Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μαλλον παλινδρομη...


Recommended Posts

Καλησπέρα. Τελευταία περίοδος της γυναίκας μου 16-12 κάναμε ένα τεστ 22-1 και βγήκε θετικό. Πάμε στο γιατρό 31-1 με χοριακη 1441 και προγεστερονη 0.47.ο γιατρός την θεώρησε πολύ μικρή έδωσε utrogestan 3 φορές τη μέρα 200 mg την επόμενη μέρα χοριακη 1115 και προγεστερονη 41.3..ο γιατρός λέει πως υπάρχει ελπίδα γτ αλλά βλέπει στον υπέρηχο αλλά στις εξετάσεις. Υποστηρίζει πως είναι 6.5 εβδομάδων και καρδιά δεν ακούει. Τρελαίνομαι αλλά ήταν η 1η εγκυμοσύνη. Εγώ το χώρο πάρει απόφαση πως τελείωσε.Σημερινη 5/2/2018 χοριακη 1446 η μικροβιολογοσ και ο γιατρος δεν ειναι ευχαριστημενοι ομως.η μικροβιολογοσ λεει πως υπαρχει κατι που παραγει λιγη χοριακη και κατα 90 τοις εκατο δεν θα προχωρησει.Ο γιατροσ επιφυλακτικοσ.  Κάποιος να χει εμπειρία παρόμοια? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αγαπητέ μου, 

Η δικιά μου εμπειρία είναι σε δύο παλινδομες κυήσεις στο παρελθόν.  Δεν έχω εμπειρία με τις τιμές της χοριακη που γράφεις. Εάν ο γιατρός σας κάτι βλέπει κάνε λίγο υπομονή κάτι υπάρχει.  

Για ότι γίνει εμείς εδώ είμαστε. ....

Εύχομαι όλα καλά αλήθεια στο λέω.  

Γράψε νεα

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, nikosp είπε:

Καλησπέρα. Τελευταία περίοδος της γυναίκας μου 16-12 κάναμε ένα τεστ 22-1 και βγήκε θετικό. Πάμε στο γιατρό 31-1 με χοριακη 1441 και προγεστερονη 0.47.ο γιατρός την θεώρησε πολύ μικρή έδωσε utrogestan 3 φορές τη μέρα 200 mg την επόμενη μέρα χοριακη 1115 και προγεστερονη 41.3..ο γιατρός λέει πως υπάρχει ελπίδα γτ αλλά βλέπει στον υπέρηχο αλλά στις εξετάσεις. Υποστηρίζει πως είναι 6.5 εβδομάδων και καρδιά δεν ακούει. Τρελαίνομαι αλλά ήταν η 1η εγκυμοσύνη. Εγώ το χώρο πάρει απόφαση πως τελείωσε.Σημερινη 5/2/2018 χοριακη 1446 η μικροβιολογοσ και ο γιατρος δεν ειναι ευχαριστημενοι ομως.η μικροβιολογοσ λεει πως υπαρχει κατι που παραγει λιγη χοριακη και κατα 90 τοις εκατο δεν θα προχωρησει.Ο γιατροσ επιφυλακτικοσ.  Κάποιος να χει εμπειρία παρόμοια? 

Καλησπέρα! Δυστυχώς κι εγω ειχα εμπειρία με μικρή αύξηση χοριακης που δυστυχώς δεν προχωρησε. Εχω μιλήσει και με άλλες κοπέλες και εχω συναντήσει περιπτωσεις οπου τα κατάφεραν. Χωρίς να θελω να είμαι αρνητική αυτές οι περιπτώσεις είναι λιγες.

Εύχομαι ολόψυχα η εγκυμοσύνη να προχωρήσει και να αποκτησετε ενα υγιες παιδακι...!!!

Αν όμως δεν παει καλα, να μεινετε ενωμένοι κι αγαπημένοι με τη γυναίκα σου κι ότι χρειαστεις μη διστασεις να ρωτησεις


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...