Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 6 λεπτά , bella32 είπε:

καλά μη φανταστείς ότι έκανα επαγγελματική φωτογράφιση! απλά ο συζυγος λίγο ερασιτεχνικά ασχολείται! αλλά βγήκε πάρα πολύ όμορφο κγω άλλαξα λίγο παραστάσεις! γιατι να μην αναλάβουν στο νησί; ο τι τους ζητήσεις μπορούν να κάνουν! θα είσαι και πρωτοπόρος!!μετά θα θέλουν κιαλλες μανούλες να κανουν!

υπομονή μέχρι αύριο! να πας πεις τι έγινε στο γιατρό!!

Η αληθεια εχουμε καλους φωτογράφους τους ειχα παρει και στο γαμο μ και εμεινα πολυ ευχαριστημένη αν και τα λεφτα ηταν παραααα πολλααα! Θα ρωτησω! Εχω δει στο ίντερνετ που τα βαζουν μεσα σε καλαθακια κ αλλα διαφορα και μου αρεσε παρααα πολυυυ!!!  Προσπαθω να μην το σκεφτομαι να περασει γρηγορα η σημερινή μερα!!! Καλα περιμενω πως και πως οχι μονο για να δω τι θα πει ο γιατρος αλλα για να βγω και απο το σπιτι σαν εκδρομη θα ειναι!!! Χαχαχαχαχα!

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

Καλημέρα και από εμένα κορίτσια μου.. Πήρα σήμερα εξιτήριο από το νοσοκομείο και πάω επιτέλους σπίτι μου.. Βέβαια κ εκεί κρεβάτι φουλ αλλά εντάξει αλλιώς κρεβάτι κ σπίτι σου κ αλλιώς κρεβάτι κ νοσοκομείο.. Βγήκαν και κάποιες εξετάσεις μου σήμερα και μου βρήκαν κ μύκητες και μου έδωσαν θεραπεία με κρέμες ευτυχώς όχι αντιβίωση.. Βέβαια εγώ σήμερα νιώθω κάτι πονακια τα οποία τα νιώθω συνήθως όταν κάνω κάποια κίνηση όταν αλλάζω πλευρό αλλά μου είπαν απλά ξεκούραση τίποτα άλλο.. Εντωμεταξύ η μικρή μου τόσο καιρό είχε πάρει θέση κ αυτές τις μέρες άλλαξε πάλι κ την κατάλαβα γτ γινόταν πανικός μέσα στ κοιλιά από κλοτσιές και κούνημα.. Αλλά κορίτσια μου μέσα στ νοσοκομείο στ δωμάτιο που ήμουν με άλλες 2 κοπέλες οι οποίες είχαν πραγματικά πολύ σοβαρά προβλήματα τα οποία εμφανίστηκαν τώρα στην εγκυμοσύνη πριν δεν είχαν τίποτα και είδα ότι υπάρχουν πολύ πιο δύσκολα τελικά.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Marimarv είπε:

Καλημέρα και από εμένα κορίτσια μου.. Πήρα σήμερα εξιτήριο από το νοσοκομείο και πάω επιτέλους σπίτι μου.. Βέβαια κ εκεί κρεβάτι φουλ αλλά εντάξει αλλιώς κρεβάτι κ σπίτι σου κ αλλιώς κρεβάτι κ νοσοκομείο.. Βγήκαν και κάποιες εξετάσεις μου σήμερα και μου βρήκαν κ μύκητες και μου έδωσαν θεραπεία με κρέμες ευτυχώς όχι αντιβίωση.. Βέβαια εγώ σήμερα νιώθω κάτι πονακια τα οποία τα νιώθω συνήθως όταν κάνω κάποια κίνηση όταν αλλάζω πλευρό αλλά μου είπαν απλά ξεκούραση τίποτα άλλο.. Εντωμεταξύ η μικρή μου τόσο καιρό είχε πάρει θέση κ αυτές τις μέρες άλλαξε πάλι κ την κατάλαβα γτ γινόταν πανικός μέσα στ κοιλιά από κλοτσιές και κούνημα.. Αλλά κορίτσια μου μέσα στ νοσοκομείο στ δωμάτιο που ήμουν με άλλες 2 κοπέλες οι οποίες είχαν πραγματικά πολύ σοβαρά προβλήματα τα οποία εμφανίστηκαν τώρα στην εγκυμοσύνη πριν δεν είχαν τίποτα και είδα ότι υπάρχουν πολύ πιο δύσκολα τελικά.. 

