Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , LeneL είπε:

      Παθούσα βλέπεις...

      εμείς δηλαδή να μην πω τι παίρνουμε ! 😅 μόνο το επίδομα λοχείας κύησης κ 9 μηνο;

      πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

      Αφού ξέρεις ότι εδώ στα λέμε πιο σωστά τι το ψάχνεις άλλου 🙃

      για αλλη μια φορά το επιβεβαίωσα! πραγματικά ! 

      πρίν από 45 λεπτά , Marlina είπε:

      Καλησπέρα κορίτσια. Σήμερα έκλεισα 30 εβδομάδες κύησης με τα διδυμακια μου και ο γιατρος μου είπε πως ο τράχηλος κοντυνε αρκετά. Πριν από 2 εβδομάδες ηταν 3,5 και σημερα 2,4. Μου ειπε να σκεφτώ το ενδεχόμενο να πάω Αθήνα. Υπαρχει κάποια κοπέλα που να χρειάστηκε να πάει Αθήνα για το τελευταίο διάστημα? Και τι έκανε με το θέμα της διαμονής? Θα μου νοικιάσουνε διαμέρισμα για 1- 2 μήνες? Γνωρίζει κάποια?

       ψάξε στο ίντερνετ έχουν μισθώσεις συγκεκριμένα  για κοντά στο μαιευτήριο!  ίσως βρεις κάτι! σου είπε μέχρι ποτέ σε υπολογίζει; 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια!

Αρχικά να σας πω ότι σας διαβάζω συχνά  και εύχομαι κάθε φορά να ακούω μόνο χαρμόσυνα νέα!

Έχω αποφασίσει  να προσπαθήσω με δωρεά ωαρίων, αλλά ακόμα δεν έχω καταλήξει σε κέντρο. Είμαι πολύ μπερδεμένη.

Αν κάποια από εσάς έχει εμπειρία στο ΑΚΕΣΩ, και είναι εύκολο ας  μου στείλει μήνυμα.

Ευχαριστώ πολύ!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

22 ώρες πρίν, aurorahope είπε:

Γεια σας κορίτσια!

Αρχικά να σας πω ότι σας διαβάζω συχνά  και εύχομαι κάθε φορά να ακούω μόνο χαρμόσυνα νέα!

Έχω αποφασίσει  να προσπαθήσω με δωρεά ωαρίων, αλλά ακόμα δεν έχω καταλήξει σε κέντρο. Είμαι πολύ μπερδεμένη.

Αν κάποια από εσάς έχει εμπειρία στο ΑΚΕΣΩ, και είναι εύκολο ας  μου στείλει μήνυμα.

Ευχαριστώ πολύ!

 

Θα ήθελα να ευχαριστήσω και εδώ στο φόρουμ τα μέλη που μου απάντησαν και πραγματικά με βοήθησαν να ξεμπερδευτώ!!

Πραγματικά σας συγχαίρω όλες σας γιατί με τη συμβολή σας στο φόρουμ βοηθάτε πολύ να φύγει ή να απαλύνει η απελπισία!

Είμαι 46 χρονών,   είχα μία παλίνδρομη, έχω κάνει τρεις διεγέρσεις και 2 ετ , χωρίς επιτυχία. Λόγω ηλικίας θέλω να προσπαθήσω με δωρεά.

Εύχομαι σε όλες θετικά αποτελέσματα και υγιή μωρά στην αγκαλιά!

Να είστε καλά!

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, aurorahope είπε:

Θα ήθελα να ευχαριστήσω και εδώ στο φόρουμ τα μέλη που μου απάντησαν και πραγματικά με βοήθησαν να ξεμπερδευτώ!!

Πραγματικά σας συγχαίρω όλες σας γιατί με τη συμβολή σας στο φόρουμ βοηθάτε πολύ να φύγει ή να απαλύνει η απελπισία!

Είμαι 46 χρονών,   είχα μία παλίνδρομη, έχω κάνει τρεις διεγέρσεις και 2 ετ , χωρίς επιτυχία. Λόγω ηλικίας θέλω να προσπαθήσω με δωρεά.

Εύχομαι σε όλες θετικά αποτελέσματα και υγιή μωρά στην αγκαλιά!

Να είστε καλά!

