Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

21 ώρες πρίν, Sofoulis είπε:

Κορίτσια μου να σας καλωσορίσω κι εγώ στην παρέα μας και να σας ευχηθώ σύντομα να έχετε στην αγκαλιά σας τα μωράκια σας!!!!

@Papy μου με.το καλό!!! Εύχομαι σύντομα να ακούσουμε και τα δικά σου ευχάριστα!!!

Σ'ευχαριστώ πολύ Σοφουλάκι!! Ελπίζω κοριτσάκι κ συ να προχωράς με το πλάνο σου:grin:

2 ώρες πρίν, Mary H είπε:

Σου στέλνουμε πολλή αγαπη κ άπειρη μπεμπεδοσκονη :wub::wub:................................

:x:x:x:x:x

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

22 ώρες πρίν, Papy είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου όμορφα κ καλό ΣΚ να έχουμε!!Είμαι πολύ χαρούμενη γιατί με πήραν απο το κέντρο ότι βρέθηκε δότρια κ τη Δευτέρα ξεκινάω προετοιμασία!!!!

Ανάμεικτα συναισθήματα χαράς, αγωνίας, ελπίδας κ ευγνωμοσύνης γι'αυτην την κοπέλα:x

Κ με τη σειρά μου να καλωσορίσω τις νέες κοπέλες τις παρέας μας κ να ευχηθώ να πάνε ολα όπως επιθυμούν!!

Καλή αρχη! Ολα να πάνε καλα! Με αισιοδοξία και ηρεμία!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, DIMITRAS είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου από την Πέμπτη ο σύζηγος χάλια..σήνερα άρχισε να συνέρχεται δυστηχώς ξύπνησα με ενοχληση στα λαιμά κ δέκατα αύριο εχω υπέρηχο για να αρχισω προγεστερόνη Παρασκευή ή Σάββατο ετ προσευχηθείτε μη κρυώσω δεν θα αντέξω να γίνει κατι κακό

Δημητρούλα μακάρι να μην είναι τίποτα κ να προχωρήσεις κανονικά!!Όσο μπορείς σπίτι, ζέστη, φρούτα κ ηρεμία..

Just now, Fleabag είπε:

Καλή αρχη! Ολα να πάνε καλα! Με αισιοδοξία και ηρεμία!

Αχ πολύ σ'ευχαριστώ!!!Απο αισιοδοξία καλά πάω αλλά απο ηρεμία άστα βράστα:razz:

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τζινα38 είπε:

καλημερα κοριτσια.! να σας ρωτησω κατι.. εχετε πει σε γονεις πεθερικα οτι εχετε παει σε δοτρια η δοτη?

 

Εγω σε γονείς το είπα,οπως επισης και σε πολυ μετρημένους φίλους. Ειναι πολυ εχεμυθοι και απόλυτα υποστηρικτικοι.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εμεις αποφασισαμε να μην το πουμε απο την μια βλακεια αλλα απο την αλλη δεν γινοταν αλλιως λογο καταστασεων..η μαμα μου θελει να ερθει στην β απιπεδου και φοβαμαι μην τυχων αναφερουν εκει για την δοτρια και μετα δεν θα μπορω να το σωσω.!! θα μου πειτε εεε μην την περνεις ναι καλα αν ειχατε την δικη μου μαμα θα σας ελεγα εγω χαχαχχαχαχα

και φυσικα δεν ξερω τι να κανω... βρε τι την εχω πει οτι απαγορευεται τι οτι θα κανουμε πολλες ωρες τιποτα εκει επιμενει και λεει εγω ξερω οτι εκει που θα πας αφηνουν εμαθα απο την ταδε που πηγε ξ κορη της 

  • Χαχα 2

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fleabag είπε:

Μαίρη,μαζί με την αυχενική έκανες και papp-A; Εγω τωρα ξανακοιταξα την αυχενική και λεει: έμβρυο 1 τρισωμια 21 1/3145,   έμβρυο 2.  1/3393. Αν θυμάσαι ο γιατρος βρηκε πολυ καλα τα αποτελέσματα της αυχενική και δεν μου ειπε καν για παπ-Α! Κι εγω φρικαρα και εκανα την εξέταση αίματος που παει Αμερική. Τι άγχος Θεε μου! 

