Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Εύχομαι να έχουμε και οι δυο θετικά αποτελέσματα 🥰Εσύ έβαλες ένα η δύο? Σκέφτεσαι να κάνεις κάνα τεστ από αύριο ή θα περιμένεις τη χοριακη?

      Έβαλα ένα λόγω ηλικίας 38 μ είπαν λόγω υψηλού κινδύνου θα βακω ένα 5 ΑΑ. Μ το χαρακτήρισαν άριστο τώρα ο θεός ξέρει ! Αχ μακάρι να τα λέμε τα ευχάριστα μαζί ! Εσυ ;;;

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, DIMITRAS είπε:

10 Μαρτιου Δευτεριατικοοο 7 θα πρεπει να ειμαι εκει εστω σημερα ειχα καλη προγεστερονη 20 για να δουμε τι θα δουμε

Κι εγώ 10 Μαρτίου θα κάνω!! Μόνο που είναι Τρίτη.. Χαχαχα 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Mary H είπε:

Ελπίζω όχι θρίλερ χαχαΧαχα

Γαλλική κωμωδία ον ντιμαντ:mrgreen:

Just now, Pingu είπε:

Κι εγώ 10 Μαρτίου θα κάνω!! Μόνο που είναι Τρίτη.. Χαχαχα 

Εχω κολλησει οτι Τριτη ειναι 11 αλαλα

Just now, Mary H είπε:

Μήπως να δείτε τον Μπόμπ το μάστορα για να βλέπουν τι πρέπει να κάνουν σε βίδωμα σκάψιμο, τρύπημα με τρυπάνι κλπ;  Εκπαιδευτική ταινια :D:lol:

Δεν ειχε αυτο...το ΘΕΕ ΜΟΥ ΤΙ ΣΟΥ ΚΑΝΑΜΕ 2 ΒΛΕΠΩ τα παω μπροστα τα ερμα 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Clue είπε:

Κι εγώ παρακολουθούσα το ζάχαρο από την αρχή γιατί είχα μία τιμή κοντά στα όρια και τελικά είχα διαβήτη κύησης από την 6η εβδομάδα. Η ενδοκρινολόγος μου το ειπε και μου έδωσε διατροφή. Ο γυναικολόγος δεν το δεχόταν ότι έχω διαβήτη κύησης μέχρι να πάω στις 23 εβδομάδες που έκανα καμπύλη κι ευτυχώς τότε ήμουν στα όρια.

Έτσι ειναι δυστυχώς , οι γυναικολόγοι δεν το δέχονται με τίποτα , δεν καταλαβαίνω γιατι.. Αλλά και οι περισσότεροι ενδοκρινολογοι επίσης . Μπράβο στη δική σου ενδοκρινολόγο . Αν θέλεις να μας πεις ποια ειναι ή στείλε μου πμ

9 ώρες πρίν, Tsini είπε:

@thalasa σε ευχαριστω!!

Ναι, μου το εχει πει κ η διαβητολογος μου για την αυξηση του σακχαρου απο την αρχη αρχη.. αφου αν ανεβει το σακχαρο πριν τη χοριακη θεωρειται σημαδι !!! Φυσικα θα μπορουσε να ειναι κ απο τα φαρμακα....

Πολυ ενδιαφέρον αντιμετώπιση της ενδοκρινολογου σου. Αν θέλεις να μου πεις το όνομα της σε πμ. Στην Αθήνα ειναι να υποθέσω..

Link to comment
Share on other sites

Just now, DIMITRAS είπε:

Γαλλική κωμωδία ον ντιμαντ:mrgreen:

Εχω κολλησει οτι Τριτη ειναι 11 αλαλα

Δεν ειχε αυτο...το ΘΕΕ ΜΟΥ ΤΙ ΣΟΥ ΚΑΝΑΜΕ 2 ΒΛΕΠΩ τα παω μπροστα τα ερμα 

Καλά θα ήταν να ήταν Δευτέρα.. Μια μέρα νωρίτερα.. 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Pingu είπε:

Καλά θα ήταν να ήταν Δευτέρα.. Μια μέρα νωρίτερα.. 

Μαλλον κ γω βιαζομαι...