Ο καθένας κοπελα μου κουβαλάει το δικό του σταυρο!!! Δυστυχώς ουτε φανταζομαστε τι συμβαίνει στον κόσμο!!! 

@ada32 που είσαι ρε κοριτσι??? Αντε ολα καλα!!! Προχωραμε και σε λίγο ολες θα έχουμε τα μωρακια μας αγκαλια!!! 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Ο καθένας κοπελα μου κουβαλάει το δικό του σταυρο!!! Δυστυχώς ουτε φανταζομαστε τι συμβαίνει στον κόσμο!!! 

@ada32 που είσαι ρε κοριτσι??? Αντε ολα καλα!!! Προχωραμε και σε λίγο ολες θα έχουμε τα μωρακια μας αγκαλια!!! 

Οοουυυ ναι και οι δύο κοπέλες είχαν πολύ μεγάλο πρόβλημα ειδικά η μία με χολή και πέτρες μέχρι και εγχείρηση με το παιδί μέσα της, της είπαν να κάνει 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Marimarv είπε:

Οοουυυ ναι και οι δύο κοπέλες είχαν πολύ μεγάλο πρόβλημα ειδικά η μία με χολή και πέτρες μέχρι και εγχείρηση με το παιδί μέσα της, της είπαν να κάνει 

Γνωστή μου, κατα τη διάρκεια της εγκυμοσύνης της ανακάλυψε πως ειχε καρκίνο στο στηθος... Υπεβληθη σε χ/ο και πηρε και χμθ ενω ήταν εγκυος... Αστα!!! Μη μας τυχουν ολα αυτα!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 16 λεπτά , Marimarv είπε:

Καλημέρα και από εμένα κορίτσια μου.. Πήρα σήμερα εξιτήριο από το νοσοκομείο και πάω επιτέλους σπίτι μου.. Βέβαια κ εκεί κρεβάτι φουλ αλλά εντάξει αλλιώς κρεβάτι κ σπίτι σου κ αλλιώς κρεβάτι κ νοσοκομείο.. Βγήκαν και κάποιες εξετάσεις μου σήμερα και μου βρήκαν κ μύκητες και μου έδωσαν θεραπεία με κρέμες ευτυχώς όχι αντιβίωση.. Βέβαια εγώ σήμερα νιώθω κάτι πονακια τα οποία τα νιώθω συνήθως όταν κάνω κάποια κίνηση όταν αλλάζω πλευρό αλλά μου είπαν απλά ξεκούραση τίποτα άλλο.. Εντωμεταξύ η μικρή μου τόσο καιρό είχε πάρει θέση κ αυτές τις μέρες άλλαξε πάλι κ την κατάλαβα γτ γινόταν πανικός μέσα στ κοιλιά από κλοτσιές και κούνημα.. Αλλά κορίτσια μου μέσα στ νοσοκομείο στ δωμάτιο που ήμουν με άλλες 2 κοπέλες οι οποίες είχαν πραγματικά πολύ σοβαρά προβλήματα τα οποία εμφανίστηκαν τώρα στην εγκυμοσύνη πριν δεν είχαν τίποτα και είδα ότι υπάρχουν πολύ πιο δύσκολα τελικά.. 

μπράβο κορίτσι μου,  γύρισες σπιτάκι σου! είναι αλλιώς να είσαι στο χώρο σου!ξάπλα και πάλι και υπομονή να περνάνε οι μέρες! κγω αύριο περιμένω αποτελέσματα από καλλιέργεια κολπικου και έχω άγχος..

όταν μπαίνεις σε νοσοκομεία..βλέπεις περιπτώσεις και περιπτώσεις.. Ο καθένας έχει το σταυρό του..

@Μάντη κγω όταν είναι να πάω για εξετάσεις, φοράω το φορεματάκι μου..βαφομαι... και χαίρομαι που βγαίνω από το σπίτι.. Ο γιατρός πάντα με πειράζει! αλλά τι να κανω.. όλη μερα ξάπλα με πυτζάμες..θες και μια αλλαγή!!!

  • Χαχα 1

Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , bella32 είπε:

μπράβο κορίτσι μου,  γύρισες σπιτάκι σου! είναι αλλιώς να είσαι στο χώρο σου!ξάπλα και πάλι και υπομονή να περνάνε οι μέρες! κγω αύριο περιμένω αποτελέσματα από καλλιέργεια κολπικου και έχω άγχος..

