο τον άντρα μου που δουλευει αρκετά κ βοηθάει όσο μπορεί εννοείται, αλλά είναι δύσκολο!! Εκεί που πάμε ευτυχώς θα έχω βοήθεια, οπότε κανω υπομονή λίγες μέρες!


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Anastasia05 είπε:

Εμείς αυτοσχεδιάζουμε κάθε φορά! Μπορείς να γράψεις κάτι γενικό ή αν θες πιο συγκεκριμένα οτι είναι πχ για καταθεση  δικαιολογητικων στον εφκα για το επίδομα λοχείας ή κάτι τέτοιο! Τα πάντα μπορείς να γράψεις!

 

Κορίτσια κ εγώ πάω στο γιατρό σήμερα ,μετά απο 3 εβδομάδες!!! :) περιμένω πως κ πως να δω τον μπέμπη! Εγώ είμαι 34 κ 1(από τερ) και 35( από αυχενική) . Εμείς με βάση την αυχενική πάμε τόσο καιρό αλλά τώρα τελευταία έχω μπερδευτεί που ο καθένας μετράει με άλλο τρόπο! 

Όπως κ να έχει, καλά να είμαστε κ εμείς κ τα μωράκια! Θα περάσουν οι μέρες κ θα τα έχουμε στην αγκαλιά μας!

Εγώ μετακομιζω Σάββατο κ περιμένω πως κ πως να ξαναβολευτουμε. Εδώ έχω μόνο τον άντρα μου που δουλευει αρκετά κ βοηθάει όσο μπορεί εννοείται, αλλά είναι δύσκολο!! Εκεί που πάμε ευτυχώς θα έχω βοήθεια, οπότε κανω υπομονή λίγες μέρες!

Δεν εχω χειρότερο απο το να βρω τι πρεπει να γραψω σε εξουσιοδοτηση καιι υπευθυνη δηλωση. Θα επρεπε να τα έχουν ετοιμα!!! Αμαν!!!

Κοντοζυγωνει οντως ο καιρος!! Απίστευτο μ φαίνεται!!! Ετοιμαζω τη βαλίτσα και νομίζω ειναι για καποιον αλλο, όχι για εμενα!!! Αχαχαχαχαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Marimarv είπε:

4 μέρες διαφορά έχουμε σήμερα είμαι 34 εγώ 

Μαζι παμε!!!!!

πρίν από 16 λεπτά , Anastasia05 είπε:

Εμείς αυτοσχεδιάζουμε κάθε φορά! Μπορείς να γράψεις κάτι γενικό ή αν θες πιο συγκεκριμένα οτι είναι πχ για καταθεση  δικαιολογητικων στον εφκα για το επίδομα λοχείας ή κάτι τέτοιο! Τα πάντα μπορείς να γράψεις!

 

Κορίτσια κ εγώ πάω στο γιατρό σήμερα ,μετά απο 3 εβδομάδες!!! :) περιμένω πως κ πως να δω τον μπέμπη! Εγώ είμαι 34 κ 1(από τερ) και 35( από αυχενική) . Εμείς με βάση την αυχενική πάμε τόσο καιρό αλλά τώρα τελευταία έχω μπερδευτεί που ο καθένας μετράει με άλλο τρόπο! 

Όπως κ να έχει, καλά να είμαστε κ εμείς κ τα μωράκια! Θα περάσουν οι μέρες κ θα τα έχουμε στην αγκαλιά μας!

Εγώ μετακομιζω Σάββατο κ περιμένω πως κ πως να ξαναβολευτουμε. Εδώ έχω μόνο τον άντρα μου που δουλευει αρκετά κ βοηθάει όσο μπορεί εννοείται, αλλά είναι δύσκολο!! Εκεί που πάμε ευτυχώς θα έχω βοήθεια, οπότε κανω υπομονή λίγες μέρες!

Καλα αποτελέσματα!!!! Και εμενα τοσο καιρο βαση αυχενικής πήγαινα κ ολες η εξετάσεις και το ντομπλερ βαση αυχενικής ειναι! Αλλα μαλλο επειδη ειναι μονο 4 μέρες η διαφορα θελει ο γιατρος να παμε βαση περιόδου!