με το καλο κοριτσι μου σου ευχομαι καλη επιτυχια!!!...η αποφαση σου ειναι πολυ σωστη!!!!....!ειμαι στην ιδια φαση 45 χρονων με 5 διεγερσεις κ 2 αποτυχημενες ετ...περιμενω τηλ απο το κεντρο για τη δοτρια!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

με το καλο κοριτσι μου σου ευχομαι καλη επιτυχια!!!...η αποφαση σου ειναι πολυ σωστη!!!!....!ειμαι στην ιδια φαση 45 χρονων με 5 διεγερσεις κ 2 αποτυχημενες ετ...περιμενω τηλ απο το κεντρο για τη δοτρια!!

Σε ευχαριστώ πολύ!

Σου εύχομαι στο 9μηνο να έχεις το μωρό αγκαλιά !!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, aurorahope είπε:

Θα ήθελα να ευχαριστήσω και εδώ στο φόρουμ τα μέλη που μου απάντησαν και πραγματικά με βοήθησαν να ξεμπερδευτώ!!

Πραγματικά σας συγχαίρω όλες σας γιατί με τη συμβολή σας στο φόρουμ βοηθάτε πολύ να φύγει ή να απαλύνει η απελπισία!

Είμαι 46 χρονών,   είχα μία παλίνδρομη, έχω κάνει τρεις διεγέρσεις και 2 ετ , χωρίς επιτυχία. Λόγω ηλικίας θέλω να προσπαθήσω με δωρεά.

Εύχομαι σε όλες θετικά αποτελέσματα και υγιή μωρά στην αγκαλιά!

Να είστε καλά!

Καλώς την κούκλα μας

..συμφωνώ κ εγώ μαζί σ να πας με δωρεά..άλλωστε είναι κάτι όμορφο...παιδί θέλουμε κ δεν μας νοιάζει το πως.

Εγώ έχω κάνει 2 διεργεσεις...η πρώτη εδω σε 7 μείναμε 3.2 καλά το άλλο κλαφτα. έβαλα τα 2 πιάνω κ το χάνω 3 μηνών....πάω στη δεύτερη μεταφορά κάνω 1 ...κλαφτα κ αυτό...βάζω τα 2 κλαμμενα μαζί 0 αποτέλεσμα...Ε δεν έσκασα κ πολύ πήγα με δοτεια κ να μαι τώρα με μια κοιλιά να ...χαχαχαχαχα 

βέβαια έχω βαρύ ιστορικό από πίσω μ με πολλά άλλα έμεινα κλουβια ( εται με αποκαλώ κ γελαω) από τα 28.το έμαθα βέβαια στα 36 αλλα καλό ο αργά παρά ποτέ...τωρα ειμαι 38 κ περήφανη για την απόφαση που πήρα.κ μάλιστα άργησα κιολας...

Όλα να σ πάνε καλά κ θα δεις ανεξαρτήτως ρης ηλικίας ( για μένα αυτά είναι αριθμοί κ μόνο) θα γίνεις μια υπέροχη μανούλα...

σε συγχαίρω κ πάλι για την απόφαση που πήρες.εχεις τσαγανο πυγμή κ είσαι δυνατή...κ να σαι σίγουρη ότι θα πετύχεις. 

Φιλάκια πολλα

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, aurorahope είπε:

Θα ήθελα να ευχαριστήσω και εδώ στο φόρουμ τα μέλη που μου απάντησαν και πραγματικά με βοήθησαν να ξεμπερδευτώ!!

Πραγματικά σας συγχαίρω όλες σας γιατί με τη συμβολή σας στο φόρουμ βοηθάτε πολύ να φύγει ή να απαλύνει η απελπισία!

Είμαι 46 χρονών,   είχα μία παλίνδρομη, έχω κάνει τρεις διεγέρσεις και 2 ετ , χωρίς επιτυχία. Λόγω ηλικίας θέλω να προσπαθήσω με δωρεά.

Εύχομαι σε όλες θετικά αποτελέσματα και υγιή μωρά στην αγκαλιά!

Να είστε καλά!

Είναι σημαντικό που προσπάθησες με τα δικά σου ωάρια όσο μπορούσες, για να μην έχεις καμια αμφιβολία αργότερα . Και είναι σωστή και η απόφαση που πήρες να συνεχίσεις με δωρεά. 

Και εγώ ως καινούργιο μέλος της παρέας έχω συγκινηθεί με την μεγάλη αγκαλιά όλων των κοριτσιών και τις ευχαριστώ για την προθυμία να βοηθήσουνε όσο μπορούνε. Είμαστε εδώ για ότι χρειαστείς

εύχομαι σύντομα όλες να αποκτήσουμε αυτό που τόσο επιθυμούμε

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, thalasa είπε:

Είναι σημαντικό που προσπάθησες με τα δικά σου ωάρια όσο μπορούσες, για να μην έχεις καμια αμφιβολία αργότερα . Και είναι σωστή και η απόφαση που πήρες να συνεχίσεις με δωρεά. 

