Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Clue είπε:

Η ίδια ουσία είναι. Αυτό που μου είχε πει εμένα είναι ότι μπορεί μα μη γίνεται τόσο καλή απορρόφηση του cyclacur γιατί περνάει από το στομάχι ενώ το αυτοκόλλητο όχι.

ακριβως ειναι πιο αμεσο το dermestril...

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Pingu είπε:

Γειά σας κορίτσια! Κάποιες κοπέλες ίσως με θυμούνται από άλλο τοπικ. 

Για όσες δεν με ξέρουν είμαι η Χρύσα και είμαι 38 χρονών με πρόωρη εμμηνόπαυση. Χτες λοιπόν έκανα εμβρυομεταφορα με ωάρια δοτριας και 10/3 θα κάνω χοριακη.. Έχω ήδη ένα κοριτσάκι 5 χρόνων και θέλω πολύ ακόμα ένα.. 

ΩΩΩΩΩ με το καλο κοριτσι σου  ευχομαι μια τεραστια χοριακη!!ειμαι στην ιδια φαση με σενα..περιμενω τηλ για τη δοτρια για να προχωρησω σε ετ..για 2ο παιδακι κ εγω...!!!πως νιωθεις??

Just now, natassaki2006 είπε:

ΩΩΩΩΩ με το καλο κοριτσι σου  ευχομαι μια τεραστια χοριακη!!ειμαι στην ιδια φαση με σενα..περιμενω τηλ για τη δοτρια για να προχωρησω σε ετ..για 2ο παιδακι κ εγω...!!!πως νιωθεις??

να υποθεσω εβαλεσ βλαστοκυστουλεσ 2 ???

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

ΩΩΩΩΩ με το καλο κοριτσι σου  ευχομαι μια τεραστια χοριακη!!ειμαι στην ιδια φαση με σενα..περιμενω τηλ για τη δοτρια για να προχωρησω σε ετ..για 2ο παιδακι κ εγω...!!!πως νιωθεις??

να υποθεσω εβαλεσ βλαστοκυστουλεσ 2 ???

Σε ευχαριστώ πολύ!!!!! Ναι 2 βλαστοκυστες 5 ημερών.. Μια αγωνία την έχω! Είναι κ η πρώτη μου εξωσωματική και δεν ξέρω τι να περιμένω. Το πρώτο μου παιδάκι το έκανα φυσιολογικά! Περιμένεις καιρό? Εμένα ευτυχώς βρέθηκε σε ένα μήνα κ δεν περίμενα πολύ! 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pingu είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!!!! Ναι 2 βλαστοκυστες 5 ημερών.. Μια αγωνία την έχω! Είναι κ η πρώτη μου εξωσωματική και δεν ξέρω τι να περιμένω. Το πρώτο μου παιδάκι το έκανα φυσιολογικά! Περιμένεις καιρό? Εμένα ευτυχώς βρέθηκε σε ένα μήνα κ δεν περίμενα πολύ! 

ελα ρε συ σε ενα μηνα??πωω μπραβο ειμαι στον εναμιση τωρα μηνα...σε ποιο κεντρο εισαι??ποσα σου εδωσε και ποσα γονιμοποιηθηκαν?

Just now, natassaki2006 είπε:

ελα ρε συ σε ενα μηνα??πωω μπραβο ειμαι στον εναμιση τωρα μηνα...σε ποιο κεντρο εισαι??ποσα σου εδωσε και ποσα γονιμοποιηθηκαν?

αχ ολα καλα θα σου πανε μην ανυσηχεις καθολου!!!ηταν μικρη σε ηλικια??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, natassaki2006 είπε:

ελα ρε συ σε ενα μηνα??πωω μπραβο ειμαι στον εναμιση τωρα μηνα...σε ποιο κεντρο εισαι??ποσα σου εδωσε και ποσα γονιμοποιηθηκαν?

Είμαι στο ιακεντρο. Μου έδωσε 10 ωάρια, γονιμοποιηθηκαν τα 9 και προχώρησαν και τα 9! Έχω δλδ αλλά 7 κατάψυξη!!! Αχρείαστα να είναι... Εσυ σε ποιο κέντρο είσαι? 

  • Μου αρέσει 2

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pingu είπε:

Γειά σας κορίτσια! Κάποιες κοπέλες ίσως με θυμούνται από άλλο τοπικ. 

Για όσες δεν με ξέρουν είμαι η Χρύσα και είμαι 38 χρονών με πρόωρη εμμηνόπαυση. Χτες λοιπόν έκανα εμβρυομεταφορα με ωάρια δοτριας και 10/3 θα κάνω χοριακη.. Έχω ήδη ένα κοριτσάκι 5 χρόνων και θέλω πολύ ακόμα ένα.. 

Με το καλό κοπέλα μου καλή επιτυχία να έχεις κ να αποκτήσεις κ ένα δεύτερο παιδακι 


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pingu είπε:

Είμαι στο ιακεντρο. Μου έδωσε 10 ωάρια, γονιμοποιηθηκαν τα 9 και προχώρησαν και τα 9! Έχω δλδ αλλά 7 κατάψυξη!!! Αχρείαστα να είναι... Εσυ σε ποιο κέντρο είσαι? 