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Δεν εχω χειρότερο απο το να βρω τι πρεπει να γραψω σε εξουσιοδοτηση καιι υπευθυνη δηλωση. Θα επρεπε να τα έχουν ετοιμα!!! Αμαν!!!

Κοντοζυγωνει οντως ο καιρος!! Απίστευτο μ φαίνεται!!! Ετοιμαζω τη βαλίτσα και νομίζω ειναι για καποιον αλλο, όχι για εμενα!!! Αχαχαχαχαχαχαχα

Βαλίτσα μαιευτηριου????? :x:x Θα το κάνω κ εγώ σύντομα!!

@Μάντη οι άλλες κοπέλες στο μάθημα τοκετού πάνε κ αυτές με βάση τη τελευταία περίοδο!! Ότι πει ο γιατρός!έτσι κ αλλιώς είναι λίγες μέρες η διαφορά!


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 13 λεπτά , Anastasia05 είπε:

Βαλίτσα μαιευτηριου????? :x:x Θα το κάνω κ εγώ σύντομα!!

@Μάντη οι άλλες κοπέλες στο μάθημα τοκετού πάνε κ αυτές με βάση τη τελευταία περίοδο!! Ότι πει ο γιατρός!έτσι κ αλλιώς είναι λίγες μέρες η διαφορά!

Νομιζω οτι στο τελος πανε οι περισσότεροι βαση περιόδου! Περιμενουμε τα νεα σ απο το γιατρο!!!

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Μάντη είπε:

Νομιζω οτι στο τελος πανε οι περισσότεροι βαση περιόδου! Περιμενουμε τα νεα σ απο το γιατρο!!!

κορίτσια εγώ είμαι από τις τυχερές μάλλον στο μέτρημα, καθώς είτε με περίοδο είτε με Αυχενική έχω ίδια ΠΗΤ! ξεκίνησα κγω να βάζω πραγματάκια στη βαλίτσα μου! έτσι λίγο το νεσεσερ πρώτα κ έπειτα τα υπόλοιπα!!


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , bella32 είπε:

κορίτσια εγώ είμαι από τις τυχερές μάλλον στο μέτρημα, καθώς είτε με περίοδο είτε με Αυχενική έχω ίδια ΠΗΤ! ξεκίνησα κγω να βάζω πραγματάκια στη βαλίτσα μου! έτσι λίγο το νεσεσερ πρώτα κ έπειτα τα υπόλοιπα!!

Εγω την εφτιαξα μόλις!!!! Την έκλεισα κιολας! Και τη βαλίτσα και την τσάντα με τα αρχικά πράγματα που θα χρειαστω κάνοντας εισαγωγή στο νοσοκομείο!!!! Μένει μόνο η βαλίτσα του μωρού!!!

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Εγω την εφτιαξα μόλις!!!! Την έκλεισα κιολας! Και τη βαλίτσα και την τσάντα με τα αρχικά πράγματα που θα χρειαστω κάνοντας εισαγωγή στο νοσοκομείο!!!! Μένει μόνο η βαλίτσα του μωρού!!!

Πόσες βαλίτσες θα πάρεις???? Εγώ έλεγα να πάρω μια που θα έχει και τα δικά μου και του μπέμπη! Κ έλεγα μάλιστα να πάρω κ τη μικρή όχι τη μεσαία! Με προβληματίσες!!! Το μωράκι μόνο αυτά που θα βάλει στην έξοδο δε θέλει? Έτσι μου είπαν στο μαιευτήριο!


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Anastasia05 είπε:

Πόσες βαλίτσες θα πάρεις???? Εγώ έλεγα να πάρω μια που θα έχει και τα δικά μου και του μπέμπη! Κ έλεγα μάλιστα να πάρω κ τη μικρή όχι τη μεσαία! Με προβληματίσες!!! Το μωράκι μόνο αυτά που θα βάλει στην έξοδο δε θέλει? Έτσι μου είπαν στο μαιευτήριο!

Εγω επειδη θα γεννησω σε δημοσιο, θα παρω όλα τα πράγματα που χρειάζεται ένα μωρό μαζί... Εσένα αν σ ειπαν μονο ρουχα εξόδου, τοτε δε θες πολλά....

Εγω θα παρω πετσέτες, φορμακια, σεντόνια, καλλυντικά, πάνες! Για αυτο θα παρω άλλη βαλίτσα για το μωρό!!!


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...