Just now, Chrisla είπε:

Τρίτη μάλλον εννοείς... 

Ναι μωρε λεπτομερειες...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, DIMITRAS είπε:

Μαλλον κ γω βιαζομαι...

Ναι μωρε λεπτομερειες...

Εχεις πολλες μερες να δεις όσες ταινίες θέλεις , απόλαυσε το! Και με το καλό μία καλή χοριακή, μέσα από την καρδιά μου σου το εύχομαι 

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, Tsini είπε:

Να υποθεσω οτι δεν εισαι διαβητικη... Τι εννοει με την αντιστασιακη υπογλ; Γενικα τι σου ειπε,οι υπογλυκαιμιες προκαλουν προβλημα στο εμβρυο; Ρωταω γτ εγω εχω ζαχαρο κ κανω ινσουλινη κ με ενδιαφερει πολυ να ξερω.. τι ειναι πιο επικινδυνο για το μωρο; Οι υπογλυκαιμιες ή οι υπεργλυκαιμιες;

Αν καποια αλλη κοπελα ξερει, ας μας διαφωτισει!!!

δεν ξερω αν σου απαντησαν παντως εγω που εχω ζαχαρο και κανω υπογλυκαιμιες στην εγκυμοσυνη η γιατρος μου μου ειπε οτι δεν ειναι επικυνδινες για το εμβρυο αρκει να μην ειναι πολλες μεσα στην ημερα και για πολλες μερες.. οταν ξεκινησαν να κανω σε καθημερινη βαση μου χαμηλωσε τις μοναδες και στις προγευματικες και στην βραδυνη ινσουλινη

  • Μου αρέσει 1

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 ώρες πρίν, Chrisla είπε:

 Όντως λεπτομέρειες... Σκάβουν?? 

Ξερω κ γω εχω φαει κανα δυο τσιμπηματα αλλα ειναι κ το εντερακι...

Καλημέρα κορίτσια καλο μας 3ημεροοο

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Ξερω κ γω εχω φαει κανα δυο τσιμπηματα αλλα ειναι κ το εντερακι...

Καλημέρα κορίτσια καλο μας 3ημεροοο

Καλημέρα Δήμητρα. Καλό τριήμερο σε όλες και καλή Σαρακοστή!

  • Ευχαριστώ 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Καλημέρα Δήμητρα. Καλό τριήμερο σε όλες και καλή Σαρακοστή!

Καλημέραααα 

Λοιπόν θέλω ανθοτυρο κ ακομα να παει ο αντρας να μου παρει κανει νανι του γμτ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, DIMITRAS είπε:

Καλημέραααα 

Λοιπόν θέλω ανθοτυρο κ ακομα να παει ο αντρας να μου παρει κανει νανι του γμτ

Ας τον άνθρωπο να κοιμηθεί βρε! Θα σου φέρει μετά ανθότυρο!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Τζινα38 είπε:

δεν ξερω αν σου απαντησαν παντως εγω που εχω ζαχαρο και κανω υπογλυκαιμιες στην εγκυμοσυνη η γιατρος μου μου ειπε οτι δεν ειναι επικυνδινες για το εμβρυο αρκει να μην ειναι πολλες μεσα στην ημερα και για πολλες μερες.. οταν ξεκινησαν να κανω σε καθημερινη βαση μου χαμηλωσε τις μοναδες και στις προγευματικες και στην βραδυνη ινσουλινη

Ευχαριατω για την απαντηση!!

Ακομα δεν εχω κανει ετ αλλα προσπαθω να ρεγουλαρω το σακχαρο... Μια υπογλυκαιμια τη μερα απαραιτητως την κανω.... Ασε που μετριεμαι ανα 3ωρο μεσο ορο....

@thalasa νομιζω μπορουμε να πουμε ονοματα,με παρακολουθει η Δεμπεγιωτη,ειναι στον χολαργο,κ ειμαι υπερ ευχαριστημενη!! Απλα μου ειπε οτι δεν θελει ουτε υπερ ουτε υπο-γλυκαιμιες,κ μου ειναι αθλος να το καταφερω!! Ποσο μαλλον στην ετ που θα παιρνω utrogestan, cyclacur....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...