όταν μπαίνεις σε νοσοκομεία..βλέπεις περιπτώσεις και περιπτώσεις.. Ο καθένας έχει το σταυρό του..

@Μάντη κγω όταν είναι να πάω για εξετάσεις, φοράω το φορεματάκι μου..βαφομαι... και χαίρομαι που βγαίνω από το σπίτι.. Ο γιατρός πάντα με πειράζει! αλλά τι να κανω.. όλη μερα ξάπλα με πυτζάμες..θες και μια αλλαγή!!!

Α!!! Και εγω κοριτσια κοκεταρια πηγαινω σ γιατρο!!! Ο αντρας μου με κοροιδευει αλλα τι να κανουμε??? Και αυτό εξοδος θεωρείται!!! Αχχαχαχαχαχαχα 

  • Χαχα 2

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

@anemoni1989 και @bella32  εγω δεν μπορω να πω οτι βαφομαι γτ δεν αντεχω μακιγιάζ με τοση ζεστη αλλα σιγουρα το βλεπω σαν εκδρομή!!!! Πως και πως περιμένω!!! Χαχαχαχαααα!!! 

πρίν από 35 λεπτά , Marimarv είπε:

Καλημέρα και από εμένα κορίτσια μου.. Πήρα σήμερα εξιτήριο από το νοσοκομείο και πάω επιτέλους σπίτι μου.. Βέβαια κ εκεί κρεβάτι φουλ αλλά εντάξει αλλιώς κρεβάτι κ σπίτι σου κ αλλιώς κρεβάτι κ νοσοκομείο.. Βγήκαν και κάποιες εξετάσεις μου σήμερα και μου βρήκαν κ μύκητες και μου έδωσαν θεραπεία με κρέμες ευτυχώς όχι αντιβίωση.. Βέβαια εγώ σήμερα νιώθω κάτι πονακια τα οποία τα νιώθω συνήθως όταν κάνω κάποια κίνηση όταν αλλάζω πλευρό αλλά μου είπαν απλά ξεκούραση τίποτα άλλο.. Εντωμεταξύ η μικρή μου τόσο καιρό είχε πάρει θέση κ αυτές τις μέρες άλλαξε πάλι κ την κατάλαβα γτ γινόταν πανικός μέσα στ κοιλιά από κλοτσιές και κούνημα.. Αλλά κορίτσια μου μέσα στ νοσοκομείο στ δωμάτιο που ήμουν με άλλες 2 κοπέλες οι οποίες είχαν πραγματικά πολύ σοβαρά προβλήματα τα οποία εμφανίστηκαν τώρα στην εγκυμοσύνη πριν δεν είχαν τίποτα και είδα ότι υπάρχουν πολύ πιο δύσκολα τελικά.. 

 

πρίν από 37 λεπτά , Marimarv είπε:

Καλημέρα και από εμένα κορίτσια μου.. Πήρα σήμερα εξιτήριο από το νοσοκομείο και πάω επιτέλους σπίτι μου.. Βέβαια κ εκεί κρεβάτι φουλ αλλά εντάξει αλλιώς κρεβάτι κ σπίτι σου κ αλλιώς κρεβάτι κ νοσοκομείο.. Βγήκαν και κάποιες εξετάσεις μου σήμερα και μου βρήκαν κ μύκητες και μου έδωσαν θεραπεία με κρέμες ευτυχώς όχι αντιβίωση.. Βέβαια εγώ σήμερα νιώθω κάτι πονακια τα οποία τα νιώθω συνήθως όταν κάνω κάποια κίνηση όταν αλλάζω πλευρό αλλά μου είπαν απλά ξεκούραση τίποτα άλλο.. Εντωμεταξύ η μικρή μου τόσο καιρό είχε πάρει θέση κ αυτές τις μέρες άλλαξε πάλι κ την κατάλαβα γτ γινόταν πανικός μέσα στ κοιλιά από κλοτσιές και κούνημα.. Αλλά κορίτσια μου μέσα στ νοσοκομείο στ δωμάτιο που ήμουν με άλλες 2 κοπέλες οι οποίες είχαν πραγματικά πολύ σοβαρά προβλήματα τα οποία εμφανίστηκαν τώρα στην εγκυμοσύνη πριν δεν είχαν τίποτα και είδα ότι υπάρχουν πολύ πιο δύσκολα τελικά.. 

