Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

Βρεφονηπιακός σταθμός


leo80

Recommended Posts


Διαφημίσεις

geia sou leo80 !! apo ta meri mas eisai kai esi ??? kai giati psaxneis brefonipiako ??

kala kala den ir8es kai se bombardisa me erotiseis ...

se rotao giati eida pos perimeneis to protosou moraki k giati i8ela na sou po pos exoume kai to kafe mas ..exoume kai alli egkuoula ekei an eisai apo ta meri mas

filiaaaaaa

Link to comment
Share on other sites

geia sou leo80 !! apo ta meri mas eisai kai esi ??? kai giati psaxneis brefonipiako ??

kala kala den ir8es kai se bombardisa me erotiseis ...

se rotao giati eida pos perimeneis to protosou moraki k giati i8ela na sou po pos exoume kai to kafe mas ..exoume kai alli egkuoula ekei an eisai apo ta meri mas

filiaaaaaa

η περίπτωσή μου είναι λίγο περίεργη. εγώ αθήνα, ο σύζυγος αργολίδα εδώ και 3 μήνες λόγω δουλειάς. μετά τη γέννα θα έρθω κι εγώ προς τα κάτω. όμως, θα πρέπει να επιστρέψω μετά από ένα διάστημα στη δουλειά μου στην αθήνα, εκτός αν βρω κάτι στην αργολίδα. θα ήθελα να κάνω μια έρευνα για τους σταθμούς/νηπιαγωγεία της περιοχής μήπως μπορέσω να μείνω αργολίδα, γιατί είναι κρίμα να είναι η μισή οικογένεια εδώ και η άλλη μισή εκεί!! είμαι εκπαιδευτικός, άρα το νηπιαγωγείο/παιδικός σταθμός είναι ένας χώρος που τον ψάχνω και για να εργαστώ, όχι μόνο για το μωρό. αυτά!


Vhjfp3.png
Link to comment
Share on other sites

η περίπτωσή μου είναι λίγο περίεργη. εγώ αθήνα, ο σύζυγος αργολίδα εδώ και 3 μήνες λόγω δουλειάς. μετά τη γέννα θα έρθω κι εγώ προς τα κάτω. όμως, θα πρέπει να επιστρέψω μετά από ένα διάστημα στη δουλειά μου στην αθήνα, εκτός αν βρω κάτι στην αργολίδα. θα ήθελα να κάνω μια έρευνα για τους σταθμούς/νηπιαγωγεία της περιοχής μήπως μπορέσω να μείνω αργολίδα, γιατί είναι κρίμα να είναι η μισή οικογένεια εδώ και η άλλη μισή εκεί!! είμαι εκπαιδευτικός, άρα το νηπιαγωγείο/παιδικός σταθμός είναι ένας χώρος που τον ψάχνω και για να εργαστώ, όχι μόνο για το μωρό. αυτά!

οκ λοιπον ! με το καλο το μωρακι σου κατ αρχην

και επισης ολα να σου πανε καλα και να σε εχουμε και μονιμα εδω

και εγω εφυγα απο την Αθηνα πριν περιπου 3 χρονια και πιστεψε με δεν το εχω μετανιωσει ..βεβαια ειναι και τα μερη μου εδω ! α και εχουμε και την τινα στο καφε που και αυτη αφησε την Αθηνα για να ερθει εδω ..λες να εισαι η τριτη της παρεας ??

λοιπον σου παραθετω μερικους σταθμους απο μια γρηγορη αναζητηση αλλα εχω και καποιους αλλους στο μυαλο μου

θα ψαξω και θα σου δψσω και εκει τηλ :P:p:p:p:p

http://www.argolidaonline.gr/newsite/search.php?category=369

Link to comment
Share on other sites

οκ λοιπον ! με το καλο το μωρακι σου κατ αρχην

και επισης ολα να σου πανε καλα και να σε εχουμε και μονιμα εδω

και εγω εφυγα απο την Αθηνα πριν περιπου 3 χρονια και πιστεψε με δεν το εχω μετανιωσει ..βεβαια ειναι και τα μερη μου εδω ! α και εχουμε και την τινα στο καφε που και αυτη αφησε την Αθηνα για να ερθει εδω ..λες να εισαι η τριτη της παρεας ??

λοιπον σου παραθετω μερικους σταθμους απο μια γρηγορη αναζητηση αλλα εχω και καποιους αλλους στο μυαλο μου

θα ψαξω και θα σου δψσω και εκει τηλ :P:p:p:p:p

http://www.argolidaonline.gr/newsite/search.php?category=369

σ' ευχαριστώ πολύ!! εσύ πού ζεις? εγώ θα είμαι π.επίδαυρο.


Vhjfp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

παρακαλω δεν κανει τπτ

εγω μενω Αργος

μωρε μια χαρα εινια στην π επιδαυρο

θα εχεις την θαλασσα διπλα , ασε που θα μας βρισκεις και εισητηρια για το θεατρο το καλοκαιρι :P

δεν ξερω και πολλα απο τα μερη εκεινα γιατι η καταγωγη μου ειναι απο την ορεινη αργολιδα αλλα νομιζω πως μαλλον σε βολευει καλυτερα οτι εινια κοντα στο Ναυπλιο, θα κανεις λιγοτερα χιλιομετρα ...εχω και μια φιλη στα μερη σας .

θα την ρωτησω αν ειναι και θα σου πω , γιατι εγω σκεφτομουν ενα παιδικο που ειναι στο Αργος ..αλλα μπορει να ξερουν και τα αλλα κοριτσια καλυτερα

εγω ακομα δεν ειμια σε φαση βρεφονηπιακου γιατι εχω την μαμα μου να κρατα το σκαθαρι μου και ετσι μονο αν ρωτησω ξερεις γνωστους θα μπορω να σου προτεινω κατι ακομα

Link to comment
Share on other sites

παρακαλω δεν κανει τπτ

εγω μενω Αργος

μωρε μια χαρα εινια στην π επιδαυρο

θα εχεις την θαλασσα διπλα , ασε που θα μας βρισκεις και εισητηρια για το θεατρο το καλοκαιρι :P

δεν ξερω και πολλα απο τα μερη εκεινα γιατι η καταγωγη μου ειναι απο την ορεινη αργολιδα αλλα νομιζω πως μαλλον σε βολευει καλυτερα οτι εινια κοντα στο Ναυπλιο, θα κανεις λιγοτερα χιλιομετρα ...εχω και μια φιλη στα μερη σας .

θα την ρωτησω αν ειναι και θα σου πω , γιατι εγω σκεφτομουν ενα παιδικο που ειναι στο Αργος ..αλλα μπορει να ξερουν και τα αλλα κοριτσια καλυτερα

εγω ακομα δεν ειμια σε φαση βρεφονηπιακου γιατι εχω την μαμα μου να κρατα το σκαθαρι μου και ετσι μονο αν ρωτησω ξερεις γνωστους θα μπορω να σου προτεινω κατι ακομα

ό,τι μάθεις, καλό θα μου κάνει γιατί εγώ για να κάνω έρευνα θα πρέπει να έρθω εκεί και με νεογέννητο μωρό σίγουρα δεν θα είναι αυτή η προτεραιότητά μου! ευτυχώς, λόγω επαγγέλματος, θα έχω άδεια μέχρι να γίνει το μωρό περίπου 8 μηνών. μετά, ή βρίσκω δουλειά στο ναύπλιο (και σταθμό για το βρέφος, δυστυχώς) ή επιστρέφω στη δουλειά μου στην αθήνα (και κρατάει η μητέρα μου το μωρό τα πρωινά)


Vhjfp3.png
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...