μπραβο σου πολυ καλα!!!πολυ χαρηκα!!..ναι ναι αχρειαστα να ειναι...!!

εγω ειμαι στο ιασω...!!μακαρι κ εμενα να μην αργησουν...!!

τωρα το δυσκολο θα ειναι λιγο η αναμονη...αλλα αφου εχεις κ το παιδακι σου δεν θα σ φανει ο χρονος...σου ειπε ο γιατρος σου να προσεχεις λιγο τις πρωτες μερες ε ??

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

ελα ρε συ σε ενα μηνα??πωω μπραβο ειμαι στον εναμιση τωρα μηνα...σε ποιο κεντρο εισαι??ποσα σου εδωσε και ποσα γονιμοποιηθηκαν?

αχ ολα καλα θα σου πανε μην ανυσηχεις καθολου!!!ηταν μικρη σε ηλικια??

Μακάρι!! Μες στο άγχος μου για την εμβρυομεταφορα ξέχασα να ρωτήσω.. Θα ρωτήσω οταν είναι να πάρω για την χοριακη. 

Just now, natassaki2006 είπε:

μπραβο σου πολυ καλα!!!πολυ χαρηκα!!..ναι ναι αχρειαστα να ειναι...!!

εγω ειμαι στο ιασω...!!μακαρι κ εμενα να μην αργησουν...!!

τωρα το δυσκολο θα ειναι λιγο η αναμονη...αλλα αφου εχεις κ το παιδακι σου δεν θα σ φανει ο χρονος...σου ειπε ο γιατρος σου να προσεχεις λιγο τις πρωτες μερες ε ??

Ναι αιώνας θα μου φανεί.. 3 μέρες καναπέ κρεβάτι και μετά επιστρέφω κανονικά στις δραστηριότητες μου χωρίς υπερβολές.. 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Pingu είπε:

Γειά σας κορίτσια! Κάποιες κοπέλες ίσως με θυμούνται από άλλο τοπικ. 

Για όσες δεν με ξέρουν είμαι η Χρύσα και είμαι 38 χρονών με πρόωρη εμμηνόπαυση. Χτες λοιπόν έκανα εμβρυομεταφορα με ωάρια δοτριας και 10/3 θα κάνω χοριακη.. Έχω ήδη ένα κοριτσάκι 5 χρόνων και θέλω πολύ ακόμα ένα.. 

Αγαπηηηη μου 

αυριο κανω εγω ετ σε θυμαμαι καμαρι μου ψυχη μου

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pingu είπε:

Μακάρι!! Μες στο άγχος μου για την εμβρυομεταφορα ξέχασα να ρωτήσω.. Θα ρωτήσω οταν είναι να πάρω για την χοριακη. 

Ναι αιώνας θα μου φανεί.. 3 μέρες καναπέ κρεβάτι και μετά επιστρέφω κανονικά στις δραστηριότητες μου χωρίς υπερβολές.. 

μπραβο ετσι ακριβωσ...απλα το βαροσ να προσεχεις...μην πολυσηκωνεις το παιδακι σου κ γενικα..να προσεχεις με τα βαρη..!!ολα καλα θα πανε!!

Just now, DIMITRAS είπε:

Αγαπηηηη μου 

αυριο κανω εγω ετ σε θυμαμαι καμαρι μου ψυχη μου

δημητρουλα τι καλα αντε κ εσυ να παιρνεις σειρα....!!ηρθε η ωρα σου!!χαμος θα γινει!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, DIMITRAS είπε:

Αγαπηηηη μου 

αυριο κανω εγω ετ σε θυμαμαι καμαρι μου ψυχη μου

Δημητρουλα μου με το καλό!!!!! Αντε λες να γενναμε μαζί? Μακάρι να μας πάνε όλα καλά!!! 

Just now, natassaki2006 είπε:

μπραβο ετσι ακριβωσ...απλα το βαροσ να προσεχεις...μην πολυσηκωνεις το παιδακι σου κ γενικα..να προσεχεις με τα βαρη..!!ολα καλα θα πανε!!

δημητρουλα τι καλα αντε κ εσυ να παιρνεις σειρα....!!ηρθε η ωρα σου!!χαμος θα γινει!!

Ναι δεν σηκώνω τίποτα! Αχ τι τραβάμε για να γίνουμε μανούλες.. 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pingu είπε:

Δημητρουλα μου με το καλό!!!!! Αντε λες να γενναμε μαζί? Μακάρι να μας πάνε όλα καλά!!! 

Ναι δεν σηκώνω τίποτα! Αχ τι τραβάμε για να γίνουμε μανούλες.. 

αστο κοπελα μου...ειναι μεγαλη ιστορια αυτο το τι τραβαμε...!!!

ποσο σου κοστισε ολο μαζι το πακετο??

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

αστο κοπελα μου...ειναι μεγαλη ιστορια αυτο το τι τραβαμε...!!!

ποσο σου κοστισε ολο μαζι το πακετο??

4500+350 η κρυοσυντηρηαη των εμβρύων.. Εσένα πόσο σου είπαν? 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...