Αντε κοριτσακι μου μπραβο σιγουρα ειναι αλλιως στο σπιτακι σου!! Μην κανεις τιποτα μονο ξαπλα!!! Ασε να σε φροντιζουν τωρα!!! Σιγουρα υπαρχουν χειρότερα αλλα για τον καθενα αυτο που βιώνει τον ποναει και τον στεναχωρεί!

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , Marimarv είπε:

Καλημέρα και από εμένα κορίτσια μου.. Πήρα σήμερα εξιτήριο από το νοσοκομείο και πάω επιτέλους σπίτι μου.. Βέβαια κ εκεί κρεβάτι φουλ αλλά εντάξει αλλιώς κρεβάτι κ σπίτι σου κ αλλιώς κρεβάτι κ νοσοκομείο.. Βγήκαν και κάποιες εξετάσεις μου σήμερα και μου βρήκαν κ μύκητες και μου έδωσαν θεραπεία με κρέμες ευτυχώς όχι αντιβίωση.. Βέβαια εγώ σήμερα νιώθω κάτι πονακια τα οποία τα νιώθω συνήθως όταν κάνω κάποια κίνηση όταν αλλάζω πλευρό αλλά μου είπαν απλά ξεκούραση τίποτα άλλο.. Εντωμεταξύ η μικρή μου τόσο καιρό είχε πάρει θέση κ αυτές τις μέρες άλλαξε πάλι κ την κατάλαβα γτ γινόταν πανικός μέσα στ κοιλιά από κλοτσιές και κούνημα.. Αλλά κορίτσια μου μέσα στ νοσοκομείο στ δωμάτιο που ήμουν με άλλες 2 κοπέλες οι οποίες είχαν πραγματικά πολύ σοβαρά προβλήματα τα οποία εμφανίστηκαν τώρα στην εγκυμοσύνη πριν δεν είχαν τίποτα και είδα ότι υπάρχουν πολύ πιο δύσκολα τελικά.. 

τελεια τα νεα σου ! σαν το σπιτι σου δεν εχει!

πρίν από 36 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Ο καθένας κοπελα μου κουβαλάει το δικό του σταυρο!!! Δυστυχώς ουτε φανταζομαστε τι συμβαίνει στον κόσμο!!! 

@ada32 που είσαι ρε κοριτσι??? Αντε ολα καλα!!! Προχωραμε και σε λίγο ολες θα έχουμε τα μωρακια μας αγκαλια!!! 

τι να κανω.. δυσκολη η μετακομιση κ εγκυμοσυνη  μαζι ... ειδικα τωρα που δεν μπορυσα να κανω κ πολλα .. αλλα το χειροτερο ειναι οτι εχω wind  κ δεν πιανει καθολου στο σπιτι , ουτε σημα ουτε ιντερνετ κ μιλαμε βγαινω απο το σπιτι κ νιωθω οτι βγηκα στον πολιτισμο! :P ευτυχως ερχομαι στο γραφειο που εχω υπολογιστηκ μπαινω λιγο κ σας διαβαζω!!!

για μενα κοριτσια το μαξιλαρακι μου ηταν οι 36 εβδ.!  εφοσον τις εκλεισα, τωρα σαν να ηρεμησα λιγακι , γτ με τοσες ωρες ορθια κ δουλειες(βεβαια τα κιλα μπαινουν κανονικα!) @Ασία εσυ ποσο εισαι? , φοβηθηκα μηπως γεννησω νωριτερα. βεβαια ας κρατηθει αλλη μια βδομαδα μεσα να τελειωσω τις δουλιτσες μου κ μετα ας γεννησω!

θυμηστε μου ποσες εξουσιοδοτησεις χρειαζομαστε για τον αντρα να κανει τα χαρτια κ τι χαρτια για το νοσοκομειο?

 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ada32 είπε:

τελεια τα νεα σου ! σαν το σπιτι σου δεν εχει!

τι να κανω.. δυσκολη η μετακομιση κ εγκυμοσυνη  μαζι ... ειδικα τωρα που δεν μπορυσα να κανω κ πολλα .. αλλα το χειροτερο ειναι οτι εχω wind  κ δεν πιανει καθολου στο σπιτι , ουτε σημα ουτε ιντερνετ κ μιλαμε βγαινω απο το σπιτι κ νιωθω οτι βγηκα στον πολιτισμο! :P ευτυχως ερχομαι στο γραφειο που εχω υπολογιστηκ μπαινω λιγο κ σας διαβαζω!!!