Και εγώ ως καινούργιο μέλος της παρέας έχω συγκινηθεί με την μεγάλη αγκαλιά όλων των κοριτσιών και τις ευχαριστώ για την προθυμία να βοηθήσουνε όσο μπορούνε. Είμαστε εδώ για ότι χρειαστείς

εύχομαι σύντομα όλες να αποκτήσουμε αυτό που τόσο επιθυμούμε

να σε καλωσορίσω κ εσένα αγαπη...με το καλο κ συ να γίνεις μανουλα.

Κ να θυμασια ότι με ότι κ να πας θα είσαι πάντα μα πάντα μια υπερήφανη μαμά.μια μαμά που πάλεψε κ βγήκε νικήτρια απ ολα αυτά...

Μια μαμά δυνατή με κότσια. Φιλάκια πολλα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

να σε καλωσορίσω κ εσένα αγαπη...με το καλο κ συ να γίνεις μανουλα.

Κ να θυμασια ότι με ότι κ να πας θα είσαι πάντα μα πάντα μια υπερήφανη μαμά.μια μαμά που πάλεψε κ βγήκε νικήτρια απ ολα αυτά...

Μια μαμά δυνατή με κότσια. Φιλάκια πολλα

Σε ευχαριστώ γλυκιά μου

κι εσυ αγωνίστηκες πολυ και βγήκες νικήτρια και μας δίνει πολύ κουράγιο αυτό. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, thalasa είπε:

Σε ευχαριστώ γλυκιά μου

κι εσυ αγωνίστηκες πολυ και βγήκες νικήτρια και μας δίνει πολύ κουράγιο αυτό. 

σ στέλνουμε ευχές εγω κ η κόρη μ γρηγορα να έρθεις εδώ που είμαστε κ μεις θα μαστε δίπλα σ...σε όλα τα κορίτσια μας.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 19/2/2020 at 11:18 ΜΜ, Stamatia123 είπε:

Ήρθες στην σωστή παρέα!!! Εμείς εδώ αβγά δίνουμε... Παρτι κάνουμε... Μωρά μας φυτεύουν,... Πάλι πάρτι... Χοριακη κάνουμε στριπερς κουβαλαμε(εγω δλδ και μαζεύουν οι άντρες υπογραφές να με διαγράψουν) 

Για ποια ηλικία μιλάς καλέ;;; πιπινακι είσαι. Εγώ είμαι 48 και έχουμε και 49 εδώ... Μπεμπεκα έ Μπεμπεκα. 

Μάλλον χαιδευεσαι έ;;; :x

Εύχομαι να πάνε όλα ζάχαρη. :)

Καλά τα λες !!

On 19/2/2020 at 9:16 ΜΜ, Fleabag είπε:

ΚΑλησπερα! Καλωσήρθες στην παρέα! Το πρώτο σου παιδάκι ηταν με εξωσωματική; Είσαι σε καλή ηλικια για να τα καταφέρεις με δικά σου ωάρια,σου εύχομαι να πάνε ολα καλα!

Καλώς σας βρήκα!! Το πρώτο το έκανα με σπερματεγχυση με την πρώτη (μιλάμε για τύχη όχι αστεία!!). Να δούμε αν θα σταθώ τυχερή  .... 5 ωάρια πήραν! Απο βδομάδα η εμβρυομεταφορά αν τελικά υπάρξει!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα να καλωσορίσω κ εγω τα νέα κορίτσια και να ευχηθώ η καινούργια αρχή τους να στεφθεί με επιτυχία χωρίς ταλαιπωρία όσο γίνεται πιο ανώδυνα. Η απόφαση σας για δανεικά νομίζω ότι είναι σωστή κ σοφή κ δεν θα το μετανιώσετε. 

Καλο ΣΚ σε ολες:wub:

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου όμορφα κ καλό ΣΚ να έχουμε!!Είμαι πολύ χαρούμενη γιατί με πήραν απο το κέντρο ότι βρέθηκε δότρια κ τη Δευτέρα ξεκινάω προετοιμασία!!!!

Ανάμεικτα συναισθήματα χαράς, αγωνίας, ελπίδας κ ευγνωμοσύνης γι'αυτην την κοπέλα:x

Κ με τη σειρά μου να καλωσορίσω τις νέες κοπέλες τις παρέας μας κ να ευχηθώ να πάνε ολα όπως επιθυμούν!!

  • Μου αρέσει 12
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...