Ναι, εγω εκανα κ pappA με β χοριακη δηλ ολο τον τριπλο ελεγχο. Μου βρηκε για τρισωμια 21, 1/ 5760, κ για τις αλλες τρισωμιες, <1  1/20000.!Η νιπτ σε μενα δυστυχως δε ν θα δειξει αξιοπιστα γιατι εχω απορροφωμενο εμβρυο!  Οποτε θα κατσω στ αυγα μου! Μια χαρα ειναι οι εξετασεις μας. Η δικια μου η δοτρια δεν ειναι τοσο πιπινι οσο των κοριτσιων. Τα κοριτσακια  μας ειναι οκ!

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τζινα38 είπε:

εμεις αποφασισαμε να μην το πουμε απο την μια βλακεια αλλα απο την αλλη δεν γινοταν αλλιως λογο καταστασεων..η μαμα μου θελει να ερθει στην β απιπεδου και φοβαμαι μην τυχων αναφερουν εκει για την δοτρια και μετα δεν θα μπορω να το σωσω.!! θα μου πειτε εεε μην την περνεις ναι καλα αν ειχατε την δικη μου μαμα θα σας ελεγα εγω χαχαχχαχαχα

και φυσικα δεν ξερω τι να κανω... βρε τι την εχω πει οτι απαγορευεται τι οτι θα κανουμε πολλες ωρες τιποτα εκει επιμενει και λεει εγω ξερω οτι εκει που θα πας αφηνουν εμαθα απο την ταδε που πηγε ξ κορη της 

Μακάρι αγάπη μου αυτό να είναι το μοναδικό σου πρόβλημα.... χαχαχαχα

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, DIMITRAS είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου από την Πέμπτη ο σύζηγος χάλια..σήνερα άρχισε να συνέρχεται δυστηχώς ξύπνησα με ενοχληση στα λαιμά κ δέκατα αύριο εχω υπέρηχο για να αρχισω προγεστερόνη Παρασκευή ή Σάββατο ετ προσευχηθείτε μη κρυώσω δεν θα αντέξω να γίνει κατι κακό

Μην ανησυχεις, εγω σε ολες τις ετ ημουν αρρωστουλα με δεκατα, λαιμο κ καταρροη κ βηχα. Δεν επηρεαζει μου ειπαν οι γιατροι

Just now, Τζινα38 είπε:

καλημερα κοριτσια.! να σας ρωτησω κατι.. εχετε πει σε γονεις πεθερικα οτι εχετε παει σε δοτρια η δοτη?

 

Καλημερα. Μονο οι γονεις μου το ξερουν

Just now, Τζινα38 είπε:

εμεις αποφασισαμε να μην το πουμε απο την μια βλακεια αλλα απο την αλλη δεν γινοταν αλλιως λογο καταστασεων..η μαμα μου θελει να ερθει στην β απιπεδου και φοβαμαι μην τυχων αναφερουν εκει για την δοτρια και μετα δεν θα μπορω να το σωσω.!! θα μου πειτε εεε μην την περνεις ναι καλα αν ειχατε την δικη μου μαμα θα σας ελεγα εγω χαχαχχαχαχα

και φυσικα δεν ξερω τι να κανω... βρε τι την εχω πει οτι απαγορευεται τι οτι θα κανουμε πολλες ωρες τιποτα εκει επιμενει και λεει εγω ξερω οτι εκει που θα πας αφηνουν εμαθα απο την ταδε που πηγε ξ κορη της 

Λοιπον ακου τι θα κανεις. Θα παρεις τηλ στο διαγνωστικο  κεντρο και θα τους πεις οτι θα το γραψω στο ιστορικο αλλα να μην αναφερθει παρακαλω. Σε μενα δεν συζητηθηκε καθολου, μονο στο ιστορικο το εγραψα

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τζινα38 said:

εμεις αποφασισαμε να μην το πουμε απο την μια βλακεια αλλα απο την αλλη δεν γινοταν αλλιως λογο καταστασεων..η μαμα μου θελει να ερθει στην β απιπεδου και φοβαμαι μην τυχων αναφερουν εκει για την δοτρια και μετα δεν θα μπορω να το σωσω.!! θα μου πειτε εεε μην την περνεις ναι καλα αν ειχατε την δικη μου μαμα θα σας ελεγα εγω χαχαχχαχαχα

και φυσικα δεν ξερω τι να κανω... βρε τι την εχω πει οτι απαγορευεται τι οτι θα κανουμε πολλες ωρες τιποτα εκει επιμενει και λεει εγω ξερω οτι εκει που θα πας αφηνουν εμαθα απο την ταδε που πηγε ξ κορη της 

Απλά πες στο γιατρό από πριν να μην αναφέρει κάτι και όλα καλά <3

  • Μου αρέσει 1

uVwPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Τζινα38 είπε:

εμεις αποφασισαμε να μην το πουμε απο την μια βλακεια αλλα απο την αλλη δεν γινοταν αλλιως λογο καταστασεων..η μαμα μου θελει να ερθει στην β απιπεδου και φοβαμαι μην τυχων αναφερουν εκει για την δοτρια και μετα δεν θα μπορω να το σωσω.!! θα μου πειτε εεε μην την περνεις ναι καλα αν ειχατε την δικη μου μαμα θα σας ελεγα εγω χαχαχχαχαχα

και φυσικα δεν ξερω τι να κανω... βρε τι την εχω πει οτι απαγορευεται τι οτι θα κανουμε πολλες ωρες τιποτα εκει επιμενει και λεει εγω ξερω οτι εκει που θα πας αφηνουν εμαθα απο την ταδε που πηγε ξ κορη της 

Ξέρεις τι; Παρε απο πριν και ζητα τους να μην αναφέρουν τιποτα. Να είσαι κι εσυ ήσυχη.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τζινα38 είπε:

κοριτσια σας ευχαριστω πολυ θα δω τι θα κανω ελπιζω να της αλλαξω γνωμη αλλες 12 μερες εμειναν.!!

Υπάρχει κ το άλλο να πεις. Θα παω με τον άντρα μου είναι προσωπική μας στιγμή κ οι μαμάδες δεν έχουν καμία δουλειά. Εμείς έτσι τους κοψαμε

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τζινα38 είπε:

καλημερα κοριτσια.! να σας ρωτησω κατι.. εχετε πει σε γονεις πεθερικα οτι εχετε παει σε δοτρια η δοτη?

 

Εγώ στους γονείς μ Ναι. κ παππούδες κ γιαγιάδες κ θείοι...στα πεθερικά κ το σόι τ άντρα ΟΧΙ.κ ούτε πρόκειται...βασικά δεν μιλάμε οπότε χεστηκα..αχαχχαχαχα 

Just now, Τζινα38 είπε:

εμεις αποφασισαμε να μην το πουμε απο την μια βλακεια αλλα απο την αλλη δεν γινοταν αλλιως λογο καταστασεων..η μαμα μου θελει να ερθει στην β απιπεδου και φοβαμαι μην τυχων αναφερουν εκει για την δοτρια και μετα δεν θα μπορω να το σωσω.!! θα μου πειτε εεε μην την περνεις ναι καλα αν ειχατε την δικη μου μαμα θα σας ελεγα εγω χαχαχχαχαχα

και φυσικα δεν ξερω τι να κανω... βρε τι την εχω πει οτι απαγορευεται τι οτι θα κανουμε πολλες ωρες τιποτα εκει επιμενει και λεει εγω ξερω οτι εκει που θα πας αφηνουν εμαθα απο την ταδε που πηγε ξ κορη της 

Φυσικά κ μπορείς να την πάρεις...δεν λένε τιπιτα να ξες....

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τζινα38 είπε:

καλημερα κοριτσια.! να σας ρωτησω κατι.. εχετε πει σε γονεις πεθερικα οτι εχετε παει σε δοτρια η δοτη?

 

Εγώ το έχω πει μόνο στη μαμά μου στα αδέλφια μου! Και σε κάποιους στενούς φίλους!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...