για μενα κοριτσια το μαξιλαρακι μου ηταν οι 36 εβδ.!  εφοσον τις εκλεισα, τωρα σαν να ηρεμησα λιγακι , γτ με τοσες ωρες ορθια κ δουλειες(βεβαια τα κιλα μπαινουν κανονικα!) @Ασία εσυ ποσο εισαι? , φοβηθηκα μηπως γεννησω νωριτερα. βεβαια ας κρατηθει αλλη μια βδομαδα μεσα να τελειωσω τις δουλιτσες μου κ μετα ας γεννησω!

θυμηστε μου ποσες εξουσιοδοτησεις χρειαζομαστε για τον αντρα να κανει τα χαρτια κ τι χαρτια για το νοσοκομειο?

 

Εμενα δεν μ ζητησαν καμια εξουσιοδότηση! Φωτοτυπια ταυτοτητας και των 2,τις ταυτοτητες, αφμ και αμκα και των 2,πιστοποιητικα οικογενειακης καταστασης και για τους 2 και ληξιαρχικη πραξη γάμου

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Εμενα δεν μ ζητησαν καμια εξουσιοδότηση! Φωτοτυπια ταυτοτητας και των 2,τις ταυτοτητες, αφμ και αμκα και των 2,πιστοποιητικα οικογενειακης καταστασης και για τους 2 και ληξιαρχικη πραξη γάμου

εξουσιοδοτιση για να παει στο ικα να γραψει το παιδι , να βγαλει αμκα κ να το γραψει στο ληξιαρχειο? 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ada32 είπε:

εξουσιοδοτιση για να παει στο ικα να γραψει το παιδι , να βγαλει αμκα κ να το γραψει στο ληξιαρχειο? 

Δεν μ ζητησαν κάτι τετοιο! Μεσα σ βδομαδα θα παω σ ικα ξανα και θα ρωτησω για σιγουριά βεβαια, αλλα απο το νοσοκομείο μ ειπαν πως μονο αυτα χρειάζονται για να δηλωθεί το μωρο 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Εμενα δεν μ ζητησαν καμια εξουσιοδότηση! Φωτοτυπια ταυτοτητας και των 2,τις ταυτοτητες, αφμ και αμκα και των 2,πιστοποιητικα οικογενειακης καταστασης και για τους 2 και ληξιαρχικη πραξη γάμου

Αφμ γτ;;;; και πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης απο τη στιγμη που ειστε παντρεμένοι δεν ειναι κοινο;;; λες να εβγαλα λαθος χαρτιά;;;:confused:


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 16/9/2018 at 1:17 ΜΜ, Alekk είπε:

Καλημερα κοριτσια! Μην δινετε σημασια, εγω αυτο κανω. Εχω κοντα τις φιλες μ, ειμαστε ολες με μικρουλια και ολα καλα. Αλλα και παλι πολυ δικος μ ανθρωπος μετα απο δυο βιοχημικες μου ειπε να το παρω αποφαση οτι ο γιος μου θα ειναι μοναχοπαιδι..... Ο,τι να ναι... Ευτυχως ο γιατρος μ τοτε ειχε αλλη αποψη και μου εδινε πολυ κουραγιο. Τεσπα...

@ada32 αληθεια που χαθηκες; Ολα καλα; Εδω ο λαος σου σε ψαχνει!!!

 

Καλα ειμαι κοπελα μου ! τρεχω κ δεν φτανω.. κ δεν εχω ιντερνετ ! περιμενω την vodafone να ερθει να μου το συνδεσει στο σπιτι!!!! 

οσο για εδοεαπ κ τα λοιπα.. θα φανει , δεν θελω να το σκεφτομαι .. αυτη απο τον οαεδ μου ειπε οτι επειδη ειναι το επικουρικο μας ταμειο , θα παρουμε κανονικα το εξαμηνο ! τωρα τι να σου πω .. μην αγχωνεσαι , οτι ειναι να γινει , θα γινει!


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μάντη είπε:

Αφμ γτ;;;; και πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης απο τη στιγμη που ειστε παντρεμένοι δεν ειναι κοινο;;; λες να εβγαλα λαθος χαρτιά;;;:confused:

Μου έδωσαν χαρτι απο το νοσοκομειο με τα χαρτια που χρειαζονται... Αυτα μου γραφει και μάλιστα τονιζει πως θελει 2 πιστοποιητικα οικογενειακης καταστασης... Τί να σ πω και γω??? Οτι μου ζητησαν, λεω!!!


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...